ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Ζιφκοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ινγκασον
5
4%
Κρεσπο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μισιτς
108
89%
Αουγκουστο
1
1%
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μπισεσβαρ
1
1%
Ελ Καντουρι
5
4%
Σβιντερφσκι
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ακπομ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βιερινια
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Εσιτι
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 121

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 02:35

Μπράβο ομαδαρα μου.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnEconomist » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 05:30

Καλημέρα σας!
Είμαι καινούριο μέλος.
Θα ήθελα να πω ότι εμένα στο ματς με τον ΟΦΗ η ομάδα μου άρεσε. Αντίθετα, εκείνο που δεν μου αρέσει και με στενοχωρεί είναι η υπερβολική και πολλές φορές τραβηγμένη γκρίνια αρκετών σχολιαστών που διαβάζω εδώ. Ελπίζω να μην πρόκειται για την πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ. :)

Για μένα:
Είμαι Αθηναίος και ήμουνα από μικρός φανατικός οπαδός του Ολυμπιακού :) . Όμως, πιο φανατικός είμαι με την δικαιοσύνη. Επί Κόκκαλη αγανάκτησα με την ΠΑΡΑΓΚΑ και αποφάσισα να γίνω υποστηρικτής ομάδας πέραν των τριών μεγάλων του Αθηναικού κέντρου. Η πιο λεβέντική τέτοια ομάδα ήταν στο μυαλό μου ο ΠΑΟΚ. Έτσι έγινα ΠΑΟΚ. Ξέρω ότι τέτοιες μεταστροφές είναι εξαιρετικά σπάνιες και γι αυτό είμαι υπερήφανος για τον εαυτό μου :) . Ωστόσο, θα ήθελα όλοι οι φίλοι εδώ να θυμούνται ότι αν υποστηρίζω τώρα με ένταση ΠΑΟΚ, αυτό οφείλεται στο ότι πάνω απ' όλα με ενδιαφέρει η δικαιοσύνη και κατά το ανθρωπίνως δυνατό η αναζήτηση της αλήθειας, που πάντα θα υπερισχύουν της υποστήριξης μου σε οποιαδήποτε ομάδα.

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε... :)
JohnEconomist
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Τετ 25 Σεπ 2019, 05:14

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 09:49

Καλημέρα και καλώς όρισες!

Κάνε έναν κόπο να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ! :)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό maceio » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 09:53

Μπραβο στην ομαδα για το μεγαλο διπλο ! Ομως δεν μου αρεσε καθολου στο τελος οτι δεν κρατουσαμε την μπαλα και την διωχναμε απλως μακρια και την ξαναδιναμε ουσιαστικα στον αντιπαλο να κανει επιθεση ! επισης ο εσιτι οφειλει να ειναι πιο προσεκτικος , εαν ηταν κανας στημενος θα εδινε πεναλτυ ...παρα πολλες κιτρινες μα φορτωσε ο τζηλος , δεν εδωσε κοκκινη και σε καθαρο φαουλ στον καντουρι ισως και για κιτρινη δεν εδωσε καν φαουλ. παλι φαγαμε αντεπιθεση μετα απο δικη μας φαση ....ο ιγκασον πολυ θετικος , αν επαιζε δεξια βασικος ο βιερινια θα ειχαμε αλλα 2 γκολ ... ο ζιφκοβιτς σταθερος οπως και ο Ντοουγκλσς
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 11:11

JohnEconomist έγραψε:Για μένα:
Είμαι Αθηναίος και ήμουνα από μικρός φανατικός οπαδός του Ολυμπιακού :) . Όμως, πιο φανατικός είμαι με την δικαιοσύνη. Επί Κόκκαλη αγανάκτησα με την ΠΑΡΑΓΚΑ και αποφάσισα να γίνω υποστηρικτής ομάδας πέραν των τριών μεγάλων του Αθηναικού κέντρου. Η πιο λεβέντική τέτοια ομάδα ήταν στο μυαλό μου ο ΠΑΟΚ. Έτσι έγινα ΠΑΟΚ.


Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 11:23

Νίκη πρωταθλητισμού.
Δουλειά στην άμυνα.
Η επίθεση είναι καλή και θα γίνει καλύτερη αν ο Αφάνας ή αποφασίσει να παίξει μπάλα ή φάει πάγκο.
3 βαθμοί και παμε παρακάτω.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 12:10

Δεν είδα το ματς, ούτε καν από το ράδιο δε το άκουσα. Είδα ομως τις φάσεις το βράδυ. Από τα στιγμιότυπα φαίνεται ότι παίξαμε πολύ καλή μπάλα , πραγμα που δε πολυσυμφωνει με τα γραφομενα στο φόρουμ. Εγώ είδα άνετα ένα ματς που έληγε 0-3, χωρίς κόπο.

Αδιανόητο αυτό που έκανε ο εσιτι στο τέλος, καθαρή η φάση αλλά δίνεις δικαιώματα χωρίς λόγο. Μπράβο σε όλους, πάμε γερά για διπλο στο τηγάνι τώρα να βουλωσουμε τα στόματα των πουστηδων
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό skalon » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:00

http://prnt.sc/pux0v0
Καθαρό πέναλτυ πάνω στο Λημνιό (αυτό που έγραψα σε προηγούμενο post (γαργάρα η πορνόβα)

Δεν μπορώ να ανεβάσω την εικόνα. Όποιος μπορεί ας το κάνει.
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:05

JohnEconomist έγραψε:Καλημέρα σας!
Είμαι καινούριο μέλος.
Θα ήθελα να πω ότι εμένα στο ματς με τον ΟΦΗ η ομάδα μου άρεσε. Αντίθετα, εκείνο που δεν μου αρέσει και με στενοχωρεί είναι η υπερβολική και πολλές φορές τραβηγμένη γκρίνια αρκετών σχολιαστών που διαβάζω εδώ. Ελπίζω να μην πρόκειται για την πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ. :)

Για μένα:
Είμαι Αθηναίος και ήμουνα από μικρός φανατικός οπαδός του Ολυμπιακού :) . Όμως, πιο φανατικός είμαι με την δικαιοσύνη. Επί Κόκκαλη αγανάκτησα με την ΠΑΡΑΓΚΑ και αποφάσισα να γίνω υποστηρικτής ομάδας πέραν των τριών μεγάλων του Αθηναικού κέντρου. Η πιο λεβέντική τέτοια ομάδα ήταν στο μυαλό μου ο ΠΑΟΚ. Έτσι έγινα ΠΑΟΚ. Ξέρω ότι τέτοιες μεταστροφές είναι εξαιρετικά σπάνιες και γι αυτό είμαι υπερήφανος για τον εαυτό μου :) . Ωστόσο, θα ήθελα όλοι οι φίλοι εδώ να θυμούνται ότι αν υποστηρίζω τώρα με ένταση ΠΑΟΚ, αυτό οφείλεται στο ότι πάνω απ' όλα με ενδιαφέρει η δικαιοσύνη και κατά το ανθρωπίνως δυνατό η αναζήτηση της αλήθειας, που πάντα θα υπερισχύουν της υποστήριξης μου σε οποιαδήποτε ομάδα.

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε... :)
Η εικόνα φίλε είναι η τουμπα.... Καμμια σχέση με την εικόνα εδώ.... Που να δεις και σε ροή αγώνα τα σχόλια εδώ πολλά είναι εμετικά..... Παρ όλα αυτά το φόρουμ είχε και έχει πολύ καλές φωνές..... Γι αυτές αξίζει να είσαι εδώ καλως όρισες.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:07

Ερτ αθλητικά δείχνει τι ευκαιριες μας το γκολ και λέει διαμαρτυρία όφη για πέναλτι, τα δικά μας αποβολες και πέναλτι κιχ οι προπαγανδιστες....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό back in black » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:28

Αρκετά καλή εμφάνιση, απέναντι στην καλύτερή ομάδα της λίγδας που έχουμε αντιμετωπίσει μέχρι τώρα.
Αρκετές και καθαρές φάσεις για γκολ.
Αν έλειπε και το τελευταίο, φοβικό, δεκάλεπτο θα μιλούσα για τέλειο παιχνίδι.
Και όλα αυτά έχοντας βασικούς παίκτες είτε εκτός (Μαουριτσιο, Βιερινια), είτε σε κακό φεγγάρι (Μπισε, Ζαμπα)
Όπως φαίνεται με την "κανονικότητα" που επέστρεψε θα δουν πολλά τα ματάκια μας
Καλή μας δύναμη, αλλά στο τέλος πάλι τα @ρχιδια μας θα γλείφουνε
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό page4paok » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 13:31

Ζούμε πλέον σε μια εποχή που το αποτέλεσμα εξαρτάται κυρίως από τη δική μας ομάδα.
Εντάξει υπάρχει ακόμη το σύνδρομο των αντίπαλων τερματοφυλάκων αλλά αυτό είναι για το σκορ :mrgreen:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 14:39

JohnEconomist έγραψε:Καλημέρα σας!
Είμαι καινούριο μέλος.
Θα ήθελα να πω ότι εμένα στο ματς με τον ΟΦΗ η ομάδα μου άρεσε. Αντίθετα, εκείνο που δεν μου αρέσει και με στενοχωρεί είναι η υπερβολική και πολλές φορές τραβηγμένη γκρίνια αρκετών σχολιαστών που διαβάζω εδώ. Ελπίζω να μην πρόκειται για την πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ. :)

Για μένα:
Είμαι Αθηναίος και ήμουνα από μικρός φανατικός οπαδός του Ολυμπιακού :) . Όμως, πιο φανατικός είμαι με την δικαιοσύνη. Επί Κόκκαλη αγανάκτησα με την ΠΑΡΑΓΚΑ και αποφάσισα να γίνω υποστηρικτής ομάδας πέραν των τριών μεγάλων του Αθηναικού κέντρου. Η πιο λεβέντική τέτοια ομάδα ήταν στο μυαλό μου ο ΠΑΟΚ. Έτσι έγινα ΠΑΟΚ. Ξέρω ότι τέτοιες μεταστροφές είναι εξαιρετικά σπάνιες και γι αυτό είμαι υπερήφανος για τον εαυτό μου :) . Ωστόσο, θα ήθελα όλοι οι φίλοι εδώ να θυμούνται ότι αν υποστηρίζω τώρα με ένταση ΠΑΟΚ, αυτό οφείλεται στο ότι πάνω απ' όλα με ενδιαφέρει η δικαιοσύνη και κατά το ανθρωπίνως δυνατό η αναζήτηση της αλήθειας, που πάντα θα υπερισχύουν της υποστήριξης μου σε οποιαδήποτε ομάδα.

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε... :)


Δηλαδή, αν σπάσει ο διάολος το ποδαρ του και γίνει ο Σαββίδης χαλίφης, τότε θα μας τη λες...!!!
Βρε ουστ από δω



Πλακα κανω
Καλώς όρισες
Και θελουμε την κριτική σου σκέψη.
:pano:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 15:00

giapas έγραψε:Δεν είδα το ματς, ούτε καν από το ράδιο δε το άκουσα. Είδα ομως τις φάσεις το βράδυ. Από τα στιγμιότυπα φαίνεται ότι παίξαμε πολύ καλή μπάλα , πραγμα που δε πολυσυμφωνει με τα γραφομενα στο φόρουμ. Εγώ είδα άνετα ένα ματς που έληγε 0-3, χωρίς κόπο.

Αδιανόητο αυτό που έκανε ο εσιτι στο τέλος, καθαρή η φάση αλλά δίνεις δικαιώματα χωρίς λόγο. Μπράβο σε όλους, πάμε γερά για διπλο στο τηγάνι τώρα να βουλωσουμε τα στόματα των πουστηδων
Το καλύτερο μας ματς ήταν, με βάση και τον αντίπαλο..

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnEconomist » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 15:31

elvetos giatros έγραψε:
JohnEconomist έγραψε:Καλημέρα σας!
Είμαι καινούριο μέλος.
Θα ήθελα να πω ότι εμένα στο ματς με τον ΟΦΗ η ομάδα μου άρεσε. Αντίθετα, εκείνο που δεν μου αρέσει και με στενοχωρεί είναι η υπερβολική και πολλές φορές τραβηγμένη γκρίνια αρκετών σχολιαστών που διαβάζω εδώ. Ελπίζω να μην πρόκειται για την πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ. :)

Για μένα:
Είμαι Αθηναίος και ήμουνα από μικρός φανατικός οπαδός του Ολυμπιακού :) . Όμως, πιο φανατικός είμαι με την δικαιοσύνη. Επί Κόκκαλη αγανάκτησα με την ΠΑΡΑΓΚΑ και αποφάσισα να γίνω υποστηρικτής ομάδας πέραν των τριών μεγάλων του Αθηναικού κέντρου. Η πιο λεβέντική τέτοια ομάδα ήταν στο μυαλό μου ο ΠΑΟΚ. Έτσι έγινα ΠΑΟΚ. Ξέρω ότι τέτοιες μεταστροφές είναι εξαιρετικά σπάνιες και γι αυτό είμαι υπερήφανος για τον εαυτό μου :) . Ωστόσο, θα ήθελα όλοι οι φίλοι εδώ να θυμούνται ότι αν υποστηρίζω τώρα με ένταση ΠΑΟΚ, αυτό οφείλεται στο ότι πάνω απ' όλα με ενδιαφέρει η δικαιοσύνη και κατά το ανθρωπίνως δυνατό η αναζήτηση της αλήθειας, που πάντα θα υπερισχύουν της υποστήριξης μου σε οποιαδήποτε ομάδα.

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε... :)


Δηλαδή, αν σπάσει ο διάολος το ποδαρ του και γίνει ο Σαββίδης χαλίφης, τότε θα μας τη λες...!!!
Βρε ουστ από δω



Πλακα κανω
Καλώς όρισες
Και θελουμε την κριτική σου σκέψη.
:pano:





:D :D :D
JohnEconomist
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Τετ 25 Σεπ 2019, 05:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες