ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP αεχ - ΠΑΟΚ

Zivkovic
2
2%
Soares
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Varela
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Crespo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
2
2%
Misic
19
15%
Augusto
1
1%
El Kaddouri
2
2%
Λημνιός
69
53%
Biseswar
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Swiderski
33
26%
Akpom
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Jaba
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Mauricio
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 129

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:37

sourmenetes έγραψε:Και θα τηρηθεί..

Ρε gika τι λέμε Τώρα..

Πρεπει να καταλάβουμε ότι φέτος ο πόλεμος θα είναι ανελεητος. Και χωρίς συσπείρωση θα μας στήνουν ακόμα και στα φιλικά.

Η ομάδα θα πάει καλύτερα αλλά ο κόσμος πρέπει να καταλάβει ότι οι παίκτες και ο προπονητής δεν είναι ρομπότ. Η συμπαράσταση είναι απαραίτητη και όχι η διχόνοια.

Όταν γίνονται τέτοια σκηνικά βλέπεις το επίπεδο και τρελαινεσαι όταν βλέπεις διπρόσωπο διαιτητή.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι ενότητα η απόλυτη ξεφτυλα το ντου

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:38

giapas έγραψε:Δεν έγινε κανένα ντου , πήγε απλά να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του


Εσυ το γραφεις για πλακα,αλλα αν δεις τι γραφει το γκαζετα σαν τιτλο για το ντου,απλα δειχνει οτι ο γκαιμπελς δεν πεθανε ποτε
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:39

"Οποιοσδήποτε ο οποίος εκφοβίζει έναν αξιωματούχο του αγώνα ή οποιονδήποτε εντεταλμένο εν γένει ποδοσφαιρικό όργανο με απειλές, θα τιμωρείται με χρηματική ποινή 20.000 ευρώ τουλάχιστον και αγωνιστικό αποκλεισμό ή απαγόρευση εισόδου στο γήπεδο από 1 έως τρία 3 έτη".
Και καταλήγει: "Εάν υπαίτια είναι ομάδα, επιβάλλονται ποινές ανάλογα με την βαρύτητα του παραπτώματος: α. διεξαγωγής αγώνα χωρίς θεατές, β. αφαίρεσης βαθμών και, γ. υποβιβασμός ομάδας".
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:48

O Νιάου δεν έχει απολύτως κανένα πόστο αν δεν απατώμαι στην ΠΑΕ, οπότε...

Και η ομάδα θα πει φυσικά : ¨αν η αστυνομία δεν καένι τη δουλειά της, εμείς τι φταίμε;¨

¨ενας όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος¨.

Ααα, μπαί δε γουέι, το 4-4-2 φταίει
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:52

Δεν έχει πόστο;!

Διαπίστευση είχε πάνω του;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:53

Λοιπον μπηκα απο περιεργεια στα σαιτ του εσκομπαρ και της χαρτινης..ΙΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ και τα 2 κ λενε για εντονες διαμαρτυριες σαν τιτλο..το εσκομπαροσαιτ για να ειμαι δικαιος γραφει κ το φ.α..τ αλλο ουτε καν...
Συνεχιστε εσεις να κραζετε τν φερειρα..τα φιλια μου..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3639
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:07

Νταξει δε νομίζω ότι πολλοί κράζουν φερειρα μετά το χθεσινό. Η ομάδα θα τη βρει την άκρη και σίγουρα ο χρόνος είναι σύμμαχος και η υπομονή και στήριξη στο πλάνο.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzelas » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:08

Alastor έγραψε:
giapas έγραψε:Δεν έγινε κανένα ντου , πήγε απλά να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του


Εσυ το γραφεις για πλακα,αλλα αν δεις τι γραφει το γκαζετα σαν τιτλο για το ντου,απλα δειχνει οτι ο γκαιμπελς δεν πεθανε ποτε


Καμία πλάκα, μπήκα μετά που το διάβασα από περιέργεια να ακούσω κεντρικό δελτίο των 16:00 στην κρατική λερασπορ και ανέφεραν (ως δεύτερη είδηση) ότι την έντονη δυσαρέσκεια της χάρτινη για τον αριθμό των φάουλ στο 1ο ημίνχρονο με μόνο 2 φάουλ υπέρ της χάρτινη ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ οι νιαου και παπ να πάνε στο ημίχρονο να εκφράσουν την έντονη δυσαρέσκεια τους. Το "αντικειμενικό" κρατικό ρε, το δικαιολογεί με την φράση " ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ", ναι αυτό που νοιάζεται για τα λεφτά του λαού και πως ξοδεύονται
:twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:18

Όλοι το γράφουν έτσι , με τέτοια φρασεολογία γιατί έτσι έγινε. Πήγαν απλά να διαμαρτυρηθουν πολιτισμένα , υπάρχουν αποκλειστικές πληροφορίες ότι ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ κράτανε τεφτέρι με σημειώσεις για τα φάουλ και είχε άμεση εικόνα για το 11-2. Για αυτό κατέβηκε να διαμαρτυρηθεί κόσμια ώστε να μην αντιμετωπίζεται η ομάδα του με δυο μέτρα και δυο σταθμά. Αποκατάσταση της αδικίας λέγεται αυτό.

Εσείς που μιλάτε για ντου είστε κομπλεξάρες του κερατά που προσπαθείτε να σηκώσετε σκόνη.
Δεν είναι δυνατόν και στο γκαζετα και στο λερασπορ και στο σπορφμ να κάνουν λάθος και να προσπαθούν να περάσουν μια άλλη εικόνα στη κοινή γνώμη. Συνεννοημένοι είναι για να παρουσιάσουν το άσπρο μαύρο;
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:21

Όλα αυτά που λέτε πρέπει να τα γράφετε και σε κείμενα!!!!

Να βγαίνουν στην κεντρικη!!!

Να τα βλέπει ο κόσμος!!

Είναι κρίμα να μη βγαίνει η φωνή και η οργή σε όλα αυτά τα θέματα!!

Δεν μπορεί να γράφουν μόνο 4-5 άτομα.

Γράψτε όμορφα αυτό που νιώθετε και βάλτε υγ. Για κεντρική. Το τσεκάρουμε και ανεβαινει!!

Ο πόλεμος θα είναι ανελεητος.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:29

Στο ματς με τα ασπόνδυλα δεν σχολιασα τιποτα γιατι θα ετρωγα μονιμο μπαν….

Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 34 ΧΡΟΝΙΑ.Το πηρε και ένα χρονο νωρίτερα αλλα καποιοι της το εκλεψαν….

Δεν μπορει κυριοι να φωνάζετε σε αυτους τους παικτες περι βαριας φανέλας και μπουρδελων οσο πικραμένοι και να εισαστε….Καπου χασατε την επαφη με την ομαδα…

Μετα και τη χθεσινη εμφανιση του πρωτου ημιχρονου είμαι,πλεον,σιγουρος πως η ομαδαρα μας θα μας χαρισει και φετος μεγαλες στιγμες και πως ο συγκεκριμενος προπονητης θα μας ανεβασει επιπεδο .

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΚΩΛΟΚΟΤΡΟΝΙΤΣΙ.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:31

Ζαντός έγραψε:Δεν έχει πόστο;!

Διαπίστευση είχε πάνω του;


Μου φαίνεται δεν έχει πόστο.
Για τη διαπίστευση και τον μη έλεγχό της, ¨η ευθύνη είναι της αστυνομίας¨. αυτό θα πει δικολαβίστικα η ΠΑΕ Χαρτί.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GEOL » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:34

Αφού μιλάμε για ξεδοντιάρα τίγρη :lol: πάρτε και ένα σχετικό αρθράκι για το δουλάκι του εσκομπάρ:
http://siberiantimes.com/other/others/n ... a-dentist/
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2257
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Demir » Δευτ 30 Σεπ 2019, 15:39

παντως στο 1ο γκολ η ομαδα χωρις λογο εστησε γραμμη οφ σαιτ μεσα στην περιοχη αντι να βγει 7-8 μετρα πιο ψηλα...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: ΑΕχ - ΠΑΟΚ 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 30 Σεπ 2019, 16:03

mpafos4 έγραψε:Στο ματς με τα ασπόνδυλα δεν σχολιασα τιποτα γιατι θα ετρωγα μονιμο μπαν….

Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 34 ΧΡΟΝΙΑ.Το πηρε και ένα χρονο νωρίτερα αλλα καποιοι της το εκλεψαν….

Δεν μπορει κυριοι να φωνάζετε σε αυτους τους παικτες περι βαριας φανέλας και μπουρδελων οσο πικραμένοι και να εισαστε….Καπου χασατε την επαφη με την ομαδα…

Μετα και τη χθεσινη εμφανιση του πρωτου ημιχρονου είμαι,πλεον,σιγουρος πως η ομαδαρα μας θα μας χαρισει και φετος μεγαλες στιγμες και πως ο συγκεκριμενος προπονητης θα μας ανεβασει επιπεδο .

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΚΩΛΟΚΟΤΡΟΝΙΤΣΙ.
Ετσι ο πόλεμος είναι πολυμετωπος ενωμένοι θα τους σκίσουμε πάλι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες