Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 14:23

Ρε μπας και ειναι ο ..Στανογιεβιτς του μπασκετ?Αυτος που θ ανοιξει το δρομο για τον εκλεκτο χωρις πολλες αντιδρασεις?

ΥΓ Λεμε και καμια μ... να περναει η ωρα μεχρι το επομενο βασαν.... παιχνιδι ηθελα να πω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 30 Οκτ 2017, 14:50

Τρισμέγιστε κόουτς μόνο εγώ έχω καταλάβει οτι θέλεις να κάνεις την ομάδα στυλ ΝΒΑ, για να τελειώνουν τα ματς με σκορ τύπου 109-95. Εντάξει στην άμυνα το έχεις καταφέρει, μένει η επίθεση. Μισοτελειωμένη δουλειά είναι, τί αγχώνεσετε;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 15:18

kataramenos5 έγραψε:Ρε μπας και ειναι ο ..Στανογιεβιτς του μπασκετ?Αυτος που θ ανοιξει το δρομο για τον εκλεκτο χωρις πολλες αντιδρασεις?

ΥΓ Λεμε και καμια μ... να περναει η ωρα μεχρι το επομενο βασαν.... παιχνιδι ηθελα να πω.

Γκούχου γκούχου... :roll:
"Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια"... :shock:
Ε kat....................ούλη? :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 16:06

Odi έγραψε:Τρισμέγιστε κόουτς μόνο εγώ έχω καταλάβει οτι θέλεις να κάνεις την ομάδα στυλ ΝΒΑ, για να τελειώνουν τα ματς με σκορ τύπου 109-95. Εντάξει στην άμυνα το έχεις καταφέρει, μένει η επίθεση. Μισοτελειωμένη δουλειά είναι, τί αγχώνεσετε;


:lol:
Σατανικόοο!!!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 01 Νοέμ 2017, 01:02

Ακόμα εδώ είσαι συ ρε "μαστρο" Ηλία? :?
Τι "πλάτες" να χεις άραγε, ποιος "άνεμος" σε έφερε, δεν ξέρω καν... :roll:
Ξέρω σίγουρα πάντως ότι δεν έχεις χιλιοστό τσίπα ρε, μιας και δεν έχεις παραιτηθεί ακόμα!!!! :twisted: :x :redcard:

:pano:


Υ.Γ. Αν σε κρατάνε για να διαπιστώνεις κάθε φορά ποιο δεκάλεπτο ήταν το τραγικό μας, το κάνω κι εγώ αμισθί... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 01 Νοέμ 2017, 07:54

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 01 Νοέμ 2017, 08:24

Eνταξει, να ρθει πισω πχ ο Σουλης, αλλα χρειαζομαστε και αλλαγη ξενου.
Αυτος ο Ντιλαρντ δεν κανει. Επισης λειπει ενας καλος ψηλος οπως αυτος ο μαυρος που ειχαμε (ξεχασα τ ονομα του)
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 01 Νοέμ 2017, 08:46

Δέχεσαι σερί 16-2 και δεν παίρνεις time out. Αυτό.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 01 Νοέμ 2017, 09:52

η αλήθεια είναι οτι είμαι ούγκ-απλυτος και δεν έγινα απο κομμουνιστής πασόκ όπως ο φασούλας και δεν έχω σπουδάσει το μπάσκετ όπως οι δημοσιογράφοι αλλά ψιλιάζομαι οτι κάτι δεν πάει καλά: 7 ήττες σε 29 ημέρες είναι πολλές?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τετ 01 Νοέμ 2017, 09:54

Και ρωταω τώρα εγω, ο καψερος! Αυτός γιατί είναι ακόμα εδώ, είπαμε;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9924
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 01 Νοέμ 2017, 10:02

palok έγραψε:η αλήθεια είναι οτι είμαι ούγκ-απλυτος και δεν έγινα απο κομμουνιστής πασόκ όπως ο (edit:) προδότης και δεν έχω σπουδάσει το μπάσκετ όπως οι δημοσιογράφοι αλλά ψιλιάζομαι οτι κάτι δεν πάει καλά: 7 ήττες σε 29 ημέρες είναι πολλές?

:roll:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Και ρωταω τώρα εγω, ο καψερος! Αυτός γιατί είναι ακόμα εδώ, είπαμε;

Το "εκσυγχρονιστικόν" του θέματος για............................Αλλιώς πώς θα φτάσουμε στην............πτώχευση? :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 01 Νοέμ 2017, 10:19

Πάλι καλά μας είπες οτι το τρίτο δεκάλεπτο ήταν καταστροφικό, γιατί δεν φάνηκε να το παίρνεις χαμπάρι στην ροή του ματς.

Βέβαια δεν είπες το άλλο ανέκδοτο με την ατομική άμυνα και ξενέρωσα λίγο.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 01 Νοέμ 2017, 20:30

Δηλαδή αν αυτό που είδαμε και βλέπουμε ως τώρα δεν είναι λόγος για να είσαι για τον μπουλο... και δυστυχώς βλέπω να περιμένουν το ματς με το ληκι για το μέλλον του ελπίζω να μην αποδειχτεί πολύ αργά..

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 01 Νοέμ 2017, 22:05

Αν χάσουμε εντός από τον Άρη στις 11 του μηνού, θα φύγει από το Παλατάκι 3-4 ώρες μετά τον αγώνα και τότε η διοίκηση αν δεν τον αποδεσμεύσει, θα έχει κερκίδες των 150.

Αν μέχρι τότε θα έχει φύγει, θα υπάρχουν δικαιολογίες για την ήττα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47106
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τετ 01 Νοέμ 2017, 23:29

Δε νομιζω να φύγει από την ομάδα. Δε τους έχω τους μπασκετικους για τέτοιους. Nα περιμένουν το αποτέλεσμα με το σκουλήκι για το αν θα μείνει ή φύγει. Σίγουρα θα έχουν λάβει εξηγήσεις για τις κακές εμφανίσεις και ήττες
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9924
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες