Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 02:22

Θα μας φτιαξει αυτος. Εδω ειμαστε
Dimg4
 

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 09:55



αν χάσει από αυτό τον συμπολίτη μέσα στην Πυλαία θα πέσουνε ντομάτες και όποιον πάρει ο χάρος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 20:05

Μαυρο Χιονι έγραψε:Δε νομιζω να φύγει από την ομάδα. Δε τους έχω τους μπασκετικους για τέτοιους. Nα περιμένουν το αποτέλεσμα με το σκουλήκι για το αν θα μείνει ή φύγει. Σίγουρα θα έχουν λάβει εξηγήσεις για τις κακές εμφανίσεις και ήττες



Αυτές τις εξηγήσεις θα ήθελα να τις λάβουμε και εμείς.

Ίσως ετοιμάσω ερώτηση...ακόμα δεν τον έχω ρωτήσει ΤΙΠΟΤΑ, ούτε on-the-record, ούτε off... Ούτε καλησπέρα τον έχω πει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό denyparxeisalio » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 22:09

painkiller4 έγραψε:Εικόνα

Τώρα το είδα κλαίω από τα γέλια :mrgreen: . Από τις αγαπημένες μου σκηνές σε ταινία....
Ηλία ρίχτοοοοοοοοοοοοοοο
Proud member of Paokmania forum
Άβαταρ μέλους
denyparxeisalio
 
Δημοσιεύσεις: 1459
Εγγραφή: Παρ 02 Ιαν 2015, 21:27
Τοποθεσία: 7hills

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 16:34

Πολλοί λέτε ότι βρίζει έντονα, βρίζει ενίοτε και τα θεία κτλ...

Μπαρτζώκα δεν θα θέλαμε δηλαδή;




Ποιος είναι ο Άγγελος Αναστασιάδης του μπάσκετ, να τον πάρουμε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό apple64 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 18:32

Βρίζει λέει ο προπονητής και του κάνουν κριτική γι' αυτό.

Όσοι το κάνουν, μας κάνουν την ζωή μας καλύτερη. Γελάμε μέχρι δακρύων! :lol:
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 19:35

Πραγματικά δεν πάει άλλο ύστερα κι από αυτό το χάλι σήμερα αν έχεις έστω λιγη ευθιξία παραιτησου.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 20:00

α βλασφημα κιολας; νεος μπαρτζωκας μας προεκυψε;

ας του μιλησει καποιος να το σταματησει,ντροπης πραγματα.καταρχην προσβαλλει τα πιστευω οπαδων και ευρυτερα του κοσμου, τα μελη της πρεπει να προσεχουν την συμπεριφορα τους,διοτι αλλωστε πεφτουν και τα βλεμματα του κοσμου,του κοινου στο γηπεδο και στην τηλεοραση πανω τους,τους βλεπουν και παιδια.
και κατα δευτερον δεν τιμα τον συλλογο τετοια συμπεριφορα.ειναι κριμα.(αν οντως οπως γραφεται συμβαινει)
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Τετ 15 Νοέμ 2017, 20:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 20:07

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 20:24

μια ομαδα δεν ειναι μονο ενας οργανισμος παραγωγης θετικων αποτελεσματων(που αλλωστε ουτε αυτα τα φερνει) για να ξεχαρμανιαζουν την καταπιεσμενη καθημερινοτητα τους οπαδοι.
οσο λογικη ηταν η συζητηση με τον οπαδο που κατα την δηλωση μπανε εβριζε πισω απο τον παγκο
αλλο το ιδιο λογικη ειναι μια παρατηρηση στον τεχνικο της ομαδας(αν οντως βλασφημα και μαλιστα συχνα οπως μαρτυρειται,δεν το γνωριζω γι αυτο και δεν ηθελα αρχικα να γραψω τπτ,αλλα βλεπω παραπανω ειπωθηκε ξανα),για την ακριβεια πολυ περισσοτερο τοσο λογω του θεματος,οσο και γιατι ενας τεχνικος αποτελει βασικο στελεχος της ομαδας και οχι απλα οπαδος της.δεν αρκει η γραβατα μονο.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 15 Νοέμ 2017, 20:57

Οσο πιο γρηγορα φυγεις και παρεις μαζι σου και αυτον που σ εφερε τοσο πιο γρηγορα θα παρουσιαστει η ομαδα καλυτερη.
Σε στηριζω εδω και καιρο αλλα πλεον μετα τα τελευταια γεγονοτα το ποτηρι ξεχειλισε....φταις εσυ για την επιλογη των παικτων (αλλα οχι μονο) και αυτος που σ εφερε στην ομαδα για την συνολικη εικονα του τερατουργηματος που εχεις δημιουργησει.
Κουραστηκαμε να χανουμε και να ξεφτιλιζομαστε σ οποια εδρα παμε (ακομα και στο παλατακι).
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό apple64 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 21:05

Ο επόμενος προπονητής να είναι Λόρδος. Να μιλά στον πληθυντικό, να έχει διαβάσει Ζαμπούνη και να πίνει μόνο τσάι. Επίσης να πηγαίνει στην Εκκλησία κάθε Κυριακή.

Τι διαβάζουμε...

Ο ΠΑΟΚ και όλες οι Ελληνικές ομάδες (πλην των δύο) παίζουν για την χαρά του αθλήματος. Πότε θα το καταλάβουμε; ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. Είναι τα κλειστά συμβόλαια στην Euroleague.

Υ.Γ. Δεν θυμάμαι ούτε έναν προπονητή στην αθλητική μου ζωή που να μην έβριζε. Ούτε έναν.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 21:18

Προφανώς δεν τους ενοχλεί το ότι βρίζει γενικά, αλλά ότι βρίζει τα θεία.



Απορώ πώς έκανε καριέρα ο Μπαρτζώκας...πού να ξέρουν οι άλλοι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 15 Νοέμ 2017, 21:19

ΑΝ δ εν ήταν κλειστά πιστεύεις μηλο64 οτι θα βρικααμε επενδυτή η θα μπαινε ο ιβαν;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 15 Νοέμ 2017, 21:59

ολα εχουν οριο,αλλο βριζω,αλλο βριζω μανες(γενικα μιλώντας), τα θεια κ.λπ
νομιζω το αντιλαμβανομαστε ολοι αυτο

ξαναλεω προσωπικα ΔΕΝ γνωριζω απο πρωτο χερι,αν οντως βλασφημα και δεν ηθελα να γραψω τπτ επι του θεματος,αλλα επανειλημμενα εχει γινει η σχετικη αναφορα οποτε και προεκυψε το μηνυμα μου(,επ αφορμης εξαλλου και του περιστατικου με τον αγνωστο σε μενα φιλαθλο,ο οποιος ακριβως επιτιμηθηκε για το υβρεολογιο του) το οποιο εχει ισχυ και για τον ιδιο,μονο στην περιπτωση που αληθευουν οι φημες
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης