ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 31 Οκτ 2018, 14:48

:mrgreen:

Λες γι αυτό να μην πατάει ψυχή πια στο Παλατάκι? :? :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 31 Οκτ 2018, 14:58

kataramenos5 έγραψε:
BlackMagicPAOK έγραψε:..
Παλιά υπήρχε η βασική πεντάδα και 2 , το πολύ 3 αλλαγές. Κάποιοι παίκτες παίζανε 40 (!) λεπτα
Τώρα ο χρόνος συμμετοχής μοιράζεται σε 8-10 παίκτες! :D

:mrgreen:
..
Νομιζω οτι ΕΙΔΙΚΑ σε μια νεα ομαδα οπου οι παικτες δε γνωριζονται καλα μεταξυ τους και δεν εχουν αφομοιωσει τους ρολους τους ωστε να "κουμπωνουν" αμεσα στο παιχνιδι οι πολλες αλλαγες περισσοτερο μπερδευουν παρα βοηθουν...

Συμφωνώ, πρεπει 3-4 παίκτες να εχουν ηγετικό ρόλο και οι άλλοι να τους συμπληρώνουν. Αυτή η εικόνα του μπες- βγες σπάει και τα νεύρα των παικτών που δεν κατανοούν ποιος είναι ο ρόλος τους..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3624
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 31 Οκτ 2018, 23:05

για αυτό με τις αλλαγές που επισημαίνει ο Kat, μου φαίνεται σαν να είναι κάποιος βοηθός στον πάγκο υπεύθυνος για τις αλλαγές και αυτές να γίνονται άσχετα με τη φόρμα των παιχτών ή τις συνθήκες του αγώνα.
Εντάξει υπερβάλλω, αλλά ώρες ώρες ρε παιδί μου δε βρίσκεις λογική
ίσως ο Σούλης να ήταν πιο παραδοσιακός και να καλομάθαμε; δεν ξέρω
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 01 Νοέμ 2018, 11:13

ABOLEYTOI έγραψε:για αυτό με τις αλλαγές που επισημαίνει ο Kat, μου φαίνεται σαν να είναι κάποιος βοηθός στον πάγκο υπεύθυνος για τις αλλαγές και αυτές να γίνονται άσχετα με τη φόρμα των παιχτών ή τις συνθήκες του αγώνα.

+ 1...
Κάποιοι εξ ημών μάλιστα, ήδη τον ονομάζουμε χρονομέτρη, που χρησιμοποιεί 5 διαφορετικών μεγεθών κλεψύδρες!
Από πέρσι κιόλας ισχύει αυτό και μεταξύ σοβαρού και αστείου, μην ξέροντας αν γίνεται στ αλήθεια ή όχι... ;) 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 01 Νοέμ 2018, 12:29

αυτό που συζητάτε υπάρχει ως επιστήμη. ο Pascual λέει οτι κανένας παίκτης δεν μπορεί να συνεχίσει να παίζει το ίδιο καλά σε διάστημα πέρα ακριβώς 4 λεπτών. Αυτό το χει αποδείξει κάποιος με data. Στατιστικά φαντάζομαι. Βέβαια μην νομίζει κανείς οτι μετράει 4 λεπτά και βγάζει κάποιον με χρονόμετρο.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 01 Νοέμ 2018, 13:20

:mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Nanterre 83-82,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 02 Νοέμ 2018, 15:54

τελος απο εδω!
επιτελους νικη!
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης