Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2018/19...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος

J. Jones
3
50%
Moreira
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χρυσικόπουλος
1
17%
Σχίζας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κόνιαρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθηναίου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ζάρας
1
17%
Παπαντωνίου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Hatcher
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Garrett
1
17%
 
Σύνολο ψήφων : 6

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 04 Οκτ 2018, 12:02

:P

Υ.Γ. Ευτυχώς που..."Η διάδοση ευαίσθητων προσωπικών δεδομένων, αποτελεί αξιόποινη πράξη"... :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. 2..."Πιάσαμε" την τέταρτη σελίδα μπασκετικού αγώνα, δίχως να γράψουν ούτε ένα post ο Palok, ο Obanebane, ο BigBaby, ο Helrider κι ο Marley4...Ελπίζω και εύχομαι να είναι όλοι τους καλά κι απλά να μην προλαβαίνουν... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Πέμ 04 Οκτ 2018, 12:11

kataramenos5 έγραψε:Λιγοι και καλοι :mrgreen:

Εικόνα

ΥΓ Μη σας δειξω και Γκοραν κι εχετε θεμα με τις γυναικες σας.


Αυτή η μελαχρινή, βαμμένη ξανθιά στο ξανθό που δεν υπάρχει στη φύση, κυρία , έπαιξε κι αυτή;
ήταν διαιτητής; γραμματεία; :?
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Πέμ 04 Οκτ 2018, 12:18

Ενθαρρυντικά τα πρώτα στοιχεία της ομάδας! Πιστεύω οι ξένοι μας , ειδικά στην ρακέτα είναι αρκετά καλύτερα από τους περσινούς. Η περιφέρεια μας είναι γεμάτη με παίκτες που μπορούν να κάνουν την διαφορά και να σου πάρουν παιχνίδια μόνοι τους. Πρέπει όμως να σταματήσουν οι συνεχείς τραυματισμοί ώστε να μπορέσουμε να στρώσουμε και σαν ομάδα!
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 04 Οκτ 2018, 12:27

Goran ευχαριστω για το ενδιαφερον :D ......καλα ειμαι :D
Ο λόγος που εγω δεν ειχα γραψει κατι ειναι πως δεν ειχα εικονα απο το ματς και γιατι για διαφορους λογους δεν μπορουσα να διαβασω τα σχετικα με το ματς!
Οπως και να εχει συγχαρητηρια στην ομαδα μας και ας επαιζε με τον ηδη πεσμενο στην Α2 Πανιωνιο!
Οι παγιδες του πρωτου επισημου ματς υπαρχουν ανεξαρτητως αντιπαλου και ειδικα οταν σου λειπουν ο βασικος σου γκαρντ και το βασικο σου 4αρι!
ΟΛΟΙ στην ομαδα εχουν εκδηλωσει μεγαλο ενδιαφερον για το κυπελο οποτε παμε γερα μετα με αεκ στο παλατακι!
Εχω την εντυπωση(δεν ξερω αν γμωριζει καποιος) οτι ο νικητης μαλλον παιζει τελικο με τον νικητη του περιστερι-κυμη δηλ. αν περασουμε την αεκ δεν συνανταμε γαυροβαζελο πριν τον τελικο....ισχυει;

Υ.Γ. Η ομαδα μεχρι στιγμης επιβεβαιωνει συνεχως την εκτιμηση που εχω κανει εξαρχης......τεραστιος επιθετικος πλουραλισμος ΑΛΛΑ προβλημα στην αμυνα......μακαρι να βελτιωθουμε κι εκει!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 04 Οκτ 2018, 15:35

tolis01 έγραψε:
Αυτή η μελαχρινή, βαμμένη ξανθιά στο ξανθό που δεν υπάρχει στη φύση, κυρία , έπαιξε κι αυτή;
ήταν διαιτητής; γραμματεία; :?

Κερκιδα στα επισημα πλεον. ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ η Ιωαννα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Πέμ 04 Οκτ 2018, 15:57

jtouni, την δίνει πλέον ο Νώντας.

Έχω κάτι φωτογραφίες της στον Αρμενιστή από όταν ήταν 15-16 χρονών. Θα τις μοιραζόμουν εδώ, αλλά δεν ξέρω μη φάμε καμιά μήνυση. Τα βυζγιά πάντως είναι αληθινά, να ξέρετε. ;)

Γιατί νομίζω ότι έχω δει να ανεβάζει φωτογραφέις από το χαριλάου στα social media όμως; Με κάθε επιφύλαξη, γι'αυτό δεν είμαι σίγουρος.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 05 Οκτ 2018, 12:31

Ρε γκικα μυαλο δεν εβαλες.Ειπαμε μπας και τραβηξουμε κανα εισιτηριο παραπανω κι εσυ πας να μας κανεις χαλαστρα?ΠΑΟΚτσακι ειναι σε λεω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Οκτ 2018, 12:34

:lol: :lol: :lol: :lol: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Πανιώνιος 81-69 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 05 Οκτ 2018, 13:52





Εύκολη πρόκριση στους 8 του κυπέλλου, επόμενος αντίπαλος το χανούμι σε 1 μήνα!

Πρώτος MVP της χρονιάς ο JJ με το 50% των ψήφων!

Συνέχεια με την πρεμιέρα του πρωταθλήματος...

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=254&p=1500290#p1500288
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Σεζόν 2018-2019

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης