Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παικτών

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:01

maceio έγραψε:εγω λεω οτι ηταν και εργατικος και τακτικα σωστος (για να επαιξε τοσες σαιζον με αυτο το σουλουπι δεν μπορει κατι θα ειχε και αυτος,α ειχε και 7 γκολ ...) , αλλα ας πουμε οτι δεν ηταν ,δηλ οποιος ειναι εργατικος ,τακτικα σωστος και 1,90 παιζει στον ΠΑΟΚ ????
Ούτε σαν προσωπικότητα το φτάνει τον μπαλαφα ο σαχωφ..... Έφαγε κίτρινη ενώ δεν έπαιζε ο σαχωφ; αποβλήθηκε σε διαδικασία πέναλτι ο σαχωφ; επειδή βάζει γκολ στα ντέρμπι τον κάναμε Θεό; στα άλλα ματς βάζει γκολ; με τον πλατανιά την Κέρκυρα κλπ.; η αλήθεια είναι κάπου στην μέση καλός παίκτης με αδυναμίες που έχει το γκολ..... Αλλά να τον συγκρίνουμε με τον μπαλαφα είναι απαράδεκτο και προσβλητικό για τον Ευγένιο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:07

Απλά όποιος είναι αργός και έχει upside-downs αποδοτηκά είναι κακός παίκτης.Είπαμε θέλουμε σανκαρέδες-βασιλακάκηδες λουντς και πάει λέγοντας.
Α και για φορ με τον χαμένο σε ενα φιλικό μυστακίδη υπάρχει και ο αραβίδης ελευθερος ρε παιδιά τι το παιδεύουμε
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:08

Περιμένω με αγωνία το σχόλιο του paokoviou για τον αγώνα. Πραγματικά αδερφέ μην αργείς τόσο, τείνω να πάθω σύνδρομο στέρησης. Πάτα το κουμπί να γίνουν όλα ...τάνα. Ο λαός σου διψάει να σε ακούσει.
:opaokara:
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3460
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:31

Ε λίγα για το μπαλαφινιο τσι; Λαλησαμε λαιμαιιι! Φέρτε φορ!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:40

Ωραιος ο μασειο...με το απιστευτο επιχειρημα οτι εφοσον το ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ σου χαφ κανει 8 γκολ τη χρονια τοτε να τον κανουμε φορ, φανταζομαι και τον ζορζινιο η τσελσι φορ πρεπει να τον κανει,η ρεαλ τον κροος το ιδιο και παει λεγοντας..

Συγγνωμη και παλι που δεν μπορω να κραξω εναν παιχτη που δινει τα παντα για την ομαδα και θεωρω οτι εχει θετικοτατο προσημο...ααα κ που ειστε..και ο βλανταν πολυ αργος ητανε και και και και...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό maceio » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:51

ακριβως δεν χρειαζεται να συμφωνουμε , εσεις βγαλτε τον παικταρα εγω παλι οχι ! και δεν ειμαι σε καμια περιπτωση αυτος που θαβει παικτες της ομαδας ως χομπυ , ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε , και τους παικτες της ομαδας τουσ στηριζουμε ολους , αλλα ειναι πραγματικα κριμα τετοιοι παικτες που δεν κανουν τη διαφορα ,αλλα μας κοστιζουν οσο η μιση U 20, ισως και παραπανω δεν ξερω , να παιρνουν τη θεση των μικρων παικταραδων μας !
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:59

Ωραια θα το ξαναπω τελευταια φορα γιατι μαλλον δε θες να το καταλαβεις..δεν ειπα οτι ειναι παιχταρας..ειπα οτι ειναι μια αξιοπιστη λυση που εχει θετικο προσημο σε θεμα προσφορας στην ομαδα τα 2 αυτα χρονια..ελπιζω να εγινα επιτελους κατανοητος..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 00:14

Δευτέρα 16/07
ωρα 15:30 με την ΝτεΓκράαφσαπ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29864
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 00:18

maceio έγραψε:ακριβως δεν χρειαζεται να συμφωνουμε , εσεις βγαλτε τον παικταρα εγω παλι οχι ! και δεν ειμαι σε καμια περιπτωση αυτος που θαβει παικτες της ομαδας ως χομπυ , ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε , και τους παικτες της ομαδας τουσ στηριζουμε ολους , αλλα ειναι πραγματικα κριμα τετοιοι παικτες που δεν κανουν τη διαφορα ,αλλα μας κοστιζουν οσο η μιση U 20, ισως και παραπανω δεν ξερω , να παιρνουν τη θεση των μικρων παικταραδων μας !

Ο σακχοφ τρωει τη θεση ποιανου παιχταρα;;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό maceio » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 01:10

δεν θα τον μαθουμε ποτε δυστυχως!ενας Σταφυλιδης ηταν τυχερος καποτε....
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 01:21

GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 06:11

sourmenetes έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
Dimitris_L4 έγραψε:Κουραστηκα να βλεπω αφορισμους μετα απο φιλικα....τα οποια γινονται ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ και κανεναν αλλον..
Ενα πραγμα θα πω με τα λιγα που ξερω. οταν εισαι βαρυ σκαρι σε μια καλη προετοιμασια σερνεσαι..αυτο με τον σακχοφ σε καθε προετοιμασια να τον ξεσκιζετε δε βαρεθηκατε??βρειτε μου χαφ στην ελλαδα με 8 γκολ μινιμουμ το χρονο....ενα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΧΑΦ κ μετα συνεχιστε..το ιδιο κ με το χατσεριδη (τον οποιο πυτε εγω προτιμουσα να στηριχτει η αμυνα μας, αλλα το εχετε ξεφτιλισει με την κριτικη)..

Παλια ενας προπονητης με ειχε πει : Μακαρι να μην κερδιζω ποτε στα φιλικα προετοιμασιας...κατι θα ηξερε...


Σοβαρα τωρα αναφερεις τα 8 γκολ του για να μας πεις οτι ειναι το καλυτερο χαφ?? Ενας αλλος ειπε ενα ακομη ωραιο, τα στατιστικα ειναι ο καλυτερος τροπος να πεις ψεμματα.
Μπορει να μη βαλει 8 γκολ αλλα να ειναι τρεχαλατζης και να ορθωσει τειχος στο κεντρο μας οπως οφειλει η θεση? ΟΧΙ, case closed

Αυτο ειπε ο ανθρωπος;;


Ναι, οταν λεει βρειτε ενα χαφ με 8 γκολ, τι εννοει? οτι δεν υπαρχει αλλο
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 06:13

sourmenetes έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Απλα νομιζω πως ειμαστε σε διαφορετικα σημεια αποψεων γιατι εγω δεν θεωρω τοσο απαραιτητο να μπορει να βαλει 8 γκολ το χαφ σου ενω υστερει τοσο πολυ στα βασικα της θεσης

Σε τι υστερει σε ενα πρωταθλημα που στο 95% των ματς εχεις κατοχη γυρω στο 65-70% και θες γκολ απο καποιον εκτος απο το φορ ή το εξτρεμ;;;

Να μου πεις σε ενα ματς με τρελα τρεξιματα οτι υστερει,ναι θα σου πω.αλλα ποιο ματς ειναι αυτο;;;

Μετρημενα στο χερι.στην ευρωπη προφανως και δε θα πας με βασικο σακχοφ.


Με κουλα στην τουμπα που δε μπορουσες να κανεις φαση γιατι σε βραχυκυκλωσε ο χιμενος, με τριπολη που σε ετρεξε και εχασες τα αβγα και τα πασχαλια, με γκει στο καραισκακη...
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 06:14

maceio έγραψε:ε, να τον κανουμε σεντερ φορ να τελειωνουμε αφου ειναι γκολτζης !!!!απορω γιατι πρεπει να υπερασπιζεται ενας παικτης που αν τον λεγανε Μπαλαφα ας πουμε δεν θα τον θελαμε ουτε στον παγκο !


Κι εγω νομιζα πως εχω τρελαθει που θελω τον χαφ... να ειναι ΧΑΦ!
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2018-19

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 06:17

eorptol1 έγραψε:
maceio έγραψε:εγω λεω οτι ηταν και εργατικος και τακτικα σωστος (για να επαιξε τοσες σαιζον με αυτο το σουλουπι δεν μπορει κατι θα ειχε και αυτος,α ειχε και 7 γκολ ...) , αλλα ας πουμε οτι δεν ηταν ,δηλ οποιος ειναι εργατικος ,τακτικα σωστος και 1,90 παιζει στον ΠΑΟΚ ????
Ούτε σαν προσωπικότητα το φτάνει τον μπαλαφα ο σαχωφ..... Έφαγε κίτρινη ενώ δεν έπαιζε ο σαχωφ; αποβλήθηκε σε διαδικασία πέναλτι ο σαχωφ; επειδή βάζει γκολ στα ντέρμπι τον κάναμε Θεό; στα άλλα ματς βάζει γκολ; με τον πλατανιά την Κέρκυρα κλπ.; η αλήθεια είναι κάπου στην μέση καλός παίκτης με αδυναμίες που έχει το γκολ..... Αλλά να τον συγκρίνουμε με τον μπαλαφα είναι απαράδεκτο και προσβλητικό για τον Ευγένιο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


προσβλητικο ειναι να απαξιωνεις ετσι τον Μπαλαφα που επαιρνε ψιχουλα και μια χαρα οτι μπορουσε εκανε. Καλος παικτης με αδυναμιες... σε σημεια που θα επρεπε να εχει! Δηλαδη εχουμε ενα χαφ που δεν τρεχει, δε μαρκαρει, δεν εχει πνευμονια αλλα επειδη εχει ενα ατου που παταει περιοχη και σκοραρει... μας κανει!
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης