Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 00:48

thanos-xanthi έγραψε:Η μισή Ελλάδα περίμενε ο ΠΑΟΚ να χάσει εδώ. Για να καταλάβετε πόσο δυνατή έχει γίνει αυτή η ομάδα.

δηλωσεις Ραζβαν
γλεντα τους στρατηγε
+1926

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 01:00

beeman έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Οντως ο ματος κρεμαει την ομαδα χωρις λογο
Δεν σου βγήκε σήμερα η κλάψα. Περίμενες πως και πως. Γκρίνια.
Γράψε το στο τοπικ του Μάττος.
Επίσης το σχόλιο στο οποίο απάντησες ανέφερε, υποδειγματικο κοουτσαρισμα Λουτσεσκου,τι έχεις να πεις;

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μιλα καλυτερα.
Σιγα μη σου απαντησω κιολας με τον στραβοστομικο τροπο σου.
Τελευταία επεξεργασία από Dimg4 και Δευτ 14 Ιαν 2019, 01:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 14 Ιαν 2019, 01:03

Τι ακομη εδω.

ΠΩΚΗΣΗ

Φτου σημερα μονο 2 σελιδες σχολια θα εχεις ολο κι ολο.
Περιμενουμε προσεχως για περισσοτερα σχολια.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5503
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 14 Ιαν 2019, 08:31

Είναι ακόμη εδώ γιατί δεν έχει δώσει όσα μπορεί στον ΠΑΟΚ. Δεν έχει δώσει Ευρώπη. Αυτήν θα την δώσει του χρόνου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89886
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 08:53

Ετσι πιστευω κι εγω. Σκωτσεζικο ντουζ εισαι ρε Ρουμανε. Απο ηττα στην Παναχαϊκή και μια νικη στην ευρωπη, σε αηττητο στο πρωταθλημα και +8. Απο μετριες εμφανισεις σε αρχιδατες νικες.

Παντως εχει μπει στο κλιμα της ομαδας, του κοσμου και της πολης και το πάει μια χαρα ως τωρα.

Ευελπιστω να κανει σε μας οτι ο πατερας του στη Σαχταρ. Δε νομιζω να μας αφησει για καμια Κροτονε.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7697
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό CCCP » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:24

Για να κανουμε και λιγο κριτικη ετσι για να ριξουμε και λιγο βουτηρο στο ψωμι του Dim... δε μου αρεσε μια δηλωση του Βιειρινια που διαβαζω σε αρθρο σημερα.

«πολλές φορές διαβάζουμε καλύτερα το παιχνίδι μετά το πρώτο ημίχρονο και μπαίνουμε καλύτερα στην επανάληψη»

Δηλαδη με αλλα λογια, για τα μπαζα διαβασμα του αντιπαλου και τακτικη προετοιμασια της ομαδας γίνεται. Πως να μην χανεται μετα το πρωτο ημιχρονο και να ψαχνωμαστε σε καθε ματς. Αυτο που λεω απο την αρχη της χρονιας, οτι η ομαδα μου δειχνει οτι μπαινει στα ματς χωρις τακτικο πλανο, ειδικα επιθετικα.

Το εχω ξαναπει οτι αντι για αυτο, αφου ειναι να το παρουμε το ματς στο δευτερο ημιχρονο ας μπουμε στο πρωτο να παιξουμε αμυνα λεωφοριο πισω και καντενατσιο...λιγοτερο θα ειχαμε κυνδηνευσει χτες! Τουλαχιστον θα ηταν μια συγκεκριμενη τακτικη ρε παιδι μου.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:38

Εχει βαση. Εχουμε πεταξει πολλα πρωτα ημιχρονα και μπαινουμε αλλη ομαδα στο 2ο. Ανεξηγητο
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό CCCP » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:47

Ναι και δεν ειναι οτι μπαίνει η ομαδα και σερνεται η ξερω γω νοχελικη οπως ειχαμε παλια. Αυτο γινεται σπανια πια. Τακτικο ειναι το θεμα οπως παραδεχεται ο Βιειρινια. Εξου και η κριτικη στον προπονητη.

Οταν βλεπεις τους παικτες σου να μη σέρνονται και οταν ξερεις οτι ειναι υψηλοτερης ποιοτητας απο του αντιπαλου και παρ'ολα αυτα η εικονα του αντιπαλου στο γηπεδο ειναι καλυτερη και φενεται να παιζει με παραπανω παικτες και σου κανει και φασεις κτλ, ε σημαινει οτι τακτικα κατι ειναι πολυ λαθος δε χρειαζεται να εισαι ηδειμων του ποδοσφαιρου.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:48

CCCP έγραψε:Για να κανουμε και λιγο κριτικη ετσι για να ριξουμε και λιγο βουτηρο στο ψωμι του Dim... δε μου αρεσε μια δηλωση του Βιειρινια που διαβαζω σε αρθρο σημερα.

«πολλές φορές διαβάζουμε καλύτερα το παιχνίδι μετά το πρώτο ημίχρονο και μπαίνουμε καλύτερα στην επανάληψη»

Δηλαδη με αλλα λογια, για τα μπαζα διαβασμα του αντιπαλου και τακτικη προετοιμασια της ομαδας γίνεται. Πως να μην χανεται μετα το πρωτο ημιχρονο και να ψαχνωμαστε σε καθε ματς. Αυτο που λεω απο την αρχη της χρονιας, οτι η ομαδα μου δειχνει οτι μπαινει στα ματς χωρις τακτικο πλανο, ειδικα επιθετικα.

Το εχω ξαναπει οτι αντι για αυτο, αφου ειναι να το παρουμε το ματς στο δευτερο ημιχρονο ας μπουμε στο πρωτο να παιξουμε αμυνα λεωφοριο πισω και καντενατσιο...λιγοτερο θα ειχαμε κυνδηνευσει χτες! Τουλαχιστον θα ηταν μια συγκεκριμενη τακτικη ρε παιδι μου.

Δεν είναι αυτό που εννοεί ο Βιερίνια αλλά τέλος πάντων.
Για αυτό είναι πολύ σημαντικό να υπάρχουν έμπειροι παίκτες ειδικά μεσοαμυντικα για να διαβάζουν το παιχνίδι κατά την διάρκεια του
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό CCCP » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:54

Ναι φυσικα και ειναι πολυ σημαντικό και το να μπορεις να κανεις adjustments στη διαρκεια του παιχνιδιου.

Ξερω οτι δεν λεει ακριβως οτι κανουν κακο διαβασμα απλα εγω το συνδυάζω με αυτο που βλεπουμε σε πολλα πρωτα ημίχρονα. Αυτο που δειχνει η δηλωση του ειναι ακριβως το οτι ειναι τακτικο το θεμα και οχι αλλο και εχει βλεπω εγω να δικαιωνεται η αποψη μου.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:58

Ναι είναι τακτικό και είπαν ακριβώς τι συμβαίνει οι παίκτες του αστέρα.
Όσο ο αντίπαλος έχει δύναμης πιέζει και καταφέρνει να περιορίζει τον ΠΑΟΚ. Είναι τέτοια η δυναμική της ομάδας όμως που μόλις ο αντίπαλος αρχίζει και μένει από δυνάμεις...παρτον κατω
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 11:59

Αν δε σου φερουν παιχταρα χαφ,μειωνω κατα 50% την αντιπαθεια μου προς εσενα ως προπονητη.
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Black--4 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 12:11

in SKOYFOS WE TRUST
Black--4
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2018, 15:02

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό kostas.doumpis » Δευτ 14 Ιαν 2019, 12:54

Καποια πραγματα τον ψιλοεκθετουν παντως!Χθες,αλλα και σε αλλα ματς,το παιχνιδι γυρισε ,η καναμε φασεις οταν εμπαινε στο κεντρο ο μπισε!Αυτη η εμμονη με τον πελκα,εχει κουρασει!Χθες στο πρωτο ημιχρονο που επαιζε ο πελκας δεν καταλαβα ποτε!Ο μπισε δεν ειναι εξτρεμ!
συγνωμη αν το θεωρειτε γκρινια!καλοπροαιρετη κριτικη θεωρω οτι κανω!Να κερδιζουμε θελουμε ,και ποντους παιρνει και ο ιδιος ,δεν το συζηταω ,αλλα καποιες φορες αυτα τα κολληματα στοιχιζουν!
ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΟΡΔΕΣ ΜΑΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ!
kostas.doumpis
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2018, 10:19
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Ιαν 2019, 15:08

Με κερδίζουμε θέλουμε λες.... 14-1-0 αυτο το ένα στην μέση χαλάει την εικόνα.... :(:(

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες