Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 13 Νοέμ 2018, 10:45

Το ότι ο Χατσερίδης είναι στον πάγκο δεν σημαίνει ότι έχουμε την οικονομική πολυτέλεια να διαθέτουμε τόσο ακριβούς παγκίτες. Ο Χατσερίδης προσλήφθηκε για να παίζει βασικός, για να μας λύσει το πρόβλημα που είχαμε στα στόπερ, απλά το σενάριο δεν ευδοκίμησε. Πρόκειται για μια αποτυχημένη (μέχρι τώρα) μεταγραφή.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 13 Νοέμ 2018, 11:00

Να σημειώσω ότι και ο Κρέσπο έχει ανταποκριθεί πολύ καλά και το δίδυμο με Βαρέλα είναι πλέον πολύ δυνατό. Δύσκολα μια μεταγραφή θα σπάσει αυτή την 2αδα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 13 Νοέμ 2018, 14:01

Dimg4 έγραψε:
Jairo έγραψε:Τελικά άφησες τον μαζούτ και έπιασες τον νάτχο τώρα ε?
...άβυσος :geek:


Καμια σχεση με τους 2. Ο Νατχο ανετα χωραει σε ολα τα ροστερ στην ελλαδα


Παίκτης με γκρίζα μούσια, χωρίς φυσική κατάσταση, προδότης που πήγε εκεί που έφτυνε, και φιλούσε το σήμα του γκευ με νόημα, δέν χωράει στο ρόστερ του ΠΑΟΚ κατα την γνώμη μου.
Εσύ συνέχισε να τον αποθεώνεις...
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 13 Νοέμ 2018, 14:03

Αυτό που φιλουσε το σήμα που έβριζε και έλεγε μέχρι πέρσι διαφορα δεν έπρεπε να το κάνει....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 13 Νοέμ 2018, 14:45

Δεν ειπε αν τον θελει στην ομαδα.ειπε οτι μπορει να παιξει σε καθε ομαδα του ελ.πρωταθληματος.

Μην τα συχγεετε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 13 Νοέμ 2018, 14:59

ok
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 13 Νοέμ 2018, 17:32

Jairo έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
Jairo έγραψε:Τελικά άφησες τον μαζούτ και έπιασες τον νάτχο τώρα ε?
...άβυσος :geek:


Καμια σχεση με τους 2. Ο Νατχο ανετα χωραει σε ολα τα ροστερ στην ελλαδα


Παίκτης με γκρίζα μούσια, χωρίς φυσική κατάσταση, προδότης που πήγε εκεί που έφτυνε, και φιλούσε το σήμα του γκευ με νόημα, δέν χωράει στο ρόστερ του ΠΑΟΚ κατα την γνώμη μου.
Εσύ συνέχισε να τον αποθεώνεις...


Δοκιμασε ενα google translate για να καταλαβεις τη διαφορα αποθεωσης με αντικειμενικη αξια. Αφου πετας ειρωνεια, με ειρωνεια θα σου απαντησω. Σουρμε, καπως ετσι την αλλη φορα εριξες 2 βδομαδες μπαν. Μετα εγω φταιω που απανταω

Ναι καυμενε εσυ...
Του απαντησα και το δεχτηκε ο jairo.
Τι το συεχιζεις..
sourmenetes
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 13 Νοέμ 2018, 17:33

eorptol1 έγραψε:Αυτό που φιλουσε το σήμα που έβριζε και έλεγε μέχρι πέρσι διαφορα δεν έπρεπε να το κάνει....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ταπουτος, λιαδελης, σιγαλας, γαλακτερος, αγγελιδης, τζαβελλας, σκονδρας κλπ κλπ 8-)
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 00:46

Ε και τι σχέση έχει αυτό δικαιολογείται; και αυτοί λάθος είναι....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 01:42

Dimg4 έγραψε:
Jairo έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Τελικά άφησες τον μαζούτ και έπιασες τον νάτχο τώρα ε?
...άβυσος :geek:


Καμια σχεση με τους 2. Ο Νατχο ανετα χωραει σε ολα τα ροστερ στην ελλαδα


Παίκτης με γκρίζα μούσια, χωρίς φυσική κατάσταση, προδότης που πήγε εκεί που έφτυνε, και φιλούσε το σήμα του γκευ με νόημα, δέν χωράει στο ρόστερ του ΠΑΟΚ κατα την γνώμη μου.
Εσύ συνέχισε να τον αποθεώνεις...


Δοκιμασε ενα google translate για να καταλαβεις τη διαφορα αποθεωσης με αντικειμενικη αξια. Αφου πετας ειρωνεια, με ειρωνεια θα σου απαντησω. Σουρμε, καπως ετσι την αλλη φορα εριξες 2 βδομαδες μπαν. Μετα εγω φταιω που απανταω

Ναι καυμενε εσυ...
Του απαντησα και το δεχτηκε ο jairo.
Τι το συεχιζεις..
sourmenetes
[/quote]

καυμενε? μαλλον καημενε εννοεις και στο επιστρεφω. Δε συνεχισα τιποτα, την εμπαθεια σου τονισα και μολις με επιβεβαιωσες
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 14 Νοέμ 2018, 02:11

Ντιμ σταματά επιτέλους έχεις κουράσει κάθε τρεις και λίγο μαλώνεις με κάποιον, όλο τον προσβεβλημένο παριστάνεις και το θύμα.

Έλεος έχουμε και άλλα θέματα να ασχολούμαστε από το ποιος σε χαρακτήρισε και ποιος σε ενοχλησε
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 02:36

Αστο ρειν, εγραψα κατι αλλο αλλα εκανα εντιτ γιατι εχει παραγινει η εμμονη και η εμπαθεια με καποιους εδω μεσα.
Προκαλουν, απανταω και ειμαι εγω ο κακος. Ο αλλος με λεει καημενε ενω του εδειξα τι εγινε και παλι εγω φταιω.
Τεσπα, προχωραμε
Τελευταία επεξεργασία από Dimg4 και Τετ 14 Νοέμ 2018, 03:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Τετ 14 Νοέμ 2018, 02:41

Καλα ρε δεν κοιμαστε εσεις;.....
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 14 Νοέμ 2018, 08:45

Dimg4 έγραψε:Αστο ρειν, εγραψα κατι αλλο αλλα εκανα εντιτ γιατι εχει παραγινει η εμμονη και η εμπαθεια με καποιους εδω μεσα.
Προκαλουν, απανταω και ειμαι εγω ο κακος. Ο αλλος με λεει καημενε ενω του εδειξα τι εγινε και παλι εγω φταιω.
Τεσπα, προχωραμε

Ακριβως τ αντιθετο εκανα.
Το καημενε ηταν περιπαιχτικο ρε ντιμ.

Τους εξηγησα τι εννοουσες,το καταλαβαν και το συνεχιζεις.τι το συνεχιζεις;;

Αυτο σου ειπα...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 11:40

Αν πάρουμε τα λόγια του λουτσεσκου κατά γραμμα (και όχι σαν αυτά που έλεγε μετά την βιντι οτι ο στόχος είναι μόνο το πρωτάθλημα και μετά βγάζει τον ουαρντα εκτός ομάδας γιατι εκανε απευθειας φαουλ) τότε ο νατχο θα έπαιζε βασικός στον ΠΑΟΚ γιατί αν θυμάμαι καλά έλεγε πως δεν θελει 6αρι αλλά δεύτερο 8αρι αρα δεν ηθελε τον βερνμπλουμ ηθελε τον νατχο αλλα όταν ο νατχο έριξε γέφυρες προτίμησε τον Σουηδό άρα δεν καταλαβαίνεις χριστό!

Σίγουρα ο νατχο υστερεί σε φ. κατάσταση είναι στην ίδια φάση με τον Σουηδό , αν ηταν άλλος προπονητής στον πειραια θα έπαιζε περισσότερο ο νατχο αλλα γενικά ο μαρτινς κάνει κατι μαλακίες πχ το να εχεις εξω τον καμαρα που βγαζει μάτια για να παίξει ο μπουχαλακης είναι σαν να τα να σου ζητάει η ματσουκα σεξ και να λες οτι έχεις πονοκέφαλο!

νατχο μαουριτσιο σε ματς με πανετολικους , λαμιες, Απόλλων , αελ κτλπ θα τα καθάριζες από νωρίς ασε που και στα ματς που θα παίζει ο κανιας με τον μαυριτσιο είναι πολυτέλεια να μπαίνει αλλαγή ο νατχο! Αυτά που φίλησε το σήμα θα τα έδινα σημασία το 1998 τωρα ουτε καν μου πέρασε κάτι από το μυαλό , αραξτε υπάλληλος στην εταιρία που λέγετε ΠΑΟΚ ήταν τίποτα παραπάνω!
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες