Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό shogoon » Κυρ 12 Μάιος 2019, 10:55

grg80 έγραψε:Τον ειδα αποψε απο κοντα. Τον αγκαλιασα και του ειπα
thank you
you are legent for me, for us
Με αγκαλιασε μολις το ακουσε.


υγ. Για να τον αφησουμε να επιβιβαστει αναγκαστηκε να ανοιξει τη βαλιτσα του και χαρισε το ΣΚΟΥΦΑΚΙ του σε μια κοπελα
Κλαμα

Ξεφεύγει ο ΠΑΟΚ από τα ελληνικά περιθώρια και γίνεται μεγάλος σε όλα τα επίπεδα. Πλέον κάνει φιλάθλους σε όλο τον κοσμο και από τους τίτλους. Ωραία ιστορία μοιράστηκες.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1344
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 12 Μάιος 2019, 11:07

Dimg4 έγραψε:Χιλια μπραβο, του χρονου πες να σου δωσουν 2 εξτρεμαρες και με αυτες τις αντεπιθεσεις που παιζεις θα ξεκωλιαστουν πολλοι αντιπαλοι


Ας έρθει ένας για αρχή, Ντιμ. Μην πέσει απότομα στα βαθιά κ δεν μπορεί να το διαχειστεί :mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Maximus » Κυρ 12 Μάιος 2019, 11:32

Όπως το είπες Πλοηγέ...

Θα δια-χυστεί και αυτός και ολόκληρη η ομαδα του χρόνου!
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Κυρ 12 Μάιος 2019, 11:39

Ειναι τριτος πλεον σε νικες,προπονητης του ΠΑΟΚ,πισω απο Αναστασιαδη και Σανον
με 69 νικες(μαζι με περσινη επι της αεχ).

Συνολο σε 93 αγωνες+(1 που δεν εγινε με γα@ρο) = 94

εχει 69 νικες(μαζι με αεχ)

12 ισοπαλιες

12 ηττες

στο γηπεδο.


Αφου πηραμε και το 2ο ΝΤΑΜΠΛ της ιστοριας μας(στους ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ χωρους),ειναι πλεον ο ΜΟΝΟΣ ΠΕΤΥΧΗ
ΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μας,μεχχρι τον επομενο(που βλεπω να αργει πολυ).

Και μαλιστα σε χρονο ρεκορ,που ηρθε και προπονει την ΠΑΟΚΑΡΑ,ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ και 9 ΜΗΝΕΣ ακριβως και χωρις προετοιμασια την πρωτη του ΧΡΟΝΙΑ.

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ και στον ΑΡΧΙΜΑΣΤΟΡΑ με ολο το επιτελειο του,εκτος απο τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ.

ΠΑΟΚ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΣ 2017-2018 Κ 2018-2019.

:pano: :opaokara: :nairepaok:
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 12 Μάιος 2019, 12:34

Μετά τον Ιβάν είσαι ο δεύτερος πολυτιμότερος άνθρωπος στον ΠΑΟΚ την τελευταία διετία. Σε ευχαριστώ στρατηγέ για όσα έχεις δώσει μέχρι τώρα και ελπίζω - εύχομαι να μας δώσεις περισσότερες χαρές του χρόνου.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 12 Μάιος 2019, 14:24

:lol: :lol: :lol:

αρε ραζβανε αρε ραζβανε....

δεν ξερω για εσας αλλα εγω....

ειμαι ...ψιλωμενος...σαν κοκορι

με δικαιωσες

:pano: :pano: σε λεω

αν του χρονου ερθουν οι παικτες που πρεπει θα εχουμε νεα γουστα...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5992
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 12 Μάιος 2019, 15:01

Maximus έγραψε:Όπως το είπες Πλοηγέ...

Θα δια-χυστεί και αυτός και ολόκληρη η ομαδα του χρόνου!


:mrgreen: :mrgreen: ένα μικρολαθάκι να μην μπορείς να κάνεις εδώ μέσα ρεεε
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 12 Μάιος 2019, 15:30

Τεραστιε Ρασβαν εισαι ο μεγαλυτερος προπονητης που περασε απο την ΠΑΟΚαρα.-
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 12 Μάιος 2019, 17:10

Στρατγος
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό zaffodb » Κυρ 12 Μάιος 2019, 19:35

Για την πάρτη σου έχω κάνει την μεγαλύτερη κωλοτούμπα της ζωής μου και δεν έχω κανένα πρόβλημα να το παραδεχτώ.
Μακάρι να μπορούσαμε να σε κρατήσουμε για πολλά χρόνια ακόμα.
Ένιωσες και -τολμώ να πω- ενίσχυσες τις αρχές αυτής της ομάδας!
Σ' ευχαριστώ μαζί με τον Ιβάν που έφτιαξε αυτή την ονειρεμένη ομάδα-οικογένεια. Να σας έχει ο Θεός καλά για τη χαρά που μας προσφέρατε!
Τελευταία επεξεργασία από zaffodb και Τρί 14 Μάιος 2019, 09:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου! Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά κι έχασες... Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες!
Άβαταρ μέλους
zaffodb
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 18:02

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 12 Μάιος 2019, 19:41

Καλουτσικος
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 13 Μάιος 2019, 20:29

κλεμμενο αλλα λες και τα ειπα εγω....

...........Να πούμε και μερικά πράγματα για τον Στρατηγό. Έτσι σκόρπια και αυθόρμητα όπως έρχονται στο νου....

- Να είμαστε ειλικρινείς..... Δεν ειμασταν εντάξει απέναντι του.... Δεν τον στήριξαμε στα δύσκολα..... Αυτος στα δύσκολα έβαλε πλάτη ως μη όφειλε.... Για προπονητή το πήραμε όχι για ψυχολόγο του οργανισμού.....

- Χλευαστηκε όσο λίγοι προπονητές....το άλλοθι ήταν πάντα οι "ακραίες" δηλώσεις του.... Λες και αυτό που έπαθε ήταν μια κακή μερα στη δουλειά.

- Δεν άκουσε σχεδόν τίποτα θετικο για την δουλειά του ακόμη και από μερίδα του κόσμου του ΠΑΟΚ..... Οι συνάδελφοι του που εισεπρατταν δυθιραμβικα σχόλια από τους αλλοτριους κριτές του..... εχασαν την θέση τους.... Κάποιοι μπορεί και δεύτερη φορά.... Αυτος εκεί συλλέκτης ρεκόρ και τίτλων...

- Ο Σαββίδης είναι σκληρός εργοδότης.... Ζήτα πολλά... Βάζει μεγάλους στοχους και θέλει αποτελέσματα.... Πληρώνει βέβαια για δύο.... αλλά ζητά και δύο... Είναι τυχαίο ότι 7 χρόνια τώρα ο Λουτσεσκου είναι ο μόνος που τον κάνει ζαφτι;

- Τακτικά έχει εκθέσει κατά σειρά όλους τους προπονητές των μεγάλων ομάδων.... όλους όμως. Καλά τον Μανολο τον έχει διασύρει.... επανηλλειμενα.... Τον Μάρτινς στο παιχνίδι πρωτάθλημα στην Τούμπα τον έκανε να μοιάζει μαθητευομενος... Τον Ουζουνιδη με δύο ομάδες....Μονο έναν δεν τακτοποιησε....αυτον που κρύφτηκε και έφυγε.... ημιθανης....

- Ότι είπε στην πρώτη του συνέντευξη τον Αύγουστο του 2017 το έκανε.... Τη θυμάστε...; Εγώ σαν χθες..... Balance, group mentality, hard work, focus, aggresivity, confidence.
Εμεις κάνουμε χαβαλέ λίγο με τα αγγλικά του αλλά αυτός τα εννοεί και δεν είναι λόγια.... αλλά φιλοσοφία...
Είπε θελω 2-3μήνες για δείξω την δουλειά μου.... Το κουμπί γύρισε στις 3/12/2017....στην Ξάνθη... Τα υπόλοιπα τα ξέρετε...

- Χρειάστηκε να περάσουν 17 μήνες για να ακούσει το όνομα του από τον κόσμο του ΠΑΟΚ..... Δεν στράβωσε.... Δεν γκρινιαξε... Δεν είπε κουβέντα....
Εν τω μεταξύ ήταν προπονητής του 90% νίκες στο εσωτερικό και 70 συνολικά.... Τώρα λατρεύεται....

- Τον άνθρωπο Λουτσεσκου τον είδαμε πραγματικά δύο φορές.... Μια όταν έφυγε από την Ξάνθη ψάξτε το βίντεο.... Και τώρα όταν πήρε τους τίτλους.... Τα δακρια του με άγγιξαν γιατί κανείς προπονητής δεν πέρασε αυτά που πέρασε αυτός. Σε κανέναν σεν αφαιρέθηκε αυτό που κέρδισε στο γήπεδο.... Αντί λοιπόν να τα βροντηξει κάτω.... ήταν το στήριγμα όλου του συλλόγου.... Ομπρέλα για τους παίκτες την διοίκηση τον κόσμο.

In Ratzvan we trust.....
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5992
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 13 Μάιος 2019, 21:37

Ωραίος

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό gaz » Δευτ 13 Μάιος 2019, 22:06

Τον λυπάμαι τον καημένο που θα του φύγουν τόσοι παίκτες και θα πρέπει ξανά από την αρχή να τους κάνει ομάδα.
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 13 Μάιος 2019, 22:19

Πολύ σωστό κείμενο,λέει τα πράγματα με το όνομα τους.
Ποιός το έγραψε καρπουζα;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron