Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:21

Απορώ γιατι εκλπήσεστε.
Ο ανθρωπος ζήτησε έναν δεύτερο κρεσπο και του πηραν χατσεριδη (δε βγηκε η μεταγραφη παρα το καλο παρελθον του)

Ο ανθρωπος ζητησε 8αρι αθλητικο και ετοιμο και ηρθε ο βερνμπλουμ ( δε βγηκε ακομα αλλα πιστευω θα προχωρησει η κατασταση)

Ο ανθρωπος ξερει οτι πρεπει να το παρει αηττητος γιατι καθε λαμια θα τον σκισει στο ξυλο και καθ τριπολη θα μιλαει για σφαγες και με τους αλλους κοτες

Ο ανθρωπος απο περισυ το ειπε....στα ματς ενδιαμεσα δε προλαβαινεις να ετοιμασεις την ομαδα (εφοσον ειναι δομημενη ετσι) ειτε αγωνιστικα ειτε ψυχολογικα, εκτος αν εχεις ομαδα που ρολαρει και ειναι αθλητικη και με εμπειρια (συνδυασμό αυτά)

Ο άνθρωπος επίσης προσπαθει να κρατσει ισορρπιες στα αποδυτήρια και λόγω συμβολαιων και λογω κουρασης.

Ας τελειωσει η χρονια και ας αποφασισουν ολοι μαζι εκει τι θελουν να κανουν (διοικηση προπονητης τεχν διευθυ) Αλλα να τελειωσει η χρονια και βλεπουμε. Τωρα οι αλλαλαγμοι τι προσφερουν;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:24

Δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος, μετά και το χθεσινό, που να λέει ότι ο Λουτσέσκου πρέπει να φύγει σήμερα. Όλοι έχουμε εμπιστοσύνη ότι μπορεί και θα μας φέρει το πρωτάθλημα.

Οι συζητήσεις πιο πολύ είναι για το καλοκαίρι.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:25

Συζητησεις;
καλο κι αυτο....
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:30

Οι συζητήσεις και οι αυθόρμητες αποδοκιμασιες στο ημίχρονο προσφέρουν την πίεση στον οργανισμό ΠΑΟΚ να ξυπνήσει και να κάνει κάτι για να αλλάξει ροτα. Με αυτήν την φιλοσοφία θα έχουμε σοβαρό πρόβλημα και το μεγαλύτερο θα είναι η εσωστρέφεια. Οι λύσεις υπάρχουν και δεν είναι τόσο δύσκολο να εφαρμοστουν
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:53

trouman έγραψε:
paok re niamou έγραψε:στα περισσότερα από τα τελευταία σου ποστ με κυνηγάς μπας και καταφέρεις να μην γράψω την γνώμη μου.
Δυστυχώς για σενα και κάποιους άλλους, αυτά που έχω γράψει εγω και αρκετοί άλλοι από τον Σεπτέμβριο έχουν γίνει πραγματικότητα.
Συνεχισε τώρα την δουλίτσα σου.........


Καλά κόψε κάτι που σε κυνηγάω. Το ερώτημα είναι γιατί ξαναλες τόσες φορες8τα ίδια πραματα . Μια χαρα8 είναι η κριτική που ασκείται και σωστη. Η κουραστική επανάληψη χολης δεν παλεύεται


Μέχρι τώρα ... συνέβαλλε ο έτσι στο να αναδειχθούν τα αγωνιστικά προβλήματα. Συνεχίζοντας να αναμασάει τα ίδια ακόμα 800 φορές τη βδομάδα, θα βοηθήσει και στο να αρχίσουν οι όποιες αγωνιστικές ή διαχειριστικές ανορθογραφίες να διορθώνονται σιγά σιγά. Μην έχεις αμφιβολίες.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 14 Δεκ 2018, 11:58

Καλά ρε, έρχεται και σε κερδίζει η ΜΠΑΤΕ μες την Τούμπα και περνάει;

Δεν ντρέπεστε ρε;

Λίγη τσίπα δεν έχετε;

Λοιπόν μάστορα δική σου είναι η ευθύνη. Η ομάδα δεν παίζει εδώ και μήνες.

Τερμα τα χάδια και τα παραμύθια. Βρες λύση.

Δεν είναι οτι θα χάσουμε το Τρεμπλ :shock: αλλά με τέτοιες εμφανίσεις θα αρχίσουν και γκέλες στο Πρωτάθλημα και εκεί δεν θα σε σώνει κανένας!

Σοβαρευτείτε όσο είναι καιρός.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 14 Δεκ 2018, 12:29

Οφειλουμε να του πιστωσουμε το γεγονος οτι περσι εστησε ενα συνολο που εφτασε να παιζει εξαιρετικο ποδοσφαιρο, παρα το γεγονος πως αν καποιος κοιτουσε ατομικα τον καθε παικτη δεν θα πω πως θα ξετρελαινοταν για αρκετους απο αυτους.Αυτο και μονο αρκει για να πει καποιος οτι ειναι καλος προπονητης και συνολικα μια εξαιρετικη λυση αν σκεφτει κανεις τι προπονητες προσελκυει το ελληνικο ποδοσφαιρο.Εγω προσωπηκα δεν τον χωνευω ως χαρακτηρα αλλα αυτο μικρη σημασια εχει η μαλλον μικροτερη.Φετος η πιεση απο νωρις και τα περισσοτερα παιχνιδια φανερωσαν τα προβληματα του ροστερ, τα οποια στην συνεχεια εξεθεσαν και τον Ρουμανο, κυριως στο οτι δεν συμμετειχε πιο ενεργα στον σχεδιασμο της ομαδας, αν και οι απαιτησεις του οπως εκφραστηκαν στις αρχες του καλοκαιριου ηταν στο σωστο δρομο,δυστυχως ομως δεν εισακουστηκαν.Παρολα αυτα και τις οποιες σφαλιαρες σε θεματα γοητρου και μη,με τα ευρωπαικα στραπατσα να μας στοιχειωνουν για καιρο, ο στοχος του πρωταθληματος ειναι εδω και τουλαχιστον εφικτος, αλλα απαιτει γενναιες αποφασεις.Χεστηκα αν χρειαστει να παραμεινει στον παγκο ο Βερνμπλουμ η ο Ελ Καντουρι η ακομα και αν παει εκει για καποια παιχνιδια ο Μαουριτσιο και ο Βιερινια.Πρωταθλημα θελω οχι να κανω φιλους.Εχει το θαρρος να παρει τετοιες αποφασεις,να ζητησει παικτες που θα το κανουν αυτο πραξη και να τους ενσωματωσει αμεσα? Αν το κανει δυσκολα δεν θα πετυχουμε,αν οχι θα κινδυνεψουμε, αν και παλυ θα ειναι εφικτο,ακομα ομως και σε περιπτωση αποτυχιας εγω δεν θα την πιστωσω στον προπονητη ,αλλα στην διοικηση για αλλον ενα κακο σχεδιασμο καλοκαιριου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Παρ 14 Δεκ 2018, 12:30

navi k trouman είστε οι μπάτσοι του φόρουμ δηλαδή ?
όλα καλά και ωραία παληκαρια δεν μας φτύνουν από χθες απλά ψιχαλίζει.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 14 Δεκ 2018, 12:49

Κατσε ρε ανθρωπε γιατι οταν λες απο χθες 20 φορες τη δικη σου εκδοχη,τι εισαι;;;

Τι μπατσοι του φορουμ και μαλακιες;;;

Χαλαρωσε λιγο.οσο στραβο βλεπεις αυτο που κανουν οι αλλοι,αλλο τοσο στραβο βλεπουν και αυτο που κανεις εσυ.

Ηρεμηστε λιγο ολοι με τους χαρακτηρισμους.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Παρ 14 Δεκ 2018, 13:21

Εγώ δεν τους κυνηγάω από πίσω σε όλα τα άρθρα για να τους την πω.
Δες από περιέργεια τα τελευταία 15 μνμ του τρουμαν.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 14 Δεκ 2018, 13:25

ενα πραγμα θα σου πω λουτσε ..γραψε στα @@ τους επικριτες σου,παρε το νταμπλ και γινε LEGEND!Εχω 33 χρονια να παρω πρωταθλημα ειμαι στο +8 απο το γαυρο(τον εχω στη τουμπα) κ θα ασχοληθώ με 1 κακη πορεία στο γιουροπα;;;;;;Ε ΟΧΙ!
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 14 Δεκ 2018, 13:30

Δυστυχώς φέτος, παίρνει λίγα από αυτούς που βάζει συνέχεια και μηδέν από αυτούς που έχασε πριν καν τους βάλει.......

Ελπίζουμε.

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok apo epilogi » Παρ 14 Δεκ 2018, 13:56

Το ενα καρπουζι σου επεσε και μας εκανε χαλια...φερε τα αλλα δυο...παλι χορτατοι θα ειμαστε
Think outside the box
paok apo epilogi
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Παρ 16 Νοέμ 2018, 22:12

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 14 Δεκ 2018, 14:09

gergeo4 έγραψε:ενα πραγμα θα σου πω λουτσε ..γραψε στα @@ τους επικριτες σου,παρε το νταμπλ και γινε LEGEND!Εχω 33 χρονια να παρω πρωταθλημα ειμαι στο +8 απο το γαυρο(τον εχω στη τουμπα) κ θα ασχοληθώ με 1 κακη πορεία στο γιουροπα;;;;;;Ε ΟΧΙ!
Αν το πάρουμε θα είναι η μεγαλύτερη επιτυχία μας εδώ και 34 χρόνια.... Ναι η μεγαλύτερη γιατί δεν περνεις μια νίκη μεγάλη κάποια στιγμή, αλλά κερδίζεις σε έναν μαραθώνιο 30 αγώνων με το περιβάλλον εναντίον σου.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό tzoker » Παρ 14 Δεκ 2018, 14:38

Παλι καλα δεν γιναμε ΠΑΟΚ για τα πρωταθληματα αλλιως 100 ατομα θα ηταν στο γηπεδο.Ευτυχως μας συντηρουσε η Ευρωπη.Μολις βρηκαμε καλυτερη γκομενα, τη παρατησαμε τη παλια που μας κρατουσε 33 χρονια.

Δλδ του χρονου που θα εχουμε πρωταθλημα, θα μας νοιαζει η Ευρωπη η θα λεμε ας παρουμε μερικα ακομα και μετα?

Οπως εχει γραφτει απο πολλους αλλο Καταστροφη και εσωστρεφεια κια αλλο Ελα μωρε δεν εγινε τιποτα.
Πρεπει να αναλυθουν ολες οι αιτιες και να βγαλουμε κερδος απο αυτη τη ζημια..ομως ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ για τη συνεχεια.

Οταν θες να λεγεσαι ΠΑΟΚ και να λες οτι μεγαλωνεις η μασχαλη πρεπει να χωραει πολλα καρπουζια, και οχι 2 μανταρινια.
Τελευταία επεξεργασία από tzoker και Παρ 14 Δεκ 2018, 14:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες