Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 15 Δεκ 2018, 12:15

Τι τα θελουμε τα Τσου Λου αν δεν μπορει η ομαδα να παιζει συνεχομενα παιχνιδια ? Δεν υπαρχει λογικη σε αυτο
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 12:24

Sick Bastard έγραψε:Συγνώμη, αν ο ΠΑΟΚ θέλει πραγματικά πρωτάθλημα, οι συνθήκες που αναφέρεις, δεν δικαιολογούν γκέλα.

Εγώ δεν είπα ότι την δικαιολογεί, αλλά τα παραπάνω αυξάνουν τις πιθανότητες.
Αν ου μη γένοιτο αυτή έρθει δεν θα πούμε ότι αυτή ήταν εντός προγράμματος.

Δυστυχώς έγιναν λάθη τα οποία μπορεί να στοιχίσουν στον μαραθώνιο του προγράμματος.
Ευτυχώς τα περισσότερα από αυτά δεν είναι μη αναστρέψιμα

Υγ τώρα όσο για τον παραπάνω που δεν καταλαβαίνει ότι μια συμμετοχή σε ομίλους Τσάμπιονς λιγκ φέρνει στην ομάδα επιπλέον 30 εκατομμύρια έσοδα, όπου Μ αυτά τα έσοδα η ποιότητα του ρόστερ θα μεγαλώσει παρα πολύ και θα μπορεί η ομάδα να διαχειρίζεται πιο καλά τα πολλά παιχνίδια... Τι να πω... μάλλον είναι φαν του τζάμπα
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 12:36

Και να περνούσαμε όμως στο ch l, το πρωτάθλημα θα παρέμενε ως πρωταρχικός στόχος, οπότε πάλι θα καθόμασταν να χάσουμε. Έχετε ιδέα πόσα θα τρώγαμε εκεί που το επίπεδο δεν έχει καμία σχέση με αυτό του europa; Είναι φανερό ότι πέρα από τις ελλείψεις του ρόστερ ο Λουτσέσκου αρνείται να πάρει στα σοβαρά όλες τις διοργανώσεις.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 15 Δεκ 2018, 12:59

Εγω περιμενα φετος η ομαδα να παρουσιαζοταν εξισου ανταγωνιστικη και στην Ευρωπη, σαν μια γερη προβα για την επομενη χρονια. Να μαζευε εμπειριες και γνωση, ετσι ωστε διορθωνοντας τις οποιες ατελειες να ειμασταν ετοιμοι για συμμετοχη στους ομιλους. Τωρα τα περι φαν του τζαμπα τα ακουω βερεσε, αν εσυ κατι τετοιο καταλαβες
Αν για σενα το Τσου λου ειναι μονο τα λεφτα, τοτε εσυ γερνεις προς την μερια του Καβουρια
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό CRIS4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 13:47

ΑΠΕΙΡΟΣ Ο ΡΑΣΒΑΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ 3 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΟΧΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ . ΑΡΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ Ο ΡΑΣΒΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ . ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΛΗΘΗΚΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ. ΣΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑΣΕ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΣΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΑΝΤΩΣ.
CRIS4
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ 03 Μαρ 2018, 00:03

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 14:19

ποσο κακια για εναν ανθρωπο που περισυ μας εδωσε κυπελλο και στο χορταρι πρωταθλημα.που περισυ στο 2ο γυρο κ ποιο πριν επαιξε ΜΠΑΛΑΡΑ!Το φετινο καλοκαιρι μας εφτασε ενα ματς πριν τους ομιλους(α ρε πασχαλακη :( ) και τωρα μας εχει 1ους +7 και 99% στους 16 του κυπελλου.ΛΙΓΟ ΣΟΒΑΡΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7325
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 15 Δεκ 2018, 14:21

Αν δω παντως οπως διαβαζω Ελ Καντουρι στην εντεκαδα στη θεση Πελκα τοτε πραγματικα θα εκνευριστω πολυ ασχημα.Ο Λεβαδειακος ετοιμαζεται για μεγα ταμπουρι,το δηλωσε και ο προπονητης του,δεν παιζει ο Βιερινια,την θεση του θα παρει ο Τοσκα και μαζι με Βερνμπλουμ προσθετουμε 2 αμυντικογενεις παικτες στην εντεκαδα,δεν γινεται να ξεκινησουμε με Ελ Καντουρι και Λημνιο στην τριαδα πισω απο το φορ.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό mirlas » Σάβ 15 Δεκ 2018, 14:30

ο λουτσεσκου πρεπει να παει με συνταγη αελ + κιτσιου στην θεση του κουρασμενου ματος ... ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 15 Δεκ 2018, 14:43

Ο ΠΑΟΚ πρεπει να εμποδιζει τον αντιπαλο απο το να παιρνει μετρα στο γηπεδο καθως οποτε φτανει η πιεση ψηλα εχουμε προβλημα και αυτο δεν γινεται με μεσοεπιθετικους που δεν τρομαζουν τον αντιπαλο.Θες να βαλεις τον Λημνιο? Βαλτον με Ουαρντα και Ζαμπα η Μπισεσβαρ.Θες να βαλεις Ελ Καντουρι ακομα και αν δεν βλεπω το γιατι,βαλτον στο 8 η βαλτον στο 10, οχι ομως με Λημνιο,αλλα και παλυ με 2 εκ των τριων,Ουαρντα,Ζαμπα,Μπισεσβαρ.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Δεκ 2018, 15:37

Στα φτερά πρέπει οπωσδήποτε να αγωνιστεί ο Ζαμπά, το καλύτερο εξτρέμ που έχουμε. Όχι Μπισε ή Καντουρί στα εξτρέμ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89855
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 15 Δεκ 2018, 15:53

CRIS4 έγραψε:ΑΠΕΙΡΟΣ Ο ΡΑΣΒΑΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ 3 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΟΧΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ . ΑΡΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ Ο ΡΑΣΒΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ . ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΛΗΘΗΚΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ. ΣΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑΣΕ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΣΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΑΝΤΩΣ.


δεν βγαζει κανεις νοημα απο αυτα που γραφωντε δεξια και αριστερα.....

ενα απλο περασμα στο βιογραφικο του και ....ισως....αναθεωρήσετε....


ενα μικρο παραδειγμα ...

Είχε ξεκινήσει μαθήματα προπονητικής από το 1999, αλλά αρχικά δούλεψε ως τεχνικός διευθυντής. Είδε όμως ότι του έλειπε ο αγωνιστικός χώρος και πήρε την απόφαση να ακολουθήσει τον ρόλο του προπονητή. Μετά από έναν χρόνο στην Μπρασόβ, η διοίκηση της Ραπίντ Βουκουρεστίου του έδωσε το κίνητρο της ομάδας. Έμεινε τρία χρόνια και κατάφερε να κατακτήσει δύο φορές το Κύπελλο Ρουμανίας, οδήγησε την ομάδα διαδοχικά στην τρίτη, την δεύτερη και την τέταρτη θέση του πρωταθλήματος, ενώ την σεζόν 2005-06 έφτασε μέχρι τα προημιτελικά του Κυπέλλου UEFA παρά το κακό ξεκίνημα στην σεζόν, που τον είχε φέρει μία ανάσα από την πόρτα της εξόδου

εγω παντως δεν μπορω να τον πω και απειρο
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 16:04

Βαθύ μαύρο 3 μέρες

Ντιμ μη δώσεις συνέχεια
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10186
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Δεκ 2018, 16:10

Εάν δεν θέλεις το E.L. βάζεις άλλη 11άδα στην Ευρώπη (αφού δεν θέλεις να προκριθείς) και άλλη στο πρωτάθλημα και έτσι έχεις και τους βασικούς παίκτες ξεκούραστους και τους άλλους ενεργούς και ετοιμοπόλεμους και να μην γκρινιάζουν που δεν παίρνουν ευκαιρίες.
Τώρα και χάλια παίξαμε και βαθμούς δεν πήραμε και κάποιοι κουράστηκαν και τραυματίστηκαν. Αυτό για μένα δεν δείχνει σωστή νοητική λειτουργία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89855
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 16:50

Δε νομίζω ότι υποτίμησε τόσο την Ευρώπη.Εμενα μου δίνει την εντύπωση ενός καλού αλλά όχι πλήρους προπονητή.ειναι πολυ καλός στο να φτιάχνει ένα σύνολο παικτών που έχουν καλή ψυχολογία κ γουστάρουν να παίζουν.κραταει καλά αποδυτήρια.δεν έχει τραυματισμούς.δινει κίνητρα.αλλα ρε παιδί μου είναι σα να διαλέγει 11αδα με βάση την προπόνηση.οχι τον αντίπαλο.ενσωματωσε ρε τον ποντο στο κέντρο ,γανιασαμε.
Αφού είναι σοφτ το κέντρο μας.ερχεται ο κάθε αμπαλος χτίστης κ παίρνει το κέντρο με τσαμπουκα.οποιος καιγεται για ποιντς εκεί μας πατάει δύο χρόνια τώρα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 15 Δεκ 2018, 17:30

+1926 ο Κεν
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες