34. Evgen Χατσερίδης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:30

Όταν το παιχνίδι παει αργά ειναι βράχος. Αν η ταχύτητα πάει απο το 1 στο 3 ειναι επικίνδυνος. Σε μια φάση του έφυγε ένας και τον κυνηγούσε...Λέω παει θα το φάμε...
Δεν αξίζει τα λεφτά του κατα τη γνώμη μου. Για λιγότερα ναι...
Όσο ρυθμό και να βρει η ταχύτητά του ειναι αυτή και είναι πάρα πολύ αργός. Ειναι ο πιο αργός παίχτης που έχουμε νομίζω.
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:30

O Ουάρντα δεν ήρθε φέτος στην Ελλάδα....Εϊναι 4-5 χρόνια...Έχει αποδείξει σε όλους τι δυνατότητες έχει σε 3 ομάδες...Πέρσι να σου θυμίσω βγήκε MVP....Επίσης ο ένας ήρθε μικρός στην Ελλάδα και εξελίχθηκε...Ο άλλος είναι 31 χρονών και φαίνεται πως η πορεία του πέρνει την κατιούσα...Αλλά ρε φίλε τί σύγκριση είναι αυτή που κάνεις...Ο καλός ο παίκτης φαίνεται από ένα κοντρόλ, από μια πάσα, από ένα σουτ αν το έχει και τι μπορεί να κάνει...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:36

Ο ουαρντα παντως δειχνει να θελει να πολεμησει για τη θεση του. Τωρα αν αξιζει ευκαιρια θα δειξει. Ο χατσεριντι παντως με τιποτα δεν αξιζει τα λεφτα του, οχι βεβαια οτι εμεις πληρωνουμε. Απλα λεμε αντικειμενικη αξια
Dimg4
 

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:41

proedros έγραψε:Εντάξει την άποψη μου την έχω εκφράσει για τον παίκτη που απλά τον θεωρώ ανύπαρκτο....το να περάσουμε όμως στο άλλο άκρο είναι απλά για γέλια...Όσο για σένα πιλότε που μου ανέφερες πως τον ήθελε η μισή Ευρώπη, συγκεκριμένα μου είπες πως είναι τυφλή η Ευρώπη μήπως μπορείς να μας πεις ποια ομαδάρα τον ήθελε??Μάθε να εμπιστεύεσαι τα μάτια σου..σήμερα εκτέθηκε πάνω από 5-6 φορές από τους παντελώς άγνωστους επιθετικούς του Εργοτέλη...και δεν είναι η πρώτη φορά....


καταρχήν δεν είπα αυτό που λες και διαστρεβλώνεις, θεωρώ χωρίς "σκοπό"


Κατά δεύτερον πάρε μάτι το δεξί που λέει ο Γιώργης.




το αν μου κάνει εμένα ή δε μου κάνει για την ομάδα μου, είναι ΗΣΣΟΝΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ!!! δεν μετράει ότι κι αν πω, ποιος είμαι άλλωστε;

Το μόνο που με νοιάζει, είναι να υπάρχει καλό κλίμα μέσα στην ομάδα και αυτά τα αδερφίστικα του Βαρέλα με τον Κρέσπο, μου την έσπασαν πολύ άσχημα και δεν είμαι ο μόνος....
Βάζω τελεία εδώ.-
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:47

ενα στιγμιοτυπο youtube ειναι ο καλυτερος τροπος να κοροιδεψεις καποιον.
Με βαρελα και κρεσπο τι ακριβως εγινε?

[youtube]www.youtube.com/watch?v=n2WsiBhlUsM[/youtube]
Dimg4
 

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:52

προς το παρον παντως το ακριβοτερο στοπερ μας (παιρνει οσα αθροιστικα οι δυο βασικοι μας στοπερ), ειναι τριτος στην ιεραρχια χωρις να υπαρχει τεταρτος κιολας απο πισω...

η πλακα δε ειναι οτι ο κρεσπο παραλιγο να αφησει την τελευταια του πνοη στο χορταρι, αλλα ο ψηλος παλι λεπτα δεν πηρε, ουτε καν με τον παναιτωλικο...

αυτα ειναι αν μη τι αλλο γεγονοτα, που δεν μπορουν να αμφισβητηθουν :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:55

Εννοείται πως έτσι κατάλαβα και δεν είχα σκοπό...Εννοείται επίσης πως όλοι θέλουμε να υπάρχει καλό κλίμα στην ομάδα αν και από τα ποσταρίσματα των έτερων αμυντικών φάνηκε πως δεν έχει "δέσει" με την υπόλοιπη ομάδα...Εγώ μιλάω αγωνιστικά και μόνο...Ούτε έχω κάποια προσωπική εμπάθεια...απλά θεωρώ πως δεν κάνει...Τέλος, νομίζω πως
ο προπονητής είναι ένας πολύ δίκαιος άνθρωπος ως αναφορά τους παίκτες και τον χρόνο συμμετοχής τους...Θεωρώ πως αν άξιζε περισσότερο θα τον βλεπαμε και περισσότερο...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:56

Πρόεδρε στο γκολ που φάγαμε από Παναιτωλικό ποιος έφταιγε;

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:04

pilotos έγραψε:Πρόεδρε στο γκολ που φάγαμε από Παναιτωλικό ποιος έφταιγε;

SM-G965F

Κατα κύριο λόγο όλη η αμυντική γραμμή γιατί βρέθηκε παίκτης στην περιοχή μετά από πάσα-κεφαλια που έκανε ο Μάζουρεκ αν θυμάμαι καλά χωρίς πίεση και κατά δεύτερο λόγο ο Κρέσπο που προσπάθησε να τον απομονώσει στην γωνία αλλά δεν περίμενε πως θα γυρίσει και θα κάνει το σουτ κατευθείαν....
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:06

αν βαλεις χατσεριδη με ομαδες που εχουν ταχυδυναμους παιχτες σε dt χρονο θα χασεις μετρα στο γηπεδο,εκτος και αν ο αξονας σου εχει 3 πελκες στην σειρα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:27

proedros έγραψε:O Ουάρντα δεν ήρθε φέτος στην Ελλάδα....Εϊναι 4-5 χρόνια...Έχει αποδείξει σε όλους τι δυνατότητες έχει σε 3 ομάδες...Πέρσι να σου θυμίσω βγήκε MVP....Επίσης ο ένας ήρθε μικρός στην Ελλάδα και εξελίχθηκε...Ο άλλος είναι 31 χρονών και φαίνεται πως η πορεία του πέρνει την κατιούσα...Αλλά ρε φίλε τί σύγκριση είναι αυτή που κάνεις...Ο καλός ο παίκτης φαίνεται από ένα κοντρόλ, από μια πάσα, από ένα σουτ αν το έχει και τι μπορεί να κάνει...


Συγγνώμη αλλά έχει αποδείξει ο ένας την αξία του επειδή βγήκε μβπ Στην σούπερ Λίγκ Και Όχι ο άλλος που ήταν πόσα χρόνια σε τοπ επίπεδο? Το αν είναι ψηλός αργός χωρίς ιδιαίτερη τεχνική κλπ δεν είναι ούτε καινούργια ούτε καταλαβαίνω γιατί κάνουμε λες και περιμέναμε έναν σερχιο ραμος σε χαρακτηριστικά. Και η κατιούσα από που προκύπτει?Από τα 5 ματς που έπαιξε?Αν τον θέλουν ο προπονητής και οι υπεύθυνοι εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Ας παίξει και θα φανεί αν ήταν καλή επιλογή η όχι.

@dimg4 αν ήθελε πραγματικά να παλέψει για την θέση ο ουαρντα θα έκανε την τεράστια θυσία να σταματήσει τα ξενύχτια και τις ανοησίες. Μακάρι να το κάνει γιατί θα μου μείνει τραύμα με τους Αιγύπτιους. Ακόμα σκέφτομαι τι μπορούσαμε να δούμε από σικαμπαλα Και που κατέληξε
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:44

Εγώ ειπα πως ο ένας είναι στην πιο παραγωγική ηλικία, καλείται συνέχεια στην εθνική εν αντιθέσει με τον Χάτσε που δεν γνωρίζω πότε και αν θα τον ξανακαλέσουν...Ο Ουάρντα μπορεί να παίξει σε οποιαδήποτε ομάδα της Super League και να αποτελέσει τον απόλυτο πρωταγωνιστή...Να σου θυμίσω πως και άλλοι παίκτες ήρθαν με αξιόλογη καριέρα από το εξωτερικό και πέρασαν και δεν ακούμπησαν...Τέλος να σου θυμίσω πως ο Χάτσε δεν ήρθε για να πλαισιώσει τους άλλους δύο αλλά για να αποτελέσει τον βράχο στην άμυνα...Νομίζω αυτό ο Γιώργης το είχε κάνει ξεκάθαρο σε όλους μας...Πέρσι π.χ. είχαμε πάρει τον Ζαμπράνο γι αυτό τον σκοπό αλλά δεν μας βγήκε...Η ομάδα πήγε για τον Μολέντο αλλά πάλι δεν μας βγήκε...Τελικά ανεξηγήτως έμεινε όπως ήταν...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:46

Ειδικα για τον συγκεκριμενο παικτη δεν υπαρχει κανενας λογο για λογομαχιες.Εχει μιλησει τοσο θεωρητικα οσο και πρακτικα ο προπονητης της ομαδας.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:52

Δεν λογομαχεί κανείς φίλε...Όλα καλά...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 20:09

pilotos έγραψε:Θα σας κάνω μια μετάφραση του παρακάτω από τον Γιώργη...
Αυτοί στους οποίους πάει το ποστ καταλαβαίνουν...

"Γραψτους όλους στα κ με σιωπή κάνε αυτό που ξες καλύτερα από όλους. Με το δεξί σου μπορεις να σκοτώσεις (ή μαμησεις έχει *) ...."

Δεν γράφω το τέλος το αφήνω ως ελπληξη σε αυτούς που αναφέρεται!
Άντε με τα λαμόγια που μας έβγαζαν αυτόν που έστηνε την ομάδα MVP

Χατσεριδης μέχρι το θάνατο, όσο δηλαδή φοράει την φανέλα του ΠΑΟΚ




κατσε γιατι θα τρελλαθουμε τελειως εδω περα..
υπαρχει αρθρο στην κεντρικη απο το 24, που παραθετει ποστ του Γιωργη με φωτο τον Χατσεριδη με συμπαικτες του χαμογελαστους και το σχολιο του Γιωργη να ειναι "Νομιζα οτι θελει να φυγει". (δηλαδη με λιγα λογια: δειτε τι ωραια που περναει)

Το σχολιο του ..."δημοσιογραφου" για τα παραπανω ειναι οτι το μελλον του Χατσεριντι μοιαζει εξαιρετικα αμφιβολο και οτι προκειται για ενα αινιγματικο σχολιο με το οποιο ο Σαββιδης δειχνει οτι ο δρομος για την αποχωρηση του Χατσεριντι ειναι ανοιχτος.

Δηλαδη, δεν ξερω ποιος και τι, αλλα ο ανθρωπος που βγαζει το παραπανω συμπερασμα, αν δεν ειναι εντελως ηλιθιος τοτε ειναι στημενος να προκαλει προβληματα στον ΠΑΟΚ και πρεπει καποιος να μεριμνησει.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες