34. Evgen Χατσερίδης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 29 Σεπ 2018, 15:07

να δουλεψει σκληρα αν θελει να κερδισει θεση στο ροστερ. Η εμφανιση της Τεταρτης δεν ηταν ουτε για 18αδα,δεν πα να παιρνει 1 μυριο τον χρονο.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Vet_eranos » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:08

Χατσερίδης: «Γιατί να κάτσω στον ΠΑΟΚ αν δεν παίζω;»

Συνέντευξη στην Ουκρανία παραχώρησε ο Εβγέν Χατσερίδης, ο οποίος μεταξύ άλλων μίλησε για την μέχρι στιγμής παρουσία του στον ΠΑΟΚ, αφήνοντας ανοιχτό το παράθυρο για το μέλλον του δεδομένου του χρόνου συμμετοχής που έχει...

Ο έμπειρος αμυντικός δεν εμφανίστηκε ικανοποιημένος από τον χρόνο συμμετοχής που έχει στις τάξεις του ΠΑΟΚ και παρά το γεγονός ότι όλα του ταιριάζουν στην ομάδα, όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, αν δεν αγωνίζεται σε περισσότερα ματς, τότε κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει το παραμικρό...


«Γεννήθηκα στην Ουκρανία, όχι, δεν είμαι Έλληνας. Έχω ένα επίθετο που είναι ελληνικό, ξέρω μόνο μερικές λέξεις στα ελληνικά. Πιστεύουν εκεί ότι είμαι Έλληνας, με λένε «Χάτσε». Ίσως δεν σκέφτονται, δεν ξέρω, αλλά δεν είμαι καθόλου Έλληνας.

Όλοι στην ομάδα μιλάνε αγγλικά εκτός από εμένα αλλά είμαι σε διαδικασία εκμάθησης, έχω μαθήματα 3-4 φορές την εβδομάδα. Η ομάδα με δέχτηκε κανονικά, ο Εβγέν Σάκχοφ με βοήθησε πολύ και συνεχίζει να με βοηθάει.

Είναι κακό που δεν έχω ελληνικό διαβατήριο. Λόγω του ορίου, μερικές φορές δεν μπαίνω στην αποστολή. Μου προσφέρουν ελληνικό διαβατήριο, αλλά δεν το χρειάζομαι. Δεν ξέρω τι θα συμβεί το χειμώνα, αλλά αν συνεχίσω να παίζω τόσο λίγο, τότε γιατί να μείνω στον ΠΑΟΚ;

Θέλω να αγωνίζομαι... Τα πάντα μου ταιριάζουν στον ΠΑΟΚ, αλλά θέλω απλώς να παίξω περισσότερα ματς», ανέφερε χαρακτηριστικά σε συνέντευξή του σε μέσο της πατρίδας του.

Μάλιστα, μίλησε για πρώτη φορά και για τα όσα είχαν συμβεί μετά το τέλος του αγώνα με την Σπαρτάκ Μόσχας με τους Ρώσους, σημειώνοντας πως:

«Την ώρα που πηγαίναμε να χαιρετήσουμε τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, κάποιοι Ρώσοι από την διπλανή εξέδρα άρχισαν να προκαλούν. Γνωρίζω ρώσικα και κατάλαβα ότι μου φώναζαν "έλα εδώ" και μου έδειχναν δάχτυλα. Συνήθως συγκρατούμαι αλλά μου ήταν αδύνατο να μην δείξω κάποια αντίδραση. Και έτσι τους έδειξα τις επικαλαμίδες μου.

Στη συνέχεια υπήρχαν κάποια προβλήματα με τον πρόεδρο του ΠΑΟΚ. Ο γιος του επικοινώνησε με τον εκπρόσωπο μου, Βαντίμ Σαμπλί και του είπε: «ο πατέρας μου είναι Ρώσος και η ενέργεια του ποδοσφαιριστή ήταν ασέβεια. Του απάντησα πως δεν είχα καμία διάθεση να δείξω ασέβεια. Με προκάλεσαν και με την κίνηση μου ήθελα να δείξω ότι είμαι Ουκρανός και αγαπώ την Ουκρανία».
Vet_eranos
 
Δημοσιεύσεις: 725
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 22:11

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:11

καλο θα κανεις σε ολους αν φυγεις ψηλε, μηπως και βρουμε και κανα φυσιολογικο σεντερ μπακ που θα το επιλεξουν και οι σωστοι ανθρωποι...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:15

λυθηκε το μυστηριο βρανιες.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:19

Το όνομά του είναι Khacheridi.
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:25

Νοκιζω τελειωσε αν δε συμβει μεγαλη ανατροπη
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Tupac » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:26

Μάλλον μας βλέπω και για κεντρικό αμυντικό τον χειμώνα και να αποχαιρετά ο συγκεκριμένος.
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:27

δεν μπαίνω αποστολή λόγο του ορίου αλλά δεν μου χρειάζεται το διαβατήριο :shock:

εμένα όλη αυτή η συνέντευξη μου βγάζει κάτι σαν ο ΠΑΟΚ πρέπει να προσαρμοστεί σε εμένα και όχι εγώ στον ΠΑΟΚ. Διαβατήριο δεν θέλει να πάρει, αλλά οπου και να παει αφού δεν είναι κοινοτικός θα έχει παντού πρόβλημα. Αγγλικά δεν ξέρει για να μιλήσει με τους συμπαίχτες σου, ούτε με τον προπονητή του για να καταλάβει τι ζητάει και μετά ρωτάει γιατί δεν παίζει. Σαν να λέει μ@λακία έκανα και πάρτε με πίσω στην ντιναμο
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:28

Αν οι δηλώσεις δεν είναι fake, καληνύχτα Ουκρανέ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό mirlas » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:29

απαραδεκτος... ο βερνμπλουμ εβαλε ακομα και ονομα ποντους στην φανελα , και αυτος μας το παιζει βαρυ πεπονι οτι δεν θελει διαβατηριο , οτι δεν ειναι ελληνας κτλ... ελα αρκετα με το ανεκδοτο , πολυ αργος για τον ΠΑΟΚ για να μου θελει και θεση στο ροστερ , ελα πισω ουκρανια και ως εκει μου εισαι ...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:30

Μυαλό μηδέν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:31

Αν ισχύουν οι δηλώσεις καλή συνέχεια στην καρίερα σου. Α και σόρρυ που σε είπαμε Έλληνα δεν θα ξαναγίνει. Μένω λέει εκτός αποστόλης,θέλω να παίζω αλλά δεν χρειάζομαι το ελληνικό διαβατήριο.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό tzoker » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:31

Καποιες κινησεις κανουν μπαμ απο χιλιομετρα, απλα γινονται.
Κατι το οποιο αναγνωριζω εκατερωθεν σε Ραζβαν κια Σαββιδη, τα γουστα δεν μπλεκονται με το ποιος θα παιζει.
Τον ηθελε ο Σαββιδης, αλλα δεν τον επιβαλει στην εντεκαδα οπως γινεται σε αλλες ομαδες.ο Ραζβαν κανει κουμαντο.
Παντως η δηλωση για το διαβατηριο ειναι σαν να σου λεει, χαρηκα πολυ για τη γνωριμια.

Παντως οποιαδηποτε κινηση αν γινει, ελπιζω να ειναι συμβατη με την 4ετη αναναιωση του Χατζη.
Ας παρουν ευκαιρια επιτελους κια καποιοι που την δικαιουνται, εστω για ρολιστες, και δεν αμοιβονται με 1,5 εκατομμυριο.Μικρο το κακο αν δεν βγουν.
Τελευταία επεξεργασία από tzoker και Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:35

Aν όντως ειναι αυτές οι δηλώσεις σου, δεν νομίζω οτι θα μείνεις μετά το Γενάρη στην ομάδα.. Δεν καταλαβαίνω την εμμονή για το διαβατήριο, εκτός αν σου στερεί τη συμμετοχή στην εθνική.. Μια χαρά παίκτης είσαι αλλά αν δεν μπορείς να βάλεις το καλό της ομάδας πάνω απο σένα, καλή συνέχεια Ουκρανέ..
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2692
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 34. Evgen Χατσερίδης

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:36

το θεμα δεν ειναι αν θα φυγει ( πραγματικα αδιαφορο) εκεινο που εχει σημασια να μην βγει ζημιωμενη η ομαδα,
επικοινωνιακα και οικονομικα .. και με αυτες του τις δηλωσεις η ομαδα χανει. τιμωρια οικονομικη στον Ουκρανο το λιγοτερο και βλεπουμε .
Τελευταία επεξεργασία από giwrgos04dex και Δευτ 22 Οκτ 2018, 18:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες