20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:31

abg12d34 έγραψε:ο καθενας για εκει που ειναι φτιαγμενος......


ο λουτσ...στον παγκο του ΠΑΟΚ

και οι ....αλλοι.... στα πληκτρολογια


Και το ηλιοβασιλεμα στην σαντορινη
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:37

mirlas έγραψε:αμα παει ο βιερινια μπροστα χανεις επιθετικοτητα , αμα ειχαμε τον λινο οκ , αλλα με τοσκα δεν ... δηλ θα παω να παιξω με το μαντζουρακη και αντι να βαλω μεσα ολα τα υπεροπλα και να εχω ποιοτητα και απο πισω , εγω θα παω να κανω την ομαδα ταμπουρα με τοσκες και παγκο ο ζαμπα ο καντουρι η ο μπισεσβαρ επειδη πρεπει ο βιερινια να παιξει μπροστα με το στανιο , οτι ναναι ....


Ποιος μιλησε για να παιξεις ετσι με ματζουρακη? Για στανιο? Το οτι ναναι καλα το ειπες αλλα για αυτα που γραφεις
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:39

Besuch 2 έγραψε:Απλά μια απορία.

Όσοι τον θέλετε εξτρέμ....τον θέλετε αριστερό ή δεξί;

Γιατί από όσο θυμάμαι, δεξί δεν έχει παίξει ποτέ με ιδιαίτερη επιτυχία....
Αριστερά δε, "μόνο" Ζαμπα, Ουαρντα, Καντουρι και Μπισεσβαρ έχουμε.......
Που ήδη έχουμε όργανα λόγω έλλειψης παιχνιδιων από έναν τουλάχιστον φανερά (σίγουρα σκέψεις κ μικρό έστω ξενερωμα παίζει κ σε άλλα μυαλά)
Αν μεταφερόταν κ κανας αντελινο εκεί βλέπω απεργία διαρκείας στη Μεσημβρία κ συλλογή υπογραφών


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nI2tg6tRCYY[/youtube]
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:40

kayde έγραψε:Και εγω εξτρεμ θελω να τον δω,και οχι δεν ειμαι προπονητης και ουτε θελω να πω κατι εναντιον του Λουτσεσκου.Γνωμη μου οτι θα αποδιδει καλυτερα εκει,απλα.


Δεν το ξερεις οτι επειδη παιρνεις μερος σε μια συζητηση ενος φορουμ διαφωνοντας σε μια επιλογη του προπονητη, εισαι μιρλας αμπαλος και πολεμας τον κοουτς?
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:51

Τηρουμένων των αναλογιών, μία από τις top-5 ευρωπαϊκές ομάδες ονόματι Μπάγερν, παίζει με εξτρέμ τους υπέργηρους Ριμπερί και Ρομπέν. Εκεί μάλλον δεν έχουν την προπονητική ευφυΐα να τους δοκιμάσουν στα μπακ...

Ο δε ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ο ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ δεν ξέρω τι έκανε), εξέθεσε τον Βιερίνια με τον χειρότερο τρόπο στο ματς με τον gay, μέχρι το 85' που αποφάσισε ότι είχε έρθει η ώρα να βάλει αριστερό μπακ...
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 18:55

+1926
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas

Δημοσίευσηαπό Cantona4 » Παρ 05 Οκτ 2018, 19:31

kataramenos5 έγραψε:
Cantona4 έγραψε:Όχι δεν είναι λόγικο και επόμενο να ξενερώνει και να μην αποδίδει αμα γουσταρει μια θέση παραπάνω από αυτή που παίζει ένας επαγγελματίας, και μάλλον είσαι μικρός στην ηλικία και δεν εργάζεσαι για να λες τέτοια πράγματα.. τώρα τα υπόλοιπα σχόλια είιναι για δημιουργία εντυπώσεων που δε νομίζω ότι χρειάζεται μεταξύ συνοπαδών.

:lol: :lol: :lol: :lol: εσυ ποσο εισαι 100?Για να με λες μικρο...

Αλλο το υποχρεωτικα κι αλλο το γουσταρω να κανω κατι.Οσο και να το θες δεν αποδιδεις το ιδιο καλα και στα δυο .Το τι θα πρεπε ειναι αλλο θεμα.In real life δεν ισχυει.Απο αθλητες (μικρα παιδια ειναι οι περισσοτεροι) μαλλον δεν εχεις ιδεα.
Κι ο ουαρντα δεν επρεπε να στραβωσει με Λου αλλα στραβωσε.Και επαγγελματιες οπως ο Παμπλο με Δωνη και ..και και χιλιαδες αλλα παραδειγματα.Αλλα μαλλον δε μπηκαν στο φορουμ για να μαθουν τι επρεπε να κανουν.


ΥΓ Εγω παντως χθες ορεξατο και ΠΟΛΥ ξεκουραστο τον ειδα τον παικτη.Ποτε προλαβε ρε? :twisted:


Σε αυτή τη διατύπωση συμφωνούμε. Οκ μπορεί όντως να γουστάρει παραπάνω να παίζει εξτρέμ. Δεν συμφωνώ στο ξενερώνει και γι αυτό δεν παίζει καλά. Οι συγκρίσεις ανόμοιες και άσχετες και όχι δεν είναι το λογικό να μανουριάζεις και να μη σέβεσαι τον προπονητή. Ο Sir Alex έδιωχνε Μπέκαμ και Βαν Νιστελρόι όταν ξεκινούσαν τις μανούρες. Σε μια ομάδα, οι παίκτες είναι κάτω από τον προπονητή και όλοι μικρότεροι από την ομάδα. Και αν υποστηρίζεις το αντίθετο μάλλον εσύ δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με αθλητισμό.
Cantona4
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2016, 08:40

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό mirlas » Παρ 05 Οκτ 2018, 19:47

Dimg4 έγραψε:
mirlas έγραψε:αμα παει ο βιερινια μπροστα χανεις επιθετικοτητα , αμα ειχαμε τον λινο οκ , αλλα με τοσκα δεν ... δηλ θα παω να παιξω με το μαντζουρακη και αντι να βαλω μεσα ολα τα υπεροπλα και να εχω ποιοτητα και απο πισω , εγω θα παω να κανω την ομαδα ταμπουρα με τοσκες και παγκο ο ζαμπα ο καντουρι η ο μπισεσβαρ επειδη πρεπει ο βιερινια να παιξει μπροστα με το στανιο , οτι ναναι ....


Ποιος μιλησε για να παιξεις ετσι με ματζουρακη? Για στανιο? Το οτι ναναι καλα το ειπες αλλα για αυτα που γραφεις

οκ , αποφασισε πρωτα σε ποια ματς θελεις να παιζει μπροστα και μετα ελα για update... :lol:
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 06 Οκτ 2018, 03:25

Αφου με τα αστεια σου γελας μονος σου, ειναι ενα ειδος θεραπειας κι αυτο.
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Σάβ 06 Οκτ 2018, 05:54

O Βιερινια μπορεί πρέξει να παίζει εξτρέμ πλεον? Πόσα χρόνια έχει να παίξει την θέση???? Θα θέλει χρόνοι για να ξαναπροσαρμοστεί!!! Καλύτερα να έρχεται από πίσω! Γνώμη μου...
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 06 Οκτ 2018, 11:39

αντι - Μαουρίσιο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό beeman » Σάβ 06 Οκτ 2018, 12:23

Dimg4 έγραψε:Αφου με τα αστεια σου γελας μονος σου, ειναι ενα ειδος θεραπειας κι αυτο.
Σε κάθε τοπικ προσφέρεις άφθονο γέλιο. Σε λατρεύω

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Οκτ 2018, 15:52

Cantona4 έγραψε:[ Σε μια ομάδα, οι παίκτες είναι κάτω από τον προπονητή και όλοι μικρότεροι από την ομάδα. Και αν υποστηρίζεις το αντίθετο μάλλον εσύ δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με αθλητισμό.


Εγω ποτε ειπα κατι τετοιο?Τοσα χρονια εδω μεσα το αντιθετο γραφω, μαλλιασε η γλωσσα μου. Κι ερχεται ο καθε ασχετος. πιανει ενα πληκτρολογιο γραφει μια χαζομαρα τη φορτωνει σε μενα και μετα κανει και κριτικη πανω σ αυτο.
Να μ εκνευρισεις προσπαθεις εδω και τοσα ποστ η απλως δεν εχεις επαφη με τη πραγματικοτητα?
Τελος απο μενα αλλα μη ξαναγραψεις τετοια μλκια που δεν εχω πει. ΟΚ?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Σάβ 06 Οκτ 2018, 16:13

Βάλε ρε λουτσέσκου μια φορά μπροστά το παλικάρι να εκτεθεί να πάψει και η γκρίνια.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 16 Οκτ 2018, 12:02

Τον ακούω τώρα στον κόλκα.


Για μένα είναι ξεκάθαρο ότι δεν είναι καλά ο Αντελίνο . Πολύ ξενερωμενος μου φαίνεται.

Και ουσιαστικά το είπε δηλαδή όταν τον ρώτησαν αν είναι ευχαριστημένος με την απόδοση του. Μέσες άκρες απαντησε " όχι δεν ειμαι, αλλά όλοι ξέρουν τι θα ήθελα, προσπαθώ να παίξω αυτό που μου ζητάνε".
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13134
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: bane1980, Gospi, mbison, Miles, Psaras και 10 επισκέπτες