20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 01 Σεπ 2017, 07:38

trelopaoki444 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Σαν ΠΑΟΚΤΣΗΣ εχω μαθει τοσα χρονια να μη ζηταω τα πολλα, ν αρκουμαι στα λιγα.Δε περιμενω να σαι ο Αντελινιο που εφυγε πιστευω ομως οτι θα δωσεις οτι μπορεις,θα δωσεις και την ψυχη σου.Και οπως και ναχει διαολε ,ΕΝΑ ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.Καλως ηρθες και παλι παλικαρι μου.


ΥΓ Θα με κανετε να πανηγυρισω ρε πστ μου. :cry:



Χωρις διαθεση αντιπαραθεσης κ επειδη δεν ξερω κ την ηλικια σου, στα 31 φιλε μου ενας αθλητης που ερχεται απο τη Bundesliga, να εισαι σιγουρος δεν ειναι οπως οταν εφυγε. Ειναι 2 κλασεις πιο πανω και ταχυδυναμικα και τακτικα. Στα 31 μου εγω γ@μ@γ@ στην ανηφορα :opaokara:




Ειναι π μεγάλος
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 01 Σεπ 2017, 07:40

Η ιστορια λεει βεβαια οτι η επιστροφή κοντών που φύγανε για ομαδα μα πράσινα δεν παιζεοθν καλα κ παιζουν δ Μπακ

Να δουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό gpap » Παρ 01 Σεπ 2017, 07:47

Capsular rupture in the ankle
Return unknown

Ρήξη στην αστράγαλο.
(Χρόνος) Επιστροφής ''άγνωστο''

Από Transfermarkt
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό alp920 » Παρ 01 Σεπ 2017, 08:45

MANIAKOS έγραψε:Η ιστορια λεει βεβαια οτι η επιστροφή κοντών που φύγανε για ομαδα μα πράσινα δεν παιζεοθν καλα κ παιζουν δ Μπακ

Να δουμε

:lol:
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό alp920 » Παρ 01 Σεπ 2017, 08:45

MANIAKOS έγραψε:Η ιστορια λεει βεβαια οτι η επιστροφή κοντών που φύγανε για ομαδα μα πράσινα δεν παιζεοθν καλα κ παιζουν δ Μπακ

Να δουμε

:lol:
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Παρ 01 Σεπ 2017, 09:14

ΡΙΓΟΣ!

Ένα θα σου πω... το πρωί που σηκώθηκα να βγάλω την σκύλα βόλτα την κοίταξα και της είπα... "Ρε γύρισε ο μπαμπάς τους!!! Το καταλαβαίνεις???"


ΥΣ.1 Γ@ΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ!!! Χωρίς παπάκια...

ΥΣ.2 Εννοείτε πως η σκύλα με κοίταζε περίεργα...

ΥΣ.3 ΟΛΟΥΣ ΛΕΜΕ!!!!

ΥΓ4. Ντίνος: Με παπάκια!
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Παρ 01 Σεπ 2017, 09:30

Alastor έγραψε:στην bundesliga για να τα βγαλεις περα πρεπει να τρεχεις σαν αλογο. Ο ανθρωπος μολις παιξει εδω θα νομιζει οτι παιζουν σε slow motion. Ο Αντελινο παιζει ανετα μεχρι τα 35 του στον ΠΑΟΚ αν φροντισει τον εαυτο του και δεν εχει κακη εξωγηπεδικη ζωη


Οικογενειάρχης είναι, μια χαρά θα τα πάει
:pano:
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 01 Σεπ 2017, 09:34

trelopaoki444 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Σαν ΠΑΟΚΤΣΗΣ εχω μαθει τοσα χρονια να μη ζηταω τα πολλα, ν αρκουμαι στα λιγα.Δε περιμενω να σαι ο Αντελινιο που εφυγε πιστευω ομως οτι θα δωσεις οτι μπορεις,θα δωσεις και την ψυχη σου.Και οπως και ναχει διαολε ,ΕΝΑ ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.Καλως ηρθες και παλι παλικαρι μου.


ΥΓ Θα με κανετε να πανηγυρισω ρε πστ μου. :cry:



Χωρις διαθεση αντιπαραθεσης κ επειδη δεν ξερω κ την ηλικια σου, στα 31 φιλε μου ενας αθλητης που ερχεται απο τη Bundesliga, να εισαι σιγουρος δεν ειναι οπως οταν εφυγε. Ειναι 2 κλασεις πιο πανω και ταχυδυναμικα και τακτικα. Στα 31 μου εγω γ@μ@γ@ στην ανηφορα :opaokara:


Μιλαμε για εξτρεμ.Δεν ειναι μονο το τρεξιμο αλλα και η ευελιξια,η εκρηξη κλπ.Επισης μεγαλο ρολο παιζουν η ζωη που κανεις,η καταπονιση , οι τραυματισμοι.Επειδη η μπουντεσλιγκα ειναι 2 επιπεδα πανω δε σημαινει οτι οποιος ερχεται απο κει θα ειναι κι αυτος το ιδιο πανω.Κι ο Βιερι τελευταια ...
Ριξτε και μια ματια εδω
https://www.transfermarkt.com/vieirinha/verletzungen/spieler/35247
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Παρ 01 Σεπ 2017, 09:46

Welcome home paoki!
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 01 Σεπ 2017, 09:51

Διαστρεμα ειχε ο παιχτης,δεν ειχε κατι σοβαρο,πιστευω οτι για το ματς με τον παναιτωλικο θα ειναι πανετοιμος.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 01 Σεπ 2017, 10:00

Ρε συ κατ δεν ειναι πολλες οι απουσιες του,αν εξαιρεσεις το μεγαλο τραυματισμο που ειχε δεν εχει παρουσιασει κατι ιδιαιτερο.
Δεν υπαρχουν βιωνικοι παιχτες αγωνιζομενοι σε τοσο μεγαλα πρωταθληματα,για κοιτα λιγο τα ιστορικα του Ριμπερι του Ρομπεν του Ομπαμεγιανγκ του Ροις του Γκουντογκαν και τοσων αλλων,δηλαδη αν ερχονταν αυτοι στον ΠΑΟΚ θα τους λεγαμε σαπιους;
Το θεμα ειναι ο παιχτης να γυμναζεται και να μη χασει το ενδιαφερον του για το αθλημα,αν αυτα γινουν να μη φοβαστε τιποτα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 01 Σεπ 2017, 10:03

Ρε τον ντεμεκ τραυματία που πήγε για προπόνηση και έφαγε και φάπες [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 01 Σεπ 2017, 10:24

obanebane έγραψε:Ρε συ κατ δεν ειναι πολλες οι απουσιες του,αν εξαιρεσεις το μεγαλο τραυματισμο που ειχε δεν εχει παρουσιασει κατι ιδιαιτερο.
Δεν υπαρχουν βιωνικοι παιχτες αγωνιζομενοι σε τοσο μεγαλα πρωταθληματα,για κοιτα λιγο τα ιστορικα του Ριμπερι του Ρομπεν του Ομπαμεγιανγκ του Ροις του Γκουντογκαν και τοσων αλλων,δηλαδη αν ερχονταν αυτοι στον ΠΑΟΚ θα τους λεγαμε σαπιους;
Το θεμα ειναι ο παιχτης να γυμναζεται και να μη χασει το ενδιαφερον του για το αθλημα,αν αυτα γινουν να μη φοβαστε τιποτα.

Για καθε Ρομπεν ομως Μπανε υπαρχουν αλλοι πενηντα που επαιξαν 1-2 χρονια κι εξαφανιστηκαν γιατι κλαταραν.Ειναι μεγαλη φθορα (σωματικη) να παιζεις σε τετοιο πρωταθλημα.Αν δεν εισαι ταγμενος σ αυτο που κανεις και δε γινεις"καλογερος" την εβαψες.
Δεν εξεταζω ποσο ελλειψε ,βλεπω οτι σε 3 χρονια 13-16 εχει 8 μυικους τραυματισμους,καποιοι πολυ σοβαροι.Το θεμα ειναι ποσο αυτοι οι τραυματισμοι επηρεασαν την ταχυτητα και την ευελιξια του.Στοιχεια που ειναι απαραιτητα για τη θεση.
Αποψεις ειναι αυτες και φυσικα ουδεις ασφαλτος.Στο χορταρι θα φανουν ολα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 01 Σεπ 2017, 12:32

MANIAKOS έγραψε:Η ιστορια λεει βεβαια οτι η επιστροφή κοντών που φύγανε για ομαδα μα πράσινα δεν παιζεοθν καλα κ παιζουν δ Μπακ

Να δουμε



αντ γμσ ρε θα μας βγαλεις τον καφε απ τη μυτη

:lol: :lol: :lol: :lol:
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 01 Σεπ 2017, 12:33

Aye4 έγραψε:
Alastor έγραψε:στην bundesliga για να τα βγαλεις περα πρεπει να τρεχεις σαν αλογο. Ο ανθρωπος μολις παιξει εδω θα νομιζει οτι παιζουν σε slow motion. Ο Αντελινο παιζει ανετα μεχρι τα 35 του στον ΠΑΟΚ αν φροντισει τον εαυτο του και δεν εχει κακη εξωγηπεδικη ζωη


Οικογενειάρχης είναι, μια χαρά θα τα πάει
:pano:


Κακη εξωγηπεδικη ζωη δεν ειναι μονο το μαρκιζ, ειναι και τα κεφτεδακια της πεθερας :mrgreen:
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες