7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 02 Σεπ 2018, 22:59

ABOLEYTOI έγραψε:τους άμησες τον πάτο αγορίνα μου, τους χάλασες τη σούπα χίλια μπράβο.
Μόνο με γκολ που δε μύριζε θα περνούσαμε από εκεί. Σουτάρα-στεκιά.

εδιτ


Ευτυχώς δεν το ακύρωσαν λόγω της μη συμμετοχής του Ακπόμ που δεν ήταν σε θέση οφσάιντ
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Δευτ 03 Σεπ 2018, 00:37

Το γκολ ωραίο και δεν ηταν τυχαίο. Το έχει με το γκόλ απο ότι φαίνεται φέτος, γιατί πέρυσι πέρασε και δεν ακούμπησε.
Παρ'όλα αυτά δεν μου αρέσει ούτε για εξτρέμ , ούτε για 10αρι. Για 8αρι ίσως, που δεν εχει δοκιμαστεί... Θα ήταν καλύτερος του Μαουρίτσιο εκει αλλά ο κοουτς ξερει.
Προτιμώ με 1000 Μπίσεσβαρ και για εξτρέμ και για 10αρι.
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 03 Σεπ 2018, 01:03

Γύρισε πολλές φορες πίσω να μαρκάρει, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο παιδιά. Νταξει 90λεπτο στο φουλ δεν το βγάζει αλλα σήμερα εκτός του γκολ ήταν και πάλι πολύ κινητικός. Στο 2ο όλη η ομάδα πάνω ήταν, το ίδιο και αυτός. Με την ίδια λογική και ο Ουάρντα σημερα δεν μάρκαρε καθόλου. Η ομάδα έψαχνε το γκολ, τα μπακ του νιονιου δεν ανέβαιναν οπότε τα εξτρέμ μας έμειναν πάνω.
Συμφωνώ βέβαια ότι δεν ειναι καθαρό εξτρέμ αλλά περισσότερο χαφ που συγκλίνει. Δίνει λύσεις αλλα θα θελα κ γω να τον δω σαν 8αρι
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 03 Σεπ 2018, 09:55

Μπράβο, γιατί το γκολ ήταν 100% προσωπική ενέργεια. Η SL μετράει την πάσα του Shakhov σαν ασίστ αλλά κατά την γνώμη μου δεν υπήρχε ασίστ στο γκολ αυτό. Η ασίστ, όπως φανερώνει και η λέξη είναι η βοήθεια που σου παρέχει κάποιος να βάλεις το γκολ, όπως πχ το γκολ του Πριγιο με Μπενφίκα που μπήκε μετά την ασίστ του Μάουρο. Στη Νέα Σμύρνη ο Σάχωφ σου δίνει τη μπάλα σε πολύ δύσκολο σημείο, απ' όπου το γκολ φαίνεται ακατόρθωτο. Κάνεις όμως την τέλεια κίνηση και το ΤΕΛΕΙΟ τελείωμα και πετυχαίνεις ένα πολύ όμορφο γκολ.
Φυσικά, μετά τραυματίστηκες...
Κατά τα άλλα συμφωνώ με Josh. Οι κινήσεις του είναι ενός χαφ και δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί δεν παίζει ως 8ρι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Δευτ 03 Σεπ 2018, 10:42

Τα περισσοτερα του ματς και τις καλυτερες χρονιες τις εκανε ως επιθετικο χαφ θα ηθελα να το δω εκει προσωπικα και παλι που τον εχουμε και καλα extreme στα χαφ παιζει ο ανθρωπος χθες δευτερο ημιχρονο απο τα αριστερα μονο παιζαμε και κεντρο δεξια μονο οταν μπηκε ο Λημνιος κατι εγινε. Ειναι παρα πολυ οι αγωνες και πιστευω με τα λιγα χαφ που εχουμε θα παρει παιχνιδια στα χαφ δεν γινεται να τα βγαλει ολα ο mauricio και o sakhov δεν καλυπτει το κενο mauricio ειδικα σε μακρυνες μπαλιες. Ο Kaddouri εχει εξαιραιτικες μεταβιβασεις ειδικα σε μπαλιες σκετη μαγεια ειναι το ποδι του.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Σάβ 15 Σεπ 2018, 21:17

Για μενα ο καλυτερος του γηπεδου,μαζι με τον Μπισεσβαρ (κι ας εχει βγει μβπ για τις ασιστ και το γκολ)και Ζαμπα.

Αρχισε να μου αρεσει παρα πολυ και δενουν και καλα με τον Μπισεσβαρ.Υγεια μονο.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό wickerman » Σάβ 15 Σεπ 2018, 21:29

Η ηρεμία με την οποία μοιράζει τη μπάλα και κατευθύνει το παιχνίδι της ομάδας, όταν είναι στα κέφια του, είναι μνημειώδης. Τον καταευχαριστήθηκα σήμερα τον παιχταρά, σε φάση να περιμένω από τώρα να ανεβάσουν το παιχνίδι ώστε να κάτσω να ξαναδώ το εξαιρετικό passing game του. Σε μία φάση προς το τέλος του παιχνιδιού, οι Κρητικοί προσπαθούσαν να πιέσουν για να μας κλέψουν τη μπάλα και παίζει να κάναμε καμία σαρανταριά συνεχόμενες πάσες, με εκείνους να προσπαθούν στην αρχή αλλά έπειτα να απελπίζονται και να αποδέχονται τη μοίρα τους. Κατάλαβαν ότι είναι πολλά επίπεδα κάτω από τους αντιπάλους τους. Εύχομαι για τις σημερινές κλωτσιές να τους ρίξουμε πάνω από 5 στην Τούμπα. Δεν με ενδιαφέρουν φιλίες και σεβασμοί όταν οι αντίπαλοι παίζουν έτσι μέσα στο γήπεδο.
Υ.Γ. Έκανε ένα λάθος στην άμυνα μέσα στην περιοχή μας στο τέλος κι έχασε πολύ φθηνά τη μπάλα, εκεί μου έφυγε ένα βρισίδι.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Σάβ 15 Σεπ 2018, 21:38

Σε εχω στην μπουκα απο περυσι και σου εδωσα περιθωριο μεχρι τελους Σεπτεμβριου. Σημερα αφησες το νωχελικο στυλακι και ετρεξες μοιρασες τριπλαρες. Πολυ καλο δειγμα αν συνεχισεις ετσι. Σε ψηφισα μβπ για να εχεις κινητρο για το επομενο ματς
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Tupac » Τρί 18 Σεπ 2018, 17:12

Ελπίζω σύντομα να σε δω στην θέση 8 αντί του μετρίου Μαουριτσιο και μαζί με Βερνμπλουμ θα απογειώσεις το κέντρο μας
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 18 Σεπ 2018, 17:21

Mέτριος ο Μαουρίσιο...έλα θεε μου,πρέπει να είμαι πολύ άμπαλος και δεν το βλέπω.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Tupac » Τετ 19 Σεπ 2018, 01:03

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Mέτριος ο Μαουρίσιο...έλα θεε μου,πρέπει να είμαι πολύ άμπαλος και δεν το βλέπω.

Για να το λες ο ίδιος σου μάλλον θα ισχύει οτι εισαι αμπαλος.
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τετ 19 Σεπ 2018, 01:40

Φτάνει που είσαι εσυ μπαλαδοφατσα και βλέπεις τον Μαουρισιο μέτριο. Ευτυχώς το έχεις γράψει 115 φορές περίπου για να γίνουμε και εμείς οι άμπαλοι μπαλωμενοι.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 19 Σεπ 2018, 07:37

Στην επομενη αντιπαραθεση σας,θα εχει μπαν.το κανετε συνεχεια τελευταια.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:46

Καπου μεταξυ 20-30 εκανε μια προσπαθεια μεταξευ μεγαλης περιοχης (δικης μας) και κεντρου που εν τελει εχασε την μπαλα αλλα μετα ειχε βαλει τα χερια στα γονατα και ξεφυσουσε. Δεν νομιζω να εχω δει τοσο σκασμενο ποδοσφαριστη τοσο νωρις σε ενα παιχνιδι (granted οτι μας ειχαν κανει γιο-γιο). Ισως εχει γενικο θεμα με τη φυσικη κατασταση του/αντοχες.
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:52

Ομαρ, σε παρακαλώ ξεκουράσου την Κυριακή.
Τετάρτη πάλι.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες