7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 23 Ιαν 2019, 23:53

εικασιες

οτι επαιζε οπως γραφουν ολοι στην θεση του πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο και χωρις να εχει προσφατους τραυματισμους ηταν ο λογος.8αρι ειναι.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:08

mpafos4 έγραψε:Δεν ηθελα να φυγει,ειδικα τωρα.

Από τη στιγμη,ομως,που ενας παικτης θελει να φυγει...στο καλο και να μας γραφει….

Τι αλλο να κανει ο Λουτσεσκου για να τον κρατησει?....Μεχρι και τραπεζι του εκανε...

Ομαρ....γι'αυτο πετουσες σε ολα τα ματς,το '19?....Αντε,παλικαρι μου....αντε στην ευχη του Θεου....


Ετσι πεταει ενας παικτης? Τρελη υπερβολη το "πετουσε'
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:10

Παλαιολόγος έγραψε:εικασιες

οτι επαιζε οπως γραφουν ολοι στην θεση του πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο και χωρις να εχει προσφατους τραυματισμους ηταν ο λογος.8αρι ειναι.


αριστερο εξτρεμ επαιξε
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό CCCP » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:14

Ευτυχως που εφυγε γιατι θα μας τα σπαζατε με το φοβερο 8αρι Ελ Καντουρι απο ενα ματς προπονηση με την Παναχαικη κι αυτο επειδη δεν ηταν τραγικος που αυτο ελειπε οταν υπαρχει τεραστια διαφορα ποιοτητας.

Σε αυτη την περιπτωση ειμαι 100% με τον Ντιμ
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6156
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:24

Παλαιολόγος έγραψε:εικασιες

οτι επαιζε οπως γραφουν ολοι στην θεση του πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο και χωρις να εχει προσφατους τραυματισμους ηταν ο λογος.8αρι ειναι.

Εικασιες 2 χρονια δεν υπαρχουν.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:26

φετος μια χαρα ηταν
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:27

πιθανόν το "γλύψιμο" του Λουτσέσκου να είχε ως σκοπό να καθυστερήσει τη μεταγραφή μέχρι να έχει διαθέσιμη εναλλακτική Σάκχωφ μέσω Κάνιας, Πέλκα ακόμα και Μίσιτς.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:29

Σάλτα και πηδήξου και εσύ ρε Καντουρι, και να φέρεις λεφτά στην ομάδα που σε ανέχτηκε τόσο καιρό.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:29

Παλαιολόγος έγραψε:φετος μια χαρα ηταν


Ρε παλαιολογε ουτε ξαδερφος να ηταν (σχολια σε 3...2..1) :lol:
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:30

ναι εχουμε συγγενεια και εγω και ο λουτσεσκου γι αυτο τα λεμε αυτα τα εξωφρενικα(να μην θελουμε δηλ να φυγει ακομα ενας βασικος παιχτης στα μισα της σεζον!)
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:34

obanebane έγραψε:Σάλτα και πηδήξου και εσύ ρε Καντουρι, και να φέρεις λεφτά στην ομάδα που σε ανέχτηκε τόσο καιρό.


Ειρωνικος, προκλητικος και σχολιο χωρις ουσια για μια ακομη φορα
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:37

Παλαιολόγος έγραψε:ναι εχουμε συγγενεια και εγω και ο λουτσεσκου γι αυτο τα λεμε αυτα τα εξωφρενικα(να μην θελουμε δηλ να φυγει ακομα ενας βασικος παιχτης στα μισα της σεζον!)


Αφου δε σηκωνεις ουτε χαβαλε και απαντας με ειρωνια, δεν αξιζει καν να ασχοληθω μαζι σου παραπανω. Εδω αποκαλεις βασικο τον καντουρι :lol:
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:40

Ευφυής παίχτης. Ιδιαίτερα. Και τεχνίτης. Δεν μπορώ να πω ότι δε μου άρεσε ή ότι ήθελα να φύγει. Τουλάχιστον όχι μέχρι το καλοκαίρι. Από την άλλη δεν μπορώ να πω ούτε πως χαλάστηκα ιδιαίτερα. Δεν είναι κι ότι με μάγεψε εξακολουθητικά σαν παίχτης. Παρότι τις προδιαγραφές τις έχει. Από τη στιγμή που επιλέγει να φύγει τη δεδομένη χρονική στιγμή, ενώ ο προπονητής του τον υπολογίζει και του το δείχνει έμπρακτα, ας πάει στο καλό. Και να καταλάβει κι ο Λουτσέσκου ότι ωραία τα περί ισορροπίας και ομοιογένειας κοκ και σεβαστά, καθώς ισχύουν, αλλά υπάρχουν και παράγοντες ... αστάθμητοι. Και για λόγους τήρησης ισορροπίας και από πλευράς της διοίκησης αλλά και "αυτοσεβασμού" κάποιες φορές απλά πρέπει να δείχνεται η αρμόζουσα κατανόηση από τη μεριά του.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:48

Dimg4 έγραψε:
Παλαιολόγος έγραψε:ναι εχουμε συγγενεια και εγω και ο λουτσεσκου γι αυτο τα λεμε αυτα τα εξωφρενικα(να μην θελουμε δηλ να φυγει ακομα ενας βασικος παιχτης στα μισα της σεζον!)


Αφου δε σηκωνεις ουτε χαβαλε και απαντας με ειρωνια, δεν αξιζει καν να ασχοληθω μαζι σου παραπανω. Εδω αποκαλεις βασικο τον καντουρι :lol:


γιατι το δικο μου ειρωνεια και το δικο σου χαβαλε;

α δεν παιζω
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 24 Ιαν 2019, 00:55

Dimg4 έγραψε:
obanebane έγραψε:Σάλτα και πηδήξου και εσύ ρε Καντουρι, και να φέρεις λεφτά στην ομάδα που σε ανέχτηκε τόσο καιρό.


Ειρωνικος, προκλητικος και σχολιο χωρις ουσια για μια ακομη φορα



Άντε ρε που θα με κρίνεις εσύ.
Σου έχω ξαναπει,τυπακια σαν εσένα ούτε τον κόπο μου να γράψω δύο λέξεις δεν αξίζουν.
Σε έβγαλα από το ιγκνορ,γιατί δεν μου καθόταν καλά να έχω τον οποιοδήποτε εδώ μέσα, εσύ μου επιβεβαιώνεις κάθε μέρα ότι είχα δίκιο που σε είχα.
Μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου,όπως δεν το κάνω ούτε εγώ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες