Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:59

Αφου δεν με ειπατε κι εμενα βαμπιροχαβουζοβοθρολιμανισιο παλι καλα.


ΥΓ Μλκα αληθεια το λεω λεω μονος μου και γελαω.Ο Ταγμα αλλοθρησκος .αχαχαχαχαχαχ μπεσα
Σορυ ρε γκιλι δετο γραφω για σενα ,δε παει προσωπικα αλλα ρε γμτ ο ταγμα ?αχαχαχαχαχαχαχ
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό nouk_ » Κυρ 23 Σεπ 2018, 14:14

νομιζω οτι ολοι συμφωνουμε στα εξης

1) συμβουλες και οδηγιες δινει αυτος που πετυχε (Λουτσ) και οχι αυτος που δεν εχει αποδειξει κατι (ολοι εμεις π.χ. που σαν προπονητες του ΠΑΟΚ δεν εχουμε δειξει κατι)

2) η αποψη ειναι σαν το ....χασμουρητο, ολοι εχουν τουλαχιστον μια

3) οποιος αγαπαει μιλαει,νοιαζεται, νουθετει και πρεπει να πραττει ετσιαν θελει να λεει πως αγαπαει (εμεις ολοι αγαπαμε ΠΑΟΚ)

αρα το προβλημα με οσα καλοπροαιρετα διαβαζω για τις "εμμονες Λουτσεσκου" δεν θεωρω οτι ειναι προβλημα απο τους αδερφους μου ΠΑΟΚτσηδες εκτος ΜΟΝΟ απο το πως το καταγραφουν ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΑ,

δηλαδη αν λεγαν/με "....νομιζω πως αυτο ισως ειναι καλο..."

δηλαδη μεσα στην προταση αν μπει το "νομιζω", το "μαλλον", το "ισως" και η χρηση παθητικης φωνης τοτε αυτοματα χανεται η διεκδικηση της "αυθεντιας" (δηλαδη το "εγω ξερω") και ολα ειναι πιο αποδεκτα ....

συγγνωμη για τις φλυαριες μου, δεν διεκδικω δασκαλιλικια, καβλμενο ΠΑΟΚι ειμαι, ΤΙΜΗ μου, και θελω οσα κακα μας ποτισανε τοσα χρονια να τα βγαλουμε ΜΟΝΟ στα μουτρα τους


παμε ΠΑΟΚαρα
Άβαταρ μέλους
nouk_
 
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: Πέμ 30 Αύγ 2018, 22:24

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 14:31

Δον καρπούζα, kat και navi, πολύ χαχαχα, χουχουχου και στα σαλιαμάλια το ρίξατε και δεν το χω για καλό οιωνό...
Παρασύρατε κι εμένα...παλιοχαρακτήρες... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 15:02

Λουτσο, πες τους να δουν Γουέστ Χαμ - Τσέλσι
Έφτασε στο σημείο ο σωτηρογαυροχαρτοπουλος να λέει να δεν γίνεται να μην μπορούν οι παίκτες της Γουέστ Χαμ να κρατήσουν έστω για λίγο τη μπάλα, πολύ εύκολα κλέβουν την μπάλα οι παίκτες του Σάρι....

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 16:09

goran 64 έγραψε:Because of this...

Αν ειναι ο ταγματαρχης 4 δικος μας εγω ειμαι εξωγηινος

...είπα να δηλώσω ευθαρσώς το αυτονόητο, επειδή με όλους όσους διαβάζουν και γράφουν δεν γνωριζόμαστε...
Πειράζει?


Οχι, απλα δεν ειδα οτι ειναι απαντηση σε αλλον και μ φανηκε περιεργο σαν εκφραση
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 16:17

navigator11 έγραψε:
Rorschach έγραψε:Η Βασιλεια περυσι τερματισε 15 βαθμους πισω απο τη Γιανγκ Μπόις, φετος ειναι ηδη 9 βαθμους πισω μετα απο 6 αγωνιστικες και μετα απο εμας την απεκλεισε και ο Απολλων Λεμεσου.
Η Σπαρτακ προχτες εχασε για πλακα 2-0 απο την ομαδουλα Ραπιντ Βιεννης.


:lol: :lol: :lol:

Και; Βρήκες ευκαιρία να "επιχειρηματολογήσεις" για την ... τραγικότητα του Ρουμάνου;


δε νομιζω να ειπε για τραγικοτητα του ρουμανου, απλα οτι δεν ειναι και μεγαθηρια αυτες οι 2. Με επιχειρηματα κιολας φανηκε πως οντως δεν ειναι. Απλα δυνατες ομαδες με μεγαλυτερο μπατζετ
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 23 Σεπ 2018, 17:27

giliopoulos έγραψε:Μας τα καναν τσουρεκια για τον προπονητη που δεν εβαλε καποιον ουαρντα 18αδα. Εναν προπονητη που εχεο σπασει ολα τα ρεκορ με εκπληκτικο ξεκινημα και φετος με αποκλεισμο μεγαθηριων στο τσλ και 3στα3. Που δηλαδη να μην εκανε κατι απο ολα αυτα
Συγκεντρωθειτε, ουτε αλλοθρησκοι να εισασταν με τοση εσωστρεφεια

Δεν κατάλαβες. Εδώ μέσα εκφράζουμε απορίες και συζητάμε. Το ότι απορούμε γιατί δεν πήρε έναν ξεκούραστο και σκόρερ αλλά άλλους κουρασμένους είναι εσωστρέφεια; Αν είσαι μάγκας δώσε την απάντηση. Και σταμάτα να φυτιλιάζεις όσους έχουν διαφορετική άποψη.
Άκου αλλόθρησκοι!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:00

7άρα άρπαξε η Βασιλεία, είναι ωραία όταν δικαιώνεσαι τόσο εμφατικά και άμεσα. 8-)
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:07

Eλα πες μας και για το μεγαθηριο την βιντι και την τρομακτικη σελτικ
Σε παρακαλω ρε φιλε απαξιεις σε φορουμ του ΠΑΟΚ τις ιδιες τις επιτυχιες μας.
Και εισαι σοβαρο ατομο ή σοβαρος ΠΑΟΚτσης εσυ?
Σε παρακαλω
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:13

Dimg4 έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Rorschach έγραψε:Η Βασιλεια περυσι τερματισε 15 βαθμους πισω απο τη Γιανγκ Μπόις, φετος ειναι ηδη 9 βαθμους πισω μετα απο 6 αγωνιστικες και μετα απο εμας την απεκλεισε και ο Απολλων Λεμεσου.
Η Σπαρτακ προχτες εχασε για πλακα 2-0 απο την ομαδουλα Ραπιντ Βιεννης.


:lol: :lol: :lol:

Και; Βρήκες ευκαιρία να "επιχειρηματολογήσεις" για την ... τραγικότητα του Ρουμάνου;


δε νομιζω να ειπε για τραγικοτητα του ρουμανου, απλα οτι δεν ειναι και μεγαθηρια αυτες οι 2. Με επιχειρηματα κιολας φανηκε πως οντως δεν ειναι. Απλα δυνατες ομαδες με μεγαλυτερο μπατζετ


Δεν το ανέφερα για τη Βασιλεία το τραγικότητα. Τον χαρακτήρισε τραγικό επειδή άφησε εκτός 18αδας τον Αιγύπτιο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:16

Rorschach έγραψε:7άρα άρπαξε η Βασιλεία, είναι ωραία όταν δικαιώνεσαι τόσο εμφατικά και άμεσα. 8-)


Και 40αρα uled να άρπαξε δεν έχει να λέει! Σαν ΠΑΟΚ είχες μεδέν, 0, νίκες στη διοργάνωση. Αν το έχεις υπόψη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:17

navigator11 έγραψε:
Rorschach έγραψε:7άρα άρπαξε η Βασιλεία, είναι ωραία όταν δικαιώνεσαι τόσο εμφατικά και άμεσα. 8-)


Και 40αρα uled να άρπαξε δεν έχει να λέει! Σαν ΠΑΟΚ είχες μεδέν, 0, νίκες στη διοργάνωση. Αν το έχεις υπόψη.


Επειδη δεν ειχες ξαναπαιξει με τετοιο καφενειο.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:31

Ρισκο ο τροπος που εχει επιλεξει να διαχειριζεται το ροστερ φετος ο Ρουμανος.Ο Λημνιος που ηταν εκτος 3 παιχνιδια ξαφνικα βασικος με κουλα και απο τη στιγμη που ο Ζαμπα δεν ξεκινησε δεν καταλαβαινω γιατι δεν επιλεχθηκε ο Ουαρντα στη θεση του που ειναι πιο game changer.Εγω θα ηθελα και Βερνμπλουμ βασικο και απο την στιγμη που δεν ειναι ο Κανιας θα ειναι το σημειο κλειδι του παιχνιδιου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:33

giliopoulos έγραψε:Eλα πες μας και για το μεγαθηριο την βιντι και την τρομακτικη σελτικ
Σε παρακαλω ρε φιλε απαξιεις σε φορουμ του ΠΑΟΚ τις ιδιες τις επιτυχιες μας.
Και εισαι σοβαρο ατομο ή σοβαρος ΠΑΟΚτσης εσυ?
Σε παρακαλω


Ενω εσυ εισαι σοβαρο ατομο οταν λες οσοι δε συμφωνουν με τον ρουμανο ειναι αλλοθρησκοι, κανε μας τη χαρη ρε γκιλιοπουλε που ξαφνικα την ειδες τροχονομος εδω μεσα. Αν δε μπορεις αν σεβαστεις τον αλλον, μη γραφεις
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό tzelas » Κυρ 23 Σεπ 2018, 18:36

Μανούλα στα mind games. Κατέβασε την 11άδα του τελικού πλήν Τζάλμα σαν να τους λέει συναχίζω το σεξ από κει που το σταμάτησα. Είσαι για άλλον ένα γύρο αγαπούλα;
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες