Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:44

βλακωδης, υπο προυποθεσεις και υποπτη θα την χαρακτηριζα. που κολλαει ομως ρε μαν; :D
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό steva4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:00

Τον κατηγορούν και τον χλευάζουν συνεχώς αλλά ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν αντιπαραβάλλουν κανένα απολύτως επιχείρημα απέναντι στα δικά του.
Κατακρίνουν τον τρόπο που περιγράφει τα γεγονότα αλλά αποφεύγουν να σχολιάσουν την ουσία αυτών που λέει.
Περιγράφει καταστάσεις λέγοντας ότι αυτά συνέβαιναν μόνο στην Ναζιστική Γερμανία και ουσιαστικά η παρατήρησή τους είναι ότι συγκρίνει καθεστώτα και όχι ότι είναι ανακριβής όσον αφορά τα γεγονότα που περιγράφει.
Στο ρεζουμε:κανένας,ούτε καν από αυτούς που θίγονται άμεσα,δεν τον είπε ποτέ ψεύτη!!!
steva4
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ 12 Σεπ 2018, 20:03

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:03

Αστο δεν εχει νοημα ουτε εχω την διαθεση να το συνεχισω,τουλαχιστον ξερω οτι υπαρχουν πολλοι συνοπαδοι που εχουν βαρεθει αυτες τις αναφορες αλλα αυτη η μεριδα οπαδων συνηθως σιωπα...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό biriba427 » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:17

Kούρασες ...Απέδειξε το μέσα στο γήπεδο όπως κάνεις και στο τέλος ετοίμασε τον επικήδειο λογο της Χάρτινης.
biriba427
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 20 Αύγ 2009, 21:01

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό farmak76 » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:21

Ως ενας εξ αυτων που συνηθως σιωπουν, οπως αποδεικνυεται κ απο των αριθμο των ποστ μου μετα απο 10 χρονια στο φορουμ, ποτε δε θα ξεχασω και σε καθε ευκαιρια, καθε συζητηση, καθε αντιπαραθεση θα υπενθυμιζω σε εχθρους κ φιλους την καταφωρη αδικια που υποστηκαμε τη σεζον 2017-2018, οπου με συνδυασμενα και διαδοχικα χτυπηματα κατω απο τη μεση, οι κλεφτες κ ψευτες μας οδηγησαν στην απωλεια ενος παναξιου τιτλου, χρησιμοποιωντας τροπους ακομη χειροτερους των ναζιστικων, τοσο σε επιπεδο μεθοδολογιας οσο κ σε επιπεδο προπαγανδας. Οπως ακριβως κανει κ ο Λουτσεσκου. Ποσως με ενδιαφερει τι θα πουν αυτοι που με εκλεψαν και τα φερεφωνα τους. Ζμπουτσαμ που λενε κ στο χωριο μου... Και αν αυτο σας κουραζει, περιμενω το τελος της φετινης περιοδου, οπου κατα τα φαινομενα οδευουμε σε χειροτερη σφαγη απο την περσινη (εχουμε αξιο λογου δειγμα τις 4 πρωτες αγωνιστικες), για να κανουμε τον απολογισμο...
Άβαταρ μέλους
farmak76
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 00:22
Τοποθεσία: ΠΑΟΚιστάν

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kalamata4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:27

Εφόσον δεν επηρεάζεται η ομάδα και δεν χαλάει ο ίδιος το μυαλό του, καλά κάνει και τους τα λέει. Είπαμε δεν υπάρχει παγκόσμιο προηγούμενο σε αυτό που μας έκαναν. Θα τους ακολουθεί μια ζωή και έτσι πρέπει.
Έγιναν ξαφνικά εύθικτοι οι χάρτινοι και ενοχλήθηκαν, να ενοχλούνταν όταν απειλούσαν και έδερναν διαιτητές.
kalamata4
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 22:46

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:31

Καλως κανει και το λεει οταν τον ρωτουν και για μενα προσωπικα καθολου δεν κουρασε,αντιθετως,μου αρεσει να το λεει.
Οπως επισης το φωναζω και το λεω,οπως το φωναζουμε και το φωναξαμε στην Τουμπα και το ΚΛΕΦΤΕΣ και το ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.

Και αγωνιστικα ειναι πολυ αφοσιωμενος στην δουλεια του,εξαλλου,μιλουν τα αποτελεσματα του.

Εγω το 2017-2018 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ εχω γραψει την ΠΑΟΚΑΡΑ.

Αυτα απο εμενα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5522
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 25 Σεπ 2018, 20:05

Η αποστολή:

ΤΕΡΜ: Rey, Σιαμπάνης
ΑΚΡΑΙΑ ΜΠΑΚ: Matos, Κίτσιου, Tosca, Μπαλογιάννης
ΣΤΟΠΕΡΣ: Χατσερίδης, Crespo
6-8ΡΙΑ: Canas, Wernbloom, Shakhov,
ΧΑΦ-ΕΞΤΡΕΜ: Πέλκας, Biseswar, Kaddouri, Jaba, Λημνιός, Καρέλης
ΦΟΡ: Prijovic, Akpom
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 20:48

πολυ ευστοχη η δωληση περι χιτλερικης γερμανιας
οτι δεν εχει κανει η παε και οι σφ τοσα χρονια το εκανε ο ρουμανος


ειπε την ωμη αληθεια
αθλητικα ειμαστε τα θυματα ενος φασιστικου καθεστωτος δεν εχουμε τα ιδια δικαιωματα σε αυτο τον τομεα
και φυσικα βγαζουν σπυρια οπως εβγαζαν σπυρια οι ρατσιστες της κκκ οταν τους ελεγαν την αληθεια


μηπως αλλαξε τιποτα που δεν μιλαμε για σπαθα και δεν το ξερω?
τιμη και δοξα στον λουτσεσκου
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:01

ramboutla έγραψε:Δεν νομίζω ότι ο Λουτς έχει την ανάγκη να γίνει αρεστός μέσα από τις δηλώσεις του.
Αρεστός γίνεται και αρκετά μάλιστα από τα αποτελέσματα της ομάδας που μιλάνε από μόνα τους.
Η κατάσταση αυτή είναι θέμα χαρακτήρα.
Υπάρχουν οι ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ άνθρωποι που όταν τους κλέψεις θα φωνάξουν, θα διεκδικήσουν, θα απαιτήσουν το δίκιο τους και δεν θα ξεχάσουν ποτέ.
Υπάρχουν οι άνθρωποι που όταν τους κλέψεις θα σκύψουν το κεφάλι, θα κλάψουν σε μια γωνία, δεν θα κάνουν φασαρία και αργά ή γρήγορα θα το ξεχάσουν.

Για μένα είναι σαν λέμε στον Έλληνα πρόσφυγα της Πόλης να ξεχάσει.

Μα αυτή είναι η ομάδα που μας αντιπροσωπεύει.

Ποιος είναι ο λόγος της ύπαρξης του Π.Α.Ο.Κ. και τι αντιπροσωπεύει;

Να μην ξεχάσουμε την καταγωγή μας και τι μας στερήσανε.


Εγώ χαίρομαι που ο προπονητής μας είναι τόσο κοντά στο DNA της ομάδας μας.
Και επαναλαμβάνω πως δεν πιστεύω πως οι δηλώσεις του κρύβουν σκοπιμότητα. Αυτός είναι, και δεν γουστάρει τις politically correct δηλώσεις. H παρομοίωση του έχει να κάνει και με τον γκεμπελισμό των ΑΡΔ και γι' αυτό άρχισαν μερικοί από αυτούς να ενοχλούνται. Δεν πειράζει ξύδι.

+ 1926 Χ 1926...

:pano: :pano:

Χτύπησες φλέβα αδερφέ...Μέχρι οι τρίχες της πλάτης μου σηκώθηκαν και δεν λένε να στρώσουν, ώρα τώρα...

:nairepaok:

Με την άδεια του αδερφού ramboutla, προτείνω κορνιζάρισμα και στην κεντρική, με επισημασμένα τα τονισμένα...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 25 Σεπ 2018, 21:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:04

ramboutla έγραψε:Δεν νομίζω ότι ο Λουτς έχει την ανάγκη να γίνει αρεστός μέσα από τις δηλώσεις του.
Αρεστός γίνεται και αρκετά μάλιστα από τα αποτελέσματα της ομάδας που μιλάνε από μόνα τους.
Η κατάσταση αυτή είναι θέμα χαρακτήρα.
Υπάρχουν οι ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ άνθρωποι που όταν τους κλέψεις θα φωνάξουν, θα διεκδικήσουν, θα απαιτήσουν το δίκιο τους και δεν θα ξεχάσουν ποτέ.
Υπάρχουν οι άνθρωποι που όταν τους κλέψεις θα σκύψουν το κεφάλι, θα κλάψουν σε μια γωνία, δεν θα κάνουν φασαρία και αργά ή γρήγορα θα το ξεχάσουν.
Για μένα είναι σαν λέμε στον Έλληνα πρόσφυγα της Πόλης να ξεχάσει. Μα αυτή είναι η ομάδα που μας αντιπροσωπεύει. Ποιος είναι ο λόγος της ύπαρξης του ΠΑΟΚ και τι αντιπροσωπεύει; Να μην ξεχάσουμε την καταγωγή μας και τι μας στερήσανε. Εγώ χαίρομαι που προπονητής μας είναι τόσο κοντά στο DNA της ομάδας μας. Και επαναλαμβάνω πως δεν πιστεύω πως οι δηλώσεις του κρύβουν σκοπιμότητα. Αυτός είναι, και δεν γουστάρει τις politically correct δηλώσεις. H παρομοίωση του έχει να κάνει και τον γκεμπελισμό των ΑΡΔ και γι' αυτό άρχισαν μερικοί από αυτούς να ενοχλούνται. Δεν πειράζει ξύδι.
+1926

Δε θα μας κάνουν οι Γκέμπελς πλύση εγκεφάλου.

Δεν ξεχνάμε ρε καθάρματα νεογραικοι, που ευθύνεστε για όλα τα δεινά της χώρας.
Η Αθήνα σας να περνάει καλά κι όλοι οι άλλοι γραμμένοι στα @@ σας

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:05

εκτος απο προπονηταρα εχεις και αρχιδι@

να ποτε αυτο που εχεις μεσα σου το κρυψεις ενω σε πνιγει καλυτερα να πας να φουνταρεις

συνεχισε ετσι δυνατα
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6005
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ramboutla » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:07

Ευχαριστω goran. Τις σκεψεις μου εγραψα. Αν θεωρειται οτι αξιζουν να αναπαραχθουν στην κεντρικη, τιμη μου.
Άβαταρ μέλους
ramboutla
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 22:17

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:45

Το νου σου Ραζαβανε.Πληθαινουν τα συννεφακια. Το νου σου..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τρί 25 Σεπ 2018, 22:17

Μια χαρά τα λέει ,καθόλου υπερβολικά ,με τον γαύρο φύγανε από το γήπεδο ενώ ο άλλος δεν είχε τραυματιστεί και με γνωμάτευση ιδιωτικού γιατρού και συμπληρωματικής έκθεσης μετά από 4 μερες του κορακια δικασανε υπόθεση ενώ στην ουσία ο θεατρίνος δεν είχε δηλωθεί ,παράτυπα στο φύλλο αγώνα το συμπλήρωσε το κοράκι.Καλα ο αγώνας με την χάρτινη ήταν μεγάλη σκηνοθεσία και οι δικαιολογίες του Κομίνη να μην παραστεί στην δική ήταν κωμωδία.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6884
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες