Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:28

H αληθεια ειναι πως το τελευταιο που ειπες για αποκλεισμο μεγαθηριων δεν το εκανε.[/quote]

Η αληθεια ειναι οτι το εκανε
Απεκλεισε βασιλεια που περυσι ηταν στους 16 του τσλ και σπαρτακ μοσχας με πολλαπλασιο μπατζετ
Αποκλεισμους που δεν εχουμε κανει τα τελευταια χρονια
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό tzoker » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:33

Αν καθίσεις ψύχραιμα κ σκεφτείς των αριθμό ξένων π έχουμε και τις θέσεις , τότε δικαιολογείται απόλυτα η επιλογή. Ο Ζαμπα η ο Ουαρντα θα έμενε έξω. Ο Ζαμπα έκανε καλό παιχνίδι με Τσελσι οπότε λογικά προτιμήθηκε.
Από την άλλη τα καλύτερα εξτρεμ που έχουμε είναι ο Ουαρντα κ ο Ζαμπα, και έτσι όπως είναι το ροστερ μαζί θα τους δούμε στην Ελλάδα σε λιγότερο από το 1/3 των παιχνιδιών και αν. Μακάρι να πάρει ο Χατσεριδη σύντομα ελληνική υπηκοότητα.
Όπως και να έχει, Ραζ σήμερα 90 λεπτά ψύχραιμος με καθαρό μυαλό. Νίκη με καθαρό σκορ.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:37

Η Βασιλεια περυσι τερματισε 15 βαθμους πισω απο τη Γιανγκ Μπόις, φετος ειναι ηδη 9 βαθμους πισω μετα απο 6 αγωνιστικες και μετα απο εμας την απεκλεισε και ο Απολλων Λεμεσου.
Η Σπαρτακ προχτες εχασε για πλακα 2-0 απο την ομαδουλα Ραπιντ Βιεννης.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:38

Πρέπει να δώσουμε τα Χριστούγεννα τον Σάκχοφ και να τον αντικαταστήσουμε με κοινοτικό 8άρι τύπου Ζαμπά. Ταλεντάρα με προοπτικές που να μπορεί να πάρει χρόνο και να ξεκουράσει τον Μαουρίσιο. Να λύσουμε και το πρόβλημα των 30+ στο κέντρο και το πρόβλημα των ξένων.

Με Άρη θέλω να δω σίγουρα μία τέτοια επιθετική 4άδα
Ζαμπά........Μπίσεσβαρ.......Ουάρντα
.....................Καρέλης.......................

κι ας παίξει ο Κίτσιου, ο Κάνιας, ο Σάκχοφ, ο Τόσκα, ο Χατσερίδης, ο Μαλεζάς και ο Ρέυ πίσω τους.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Κυρ 23 Σεπ 2018, 10:23

Εχουμε αλλα δυο παιχνιδια με τους αηττητους εξωτερικου και τον γκαιυ ,θα χρειαστει τον ντιπινταη εκει ,το σημερινο ειναι ευκολακι με την χαρτινη αν αποφασισουν να παιξουν ,πραγμα δυσκολο
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 10:26

Rorschach έγραψε:Η Βασιλεια περυσι τερματισε 15 βαθμους πισω απο τη Γιανγκ Μπόις, φετος ειναι ηδη 9 βαθμους πισω μετα απο 6 αγωνιστικες και μετα απο εμας την απεκλεισε και ο Απολλων Λεμεσου.
Η Σπαρτακ προχτες εχασε για πλακα 2-0 απο την ομαδουλα Ραπιντ Βιεννης.


:lol: :lol: :lol:

Και; Βρήκες ευκαιρία να "επιχειρηματολογήσεις" για την ... τραγικότητα του Ρουμάνου;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 10:38

Αν ειναι ο ταγματαρχης 4 δικος μας εγω ειμαι εξωγηινος



Γουατ? Και ξανα γουατ και... Γουατ? Ποιος το γραψε αυτο για τον ταγμα? Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα. Λινκ?

Τι διαβαζουμε ρε φιλε?

ΥΓ Κι αυτος ο σουρμε υποπτος με φαινεται
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 10:41

navigator11 έγραψε:
Rorschach έγραψε:Η Βασιλεια περυσι τερματισε 15 βαθμους πισω απο τη Γιανγκ Μπόις, φετος ειναι ηδη 9 βαθμους πισω μετα απο 6 αγωνιστικες και μετα απο εμας την απεκλεισε και ο Απολλων Λεμεσου.
Η Σπαρτακ προχτες εχασε για πλακα 2-0 απο την ομαδουλα Ραπιντ Βιεννης.


:lol: :lol: :lol:

Και; Βρήκες ευκαιρία να "επιχειρηματολογήσεις" για την ... τραγικότητα του Ρουμάνου;

Καλά και να ταν μόνο αυτά τα "επιχειρήματα", για τον Ρουμάνο "Αισχύλο" ("Σοφοκλή" ή Ευρυπίδη", διάλεξε)... :geek:
Τις "κομπίνες για γέλια στα στημένα μας" (εκτός απ την "κανονική σέντρα" στο γκολ με Μπενφίκα) πού τις πας? :?
Το "ό,τι να ναι" (με συμπλήρωμα :lol: ), στο σχόλιο ότι, "το χαρτί παιχτικά δεν είναι ανώτερο του νιώνιου", πάλι? :|
Κοτζάμ κολιέ από διαμάντια προσφέρει στο forum μας το παλικάρι...Απαύγασμα Π.Α.Ο.Κ.-θετικών σχολίων... :ugeek:

:pano: είσαι όμως... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Jairo » Κυρ 23 Σεπ 2018, 11:49

kataramenos5 έγραψε:ΥΓ Κι αυτος ο σουρμε υποπτος με φαινεται


:lol: :lol: :lol:
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1538
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 23 Σεπ 2018, 12:13

εχω εμπιστοσυνη στον προπονητη που ενω δεν γουσταρα οταν τον εφεραν με εκανε να τον λατρεψω...
ας μην χαλασει την ωραια εικονα πουεχω στο μυαλο μου γι αυτον..
για τον Ουαρντα αν ηταν σωστη η λαθος επιλογη θα φανει στο τελικο αποτελεσμα...
ολοι κρινονται απ αυτο
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:27

Ποιος εισαι εσυ ρε ρουμανε που θα αφησεις εξω το πουλεν?Ποιος?Και χανω και τον ξερολα ρε γμτ
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:35

Δύο πουλέν έξω μάλιστα, να τα λέμε και όλα.... :evil:
Γ@μώ τους ξερολοκουβάδες μου μέσα, γ@μώ... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:41

Athens έγραψε:εχω εμπιστοσυνη στον προπονητη που ενω δεν γουσταρα οταν τον εφεραν με εκανε να τον λατρεψω...
ας μην χαλασει την ωραια εικονα πουεχω στο μυαλο μου γι αυτον..
για τον Ουαρντα αν ηταν σωστη η λαθος επιλογη θα φανει στο τελικο αποτελεσμα...
ολοι κρινονται απ αυτο


ρεαλιστικα,ασχετα αν επρεπε να αφησει ουαρντα η καποιον αλλον εκτος,αυτη τη στιγμη εχει παρει ουσιαστικα 4 εξτρεμ,εκ των καποιοι παιζουν και αλλαγη στο 10 αν χρειαστει να βγει ο Πελκας. Δεν ειναι τελειως ακυρο αυτο που εκανε.

Επισης εχουμε τετοιο ροστερ που μπορει να ξεκινησει Ουαρντα βασικο με το ασανσερ πχ την αλλη βδομαδα. Δεν φαινεται περιεργο καθολου
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:46

kataramenos5 έγραψε:
Αν ειναι ο ταγματαρχης 4 δικος μας εγω ειμαι εξωγηινος



Γουατ? Και ξανα γουατ και... Γουατ? Ποιος το γραψε αυτο για τον ταγμα? Αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα. Λινκ?

Τι διαβαζουμε ρε φιλε?

ΥΓ Κι αυτος ο σουρμε υποπτος με φαινεται



για τον ...ταγμα....ευκολακι ειναι

οποιος εχει απορια ας τον ρωτησει αν ξερει.....ιταλικα.... :lol: :lol:

αν ξερει ειναι ο δικος μας ο ταγμα....

γρηγορη συμφωνεις;;;
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 13:54

kataramenos5 έγραψε:Ποιος εισαι εσυ ρε ρουμανε που θα αφησεις εξω το πουλεν?Ποιος?Και χανω και τον ξερολα ρε γμτ


Αυτό σε έτσουξε γουαναμπι σφετεριστή του προπονητικού θώκου της ομάδος. Ανθυπανθρωπάριο, που θα έλεγε και μια ψυχή :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες