Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 21 Σεπ 2018, 13:30

Ετσι για να ιντριγκαρω και να ευχαριστησω και τον kat να προσθεσω και κατι αλλο.ΠΑΝΤΑ ο δευτερος χρονος ενος προπονητη ειναι πιο δυσκολος και κυριως πιο απαιτητικος απο τον πρωτο.Ο Λουτσεσκου περσι ανελαβε μια ομαδα με συγκεκριμενο ροστερ, προερχομενη απο σφαλιαρα σβουρηχτη,χωρις ευρωπαικες διοργανωσεις και τα πηγε εξαιρετικα.Φετος εχει σαφως ποιοτικοτερο,αλλα κυριως μεγαλυτερο ροστερ,εχει ευρωπαικες διοργανωσεις και ως στοχο αποκλειστικα την κατακτηση του πρωταθληματος.Σε πρωτη φαση ας σταματησει τις δηλωσεις σχετικα με οτι εγινε περσι...Τα φαντασματα του παρελθοντος στοιχειωνουν...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 21 Σεπ 2018, 13:42

Η ομάδα ασχέτως του χθεσινού γενικά μετά τη μπενφικα
Δεν πατάει καλα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Jairo » Παρ 21 Σεπ 2018, 13:55

Φταίει αυτός όταν οι αρδ τον τσιγκλάνε σε κάθε συνέντευξη με τις δήθεν ερωτήσεις τους ? Καλά κάνει και απαντάει.
Να το λέει όποτε μπορεί.

:nairepaok:
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1540
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 21 Σεπ 2018, 13:58

Πρώτα τον ρωτάνε και μετά τον χλευάζουν που απαντάει.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Jairo » Παρ 21 Σεπ 2018, 14:00

Ναί, οι συμμέτοχοι στην κλοπή της πο@στρονόβα. Χέστηκε .
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1540
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 21 Σεπ 2018, 14:34

Κάλλιστα κάνει και τους τα ξερνάει στη μάπα. Με κάθε αφορμή. Αυτό τους πρέπει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:10

tsou έγραψε:ρε ραζβάν τα είπαμε τα ξαναείπαμε και τα ξαναχιλιοείπαμε οτι πέρυσι μας έκλεψαν.
φτάνει να το λες. δεν έχει νόημα κάθε 10 μέρες να το επαναλαμβάνεις ξανά και ξανά. κουράζει και χάνει την αξία του.
μπείτε μέσα την κυριακή και ξεφτιλιστε τους, διαλύστε τους, εξαφανιστε τους.
Τους ενοχλεί πάρα πολύ που τους το υπενθυμίζει

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:18

Ντεφορμέ και πολύ συντηρητικος.
Ακόμα δεν έπιασε τα περσινά στάνταρ διαχείρισης
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:20

eorptol1 έγραψε:
tsou έγραψε:ρε ραζβάν τα είπαμε τα ξαναείπαμε και τα ξαναχιλιοείπαμε οτι πέρυσι μας έκλεψαν.
φτάνει να το λες. δεν έχει νόημα κάθε 10 μέρες να το επαναλαμβάνεις ξανά και ξανά. κουράζει και χάνει την αξία του.
μπείτε μέσα την κυριακή και ξεφτιλιστε τους, διαλύστε τους, εξαφανιστε τους.
Τους ενοχλεί πάρα πολύ που τους το υπενθυμίζει

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ευτύχημα θα είναι να τους ενοχλεί όλους (κάποιους όμως απ αυτούς "θετικά"), σε όσους το υπενθυμίζει... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Παρ 21 Σεπ 2018, 20:19

Εμενα το παράπονό μου είναι οτι τον βλέπω λίγο κολλημένο με την κατοχή μπάλας. Σε ματς που δεν έχουμε κατοχή χανόμαστε. Σε άλλα που έχουμε συνήθως κεντάμε στο γήπεδο.
Δεν μπορείς να έχεις πάντα κατοχή και με όλες τις ομάδες. Πρέπει να παιξεις πιο έξυπνα και με άλλο τρόπο εκεί. Μπορεί να ειναι καλύτερος ο αντίπαλος, μπορεί να εχεις κακή μέρα, μπορεί να ειναι διαβασμένος ο αντίπαλος κλπ.

Αυτός θεωρώ, οτι ειναι ο λόγος που προτιμά να βάζει ενα σωρό δεκάρια μέσα και σε θέσεις που δεν κολλάνε πάντα. Πχ Μπισεσβαρ, Καντουρι στα άκρα. Κολλημα με Πέλκα, ο οποιος το αξίζει βέβαια αλλά χθες θα μπορούσε να μπει και κάποιος εκ των Ακπόμ , Καρέλη. Δεν θα γκρεμιζόταν το σύμπαν. Κουτσα στραβα κι αυτοί θα μαρκαραν. Γρήγοροι ειναι και με παραστάσεις.
Ρίξε τσακαλάκια γρήγορους να τρυπάς στην αντεπίθεση. Εχουμε αρκετούς φέτος (Ζαμπά, Ακπόμ, Λημνιός, Ουαρντα).
Μεχρι στιγμής δεν εχω δει να παιζει παιχνίδι εκμεταλλευόμενος την ταχύτητα των παιχτών μας. Να στησει ετσι την ομάδα για αντεπιθέσεις. Στήνει την ομάδα για να έχει κατοχή. Μπορεί να είναι η ιδέα μου
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Σάβ 22 Σεπ 2018, 00:22

Σε βρίσκω ντεφορμέ τελευταία. Γούσταρα μέχρι κ πριν το ματς με την Τσελσι, που η ομάδα είχε συγκεκριμένη νοοτροπία κ στυλ, ανεξαρτήτου αντιπάλου. Ακομά κ με τη Μπενφικα που ήταν καλύτερη κ κυριάρχησε κ στα δύο παιχνίδια η νοοτροπία της ομάδας μου άρεσε. Ναι η Τσελσι είναι ομάδα επιπέδου Τσαμπιονς Λιγκ, 3η καλύτερη στην Πρεμιέρα και και.. Αλλά νομίζω ότι οι παίκτες δεν το χάρηκαν χθες. Ειναι παίκτες που πάνε για πρωταθλημα φέτος, που ήταν πρωταθλητές πέρσι. Κατεβάζοντας τους με νοοτροπία να μην παιξουν η να μην ξεφύγει το σκορ είναι λάθος.Δεν φτιάχνεις τόσο καιρό ομάδα που κλέβει κ το έκανες χθες. Περνάς λάθος μηνυματα. Ας χάναμε 4-0, αλλά ας τους έκανες να πιστέψουν ότι το παιχνίδι το έχουν πριν μπουν να παίξουν.

Επίσης φοβάμαι ότι το παιχνίδι μας είναι πλέον προβλέψιμο. Οι νέοι παίκτες ηρθαν για να προσδωσουν καινούρια στοιχεία κ έχουμε ένα Χατσεριδη που οταν παίζει είναι καλός, αλλά κάνει κάνα 20λεπτο να μπει στο παιχνίδι γιατί δεν έχει ρυθμό, έναν Ακπομ που δεν έχει πάρει ευκαιρίες κ τον Ζάμπα που πιστεύω ότι έχει την καλυτερη διαχείριση μέχρι στιγμής. Οι άλλοι τώρα μπαίνουν στην ομάδα ουσιαστικά. Περιμένω να μπουν όλοι αυτοί πιο δυναμικά και να δοκιμάσεις κ κάναν άλλο σχηματισμό. Το ότι κάτι δούλεψε καλά πέρσι δε σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο φέτος, οι αντίπαλοι σε μαθαίνουν κ αλλάζουν.
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 22 Σεπ 2018, 23:08

Συγνώμη ρε Λούτσε, αλλά που σκατά είναι ο Ουαρντά;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό george188 » Σάβ 22 Σεπ 2018, 23:16

Luigi Vampa έγραψε:Σε βρίσκω ντεφορμέ τελευταία. Γούσταρα μέχρι κ πριν το ματς με την Τσελσι, που η ομάδα είχε συγκεκριμένη νοοτροπία κ στυλ, ανεξαρτήτου αντιπάλου. Ακομά κ με τη Μπενφικα που ήταν καλύτερη κ κυριάρχησε κ στα δύο παιχνίδια η νοοτροπία της ομάδας μου άρεσε. Ναι η Τσελσι είναι ομάδα επιπέδου Τσαμπιονς Λιγκ, 3η καλύτερη στην Πρεμιέρα και και.. Αλλά νομίζω ότι οι παίκτες δεν το χάρηκαν χθες. Ειναι παίκτες που πάνε για πρωταθλημα φέτος, που ήταν πρωταθλητές πέρσι. Κατεβάζοντας τους με νοοτροπία να μην παιξουν η να μην ξεφύγει το σκορ είναι λάθος.Δεν φτιάχνεις τόσο καιρό ομάδα που κλέβει κ το έκανες χθες. Περνάς λάθος μηνυματα. Ας χάναμε 4-0, αλλά ας τους έκανες να πιστέψουν ότι το παιχνίδι το έχουν πριν μπουν να παίξουν.

Επίσης φοβάμαι ότι το παιχνίδι μας είναι πλέον προβλέψιμο. Οι νέοι παίκτες ηρθαν για να προσδωσουν καινούρια στοιχεία κ έχουμε ένα Χατσεριδη που οταν παίζει είναι καλός, αλλά κάνει κάνα 20λεπτο να μπει στο παιχνίδι γιατί δεν έχει ρυθμό, έναν Ακπομ που δεν έχει πάρει ευκαιρίες κ τον Ζάμπα που πιστεύω ότι έχει την καλυτερη διαχείριση μέχρι στιγμής. Οι άλλοι τώρα μπαίνουν στην ομάδα ουσιαστικά. Περιμένω να μπουν όλοι αυτοί πιο δυναμικά και να δοκιμάσεις κ κάναν άλλο σχηματισμό. Το ότι κάτι δούλεψε καλά πέρσι δε σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο φέτος, οι αντίπαλοι σε μαθαίνουν κ αλλάζουν.

Γιατί βιάζεσαι?Απο ένα ματς όλα αυτά τα συμπεράσματα?Αυτό να μου το πείς αν κανει αλλα 2-3 τετοια ματς η ομάδα με αντιπαλους άλλους και όχι τσέλσι..
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 22 Σεπ 2018, 23:19

Σωστός

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 22 Σεπ 2018, 23:32

Sick Bastard έγραψε:Συγνώμη ρε Λούτσε, αλλά που σκατά είναι ο Ουαρντά;


Εξω Ουαρντα μεσα Σαχοβ... αβυσσος η ψυχη
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες