Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 00:46

Άμα χτύπα ξύλο πάθει κάτι ο Μαουρισιο ποιον θα βάλει?
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό zoran » Κυρ 23 Σεπ 2018, 01:15

E οχι και πολυνικης..

Χιχι
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 01:37

Μας τα καναν τσουρεκια για τον προπονητη που δεν εβαλε καποιον ουαρντα 18αδα. Εναν προπονητη που εχεο σπασει ολα τα ρεκορ με εκπληκτικο ξεκινημα και φετος με αποκλεισμο μεγαθηριων στο τσλ και 3στα3. Που δηλαδη να μην εκανε κατι απο ολα αυτα
Συγκεντρωθειτε, ουτε αλλοθρησκοι να εισασταν με τοση εσωστρεφεια
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 06:25

giliopoulos έγραψε:Μας τα καναν τσουρεκια για τον προπονητη που δεν εβαλε καποιον ουαρντα 18αδα. Εναν προπονητη που εχεο σπασει ολα τα ρεκορ με εκπληκτικο ξεκινημα και φετος με αποκλεισμο μεγαθηριων στο τσλ και 3στα3. Που δηλαδη να μην εκανε κατι απο ολα αυτα
Συγκεντρωθειτε, ουτε αλλοθρησκοι να εισασταν με τοση εσωστρεφεια
X1926

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 06:39

Τον σεβομαστε για τα ρεκορ και τις επιτυχιες και στηριζουμε την συνεχεια... ΑΛΛΑ συγνωμη που εχουμε και γνωμη. Επειδη διαφωνουμε με τις εμμονες του, ειμαστε αλλοθρησκοι.
Το οτι ξενερωνει τον πιο ενθουσιωδη game changer και περσινο mvp για να χωρεσει το πιο αργο χαφ της δεκαετιας πρεπει να το δεχομαστε χωρις αποψη. Ισως καποιοι αλλοθρησκοι yesmen να το κανουν, εμεις εχουμε γνωμη. Αν τραυματιστει ο Μαουριτσιο? Αν τραυματιστει ο Πασχαλακης και αποκοιμηθει ο Ρει? Ας παρει τοτε καλου κακου και 2-3 τερματαδες στην αποστολη...
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό zissos » Κυρ 23 Σεπ 2018, 06:51

Ο Σακχοφ συνήθως βάζει γκολ σε αυτά τα παιχνίδια.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 07:55

Μακαρι, αλλο τονισα ομως κατα την προσωπικη μου αποψη. Σε τετοια ματς θες σεληνιασμενους παικτες και ο Ουαρντα ειναι ο πιο τρελος απο ολους...
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 23 Σεπ 2018, 08:23

giliopoulos έγραψε:Μας τα καναν τσουρεκια για τον προπονητη που δεν εβαλε καποιον ουαρντα 18αδα. Εναν προπονητη που εχεο σπασει ολα τα ρεκορ με εκπληκτικο ξεκινημα και φετος με αποκλεισμο μεγαθηριων στο τσλ και 3στα3. Που δηλαδη να μην εκανε κατι απο ολα αυτα
Συγκεντρωθειτε, ουτε αλλοθρησκοι να εισασταν με τοση εσωστρεφεια


calm your tits
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 08:42

Στην πιο "δύσκολη" θέση των κεντρικών χαφ, όπου παίζουν δύο, δεν γίνεται να έχεις μόνο έναν αναπληρωματικό...
Γι αυτό καλό θα είναι να είστε συμβιβασμένοι με το γεγονός ότι απ τους Μαουρίσιο, Σάκχοφ, Κάνιας, Βέρνμπλουμ, εκτός αποστολής θα δούμε έναν, μόνο λόγω καρτών, τραυματισμού ή σε αγώνα Κυπέλλου, με Μπαλογιάννη μέσα...

Βέβαια, με το ίδιο σκεπτικό, στις θέσεις των αμυντικών, που παίζουν τέσσερις, οφείλεις εκεί να έχεις άλλους δύο...
Γι αυτό, πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, το μόνο "ρίσκο" της αποστολής είναι η μη συμμετοχή του Τόσκα...

Ειδικά στο σημερινό "ντέρμπι" με την χάρτινη, που βλέπω εύκολο να παίρνει τον δρόμο για τα αποδυτήρια κάνας στοχοποιημένος Μάτος, αν υπάρξει κάνα απρόοπτο, π.χ. με την μέση του Βαρέλα, ποιον λέτε να δούμε τότε στόπερ?

:pano:

Υ.Γ. Η 18άδα δεν "χωράει" πάνω από 18 παίχτες...
Υ.Γ. 2...Σήμερα σκίζουμε τα χαρτιά, δίχως κανένα απρόοπτο...
Υ.Γ. 3...Είμαι δικός μας...
Υ.Γ. 4...Μόνο Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Κυρ 23 Σεπ 2018, 08:45

.[/quote]
Γιατί βιάζεσαι?Απο ένα ματς όλα αυτά τα συμπεράσματα?Αυτό να μου το πείς αν κανει αλλα 2-3 τετοια ματς η ομάδα με αντιπαλους άλλους και όχι τσέλσι..[/quote]

Η κριτική είναι ότι σε ενα παιχνίδι πέρασε λάθος μήνυμα στους παίκτες κ αυτό φάνηκε στο χορτάρι. Αυτο σίγουρα δεν αναιρεί αυτά που έχει πετύχει. Λέγοντας αυτό όμως μην το θεωρείς απίθανο κάποιος παίκτης να ξενερώσει με το μήνυμα που του πέρασε ο προπονητής του κ να επηρεάστει για ένα δύο παιχνίδια. Δε σου λέω όλη ομάδα, αλλά ένας δύο κομβικόι παίκτες να ξενερώσουν μπορεί να κοστίσει σε βαθμούς.

Το κομμάτι της προβλέψιμοτητας είναι γενικός προβληματισμος γιατί δεν βλέπω κάτι καινούριο σε σχέση με πέρσι κ αυτό μπορεί να το πληρώσουμε. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο.
Τελευταία επεξεργασία από Luigi Vampa και Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 08:47

goran 64 έγραψε:Στην πιο "δύσκολη" θέση των κεντρικών χαφ, όπου παίζουν δύο, δεν γίνεται να έχεις μόνο έναν αναπληρωματικό...
Γι αυτό καλό θα είναι να είστε συμβιβασμένοι με το γεγονός ότι απ τους Μαουρίσιο, Σάκχοφ, Κάνιας, Βέρνμπλουμ, εκτός αποστολής θα δούμε έναν, μόνο λόγω καρτών, τραυματισμού ή σε αγώνα Κυπέλλου, με Μπαλογιάννη μέσα...

Βέβαια, με το ίδιο σκεπτικό, στις θέσεις των αμυντικών, που παίζουν τέσσερις, οφείλεις εκεί να έχεις άλλους δύο...
Γι αυτό, πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, το μόνο "ρίσκο" της αποστολής είναι η μη συμμετοχή του Τόσκα...

Ειδικά στο σημερινό "ντέρμπι" με την χάρτινη, που βλέπω εύκολο να παίρνει τον δρόμο για τα αποδυτήρια κάνας στοχοποιημένος Μάτος, αν υπάρξει κάνα απρόοπτο, π.χ. με την μέση του Βαρέλα, ποιον λέτε να δούμε τότε στόπερ?

:pano:

Υ.Γ. Η 18άδα δεν "χωράει" πάνω από 18 παίχτες...
Υ.Γ. 2...Σήμερα σκίζουμε τα χαρτιά, δίχως κανένα απρόοπτο...
Υ.Γ. 3...Είμαι δικός μας...
Υ.Γ. 4...Μόνο Π.Α.Ο.Κ.!!!!


Γουατ?
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:08

Because of this...

Αν ειναι ο ταγματαρχης 4 δικος μας εγω ειμαι εξωγηινος

...είπα να δηλώσω ευθαρσώς το αυτονόητο, επειδή με όλους όσους διαβάζουν και γράφουν δεν γνωριζόμαστε...
Πειράζει?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:10

giliopoulos έγραψε:Μας τα καναν τσουρεκια για τον προπονητη που δεν εβαλε καποιον ουαρντα 18αδα. Εναν προπονητη που εχεο σπασει ολα τα ρεκορ με εκπληκτικο ξεκινημα και φετος με αποκλεισμο μεγαθηριων στο τσλ και 3στα3. Που δηλαδη να μην εκανε κατι απο ολα αυτα


H αληθεια ειναι πως το τελευταιο που ειπες για αποκλεισμο μεγαθηριων δεν το εκανε.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:14

Ότι και να λέμε, το να αφήσει έξω τον ξεκούραστο και φορμαρισμένο Ουαρντα είναι μεγάλο λάθος και αδικία.
Αν δεν είχε άλλη επιλογή ας άφηνε έξω τον Ζαμπα που τα έδωσε όλα προχτές.
Και 3-0 να νικήσουμε αυτό δεν αλλάζει.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3530
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Κυρ 23 Σεπ 2018, 09:14

Απέφυγα να γράψω κάτι τις προηγούμενες μέρες.

Παρασκευή βράδυ έσκασε ο Ουάρντα σε γνωστό μαγαζί στα λαδάδικα κατά τις 12 παρά με ξανθό μωράκι.
Κάναμε λίγη καζούρα, τον λέμε ΑΕΚ και απαντάει "κερδισουμε χάρτινη", πετάγεται ένας άλλος τον λέει τον Άρη τι θα τον κάνουμε και απαντάει "Αρης; Σκουλίκι 3-0". Πάει και ένας να βγάλει insta story και του λέει ο Warda "όχι Σαββίδης βαράει" και λέμε τι; και λέει "Σαββιδης αμα ειμαι βράδυ εξω έχει ξύλο". :lol:

Πέρα από τη φάση της στιγμής, δεν μπορεί να έχεις παίξει με Τσέλσι την προηγούμενη, να παίζεις ντέρμπυ σε 2 μέρες και συ να βγαίνεις, να ξενυχτάς και να πίνεις.

Για κάποιο λόγο αυτό, και το ότι έμεινε εκτός αποστολής στο μυαλό μου συνδέονται. Μπορεί απλά να έτυχε, αλλά αν δεν βάλει μυαλό θα μείνει ο τρελός ο ντιμπινται με τα προσοντα που δεν έπαιξε μπάλα ποτέ. :|
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron