Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 07 Οκτ 2018, 19:29

Εγώ ξέρω ότι μέχρι το τελευταίο λεπτό είχα την αγωνία μην γίνει καμία στραβή και ισοφαριστούμε. Οι δύο κεφαλιές που πήραν οι Απολλωνιστές μου έκοψαν το αίμα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό CCCP » Κυρ 07 Οκτ 2018, 19:48

Aυτο το κανω διαχειρηση και παω να παρω τα ματς χωρις να παιξω καθολου και περπατωντας ειναι κουραστικο για τον θεατη. Ελπιζω να τελειωνουμε σιγα σιγα με αυτο και να μη περιμενουμε μεχρι τον δευτερο γυρο!
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 07 Οκτ 2018, 19:51

Η κεφαλια στο 85 αν εμπαινε θα ηταν θεμα διαχειρισης?
Η το μη φρεσκαρισμα στα χαφ που εξαιτιας του στο 2ο μας πιεζαν ψηλα ηταν κολπο να τους μπερδεψουμε?
Παιζουμε με τη φωτια
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό CCCP » Κυρ 07 Οκτ 2018, 19:53

Εμπεριέχει και ρισκο φυσικα...

Μη μπερδευεσε, εξηγω δε σημαινει οτι μου αρεσει κι ολας...
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:02

Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορούμε να παίξουμε διαφορετικά. Έχουμε μεγάλο θέμα στον αξονα τόσο σε χαρακτηριστικά όσο και στα δίδυμα που συνθέτουν. Σήμερα πχ μπήκε ο Σαχοφ ξεκουράστηκε ο Κανιας άλλα επιβαρύνθηκε εις διπλούν ο Μαουριτσιο που έπρεπε να κάνει διπλές δουλειές καθώς ο παρτενέρ κάνει συγκεκριμένα πράγματα.Επιπλεον η απουσία ενός παιχνιδιού με πολλούς εκ των παικτών να έχουν υποχρεώσεις πόσο νομίζετε ότι θα δώσει ανασες; Μόνο μέσω στοχευμένη ροτεισον μπορεί να φρεσκαριστει η ομαδα άλλα ο ρουμάνος ως φαίνεται δεν είναι φαν.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό mirlas » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:05

στο θεμα του σαχοφ καλα εκανε ο λουτσεσκου , με ματζουρακη παιζεις πρεπει να εχεις παιχτες που να εχουν επιθετικα χαρακτηριστικα ... ναι ο ουκρανος ειναι αργος , αλλα το γκολ το μυριζει απο το χιλιομετρο κατι που δεν κανει ουτε ο κανιας ουτε ο ξυλοκοπος βερν ...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό CCCP » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:34

Ενα στοιχειο το οποιο δειχνει περισσοτερο διαχειρηση παρα κουραση, ειναι η ΠΑΝΤΕΛΗΣ σχεδον ελληψη overlaps και γενικοτερης συμμετοχης του Ματος και του Βιειρινια στην επιθεση.

Προφανως ουτε ξεχασε πως να το κανει ο Ματος ουτε δεν θελει ουτε μπορει να ειναι τοσο κουρασμενος. Εντολη υπαρχει να μην προσπαθούν ιδιαίτερα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Demir » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:44

Εγκλημα εγινε στα χαφ... τα εχουμε πει..με αυτους θα πορευτουμε.. ελπιδα για βερνμπλουμ δεν εχω ιδιαιτερη και οι σακοφ και κανιας ειναι κατω του μετριου για κυριαρχικο ποδοσφαιρο... τον γεναρη λογικα δεν θα παρει αντι-τσιμιροτ για να μην χαλασει την ομοιγενια και το balance της ομαδας .. κριμα που τον κρεμασανε ετσι με βερνμπλουμ και δεν φερανε το χαφ που πραγματικα χρειαζομασταν και ας ελπιζουμε να παιξει καποτε ο σουηδος....
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:47

Οι μπροστά από τα χαφ έπαιξαν σήμερα;
Γιατί μόνιμα την λέτε στον Ουκρανο, αλλά σήμερα δεν έκανε ούτε ένα λάθος ο τύπος. Έψαχνε κάποιον μπροστά του κι ο Δημητράκης ήταν αλλού για αλλού μονίμως....
Κι ο αφανας δεν ήταν σε καλή μέρα επίσης

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:55

Εγώ τα έχω πει για τον αφανα. Όσο πιο πολλά παιχνίδια θα παίρνει τόσο θα πέφτει σε απόδοση γι'αυτό όσοι βιάζονται να διώξουν τον Ουαρντα ας το σκεφτούν καλύτερα.Απο αυτό το σημείο πάντως μέχρι να δει κάποιος καλο σήμερα τον Σαχωφ που ήταν μάλιστα ο πιο ξεκούραστος παίκτης της ομάδας υπάρχει μεγάλη απόσταση.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 07 Οκτ 2018, 20:58

δεν εκανε κατι φοβερα διαφορετικο στο πρωτο μερος ο μπισε απο τα αλλα ματς που αποθεωνοταν
απλα σε εκεινα ειχε και μια δυο φασεις/πασες που του βγηκαν

στο δευτερο βεβαια επεσε πολυ η αποδοση του προφανως και εχασε σε ενεργεια πολυ
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 07 Οκτ 2018, 21:18

Ο Biseswar δεν είναι εξτρέμ. Θυσιάζεται εκεί για να παίξει ως 10ρι ο ανύπαρκτος εδώ και πολύν καιρό Πέλκας. Σε σχέση με αυτόν, ναι ήταν σαφώς καλύτερος γιατί προωθούσε τη μπάλα, ενώ ο άλλος την έχανε πάντα. Θα με πεις όμως ότι ο Δημητράκης είχε δύο ασίστ στα δύο κόρνερ. ΟΚ. Από κει και μετά το χάος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Κυρ 07 Οκτ 2018, 21:42

pilotos έγραψε:Οι μπροστά από τα χαφ έπαιξαν σήμερα;
Γιατί μόνιμα την λέτε στον Ουκρανο, αλλά σήμερα δεν έκανε ούτε ένα λάθος ο τύπος. Έψαχνε κάποιον μπροστά του κι ο Δημητράκης ήταν αλλού για αλλού μονίμως....
Κι ο αφανας δεν ήταν σε καλή μέρα επίσης

SM-G965F
Σπάνια κάνει λάθη ο Σακχοφ πολύ απλά γιατί ποτέ δεν ρισκάρει. 9/10 πάσες είναι είτε προς τα πίσω είτε παράλληλες . Εγώ πραγματικά δεν έχω καταλάβει ακόμα σε τι χρησιμεύει αυτός ο παίχτης στην ομάδα. Δεν θυμάμαι ένα καλό του παιχνίδι ως βασικός. Δύο τρία στο κύπελλο κι αυτά ερχόμενος από τον πάγκο. Κάτι πρέπει να αλλάξει με τα χαφ αλλιώς θα έχουμε πρόβλημα. Είναι και κρίμα για τον Μαουρίτσιο.
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 07 Οκτ 2018, 21:42

Που θα βρει τα τρεξίματα του Πέλκα ρε συ Αποστόλη;όλο τον αντιπαλο πισω κραταει.
Οκ δεν είναι σε καλή κατάσταση αυτή τη στιγμή αν όμως μεινει στον πάγκο θα παίρνουν μέτρα όλοι οι αντίπαλοι.
Για να μη λες ότι σου επιτίθεμαι συνέχεια,ο καθένας μας βλέπει διαφορετικά το ποδόσφαιρο.
Οι εποχές πάντως που μεγαλουργουσαν παίχτες σαν τον Τσιαρτα,έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 07 Οκτ 2018, 21:45

chrisg4 έγραψε:
pilotos έγραψε:Οι μπροστά από τα χαφ έπαιξαν σήμερα;
Γιατί μόνιμα την λέτε στον Ουκρανο, αλλά σήμερα δεν έκανε ούτε ένα λάθος ο τύπος. Έψαχνε κάποιον μπροστά του κι ο Δημητράκης ήταν αλλού για αλλού μονίμως....
Κι ο αφανας δεν ήταν σε καλή μέρα επίσης

SM-G965F
Σπάνια κάνει λάθη ο Σακχοφ πολύ απλά γιατί ποτέ δεν ρισκάρει. 9/10 πάσες είναι είτε προς τα πίσω είτε παράλληλες . Εγώ πραγματικά δεν έχω καταλάβει ακόμα σε τι χρησιμεύει αυτός ο παίχτης στην ομάδα. Δεν θυμάμαι ένα καλό του παιχνίδι ως βασικός. Δύο τρία στο κύπελλο κι αυτά ερχόμενος από τον πάγκο. Κάτι πρέπει να αλλάξει με τα χαφ αλλιώς θα έχουμε πρόβλημα. Είναι και κρίμα για τον Μαουρίτσιο.
Είδες εσύ πολλές πάσες προς τα πίσω σήμερα; Μάλιστα...

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron