8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 06:51

Έρχεται ο Ιαν περνάνε οι μέρες ο σκοπός είναι να δούμε τι θα γίνει και με τούτον.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 08:29

Πω πω έχω την εντύπωση οτι διαβάζω ώρες ώρες φόρουμ κατηχητικού και σχόλια εγχειρίδια για τον ολοσωστο άνθρωπο που ειναι πλήρως σιδερωμένος(σαν συμπεριφορά ) σ όλη του τη ζωή και με πάντα τέλεια χωρίστρα ..απουσιολογοι ήσασταν ρε παιδιά δε εξηγείται αλλιώς ..αφήστε το παλικάρι που θα έλεγε και ο Άγγελος βιρτουόζους της στρογγυλής θεάς θελουμε όχι σωστούς γαμπρούς ..εγώ θέλω τον ουαρντα βασικό θέλω να πάρει μερικά 90λεπτα να νιώσει σιγουριά και ελάτε μετά να μου πείτε αν την πέφτει σε γκομενες κλπ ..
ariskatiforos
 

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 09:07

Η ιστορία με τον. Σικαμπαλα πρέπει να τον παραδριγματισει η έστω να ακούσει τις συμβουλές που του έδωσε ο μαγκντι.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 10:08

ariskatiforos έγραψε:Πω πω έχω την εντύπωση οτι διαβάζω ώρες ώρες φόρουμ κατηχητικού και σχόλια εγχειρίδια για τον ολοσωστο άνθρωπο που ειναι πλήρως σιδερωμένος(σαν συμπεριφορά ) σ όλη του τη ζωή και με πάντα τέλεια χωρίστρα ..απουσιολογοι ήσασταν ρε παιδιά δε εξηγείται αλλιώς ..αφήστε το παλικάρι που θα έλεγε και ο Άγγελος βιρτουόζους της στρογγυλής θεάς θελουμε όχι σωστούς γαμπρούς ..εγώ θέλω τον ουαρντα βασικό θέλω να πάρει μερικά 90λεπτα να νιώσει σιγουριά και ελάτε μετά να μου πείτε αν την πέφτει σε γκομενες κλπ ..


ο αγγελος τον συγκεκριμενο ειτε σε κελι στο αγιο ορος θα τον ειχε κλεισμενο η θα τον μαστιγωνε καθε μερα για να μετανοησει...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 10:35

ariskatiforos έγραψε:Πω πω έχω την εντύπωση οτι διαβάζω ώρες ώρες φόρουμ κατηχητικού και σχόλια εγχειρίδια για τον ολοσωστο άνθρωπο που ειναι πλήρως σιδερωμένος(σαν συμπεριφορά ) σ όλη του τη ζωή και με πάντα τέλεια χωρίστρα ..απουσιολογοι ήσασταν ρε παιδιά δε εξηγείται αλλιώς ..αφήστε το παλικάρι που θα έλεγε και ο Άγγελος βιρτουόζους της στρογγυλής θεάς θελουμε όχι σωστούς γαμπρούς ..εγώ θέλω τον ουαρντα βασικό θέλω να πάρει μερικά 90λεπτα να νιώσει σιγουριά και ελάτε μετά να μου πείτε αν την πέφτει σε γκομενες κλπ ..


Κακος συσχετισμος Αρη. Εαν εχεις υπαρξει μελος μιας ομαδας σε υψηλο επιπεδο, θα πρεπει ν ξερεις οτι η συμπεριφορα ειναι το α και το ω. Δεν καταδικαζω τον ουαρντα γιατι ισως ακουει περισσοτερα απο οσα ισχυουν, αλλα τα ξημερωβραδιασματα οντως επισκιαζουν την εικονα του.
Dimg4
 

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 10:38

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ο Κλάους δεν έγινε στόχος. Απλά από τα πρωταθλήματα των 20 γκολ ανά σεζόν έπεσε σ'αυτό του μηδέν γκολ ανά σεζόν. Αυτό σχολιάστηκε.


O Κλάους τα άκουγε και τις σεζόν που έβαζε 20 γκολ
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6099
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 10:47

Θεωρω αδικη τν μεταχειριση του...πιστευω οτι 4 5 ματς παραπανω επρεπε να τα παρει...ΑΛΛΑ εχω τυχει σε περιστατικο οπου τν αηδιασα διοτι ειρωνευοταν τον προπονητη μπροστα μου...σκεφτηκα λοιπον οτι αφου το κανει μπροστα σε μενα που ειμαι ενας αγνωστος τι μπορει να γινεται στις προπονησεις...γι αυτο καλυτερα απο τους ιθυνοντες δεν ξερει ΚΑΝΕΝΑΣ...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 11:33

Παικτης που δε σεβεται την ομαδα,οποιος και να ειναι δε εχει θεση σ'αυτη.
Και ναι δε τη σεβεται οταν δε παει στη προπονηση.
Δε τη σεβεται οταν ξενυχταει μονιμως και γινεται ΞΕΦΤΙΛΑ πεφτοντας την σε ενα ολοκληρο μαγαζι βαζοντας μπροστα το "ειμαι παικτης στον ΠΑΟΚ".
Δε τη σεβεται βγαινοντας για παγωτο στην Αριστοτελους με την επισημη στολη και τα παπουτσια της ομαδας,βολταρωντας πουλωντας τρελα.


Κανταρια μπαλα -οχι ποδοσφαιρο- μπορει να ξερει,αλλα το παιδι ειναι οτι να'ναι.Αν εσας αυτα που κανει δε σας προσβαλουν και δε σας ενοχλουν,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 11:44

Προχτές που κάθισα να δω το Απόλλων αρηθ από τους 22 παίκτες μεταξύ των οποίων και ο γκαρσια η ο γκάμα ένας ήταν αυτός που επισκίαζε τους πάντες και αυτός ήταν ο τρελό σικαμπαλα..στα ξεφτισματα του ήταν με διαφορά η πιο πλούσια και ενδιαφέρουσα ποδοσφαιρική παρουσία ..ένα επίπεδο πάνω απ όλα τα υπόλοιπα παικτακια που δίπλα του φαινόταν σα γίδια με ποδοσφαιρικά παπούτσια ..
ariskatiforos
 

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 11:54

Μαξαρι να γκενει τθαμπα ενριξε με σκασιμο πητρας σε ασχανα και να παει ο γουαρνδα ασχανα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:14

Μας εστειλες :lol:
Μανιακητιδα επαθες?
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό wickerman » Παρ 16 Νοέμ 2018, 17:50

Ξεκινάει βασικός στο παιχνίδι της Αιγύπτου με την Τυνησία στις 18:00(σε 10 λεπτά). Ευτυχώς τουλάχιστον παίζει με την εθνική του και κρατιέται σε αγωνιστικό ρυθμό ώστε να έχει καμία ελπίδα για πώκηση και ο Μανιακός :mrgreen: .
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 16 Νοέμ 2018, 20:38

εδωσε και ασιστ σε φαουλ
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 16 Νοέμ 2018, 21:33

Π- -η -η
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Παρ 16 Νοέμ 2018, 21:55

Παικταράς, έχει παικτικά χαρακτηριστικά που λείπουν στο ρόστερ του ΠΑΟΚ. Δεν υπάρχει η πολυτέλεια να μην παίρνεις πράγματα από τέτοιους παίκτες.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες