8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 26 Φεβ 2018, 23:32

Ρε γμτ αυτό το παιδί το βλέπεις στις δηλώσεις του πόσο άνετα χειρίζεται τα Αγγλικά και πόσο σοβαρά μιλάει και λες "ουαου, πρέπει να ΄ναι φοβερός επαγγελματίας". Σκέφτεσαι μετά τα όσα κάνει κατά καιρούς και λες "τι φάση;" :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Kozani4 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 23:55

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Αχ βρε χανουμακι σε πότισα φαρμάκι ντιμπι ντιμπι ντιμπι νται ντιμπι νταιιιι

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
Kozani4
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 13:57

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 26 Φεβ 2018, 23:55

tzoker έγραψε:Το παλικαρι δηλωσε " Σουταρα με το αριστερο γιατι πονουσε το δεξι"
Εισαι μοναδικος οτι και να λεμε.Μακαρι να ερθεις στην οαμδα του χρονου.

Σοβαρά;
Γελάω μόνος μου!! :lol: :opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό PaokP » Δευτ 26 Φεβ 2018, 23:58

O πρωταγωνιστής του Ατρόμητος - ΑΕΚ, Αμρ Ουάρντα, έδωσε καταπληκτική συνέντευξη μετά την αναμέτρηση της Δευτέρας (26/2), στο Περιστέρι. Ο Αιγύπτιος εκστόμισε φοβερές ατάκες, κάνοντας μεταξύ άλλων αναφορά στην επίθεση που δέχτηκε προ ημερών στην Καισαριανή. Αρχικά είπε:

"Κατ' αρχήν συγχαρητήρια σε όλο τον κόσμο μας. Έδωσα τα πάντα σήμερα, γι' αυτό που συνέβη προ ημερών. Δεν ξέρω γιατί, αν είναι εξαιτίας του ποδοσφαίρου. Αγαπώ τους ανθρώπους εδώ στην Ελλάδα, εδώ είναι η δεύτερή μου χώρα. Δεν μου αξίζει κάτι τέτοιο, είναι άδικο. Είμαι καλός τύπος. Έδωσα τα πάντα σήμερα με την ομάδα. Πριν από το γκολ είχα πρόβλημα στο δεξί πόδι, γι' αυτό σούταρα με το αριστερό. Έβαλα ένα ωραίο γκολ όχι για εμένα, για την ομάδα".

Για το αν ο πανηγυρισμός του ήταν απάντηση σε όσα έγιναν προ ημερών:

"Ναι. Μερικοί άνθρωποι από την ΑΕΚ νόμιζαν ότι ήταν γι' αυτούς, αλλά το εξήγησα στον προπονητή τους και το κατάλαβε. Μου είπε ότι έχω δίκιο. Βλέπετε, αυτό πρώτη φορά συνέβη στη ζωή μου και έξω από τη χώρα μου. Ήταν κάτι κακό, αλλά τέλειωσε. Ήταν μόνο δύο αυτοί που πήγαν να με πειράξουν, όλοι με αγαπάνε εδώ. Όλα καλά. Ό,τι και αν έγινε, από το ένα αυτί μπήκε και από το άλλο πέρασε, κανένα πρόβλημα. Ήμουν αγχωμένος σήμερα, αλλά ευχαριστώ τον Θεό για όλα".

Για το αν δέχτηκε μηνύματα από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ να σκοράρει σε βάρος της ΑΕΚ:

"Η Θεσσαλονίκη νομίζω ότι είναι πολύ χαρούμενη σήμερα, ειδικά μετά από ό,τι συνέβη χθες. Τώρα παίζω για τον Ατρόμητο. Αυτή η ομάδα με έχει βοηθήσει. Παίζω το ποδόσφαιρό μου".

- Για το γεγονός ότι δέχτηκε συγχαρητήρια από τον Χιμένεθ μετά το φάουλ στο δοκάρι:

"Εκτέλεσα δύο φάουλ. Το ένα πήγε στο δοκάρι, το άλλο δίπλα από το δοκάρι. Και το τρίτο σουτ το οποίο έκανα και μπήκε, πάλι κοντά στο δοκάρι πήγε. Ήμουν και τυχερός. Η ΑΕΚ είναι πολύ καλή ομάδα. Πήραμε ένα βαθμό και είναι καλός απέναντι σε μια τέτοια ομάδα. Ο Ατρόμητος είναι μεγάλη ομάδα στην Ελλάδα. Έχουμε χάσει μόνο δύο ματς. Νικήσαμε 0-1 την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, νικήσαμε τον Ολυμπιακό. Πρέπει να είναι χαρούμενοι που ΑΕΚ και Ολυμπιακός πήραν βαθμό από εμάς στα ματς του β' γύρου".

- Για το ότι μετά το ματς πήγε και χαιρέτησε παιδάκια που κρατούσαν σημαία της Αιγύπτου:

"Ήταν από την Αίγυπτο. Ήρθαν να με υποστηρίξουν και έπρεπε να πάω. Ήταν μικρά παιδιά που ήρθαν για εμένα και έπρεπε να πάω να τους μιλήσω. Δεν είμαι ψώνιο... Τους έδειξα σεβασμό".

-Για το αν περιμένει να είναι μέλος της Αιγύπτου στο φιλικό με την Ελλάδα:

"Θα είμαι εκεί και στο Μουντιάλ. Ο κ. Κούπερ με αγαπάει γιατί δουλεύω σκληρά και κάνει όσα θέλει".

- Δεν είσαι ψώνιο, όπως είπες, αλλά τραγουδάς πολύ ωραίο το «Μελαχρινάκι» σε πολύ καλά ελληνικά; Θέλεις να το τραγουδήσεις τώρα για τον κόσμο του Ατρόμητου;

"Τώρα θέλω να κοιμηθώ. Τι sing φίλε; 90 λεπτά και τώρα sing; Μετά το τέλος της Super League θα τραγουδήσω. Η φωνή μου δεν είναι καλή. Τώρα θα παίξω μπάλα, μετά Μουντιάλ και μετά τραγούδι...". Ο Ουάρντα ήταν βέβαια σε τέτοια κέφια, που δεν αρνήθηκε εντέλει να δείξει ένα μέρος των φωνητικών του δυνατοτήτων τραγουδώντας on camera.

Καταλήγοντας ο Ουάρντα εκθείασε τον Μοχάμεντ Σαλάχ, με αφορμή τα μηνύματα που του έστειλαν και τον συνέκριναν με τον επιθετικό της Λίβερπουλ.
Άβαταρ μέλους
PaokP
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 07:34

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 27 Φεβ 2018, 00:07

Ουάρντα έγραψε:Το ένα πήγε στο δοκάρι, το άλλο δίπλα από το δοκάρι. Και το τρίτο σουτ το οποίο έκανα και μπήκε, πάλι κοντά στο δοκάρι πήγε.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Γύρνα πίσω, πουλαιναροπουλαίναρε!!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Phoenixgrg » Τρί 27 Φεβ 2018, 03:07

Πόσο μπάλα ξέρεις αλλά ειλικρινά αν δεν βάλει μυαλό καλύτερα πώληση αλλιώς αν γυρίσει θέλει από κοντά ανθρώπους του ΠΑΟΚ να τον βοηθήσουν να ωριμάσει και να ξαναμπεί στο σύνολο του λουτσεσκου παίχτηκα σίγουρα έχει θέση στην ενδεκάδα
Phoenixgrg
 
Δημοσιεύσεις: 619
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιούλ 2016, 14:52

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 27 Φεβ 2018, 03:36

Το γκολ από την εξέδρα !!!! ;)

Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9518
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί 27 Φεβ 2018, 07:24

ρε τρελαμρ, τι πρωτάθλημα κάνεις φέτος...

τη γκολάρα-δώρο που έβαλες χθες, δε νομίζω να την ξεχάσει ο πόντιος
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10170
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό zoran » Τρί 27 Φεβ 2018, 08:30

skalon έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Θα είναι μεγάλο λάθος ο Warda να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ! Είναι ο μόνος παίκτης που προσφέρει στον ΠΑΟΚ χωρίς να παίζει στον ΠΑΟΚ! Φέτος ο Ατρόμητος έκοψε 4 βαθμούς από ΑΕΚ, και 4 από γαύρο.


Άσε να πούμε τίποτα πάνω στη χαρά μας...
Τη στιγμή αυτή δεν κάνουμε ουσιαστική κουβέντα - απλά πετάμε ατάκες για να γελάσει λίγο το προσωπάκι μας. Τόση πίκρα φάγαμε χθες....


Απο αεκ εκοψε 5 βαθμους παιδια

Αλλα αυτό το γκολ περα από τους βαθμούς , ήταν για μένα η αιτία να σταματήσει το βουβό κλάμα που είχα μέσα μου και να σταθώ όρθιος

Αδέρφια σηκώθειτε ο πόλεμος συνεχίζεται
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 27 Φεβ 2018, 08:37

hasio_john έγραψε:Το γκολ από την εξέδρα !!!! ;)





Φωνή ιδια με του βαγγελη χανουμιδη
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 27 Φεβ 2018, 08:49

Μακαρι να γινει το θαυμα και να βαλει εστω και λιγο μυαλο,ο τυπος κανει διαφορά στο χορταρι,ειναι πασιφανεστατο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 27 Φεβ 2018, 08:54

Γκαριζω απο περυσι..δεν ειδα το ματς χθες αλλα παλι ακουω για πραματα και θαματα...

Νομιζω οτι εχουμε εναν προπονητη που μπορει να χαλιναγωγησει τον ουαρντα...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Τρί 27 Φεβ 2018, 08:57

Αν μετά από τον πόλεμο που μας γίνεται πάρουμε το πρωτάθλημα, εσύ θα είσαι ο μβπ τρελό Αιγύπτιε.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 27 Φεβ 2018, 10:52

[/quote]
goran 64 έγραψε:" Ένα γκολ εγώ την Δευτέρα, το Πρωτάθλημα φέτος ο Π.Α.Ο.Κ."... :o
Μου το είπε αυτολεξί την Τετάρτη, όταν τον συνάντησα τυχαία στην χαβούζα και του ζήτησα να γαμήσει τις κούλες... Εκείνο το βλέμμα του πάντως, με έκανε να πιστέψω ότι το εννοεί και ότι θα κάνει τα πάντα για να το πετύχει... ;)

:pano:

:nairepaok:
Το πες και το κανες ρε αλάνι...Σ ευχαριστώ απ τα βάθη της ασπρόμαυρης καρδιάς μου ρε παιχταρά μου... :pano:


Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Αχ βρε χανουμακι σε πότισα φαρμάκι ντιμπι ντιμπι ντιμπι νται ντιμπι νταιιιι

:lol: :lol: :lol: :lol: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 27 Φεβ 2018, 11:09

Διαχρονικά οι Αιγύπτιοι παίκτες έχουν τρομερή τεχνική.

Δείτε τους Αιγύπτιους που πέρασαν απο τον ΠΑΟΚ.

Ο Warda θα πάει στο Μουντιάλ, λογικά οι μετοχές του θα ανέβουν. Μακάρι του χρόνου να παίξει με εμάς στο Champions League, ή να πάει σε μια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες