8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:27

george188 έγραψε:
matrixxakos4 έγραψε:Φυσικά και είμαι υπερ του ουαρντα, απλά ο κοουτς έχει ιδιαίτερες προτιμήσεις σε παίχτες όπως ο ελ καντουρι (δεν ξέρω αν παίζει και τίποτα άλλο , μπορεί να είναι φίλοι από παλιά, να θέλει να τον κάνει γραμπρο του ιδεα δεν εχω.) και αφήνει εκτός αποστολής τον καλύτερο παίχτη του περσινού πρωταθλήματος , με τον ελ καντουρι να μην γυρνάει ποτέ πίσω και όταν παίζει ο ουαρντα και ξεχαστεί καμιά φορά να του βάζει τις φωνές.

Υπάρχουν προπονητές που μπορούν να απογειώσουν έναν παίχτη και προπονητές που μπορούν να τον καταστρέψουν.

Ο φετινός καντουρι δεν έχει καμία σχέση με αυτά που γράφεις πάντως. Ούτε αμυντικά ούτε σαν συνεισφορά. Ας βάλει το κεφάλι κάτω και ας ζητήσει συγνώμη. Ο coach δίκαιος είναι


Δίκαιος είναι? πότε πήρε ευκαιρίες ο κιτσιου, πότε ο μουλεν, πότε ο χαρισσης , δεν εχεις αγανακτισει ποτε με τον καντουρι ? δεν έχεις πει ποτέ μα γιατί δεν βγαίνει? πότε έπαιξε ο σακχοφ με τον μαουρισιο? με τον κανιας να μην μπορεί να δώσει πάσα στο ενα μέτρο και να συνεχίζει αναντικατάστατος!

Μιλάμε για τον καλύτερο παίχτη του πρωταθλήματος πέρυσι, και στα περισσότερα ματς που έπαιξε φέτος όλοι τον λέγαμε μάγο αλλά εκεί επιμένει σε λιμνιους και καντουριδες . Τα πράγματα είναι απλά θέλει να το παίξει διδάκτωρ και βρίσκει το εύκολο θύμα που τα έχουν όλοι μαζί του! όταν σουτάρει ο ουαρντα και πάει αουτ όλοι οι παίχτες του βαζουν τις φωνές, όταν ο πελκας πάει να περάσει 25 άτομα με ποδιά δεν βγάζει κανείς κιχ ι οταν ο κανιας πουλαει την μπάλα και τρόμε γκολ του λέει "σαγαπω το ξέρεις" αν χάσει καμιά μέρα την μπάλα ο ουαρντα και φάμε γκολ θα του κάνουν διακοπή συμβολαίου! (το δεύτερο δοκάρι της αεκ απο λάθος του Πελκας ήρθε)
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:30

Παιδιά ακόμη κι αν αποδεχθούμε ως γεγονός ότι αδικείται ας πούμε, δεν νοείται επαγγελματίας ποδοσφαιριστής που αμείβεται πλουσιοπάροχα να έχει τέτοια συμπεριφορά και να μην υπακούει σε απλούς κανόνες.
Το αφεντικό είναι ο προπονητής. Είτε συμφωνείς είτε διαφωνείς, σκύβεις το κεφάλι και δουλεύεις.
Μπορείς να πας στο γραφείο του να του πεις τι σκέφτεσαι, να το συζητήσετε κλπ.
Το να μην πηγαίνεις στην προπόνηση τι είναι; Πού γίνεται αυτό;
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:36

Δεν θελω να διαβασω τι εχει ειπωθεί παραπανω….γιατι είμαι σιγουρος πως καποιοι θα δικαιολογουν τον Ουαρντα….


Ελπιζω τουλάχιστον καποιοι από αυτους που απορουσαν,να καταλαβαν γιατι τον αφησε εκτος αποστολης ο προπονητης.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:48

Συγνωμη κιολας αλλά εγω αν ημουν στην ομάδα θα τον έβγαζα εκτος ομάδας μέχρι να βάλει μυαλό.
Τι ποστάρισμα ηταν αυτό;
Μπηχτές του στυλ ειμαι καλύτερος απο άλλους και δεν μπαίνω στη θέση τους ,είναι απαξιωτικές προς τους συμπαίχτες του 1ον. Πως θα κρατηθούν αποδυτήρια έτσι;
Και ο Μπίσεσβαρ αν ειναι που έτρωγε πάγκο να έβγαινε να έλεγε οτι ειναι ο καλύτερος κλπ...

Καλώς ή κακώς ο προπονητής επιλέγει και αν δεν γινόταν έτσι θα είχαμε φαινόμενα στυλ Τζαβέλα που ακύρωσε η διοίκηση τον Αναστασιάδη αντι τον παίχτη και φάνηκε οτι χαλούσε τα αποδυτηρια και όχι μόνο...
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 25 Σεπ 2018, 18:49

Σενάρια επί σεναρίων για ένα απλό ζητημα:

Ο Ουάρντα τιμωρήθηκε σιωπηρά γιατί έχασε την προπόνηση της Κυριακης, η οποία αφορούσε όλους τους παίκτες που δεν ήταν στην αποστολή του αγώνα με το ΑΕΧ.

Αυτό είναι το παράπτωμα του.

Το αν εξέφρασε δυσαρέσκεια για τη μη συμμετοχή του στην αποστολή ή στην ενδεκάδα, είναι άγνωστο και κυρίως δεν είναι μεμπτό.

Με την απόχη του στην προπόνηση της Κυριακης παρενέβη τον εσωτερικό κανονισμό. Τέλος.

Μακάρι να καταφέρει ο Ραζβάν να τον ρεγουλάρει, τα σενάρια και τα αναθέματα δε βοηθούν την επιχείρηση αξιοποίησης του παικτη από τον ΠΑΟΚ.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό proedros » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:22

Αν δεν μπορέσει να τον ρεγουλάρει ο Λουτσέσκου που θεωρείται ο μετρ αυτού, κανείς δεν μπορεί....αλλά όπως και να έχει, ακόμα και αν η διοίκηση αποφασίσει πως πρέπει να πουληθεί δεν συμφέρει ούτε την ίδια να μένει για πολύ καιρό ο παίκτης στον πάγο...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4511
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό proedros » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:27

Αγωνιστικά πάντως αυτός που πρέπει να φάει πάγκο είναι ο Πέλκας και να περάσει στην θέση 10 ο Μπίσι που όταν παίζει εκεί, πραγματικά μπορεί να κάνει όργια...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4511
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:35

giapas έγραψε:Έστριψα αριστερά αφού δεξιά ήταν αδιέξοδο .
Αλλά έκανα λάθος , έπρεπε να έχω στρίψει δεξιά.

:mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89848
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:07

Υπερανάλυση.
Ο Πρίγιοβιτς, έβλεπε πέρυσι τον Κουλούρη να παίζει βασικός και κάθισε και δούλεψε για την ομάδα.
Ο Πρίγιοβιτς.
Αν έχει λίγο κουκούτσι μυαλό ο Αμρ, θα βάλει το εγώ του κάτω απ την ομάδα και τέλος.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Tupac » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:23

Καλός χρυσός αλλά αν ειναι να μας κάνει μπουρδελο την ομάδα να πάει απο εκεί που ήρθε.....
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 26 Σεπ 2018, 11:24

Καμπανάκι» Μίχελ σε Ουάρντα

ινπαοκ - 26. Σεπτεμβρίου 2018 11:52 Μάνος Τσαλγατίδης

Ο Άμρ Ουάρντα βρίσκεται στον… πάγο τις τελευταίες ημέρες λόγω πειθαρχικού παραπτώματος, πριν από το Κυριακάτικο ντέρμπι με την ΑΕΚ, ενώ έμεινε εκτός και από το παιχνίδι με τον Άρη.

Αναφορικά με το θέμα που έχει προκύψει, ο Αθλητικός διευθυντής του ΠΑΟΚ , Λούμπος Μίχελ συναντήθηκε με τον Αιγύπτιο ποδοσφαιριστή, για να του… κρούσει τον κώδωνα του κινδύνου.

Οι δυο τους τα είπαν για ώρα, με τον Σλοβάκο παράγοντα να του τονίζει πως πρέπει να αλλάξει την συμπεριφορά του και να δείξει μεταμέλεια.

Σε διαφορετική περίπτωση, άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο να υποστεί ακόμα βαρύτερες ποινές.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89848
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 26 Σεπ 2018, 11:31

Sick Bastard έγραψε:Υπερανάλυση.
Ο Πρίγιοβιτς, έβλεπε πέρυσι τον Κουλούρη να παίζει βασικός και κάθισε και δούλεψε για την ομάδα.
Ο Πρίγιοβιτς.
Αν έχει λίγο κουκούτσι μυαλό ο Αμρ, θα βάλει το εγώ του κάτω απ την ομάδα και τέλος.


Μπράβο , σωστό παράδειγμα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9418
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Τετ 26 Σεπ 2018, 12:54

Πολύ ευαίσθητοι έχουμε γίνει.

Πέρσυ ήταν MVP. Ε και; Φέτος τι έχει προσφέρει; Τριπλίτσες στο κέντρο; Φλύαρος τελείως στο παιχνίδι του. Νούμερα δεν έχει γράψει. Ένα γκολ στην Μπενφίκα από σπόντα. Γιατί τόση λατρεία;

Παρασκευή, ξενυχτούσε στα λαδάδικα. Τον είδα εγώ με τα μάτια μου. Μιλήσαμε, γελάσαμε.
Κυριακή δεν ξεκινάει και κάνει μουτσουνιές. Ο Ζαμπά που έμεινε έκτος με ΟΦΗ γιατί ήταν κύριος;

Δευτέρα δεν πάει στην προπόνηση. Ε τι άλλο θέλετε;

Ο ΠΑΟΚ πάνω από κάθε Ουάρντα. Τέλος. Ή θα στρώσει ή θα φύγει.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 26 Σεπ 2018, 13:01

Ακόμα και δίκαιο να χει και να έπρεπε να πάρει περισσότερο χρόνο (αντί του Καντουρί), με τον τρόπο του το χάνει...

Υ.Γ. Ο Ζάμπα (κύριος μεν, αλλά), με τον ΟΦΗ, δεν ήταν που (δεν) κέρδισε το πέναλτι, που δεν μας δόθηκε? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Τετ 26 Σεπ 2018, 13:05

Ναι. Με τον Πανιώνιο ίσως; Θυμάμαι ότι κάπου είχε μείνει εκτός.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

cron