8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 24 Ιαν 2019, 14:41

Ναι, μίλησα για παίκτες που ζούνε σε άλλους πολιτισμούς που έχουν διαφορετική νοοτροπία. Δεν είναι θέμα καλού ή κακού. Και οι δικοί μας παίκτες δεν είναι όλοι καλοί επαγγελματίες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90045
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 16:22

Εξάμηνος δανεισμός με ρήτρα αγοράς λένε οι ατρόμητοι... Η ρήτρα αγοράς να φανταστώ είναι σε φανταστικομύρια??
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 24 Ιαν 2019, 16:41

η ρητρα μπηκε καθαρα για να μπορουν αν ερθει προταση να τον παρουν απο εμας π.χ 1,5 εκ και καπακι να τον πουλησουν 2.... ωστε να εχουν κερδος..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 24 Ιαν 2019, 17:09

Για να το δουλεύουν τόσες μέρες, το κατιτίς της θα το έχει αυτή η συμφωνία. Μπορεί να υπάρχουν και ρήτρες επαναγοράς, παρακράτηση μεγάλου ποσοστού δικαιωμάτων κλπ. Η λογική λέει πως προτάσεις σοβαρές για το Αιγύπτιο τελικά μάλλον δεν είχαμε και βάζουμε τον Ατρόμητο συναιτεράκι προκειμένου να δουλέψει και αυτός, με κίνητρο, στο σχέδιο της βελτίωσης της χρηματηστηριακής αξίας του ποδοσφαιριστή
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 24 Ιαν 2019, 18:20

Ο παίκτης έχει συμβόλαιο στον ΠΑΟΚ μέχρι 30.06.2020. Αν θέλει όμως ο Ατρόμητος (και μόνον αυτός) μπορεί να τον αγοράσει 1 μύριο την 1η Ιουλίου, αλλιώς επιστρέφει στον ΠΑΟΚ για τους επόμενους 12 μήνες και ισχύει η ρήτρα των 3 μυρίων (υποθέτω).
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90045
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό dini26 » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:06

[quote]Από thessports.gr: Τον... μάστορα του βρήκε ο Αμρ Ουάρντα, σε μια ανάρτηση που έκανε μετά την ανάδειξη του ως καλύτερος ξένος ποδοσφαιριστής της περσινής σεζόν.

Ο Αιγύπτιος μεσοεπιθετικός ανάρτησε ένα video από την ομιλία του μετά την βράβευση, στην οποία ανέφερε χαρακτηριστικά:

«Εγώ δεν έχω πρόβλημα. Είμαι χαρούμενος εδώ. Σέβομαι κάθε ομάδα, δεν έχω κανένα θέμα με τον Ολυμπιακό, την ΑΕΚ, τον Παναθηναϊκό...Πολλοί νομίζουν πως έχω θέμα αλλά εγώ απλά αστειεύομαι. Ξέρω πως στους Έλληνες αρέσει αυτό...».

Έτσι, ο Κρέσπο βρήκε την ευκαιρία να τον... τρολλάρει, σχολιάζοντας άμεσα κάτω από την δημοσίευση:

«Συγχαρητήρια, δεν ήξερα ότι βγήκες MVP. Δεν το είχα δει στο instagram. Ωραίος λόγος... Τώρα μπορείς να πας σε κάποια από αυτές τις ομάδες, μαλ... Τώρα σοβαρά, συγχαρητήρια. Το αξίζεις».

:?: :roll: :shock:

πολυ καλα του εγραψε ο Κρεσπο!!!
διπλωματικες δηλωσεις, ενω εισαι παικτης του Π.Α.Ο.Κ κ μαλιστα μετα τα περσινα!!

Υ.Γ. εαν δεν ισχυει και ειναι απλα μια ΑΡΔια ζητζω συγνωμη
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:17

Εικόνα
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:31

Μια χαρά ισχύει
Ο Κρεσπο μίλησε σαν αρχηγός και μπράβο του που βάζει στη θέση του το μικρό
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:36

Και δεν είναι η πρώτη φορά που τον βάζει.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:38

Αυτός γεννήθηκε ηλίθιος, τη μια μαλάκια μετα την άλλη γράφει και λέει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 14 Φεβ 2019, 22:53

Εντάξει παιδιά, χαλαρά ... ο άνθρωπος είναι σόουμαν και περιπατητής, τι περιμένατε να πει?
Δεν θέλει να έχει έχθρες με κανέναν και καλά κάνει εφόσον είναι όλη μέρα και όλη νύχτα με ανθρώπους αγνώστου οπαδικής ταυτότητας. Εμένα οι δηλώσεις του μου φάνηκαν ότι εκεί ήθελε να στοχεύσει, στα τρολαρίσματα που κάνει σε άλλες ομάδες / οπαδούς και όχι ντε και καλά σε ποια θα πάει μετά! Πέρα από αυτό, γιατί ασχολούμαστε μαζί του στην συγκεκριμένη χρονική περίοδο που πετάμε στα σύννεφα? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ???
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 14 Φεβ 2019, 23:06

Μακάρι να πάρουμε ένα μύρο από αυτόν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90045
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Πέμ 14 Φεβ 2019, 23:32

ΑποστόληςΑ έγραψε:Μακάρι να πάρουμε ένα μύρο από αυτόν.

Aν κάνει ένα καλό Κόπα Άφρικα το καλοκαίρι.....
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3802
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό charisiad » Παρ 15 Φεβ 2019, 00:55

Καλός παίκτης, αλλά έχω να πω τα εξης:
1ον Είναι πολύ υπερτιμημένος επειδή έκανε μια καλή σεζόν στον 4ο Ατρόμητο και ανακηρύχθηκε mvp δεν σημαίνει ότι όντως είναι ο καλύτερος παίκτης του πρωταθλήματος (και ο οικοδόμος βγήκε καλύτερος Έλληνας αλλά ολοι γελάνε μαζί του φέτος)
2ον) Στον ΠΑΟΚ είχε ελάχιστη προσφορά και με ivic και με Ρασβαν άρα τυχαίο δεν μπορεί να είναι.
3ον) Με τέτοια μυαλά δεν πρόκειται να κάνει καριέρα ΠΟΥΘΕΝΆ μόνο σε ομάδες τύπου Ατρόμητος όπου όλοι θα παίζουν για αυτόν και αυτός θα έχει την ελευθερία που είχα και γω όταν έπαιζα στην αλάνα της γειτονιάς μου.
4ον) Εξτρεμ δεν είναι, είναι 10αρι και μάλιστα πιστεύω ότι είναι πιο ποιοτικός από Πελκα αλλά όπως προείπα πρεπει να αλλάξει μυαλά.
5ον) Η καλύτερη λύση είναι να τον πουλήσουμε καμία 2μιση μύρια σε ομάδα εξωτερικού ώστε να ωφεληθούν και οι 2 πλευρές. Τώρα το τι λέει και κάνει δεν πρέπει να μας απασχολεί στο παραμικρό γιατί στην ουσία είναι ξένο σώμα από την ομάδα μας και δεν πρόκειται να ξαναπαίξει.
charisiad
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Σάβ 29 Δεκ 2018, 15:13

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 15 Φεβ 2019, 16:08

Τι δεν εχεις προβλημα με το ποκ ρε καθυστερημενε? Ποιανης ομαδας παικτης εισαι ρε???
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης