8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 16 Νοέμ 2018, 22:40

Χαχα μανιακε έχεις λαλησει
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 16 Νοέμ 2018, 23:07

Ημανε λελαλημενος ανέκαθεν
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 17 Νοέμ 2018, 09:56

Obdulio έγραψε:Παικταράς, έχει παικτικά χαρακτηριστικά που λείπουν στο ρόστερ του ΠΑΟΚ. Δεν υπάρχει η πολυτέλεια να μην παίρνεις πράγματα από τέτοιους παίκτες.
αυτό λέγαμε και για τον σικαμπαλα
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:03

Σε εναν ΠΑΟΚ που πραγματικά όταν τελειώνουν τα ματς είσαι για οφθαλμίατρο , χρησιμοποιούμε τακτικές ΣΥΡΙΖΑ για να μην πούμε τα πράγματα με το όνομα τους !

για την οικονομική κατάσταση της χώρας φταίνε οι ξένοι και οχι εμεις , εμεις δεν κάναμε τίποτα
Βαφτίσαμε την τρόικα θεσμούς η επιτροπή, το μνημόνιο το κάναμε "πρόγραμμα" και όλα οδεύουν καλώς!

Στον ΠΑΟΚ βαφτίσαμε την ήττα σε "πήραμε το μήνυμα" την κωλοφαρδία σε "επαγγελματική νίκη " την κακη φυσική κατάσταση σε "έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα" ο φταίχτης? ο Ουαρντα φυσικά!!! γιατί ρε ουρντα δεν γύρισες το ματς με βιντι να φανείς άξιος για την ευκαιρία που πήρες? Και αφού η ομαδα ηταν αξιοπρεπέστατη και έχανε τις ευκαιριες με το τσουβάλι μπηκε ο ουαρντα βάρεσε το φουλ απευθειας και έμμεινε εκτός ομάδας, γιατί όλα ήταν τόσο καλά και πηγαίνανε βάση σχεδίου... γιατι αν το έκανε ο χ πελκας τώρα θα ήμασταν στην ευρωπη , αλλά οχι δεν θα ήμασταν αφού μετα ο λουτσεσκου το είπε οτι μας ενδιαφέρει το πρωτάθλημα μόνο! Να φύγει ο ουαρντα γιατί χάσαμε,η οχι να φυγει γιατί του αρέσουν οι γκόμενες και θέλει να γαμήσει στα 25 του! Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν έχω λημνιο , ελ καντουρι , θα επιστρέψει και ο βραζιλιάνος απο τα λιντλ ολα καλα :)
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό mirlas » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:22

ποια πειθαρχια τωρα ?κλαιν... εμεις γουσταρουμε παιχτες που ειναι ντιβες και δεν θελουν ν περνανε καν εργομετρικα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οποτε τρωνε παγκο θα κανουν μανουρα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οταν τους καβλωσει δεν πατανε καν στην προπο .... θα ηθελα να ηξερα τι θα γινοταν αμα περνουσε του ουαρντα και οι συμπαιχτες του επερναν το μηνυμα οτι μαγκα κανε οτι γουσταρεις δεν υπαρχουν κανονες στο ρδελο μας,σημερα δεν θα ειχαμε καν ομαδα...πακεταρισμα και στην χαλκιδονα ο σικαμπαλα απο τα λιντλ,αρκετα ......
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:44

Ο Βραζιλιάνος από τα Λιντλ,είναι ο Ζαμπα η Μήπως ο Ενρικε;
Και μετά εσύ περιμένεις να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά;
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:46

Λογικά τον Pedro Henrique εννοεί αφού λέει θα επιστρέψει.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:47

matrixxakos4 έγραψε:Σε εναν ΠΑΟΚ που πραγματικά όταν τελειώνουν τα ματς είσαι για οφθαλμίατρο , χρησιμοποιούμε τακτικές ΣΥΡΙΖΑ για να μην πούμε τα πράγματα με το όνομα τους !

για την οικονομική κατάσταση της χώρας φταίνε οι ξένοι και οχι εμεις , εμεις δεν κάναμε τίποτα
Βαφτίσαμε την τρόικα θεσμούς η επιτροπή, το μνημόνιο το κάναμε "πρόγραμμα" και όλα οδεύουν καλώς!

Στον ΠΑΟΚ βαφτίσαμε την ήττα σε "πήραμε το μήνυμα" την κωλοφαρδία σε "επαγγελματική νίκη " την κακη φυσική κατάσταση σε "έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα" ο φταίχτης? ο Ουαρντα φυσικά!!! γιατί ρε ουρντα δεν γύρισες το ματς με βιντι να φανείς άξιος για την ευκαιρία που πήρες? Και αφού η ομαδα ηταν αξιοπρεπέστατη και έχανε τις ευκαιριες με το τσουβάλι μπηκε ο ουαρντα βάρεσε το φουλ απευθειας και έμμεινε εκτός ομάδας, γιατί όλα ήταν τόσο καλά και πηγαίνανε βάση σχεδίου... γιατι αν το έκανε ο χ πελκας τώρα θα ήμασταν στην ευρωπη , αλλά οχι δεν θα ήμασταν αφού μετα ο λουτσεσκου το είπε οτι μας ενδιαφέρει το πρωτάθλημα μόνο! Να φύγει ο ουαρντα γιατί χάσαμε,η οχι να φυγει γιατί του αρέσουν οι γκόμενες και θέλει να γαμήσει στα 25 του! Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν έχω λημνιο , ελ καντουρι , θα επιστρέψει και ο βραζιλιάνος απο τα λιντλ ολα καλα :)

Σου χα κανει ξανα παρατηρηση για το υφος σου.
Ειχες φυγει με μπαν και συνεχιζεις και μας γραφεις.

Στο επομενο δε θα ξαναγυρισεις.

Για ποια κωλοφαρδια μιλας???Σε ποιο ματς κερδισε φετος ο ΠΑΟΚ με κωλοφαρδια, περα απο το γαβρο??
Σε παρακαλω αλλαξε υφος και μιλα πιο ομορφα εδω μεσα.

Πες αυτο που θες αλλα με σοβαρο τροπο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:48

mirlas έγραψε:ποια πειθαρχια τωρα ?κλαιν... εμεις γουσταρουμε παιχτες που ειναι ντιβες και δεν θελουν ν περνανε καν εργομετρικα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οποτε τρωνε παγκο θα κανουν μανουρα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οταν τους καβλωσει δεν πατανε καν στην προπο .... θα ηθελα να ηξερα τι θα γινοταν αμα περνουσε του ουαρντα και οι συμπαιχτες του επερναν το μηνυμα οτι μαγκα κανε οτι γουσταρεις δεν υπαρχουν κανονες στο ρδελο μας,σημερα δεν θα ειχαμε καν ομαδα...πακεταρισμα και στην χαλκιδονα ο σικαμπαλα απο τα λιντλ,αρκετα ......

Μη συνεχιζεις και συ σ αυτο το υφος, σε παρακαλω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:49

wickerman έγραψε:Λογικά τον Pedro Henrique εννοεί αφού λέει θα επιστρέψει.



Σωστά το κατάλαβα μετά,και έτσι να είναι μικρή σημασία έχει,ο τύπος εχει ξεφυγει και γράφει ότι του καπνίσει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:55

Εγώ το είχα καταλάβει μετά από εκείνο το post που έβαζε μέσα Μαρίες της γειτονιάς και Σοράγιες(οφείλω να παραδεχτώ ότι γέλασα τότε). Είναι προφανές ότι το παλικάρι γουστάρει με τα χίλια τον Warda και δικαίωμά του. Το κακό είναι ότι στην προσπάθειά του να παρουσιάσει το πόσο αδικείται ο Warda ισοπεδώνει και ειρωνεύεται πολλούς από τους υπόλοιπους παίχτες. Εμένα ας πούμε δεν θα με χαλούσε ένας Pedro Henrique στα ματς με την Vidi γιατί θεωρώ πως σε τέτοια ματς μόνο τέτοιου τύπου παίχτης μπορεί να σου δώσει λύσεις(αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να μείνει στο ρόστερ και να πληρώνεται ένα αρκετά μεγάλο συμβόλαιο για τέτοιες περιπτώσεις παιχνιδιών που δεν θα είναι πάνω από 4-5 όλο το χρόνο). Πάντως αυτό το πρόβλημα με τις κάρτες μόνο εδώ στην Ελλάδα το είχε(δηλαδή να του δίνουν με το παραμικρό κίτρινη). Σε κανένα από τα 2 πρωταθλήματα που τον στείλαμε δανεικό δεν είχε τέτοια προβλήματα.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Ettien » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 14:04

Obdulio έγραψε:Παικταράς, έχει παικτικά χαρακτηριστικά που λείπουν στο ρόστερ του ΠΑΟΚ. Δεν υπάρχει η πολυτέλεια να μην παίρνεις πράγματα από τέτοιους παίκτες.

Συμφωνώ απόλυτα. Οχι μόνο στο ρόστερ του ΠΑΟΚ αλλά σε ολόκληρη την σουπερλιγκα δεν υπάρχουν πολλοί με αυτην την ποιότητα. Αλλά το να βγάλει τα στοιχεία αυτα στο γηπεδο εξαρτάται και απο αυτόν. Γι΄αυτό ας του δώσουν την ευκαίρια να παίξει, όχι 10λεπτα, αλλά 2-3 συνεχόμενα παιχνίδια. Να πάρει συμμετοχές και αν δεν μπορέσει τότε ναι ας τον πουλήσουν, ας τον δανείσουν ή ας κάνουν ότι θέλουν.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό mirlas » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 14:57

sourmenetes έγραψε:
mirlas έγραψε:ποια πειθαρχια τωρα ?κλαιν... εμεις γουσταρουμε παιχτες που ειναι ντιβες και δεν θελουν ν περνανε καν εργομετρικα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οποτε τρωνε παγκο θα κανουν μανουρα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οταν τους καβλωσει δεν πατανε καν στην προπο .... θα ηθελα να ηξερα τι θα γινοταν αμα περνουσε του ουαρντα και οι συμπαιχτες του επερναν το μηνυμα οτι μαγκα κανε οτι γουσταρεις δεν υπαρχουν κανονες στο ρδελο μας,σημερα δεν θα ειχαμε καν ομαδα...πακεταρισμα και στην χαλκιδονα ο σικαμπαλα απο τα λιντλ,αρκετα ......

Μη συνεχιζεις και συ σ αυτο το υφος, σε παρακαλω.


ενταξει ρε μαγκα γραφε μονο εσυ στο φορουμ και πιστευω μετα ολα θα ειναι τέλεια εδω μεσα, ελεος λιγο σουρμενε , και προχθες ακομα και βαν μου εκανες χωρις καν να εχεις διαβασει τι εγραψα , γελανε και τα τσιμεντα πλεον. τεσπα ετσι δεν γινεται δουλεια και κουρασε το θεμα να μας κανεις τον κηδεμονα ανεφ λογου...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 15:40

sourmenetes έγραψε:
matrixxakos4 έγραψε:Σε εναν ΠΑΟΚ που πραγματικά όταν τελειώνουν τα ματς είσαι για οφθαλμίατρο , χρησιμοποιούμε τακτικές ΣΥΡΙΖΑ για να μην πούμε τα πράγματα με το όνομα τους !

για την οικονομική κατάσταση της χώρας φταίνε οι ξένοι και οχι εμεις , εμεις δεν κάναμε τίποτα
Βαφτίσαμε την τρόικα θεσμούς η επιτροπή, το μνημόνιο το κάναμε "πρόγραμμα" και όλα οδεύουν καλώς!

Στον ΠΑΟΚ βαφτίσαμε την ήττα σε "πήραμε το μήνυμα" την κωλοφαρδία σε "επαγγελματική νίκη " την κακη φυσική κατάσταση σε "έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα" ο φταίχτης? ο Ουαρντα φυσικά!!! γιατί ρε ουρντα δεν γύρισες το ματς με βιντι να φανείς άξιος για την ευκαιρία που πήρες? Και αφού η ομαδα ηταν αξιοπρεπέστατη και έχανε τις ευκαιριες με το τσουβάλι μπηκε ο ουαρντα βάρεσε το φουλ απευθειας και έμμεινε εκτός ομάδας, γιατί όλα ήταν τόσο καλά και πηγαίνανε βάση σχεδίου... γιατι αν το έκανε ο χ πελκας τώρα θα ήμασταν στην ευρωπη , αλλά οχι δεν θα ήμασταν αφού μετα ο λουτσεσκου το είπε οτι μας ενδιαφέρει το πρωτάθλημα μόνο! Να φύγει ο ουαρντα γιατί χάσαμε,η οχι να φυγει γιατί του αρέσουν οι γκόμενες και θέλει να γαμήσει στα 25 του! Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν έχω λημνιο , ελ καντουρι , θα επιστρέψει και ο βραζιλιάνος απο τα λιντλ ολα καλα :)

Σου χα κανει ξανα παρατηρηση για το υφος σου.
Ειχες φυγει με μπαν και συνεχιζεις και μας γραφεις.

Στο επομενο δε θα ξαναγυρισεις.

Για ποια κωλοφαρδια μιλας???Σε ποιο ματς κερδισε φετος ο ΠΑΟΚ με κωλοφαρδια, περα απο το γαβρο??
Σε παρακαλω αλλαξε υφος και μιλα πιο ομορφα εδω μεσα.

Πες αυτο που θες αλλα με σοβαρο τροπο.


κάτσε ρε μεγάλε γιατί θα με τρελάνεις ! 1ον το μπαν το ζήτησα εγώ στο παοκμανια στο fb και στο μετέφεραν αλλά δεν έχει καμιά σημασία αυτό. σημασία έχει ότι το δικό μου ποστ το λες προκλητικό ενώ του μιρλα που γράφει για χαλκιδωνες είναι σοβαρό.

Μου λες να μην κάνω επίθεση σε άτομα και εχω αυτόν το παοκι94 με γαλλικά και πιάνο να γράφει για έμενα το ποιόν μου την ανατροφή μου δεν τον λες τίποτα και όταν του λέω να έρθει να μου τα πει από κοντά ( γιατί αν κάνεις επίθεση σε κάποιον πρέπει να έχεις και τα κακαλα να του τα πεις και face to face) με μπαναρεις και δεν του λες τίποτα !

sourme αν γουστάρεις αγόρι μου να με μπαναρεις καντο αλλιώς δέξου το ύφος μου , στο τελευταίο ποστ που έγραψα δεν πρόσβαλα κανέναν , έγραψα την γνώμη μου , δεν μου αρέσει ο ενρικε μετά απο το ματς με τον βαζελο στην λεωφόρο που αν δεν τον έκανε αλλαγή θα έφευγε με κόκκινη.

απο την μια ο λουτσεσκου είναι ο θεος οτι πει αυτός είναι σωστό αρα καλά έκανε τον ουαρντα. αλλά κακώς έδιωξε τον ενρικε ! Γενικα αποφασίστε και ενημερώστε με τι θέλετε να γράφω !

για κωλοφαρδία μιλάω για το ματς στο τηγάνι καθαρά αυτό, δεν βάζω χαριλαου και χανουμι που υπήρχε τύχη η ατυχία του αντιπάλου πες το όπως θέλεις!
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 17:52

1)Το οτι ζητησες μπαν, δε σημαινει οτι το εφαγες μονο γιατι το ζητησες.Σου εχω κανει επανειλημμενα συστασεις για το υφος σου. Εκφρασεις αυτο ειναι το υφος μου και αν θες δεξου το, μην της λες σε μενα. Οι κανονες ειναι κανονες.

2)Συσταση εγινε και στο μιρλα, βεβαια γιατι να το δεις....

3)Οταν λες βαφτιζουμε ""πήραμε το μήνυμα" την κωλοφαρδία σε "επαγγελματική νίκη " την κακη φυσική κατάσταση σε "έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα" , αυτα πρωτον τι σχεση εχουν με το τοπικ του ουαρντα και κατα δευτερον γιατι λαμβανεις υποψιν σου μονο οσα θες???
Γιατι υπαρχουν αλλα τοσα ποστ, μη σου πω και περισσοτερα, που λενε αλλα πραγματα. Αυτα προφανως δε τα βαζεις γιατι δε συμφερουν τη κουβεντα.

Πρωτος εγω ανοιγοντας τα παραλειπομενα με βιντι μιλησα για ντροπη.

4)Στη συνεχεια ανακατευεις τα παντα για να μας πεις οτι ολοι οι αλλοι κανουν λαθος, εκτος του ουαρντα. Ποιο το νοημα??

5)Και τελειωνεις μ αυτο:" Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν έχω λημνιο , ελ καντουρι , θα επιστρέψει και ο βραζιλιάνος απο τα λιντλ ολα καλα :)" ειρωνευομενος τους παικτες του ΠΑΟΚ.


Και μετα απο ολα αυτα σε ενοχλει που σου κανω παρατηρηση


Φιλε και γω θα ηθελα να παιξει παραπανω ο ουαρντα και να παρει ευκαιριες αλλα Α)δεν ειναι η καουρα μου ο Ουαρντα, για να αναφερομαι σχεδον σε ολα τα ποστ για τον αιγυπτιο και Β) θεωρω οτι δινει δικαιωματα και ο ιδιος.
Ξαναλεω ομως οτι πρεπει να παρει παραπανω ευκαιριες.

Απο το σημειο του να λεω οτι πρεπει να παρει παραπανω ευκαιριες, μεχρι να τα βαζω με ολους τους αλλους για τον Ουαρντα, ειναι τραγικο!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες