8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 06 Οκτ 2018, 23:01

Δε νομίζω ότι δεν δουλεύει κατ,δεν είναι αυτό το πρόβλημα του.
Η ανωριμότητα και το γεγονός ότι δεν έχει δίπλα του κάποιον συνέχεια για να τον βοηθάει όταν το μυαλό του κολλάει,εκεί νομίζω ότι είναι η ουσία.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 06 Οκτ 2018, 23:29

Tolaros έγραψε:Μάλλον ο Βαλκανιος έμπλεξε με Αιγύπτιο
Ακριβώς

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό PAOK-aqua » Σάβ 06 Οκτ 2018, 23:42

Κανενα καψονι απο λουτσεσκου και κανενας πυρετος (!!!). Αναμενομενο να τον αφησει εκτος αποστολης αφου μεσα στην εβδομαδα εχασε πολλες προπονησεις (Τεταρτη εως και Παρασκευη η ομαδα προπονηθηκε στη Λευκορωσια).
PAOK-aqua
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2014, 00:38

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 07 Οκτ 2018, 01:17

Οι καμπάνες χτυπάνε πια βαριά...
Αν δεν τις ακούσει, θα χει θέμα...
Ίδωμεν στην συνέχεια...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tsou » Κυρ 07 Οκτ 2018, 03:37

kataramenos5 έγραψε:Μ αρεσει που μερικοι ελπιζετε ακομα οτι θα βαλει μυαλο ,θα το ριξει στη προπονηση με το κεφαλι κατω και θα γινει ο Σαλαχ των φτωχων ξερω γω.25 χρονων ειναι και συνεχιζει το ιδιο βιολι παρα τις οσες τιμωριες εφαγε μεχρι τωρα.
Μεγαλο ταλεντο οπως κι οι εκατονταδες αλλοι που χαθηκαν πριν απ αυτον ,αλλα ολοκληρωμενος παικτης που μπορεις να βασιστεις πανω του δε νομιζω οτι θα γινει ποτε.Ταλεντο χωρις μυαλο και θεληση για σκληρη δουλεια δε προκειται να κανει μεγαλη καριερα.

δεν χρειάζεται να ειπωθεί κάτι παραπάνω από αυτά για τον ντιμπιντάι.
παιχταράς αλλά ανισόροπος, κάτι που δεν πρόκειται να αλλάξει.
μια βόμβα που και αν δεν εκραγεί σήμερα ή αύριο θα εκραγεί παραμεθαύριο.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2188
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 07 Οκτ 2018, 08:37

Έχουμε πλάκα πάντως και δεν εξαιρώ τον εαυτό μου. Πριν το σκηνικό παραμονές του αγώνα με την ξαδέρφη ο Ουαρντα ήταν παικταράς,έπρεπε να πάρει την φανελα σπιτι του,κάθε φορά που έπαιζε τον αποθεωναμε και ζητούσαμε να παίζει βασικός, τα κοσμητικά έπεφταν βροχή... Έγινε ότι έγινε που οκ δεν είναι αμελητέο, άλλα όχι δα και κάτι το πρωτοφανες και μέσα σε 1 μέρα μεταμορφώθηκε σε ανισορροπο,ανώριμο,προβληματικό,παίκτη που πρέπει να πάρει τον @λο και εγω δεν ξερω τι άλλο. Ο Ουαρντα αυτός ήταν,αυτός είναι και αυτός θα είναι.Ενα παιδι που βλέπει το ποδόσφαιρο αλλιώς,ένα παλικάρι η χαρά του παιδιου,αυθόρμητος,με μεγάλο εγωισμό και αυτοπεποίθηση.Ενας παίκτης που απαιτεί ειδική μεταχείριση και τέτοια επειδή το γνωρίζω είχε στον Ατρόμητο. Αν εμείς πιστεύαμε ότι χωρίς καμία προσπάθεια θα γινόταν απλα ένα γρανάζι του συνόλου με όρους στρατιωτικής πειθαρχίας τοτε ΚΑΚΩΣ τον κρατήσαμε το καλοκαίρι και δεν εκμεταλευθηκαμε την καλή του χρόνια για να τον πουλήσουμε.Χρονια πάντως στα εξτρέμ με τον Μπισεσβαρ να παίζει 40 παιχνίδια και τα μηδενικά νούμερα του Λημνιου ΔΕΝ βγαίνει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Tupac » Κυρ 07 Οκτ 2018, 08:59

Δυστυχώς μυαλό κουκούτσι το παιδί....Δεν τον βλέπω να έχει μέλλον σε μας, και γενικά σε καμία μεγάλη ομάδα.
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 07 Οκτ 2018, 10:05

Τότε ο Ροναλντίνιο Π.χ. και αμέτρητοι άλλοι, έπρεπε να γίνουν ντελιβεραδες..
Επιμένω ότι η διαχείριση του είναι άδικη και λάθος
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3530
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Tupac » Κυρ 07 Οκτ 2018, 10:14

xrisitsapa έγραψε:Τότε ο Ροναλντίνιο Π.χ. και αμέτρητοι άλλοι, έπρεπε να γίνουν ντελιβεραδες..
Επιμένω ότι η διαχείριση του είναι άδικη και λάθος

Άδικο το λες εσύ οτι μετά το ματς με Αεκ δεν πήγε προπόνηση επειδή δεν ξεκίνησε? Άδικο είναι οτι δεν παίζει γιατί σχεδόν κάθε μέρα ξενυχτάει? Μην λέτε οτι θέλετε μερική εδώ μέσα....
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 07 Οκτ 2018, 12:19

Θα τα βρούνε στο τέλος με τον προπονητή και όλα θα πάνε καλά ...
Έτσι πρέπει να γίνει, τόσο για το καλό του ίδιου του παίχτη, όσο και για το καλό όλης της ομάδας!
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Κυρ 07 Οκτ 2018, 18:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό zoran » Κυρ 07 Οκτ 2018, 12:42

Εισαι αυθεντικο διαμαντι. Στα περιστερια που ειπωθηκε οτι επαιξες, βγηκες ο καλυτερος παικτης του πρωταθληματος αν λεει κατι και εκανες τα παντα για να μας δωσεις απο κει που ησουν τον τιτλο.
Απαντες έχασαν βαθμους απο μια ομαδα που ησουν το πρώτο βιολι και πολλες φορες μονος εναντιον ολων.
Για ποια περιστερια μιλαμε δηλαδη ;;;;

Ευτυχως που δεν προλαβαμε στο φορουμ τον παριδη , τον τουρσουνιδη και πολλους αλλους...
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 07 Οκτ 2018, 12:51

Τον σχωρεμένο τον Μητσάρα απορώ πώς τον βάζετε στην εξίσωση...Έπαιζε όταν το ποδόσφαιρο ήταν ερασιτεχνικό!
Όσο για "τον Τουρσουνίδη και πολλούς άλλους", μείνανε "αιώνια ταλέντα" και μάλιστα σε έναν Π.Α.Ο.Κ. άτιτλο... :(

Υ.Γ. Τα "αυθεντικά διαμάντια" δεν πιάνουν ούτε 10 ρουπίες στην αγορά...Αν κατεργαστούν πιάνουν εκατομμύρια...

Edit: Πολύ καλό είναι που σήμερα έδειξε να τις άκουσε τις καμπάνες, που χτυπάνε βαριά στα αυτιά του... :shock:

https://www.instagram.com/p/BomuVf0lnKX ... e=ig_embed

Αν όντως σοβαρευτεί, κατανοώντας ότι πρέπει, για να πρωταγωνιστήσει σε μεγάλη ομάδα, θα είναι κομπλέ... ;)
Αν πάλι όχι, κακό στον εαυτό του θα κάνει μόνο και όχι στον Π.Α.Ο.Κ., αποχαιρετώντας μας για μικρή ομάδα... :|

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Κυρ 07 Οκτ 2018, 13:43

Ο ΠΑΟΚ δεν ειναι Ατρομητος....Καμμια ειδικη μεταχειρηση δεν ειχε απλως εκαναν τα στραβα ματια,κανεις δε του ελεγε κουβεντα για τα ξενυχτια και οτι θα πρεπει να μαρκαρει κιολας που και που...
Το "εσυ εισαι παικταρα μου και κανεις αλλος" σε ομαδες τυπου Ατρομητου...

Καλυτερα να χασω εναν Ουαρντα παρα 4-5 παικτες η ολη την ομαδα...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 09 Οκτ 2018, 07:22

Τελείωσε έγραψε στο σπορταιμ κ ότι δε συγχωρέθηκαν οι αμαρτίες του
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 09 Οκτ 2018, 08:02

μιλωντας για το μελλον του Αμρ,

Εικόνα

ο νοων νοειτω
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες