97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 27 Ιουν 2018, 17:13

Demir έγραψε:εκπληκτικος φετος.. μακαρι μαζι με τον χαριση,γιαννουλη,κιτσιου να γυρισουν του χρονου και να εχουν ρολο εστω ρολιστα.. ειναι σημαντικο να εχεις παικτες σε τετοιες ηλικιες... αντι δεν εχει νοημα να υπαρχουν παικτες οπως κανιας αντι χαριση, λεβεκ αντι γιαννουλη και ο κανενας αντι κιτσιου..

Έτσι ακριβώς!Δρόμο οι τόσοι ταγαροξενοι που έχουμε γεμίσει και επιτέλους ας έχουμε και κάποιον Έλληνα.Λεβεκ,Μουλεν,Κανιαδες και λοιπες μετριοτητες. δρομο.Δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο αυτους οι Γιαννουλης,Χαρισης,,Μπαλογιαννης κτλ.Βέβαια σ'εμας δεν παίζει η αβάντα που απολαμβάνουν στις χαβουζομαδες όπου ακόμα και κάτι μπακακηδες,λαμπροπουλοι και ανδρουτσοι εχουν γίνει διεθνείς ενώ κατι Κιτσιου,Χαρισης και Λάμπρου σ'εμας είναι παίκτες δανεισμων.Αν τους είχαν όλους αυτούς κάτω θα διαβάζαμε διθυράμβους και θα είχαμε γεμισει διεθνείς.Εμεις πχ στους τερματοφύλακες που έχουμε οι οποιοι κατα την γνωμη μου ειναι κλασεις ανωτεροι απ'οποιοδηποτε αλλο στην Ελλάδα εχουμε με το ζορι διεθνη τον Γλυκο(εναν απο τους σταθεροτερους τερματαδες τα τελευταια χρονια) και η χαρτινη εχει το μπαρκα και τσιντωτσ!!!!γελαει και το γρασιδι.
Τελευταία επεξεργασία από boogeyman77 και Τετ 27 Ιουν 2018, 19:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 27 Ιουν 2018, 17:21

back in black έγραψε:Ομολογώ ότι δεν τον είχα παρατηρήσει αρκετά πέρσυ στο νιόνιο. Σε σχέση όμως με το πως ήταν όταν ήρθε σε εμάς και το πως εμφανίσθηκε εχθές έχει διαφορά, δείχνει πιο δυνατός και κυρίως πιο αποφασισμένος να παλαίψει για να δικαιωθεί στον ΠΑΟΚ.
Στη χθεσινή του πρώτη εμφάνιση έδειξε σίγουρα πιο έτοιμος απο τον βραζιλιάνο και όσο για τους ταγαρολισγάρες του Ελληνικού πρωταθλήματος που έχει να αντιμετωπίσει, νομίζω ότι με βάση τα νούμερα του μπορεί μια χαρά (27 αγώνες 7 γκολ, 2 ασίστ)

31 αγώνες είχε πέρισυ στον νιονιο και οχι γεμάτα 90λεπτα σε πρωταθλημα-κυπελλο-ευρωπη με 8 γκολ και 5 ασιστ και ολα αυτά στα 20 του!Μάντεψε τι ειχε αντιστοιχα πχ ο Djalma σε ενα πολυ πιο ποιοτικότερο ροστερ που βοηθάει να κάνει κάποιος στατς.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 27 Ιουν 2018, 17:23

Napoli4 έγραψε:Παίκτες με τη σωματοδομή του Λάμπρου και του Πέλκα είναι πολύ δύσκολο να κανουν καριέρα. Πρεπει στην ηλικία 18-21 να δουλέψουν πολύ ώστε να κανουν το step-up στο επαγγελματικό ποδοσφαιρο.
Φαίνεται πως έχει δουλέψει ο μικρός, οπως και ο Πέλκας, και αυτό οφείλουμε να του το αναγνωρίσουμε.

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή πρέπει να έχεις κορμί Σενεγαλεζου για να παίξεις μπάλα;κλαίει η μάνα του Μεσσι και του Γκριεζμαν......
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό back in black » Τετ 27 Ιουν 2018, 19:05

boogeyman77 έγραψε:
back in black έγραψε:Ομολογώ ότι δεν τον είχα παρατηρήσει αρκετά πέρσυ στο νιόνιο. Σε σχέση όμως με το πως ήταν όταν ήρθε σε εμάς και το πως εμφανίσθηκε εχθές έχει διαφορά, δείχνει πιο δυνατός και κυρίως πιο αποφασισμένος να παλαίψει για να δικαιωθεί στον ΠΑΟΚ.
Στη χθεσινή του πρώτη εμφάνιση έδειξε σίγουρα πιο έτοιμος απο τον βραζιλιάνο και όσο για τους ταγαρολισγάρες του Ελληνικού πρωταθλήματος που έχει να αντιμετωπίσει, νομίζω ότι με βάση τα νούμερα του μπορεί μια χαρά (27 αγώνες 7 γκολ, 2 ασίστ)

31 αγώνες είχε πέρισυ στον νιονιο και οχι γεμάτα 90λεπτα σε πρωταθλημα-κυπελλο-ευρωπη με 8 γκολ και 5 ασιστ και ολα αυτά στα 20 του!Μάντεψε τι ειχε αντιστοιχα πχ ο Djalma σε ενα πολυ πιο ποιοτικότερο ροστερ που βοηθάει να κάνει κάποιος στατς.

Σωστός, δεν είχα υπολογίσει τα παιχνίδια του στην Ευρώπη
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 27 Ιουν 2018, 20:40

πριν 1,5 χρονο που τον πηραμε ,λεγανε οι ''ξερολες'' στα ραδια οτι ειναι σαπακι και οτι απλα βοηθαμε την γρια...εδω μερικοι λεγαμε για λαμπρου απο τις ακαδημιες του λαγου ακομα.. μακαρι να μας δικαιωσει. αν ειναι σοβαρος και δουλεψει(κατι που κανει) δεν υπαρχει περιπτωση να μην παιξει.. τα ιδια ισχυουν και για λημνιο..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 27 Ιουν 2018, 20:44

boogeyman77 έγραψε:
back in black έγραψε:Ομολογώ ότι δεν τον είχα παρατηρήσει αρκετά πέρσυ στο νιόνιο. Σε σχέση όμως με το πως ήταν όταν ήρθε σε εμάς και το πως εμφανίσθηκε εχθές έχει διαφορά, δείχνει πιο δυνατός και κυρίως πιο αποφασισμένος να παλαίψει για να δικαιωθεί στον ΠΑΟΚ.
Στη χθεσινή του πρώτη εμφάνιση έδειξε σίγουρα πιο έτοιμος απο τον βραζιλιάνο και όσο για τους ταγαρολισγάρες του Ελληνικού πρωταθλήματος που έχει να αντιμετωπίσει, νομίζω ότι με βάση τα νούμερα του μπορεί μια χαρά (27 αγώνες 7 γκολ, 2 ασίστ)

31 αγώνες είχε πέρισυ στον νιονιο και οχι γεμάτα 90λεπτα σε πρωταθλημα-κυπελλο-ευρωπη με 8 γκολ και 5 ασιστ και ολα αυτά στα 20 του!Μάντεψε τι ειχε αντιστοιχα πχ ο Djalma σε ενα πολυ πιο ποιοτικότερο ροστερ που βοηθάει να κάνει κάποιος στατς.

επιπλεον εχασε περιπου 5 ματς στο τελος λογω θλασης και υποτροπης και τα 4 ματς μεταξυ μας..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Ιουν 2018, 22:26

Ο Λάζαρος το έχει το γκολ. Δεν ξέρω αν το έχει ο Ζαμπά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 29 Ιουν 2018, 09:17

Τρώω τα νύχια μου μέχρι τις 7 το απόγευμα που θα σε δω...Νομίζω ότι είναι "κρίσιμο" για σένα το σημερινό φιλικό!
Αν τα καταφέρεις καλά και σήμερα (και) με "10άρι" τον Καντουρί, θα μείνεις σε μας, όπως δήλωσες ότι επιδιώκεις...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Χρήστος ο τρίποντος » Παρ 29 Ιουν 2018, 12:02

Παιχτάρα φαίνεται και απο ότι διαβάζω απο τους ΑΡΔ εχει προσαρμοστεί πιο γρήγορα απο τους άλλους δανεικούς στο παιχνίδι της ομάδας και στα "θέλω" του κοουτς, πράγμα που δείχνει οτι έχει και ευφυΐα, πράγμα πολυ σημαντικό για τον ΠΑΟΚ που χτίζεται.
Χρήστος ο τρίποντος
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τετ 27 Ιούλ 2016, 18:33

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Παρ 29 Ιουν 2018, 20:26

Κάτι μου λέει ότι φέτος θα είσαι 11αδα και θα βγάλεις και ματιά! Δίψας για διάκριση και να καθιερωθεις στον ΠΑΟΚ μου θυμηζεις λίγο φάση Πασχαλακη και από τότε δε βγήκε!Πιστεύω ότι θα είσαι βασικός στον ΠΑΟΚ φέτος και δίπλα σου με Πελκα και δεξιά Ενρικε η Ζάμπα θα κλάψουνε πολλές ομάδες!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 29 Ιουν 2018, 20:46

Δουλεια και μακριά από κακες παρέες. Α και να ντύνεσαι καλά.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 29 Ιουν 2018, 20:48

Εντυπωσιακός....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 29 Ιουν 2018, 20:49

Να επεκτείνει συμβόλαιο και να μείνει. Το να κερδίζει θέση στο ρόστερ να ανταμειφθεί αλλά και να επεκταθεί η επένδυση πάνω του.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Παρ 29 Ιουν 2018, 20:58

Νά μια μεταγραφή ....εξτρέμ;2 φορ;πίσω από πρίγιο;ευχάριστη έκπληξη


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 29 Ιουν 2018, 21:26

Ωριμος,θρασυς παιχτικα, με εμπνευσεις,κουβαλημα μπαλας.

Μακαρι να μπορεσει να ανταποκριθει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης