Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσεις

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 28 Ιουν 2018, 12:11

Εμένα μου κάνει εντύπωση και το ότι ο Κάτσε έχει συμβόλαιο με 400.000.
Είμαι περίεργος να δω όταν μείνει ελεύθερος από εμάς, τί ύψος συμβόλαιο θα βρει.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 12:13

Το μ μισο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 28 Ιουν 2018, 14:40

Και αν...
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 28 Ιουν 2018, 22:05

ινπαοκ
Η πρόταση του Παναθηναϊκού αγγίζει τις 200 χιλιάδες ευρώ, κάτι που σημαίνει ότι καλύπτει κάτι παραπάνω από το μισό συμβόλαιο του Κάτσε με τον ΠΑΟΚ, έτσι ο νεαρός ποδοσφαιριστής, ετοιμάζεται για δεύτερη σεζόν να φορέσει την φανέλα των «πράσινων» με την μορφή του δανεισμού.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89891
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 28 Ιουν 2018, 22:06

Εγώ θα προτιμούσα να του πληρώσει ο ΠΑΟΚ όλο το συμβόλαιο και να τον στείλει κάπου αλλού παρά στον ΠΑΟ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89891
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Pater » Σάβ 30 Ιουν 2018, 14:58

Διαβάζω που γράφετε για τον Μουλεν και τον συγκρίνετε με τον Λεβεκ. Έχετε κάποια πληροφόρηση; Εννοώ ξέρετε κάτι από μέσα από την ομάδα; Εγώ είδα έναν παίκτη να μπαίνει μισή ώρα και να μην είναι κακός. Πιθανόν ο προπονητής να μην ήθελε πέρσι να διαταράξει την χημεία της ομάδας. Ίσως φέτος να του δώσει τις ευκαιρίες και να μπει στο ροτέισιον της ομάδας. Η μεταγραφή του Μουλεν δεν στερείται ποδοσφαιρικής λογικής. Παίρνεις έναν παίκτη που μόλις την προηγούμενη σεζόν έπεξε τσου-λου από μια ομάδα που πήρες παίκτη ένα χρόνο πριν και σου βγήκε λίρα εκατό.Δεν είμαι απόλυτα βέβαιος ότι δεν θα προσφέρει φέτος. Το μόνο που δεν γνωρίζω είναι αν δεν αρέσει στον Λουτσέσκου οπότε μένει μόνο ένα ερώτημα, γιατί συναίνεσε στην μεταγραφή του η οποία κόστισε κάπου 1,5 μύριο. Φυσικά παραδέχομαι ότι είναι πιθανόν να μην τον εμπιστεύεται ο Λου, αλλιώς δεν θα ψάχναμε διακαώς κάποιον σαν τον Βερνμπλουμ.
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 12:11

Αν οι Ουκρανοί γίνουν τελικά κοινοτικοί, οι ξένοι μας θα είναι πλέον οι κάτωθι...
1...Μαουρίσιο...
2...Μάτος...
3...Ενρίκε...
4...Ζάμπα...
5...Ουάρντα...
6...Ζάιρο...
Με τον Ζάιρο να μην υπολογίζεται ήδη για το ρόστερ και μία πώληση, μεταξύ Ουάρντα και Ενρίκε φέρνουμε έναν παιχταρά, που παίζει όλες τις θέσεις της επίθεσης, τον ανασταίνουμε και γίνεται τριμπούρδελο ο πουστόγ@υρος! ;)

http://www.transfermarkt.com/joel-campb ... ler/131248 ... :opaokara:

Ποιοι Κόντε και μόντε(ς) τώρα μωρέ τώρα μμμμωωωωρρρρεεεέ? :D


Υ.Γ. Ελεύθερος, ωραίος (πολύ καλή ηλικία για μελλοντική υπεραξία), Μουντιαλικός (ήδη όμως "πίσω στο σπίτι του"), αλλά μέχρι και "ηφαιστειακός"... :shock: :o :ugeek:

http://r.search.yahoo.com/_ylt=AwrJ3V_c ... K4XBGPQis-

Υ.Γ. 2...Σε "έπιασα".......................giorgissS? :? 8-) :)

Υ.Γ. 3...ΑΡΔάκια.................ορμάτεεεεεεεεεεεεεε... :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό proedros » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 12:33

goran 64 έγραψε:Αν οι Ουκρανοί γίνουν τελικά κοινοτικοί, οι ξένοι μας θα είναι πλέον οι κάτωθι...
1...Μαουρίσιο...
2...Μάτος...
3...Ενρίκε...
4...Ζάμπα...
5...Ουάρντα...
6...Ζάιρο...
Με τον Ζάιρο να μην υπολογίζεται ήδη για το ρόστερ και μία πώληση, μεταξύ Ουάρντα και Ενρίκε φέρνουμε έναν παιχταρά, που παίζει όλες τις θέσεις της επίθεσης, τον ανασταίνουμε και γίνεται τριμπούρδελο ο πουστόγ@υρος! ;)

http://www.transfermarkt.com/joel-campb ... ler/131248 ... :opaokara:

Ποιοι Κόντε και μόντε(ς) τώρα μωρέ τώρα μμμμωωωωρρρρεεεέ? :D


Υ.Γ. Ελεύθερος, ωραίος (πολύ καλή ηλικία για μελλοντική υπεραξία), Μουντιαλικός (ήδη όμως "πίσω στο σπίτι του"), αλλά μέχρι και "ηφαιστειακός"... :shock: :o :ugeek:

http://r.search.yahoo.com/_ylt=AwrJ3V_c ... K4XBGPQis-

Υ.Γ. 2...Σε "έπιασα".......................giorgissS? :? 8-) :)

Υ.Γ. 3...ΑΡΔάκια.................ορμάτεεεεεεεεεεεεεε... :lol:


Αυτό το ότι θα γίνουν κοινοτικοί οι Ουκρανοί ρε παιδιά που το διαβάσατε???Μπορεί κάποιος να στείλει ένα link που μιλάει για αυτό το ενδεχόμενο γιατί εγώ δεν βρίσκω κάτι...Όσο για τον Κάμπελ ήδη ενδιαφέρονται ομάδες από καλά πρωταθληματα, δύσκολα έως αδύνατο να έρθει εδώ...Αλλά ακόμα και να ήθελε να έρθει Ελλάδα ο ΠΑΟΚ δεν θα μπορούσε να μπει σε διαπραγματεύσεις - αυτή την χρονική περίοδο που βιάζεται και ο άλλος προέρχεται από Μουντιαλ - αν δεν είχε οριστικοποιηθεί 100% το παραπάνω γεγονός με τους κοινοτικούς που προσωπικά επαναλαμβάνω πως δεν έχω ακούσει κάτι...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4512
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 12:55

Πρόεδρε μου, κατ αρχάς η πρόταση μου ξεκινάει με ένα "ΑΝ", οπότε δεν υπάρχει καμία βεβαιότητα γι αυτό... 8-)
Αν όμως η Ουκρανία γίνει "χώρα υπό ένταξη στην ΕΕ", τότε είναι ορθάνοιχτος ο δρόμος για να γίνουν πλέον ταυτόχρονα κοινοτικοί και οι Ουκρανοί ποδοσφαιριστές... ;)
Ψάξε, αν σε ενδιαφέρει πολύ, στο πολιτικό ρεπορτάζ, να βρεις πότε υπάρχει σύνοδος (και) γι αυτό το θέμα... :ugeek:

Τα υπόλοιπα, περί Κάμπελ, αποτελούν προσωπική μου επιλογή, που την υπερασπίζομαι, όσο κι αν διαφωνείς... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό mbison » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:06

Προς δανεισμο κ ο Μιχογιεβιτς. 4ος στοπερ ο Μαλεζας. Ο Χατς δειχνει δυκολιες στην προσαρμογη. Βλεπω και τον Κανιας για στοπερ σε περιπτωση αναγκης.
ΟΧτζησαιας για καποιο σοβαρο λογο πρεπει να δανειζεται. Το μυαλο μου παει στο πονηρο. Δεν βρισκω λογικη εξηγηση.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5164
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:14

O Ουάρντα ξέρουμε πότε ενσωματώνεται;
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό proedros » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:41

Ο Χατζησαίας είναι σχεδόν βέβαιο πως θα πάρει την θέση του Μαλεζά στο ρόστερ του χρόνου...Γι αυτό εξάλλου ανανέωσε...Από εκεί και πέρα η άποψη μου είναι πως ο Κρέσπο δεν θα ανανεώσει και πως θα κινηθούμε του χρόνου εκ νέου για στόπερ...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4512
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 18:13

Υπαρχει και ο μιχογεβιτς
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 19:06

Ο Χ"ψηλέας θα είναι αντικαταστάτης του Crespo του χρόνου και ο Mihojevic του Μαλεζά.

ΔΕΝ νομίζω να αναναιώσαμε τον Χ"ησαία για 4ο με τα διπλάσια 25 είναι και καλές χρονιά έκανε στον Ατρόμητο, αν δεν τον πίστευε ο Luce ο δε Mihojevic θέλει ματς πάρα πολύ καλά στοιχεία για κεντρ αμυντ και είναι 22 τον θέλει δανεικό ο ΟΦΗ/ΠΑΣ Γιάννενα/Ατρόμητος(που δε νομίζω αφού στείλαμε εκεί τον Χατζη).

Υ.Γ ήδη θα έχουμε στα 32 τον Varela και στα 33 τον Khacheridi.
και θα συμπληρώνουν ο Χ"ψηλέας με τον Mihojevic δεν αναναιώσαμε τον έναν για να παίζει ξανά δανεικός στα 26-27 του και τον άλλον για να τον στέλνουμε στα 23-24 του δανεικό από εδώ και από εκεί.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 19:35

Φίλε μου 30αρηδες είναι ο Varela και ο Χατς!Πως σε μια χρονιά ο ενας θα γίνει 32 και ο άλλος 33;Του χρόνου ίσως έρθει και η ώρα του Κουλη....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4989
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες