5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 21 Ιαν 2019, 22:58

Napoli4 έγραψε:Ρε φιλε γιατι να δωσουν οι αραβες και οι κινεζοι 2 μυρια στον βαρελα και οχι σε αλλον παικτη; οι κινεζοι εχουν 3 θεσεις ξενων αν δεν κανω λαθος, η μια θα παει στον βαρελα;;

Βεβαια υπαρχει και η πιθανοτητα να εχει ανανεωσει και να το αφηνουν ετσι μεχρι ναρθει καμια γκελα, και να το βγαλουν τοτε για να ηρεμησει ο κοσμος. Δεν ξερω τι να πω.



Οι κινέζοι όντως σταμάτησαν να δίνουν όπου να'ναι πακτωλό χρημάτων, οι άραβες όμως όχι.
Πρόσφατα η ομαδα του Πριγιο έδωσε 1,3 το χρόνο στον Ντακοστα τον πρώην στόπερ του γαύρου,τον οποίο αγόρασαν από την Τουρκία με 4 μύρια.
Εύκολα θα βρει (ως ελεύθερος κιολας) τα λεφτά που ζητάει στους κελεμπιες,μόνο εκεί ομως.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Ιαν 2019, 23:23

Ο Σιμόες δεν βρήκε τίποτε καλό στην Αραβία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Δευτ 21 Ιαν 2019, 23:25

obanebane έγραψε:
Napoli4 έγραψε:Ρε φιλε γιατι να δωσουν οι αραβες και οι κινεζοι 2 μυρια στον βαρελα και οχι σε αλλον παικτη; οι κινεζοι εχουν 3 θεσεις ξενων αν δεν κανω λαθος, η μια θα παει στον βαρελα;;

Βεβαια υπαρχει και η πιθανοτητα να εχει ανανεωσει και να το αφηνουν ετσι μεχρι ναρθει καμια γκελα, και να το βγαλουν τοτε για να ηρεμησει ο κοσμος. Δεν ξερω τι να πω.



Οι κινέζοι όντως σταμάτησαν να δίνουν όπου να'ναι πακτωλό χρημάτων, οι άραβες όμως όχι.
Πρόσφατα η ομαδα του Πριγιο έδωσε 1,3 το χρόνο στον Ντακοστα τον πρώην στόπερ του γαύρου,τον οποίο αγόρασαν από την Τουρκία με 4 μύρια.
Εύκολα θα βρει (ως ελεύθερος κιολας) τα λεφτά που ζητάει στους κελεμπιες,μόνο εκεί ομως.

Εγώ πάλι γιατί πιστεύω ότι η ομάδα του πριγιοβιτς τελευταία μέρα θα μας δώσει ένα μυριο για να τον αφήσουμε να πάει από τώρα.....
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 21 Ιαν 2019, 23:39

Αυτός είναι μυρωδιάς, εδώ τον έχουν κάνει δε ξέρω και εγώ τι,ο Τζανδαρης είναι καλύτερος από αυτόν και δεν κάνω καθόλου πλάκα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 21 Ιαν 2019, 23:54

Μολις ποσταρε ινστα στορυ που λεει οτι θα κλεισει λογαριασμό του επειδή ακούγονται πολλά λάθος πράγματα για το συμβόλαιο του...
στο μυαλό του έχει λέει αυτή τη στιγμή μόνο το πρωτάθλημα και το κύπελλο τίποτα άλλο δεν μετράει...
μάλλον του την πέσαν τα ΠΑΟΚτσάκια στο λογαριασμό του και έφαγε πολύ κράξιμο για αυτά που ζητάει!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:00

Προσοχή στα τρυπηματα και τίποτα άλλο
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:01

περιεργα πραγματα. αν οντως εχει ανανεωσει οπως ειπε ο φιλος στο τοπικ των μεταγραφων, δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο η ΠΑΕ τον αφηνει απροστατευτο. αν παλι δεν εχει ανανεωσει, σε τι ωφελει η ανθρωποφαγια; να καψουμε και τον εναν εκ των 2 βασικων στοπερ; κλασσικο, ΠΑΟΚτσηδικο, αυτογκολ.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:05

Αν υποψιαστώ ότι τα αρδ λένε μακακιες για το 1,5 εκατομμύριο απαιτήσεις... θα πηδηχτω από το ταράτσα
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Demir » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:06

μαλλον οι αρδ μας εχουν τρελανει στο παραμυθι και δεν βγαινει καποιος να τους διαψευσει.. και για μπισεσβαρ και κρεσπο χαζομαρες λεγανε.. και γερνιτσεκ και μπερκ μας φερνανε...
1,5 αποκλειεται να ζηταει.. εγω πιστευω θα τα βρουνε και ολα θα πανε καλα...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:07

jibbie Συμφωνώ απόλυτα, για μένα αν δε συμφωνήσει μέχρι το τέλος του μήνα πρέπει να μείνει εκτός ομάδας, το ξέρω ότι ακούγετε βαρύ ,ότι είναι καλός επαγγελματίας κτλ κτλ αλλα δε μπορουμε να στηριξουμε την υπολοιπη σεζόν σε παιχτη που ουσιαστικα θα εχει τελειωσει απο την ομάδα.
Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ανανεώσει, το βλέπω πολύ δύσκολο πάντως,κακά τα ψέματα.
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Τρί 22 Ιαν 2019, 00:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:10

Demir έγραψε:μαλλον οι αρδ μας εχουν τρελανει στο παραμυθι και δεν βγαινει καποιος να τους διαψευσει.. και για μπισεσβαρ και κρεσπο χαζομαρες λεγανε.. και γερνιτσεκ και μπερκ μας φερνανε...
1,5 αποκλειεται να ζηταει.. εγω πιστευω θα τα βρουνε και ολα θα πανε καλα...



Δε ξέρω τι ζητάει, δύσκολα πάντως να λένε ψέματα οι αρδ,θα είχε διαψευστεί από τον Γιώργη σίγουρα.
Ο παίχτης εδώ και πολύ καιρό στα βίντεο των χαιρετισμων του Σαββίδη στην ομάδα είναι στραβωμενος και κάνει μπαμ,μη λέμε τα ίδια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:15

Το ενδεχόμενο να μη θέλει η ομάδα να τον ανανεώσει το έχουμε σκεφτεί,θα μου πεις γιατί;
Δε ξέρω να απαντήσω.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:16

Επειδή θέλει να μείνει συγκεντρωμένος στο μεγάλο στόχο που είναι το νταμπλ, σκέφτεται να κλείσει τον λογαριασμό του σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης και να τον ανοίξει και πάλι όταν η ομάδα πετύχει τους στόχους της. Διαβάστε την ανάρτηση που έκανε ο κεντρικός αμυντικός από το Πράσινο Ακρωτήριο. «Λόγω των πολλών λανθασμένων πραγμάτων που ακούγονται για το νέο μου συμβόλαιο, είναι καλύτερο να κλείσω το λογαριασμό μου και να τον ανοίξω την πιο τυχαία στιγμή. Στο κεφάλι μου υπάρχουν μόνο δύο σκέψεις, να κατακτήσω το πρωτάθλημα και το κύπελλο, τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία» αναφέρει.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:20

Δε μου λέει τίποτα αυτό,ίσα ίσα περιπλέκει ακόμα περισσότερο τα πράγματα στο δικό μου μυαλό.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 22 Ιαν 2019, 00:41

Αν όντως θέλει πολύ περισσότερα λεφτά αλλά δεν του κάθεται (σωστά) ο ΠΑΟΚ και ούτε έρχεται ικανοποιητική πρόταση από εξωτερικό τώρα, γιατί να είναι ξένο σώμα και αλλά δακρύβρεχτα που γράφονται και να μην ξεσκιστεί μέχρι το τέλος της σεζόν για να αναζητήσει ως πρωταθλητής το τελευταίο του καλό συμβόλαιο;
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες