23. Δημήτρης Γιαννούλης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 18. Δημήτρης Γιαννούλης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 22 Δεκ 2016, 21:53

Το παιδι δεν ειναι ετοιμο για τον ΠΑΟΚ,στα τρικαλα δεν ηξερε που πατουσε και που βρισκοταν,πιθανον να ειχε επηρεαστει απο την κατασταση που επικρατουσε τοτε στην ομαδα,αυτο ομως δε του δινει πολλα ελαφρυντικα.
Δεν μου αρεσει να κανω κακη κριτικη σε πιτσιρικαδες,προτιμω τους ακριβοπληρωμενους οταν δεν αποδιδουν,γιαυτο και δεν εγραψα τιποτα τοτε,το κανω τωρα που ακουγετε οτι θα φυγει δανεικος,ελπιζοντας να γυρισει (αν φυγει) πολυ καλυτερος αποτι ειναι.
Άβαταρ μέλους
obanebane

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 22:00

Φύγε και γύρνα έτοιμος. Στοιχεία έχεις
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 22:40

Απ τις 26 Οκτωβρίου που έγραψες το παρακάτω, στην προηγούμενη κιόλας σελίδα του topic...

obanebane έγραψε:Μια χαρα τα πηγε,βεβαια δεν ειχε ιδιαιτερη δυσκολια το ματς,θεωρω οτι πρεπει να παρει περισσοτερες ευκαιριες,νομιζω οτι θα του τις δωσει ο Ιβιτς,αν δεν τον πιστευε δεν θα τον κραταγε στο ροστερ.

...μέχρι σήμερα που γράφεις το ακόλουθο...

obanebane έγραψε:Το παιδι δεν ειναι ετοιμο για τον ΠΑΟΚ,στα τρικαλα δεν ηξερε που πατουσε και που βρισκοταν,πιθανον να ειχε επηρεαστει απο την κατασταση που επικρατουσε τοτε στην ομαδα,αυτο ομως δε του δινει πολλα ελαφρυντικα.
Δεν μου αρεσει να κανω κακη κριτικη σε πιτσιρικαδες,προτιμω τους ακριβοπληρωμενους οταν δεν αποδιδουν,γιαυτο και δεν εγραψα τιποτα τοτε,το κανω τωρα που ακουγετε οτι θα φυγει δανεικος,ελπιζοντας να γυρισει (αν φυγει) πολυ καλυτερος αποτι ειναι.

...μετά απ την συμμετοχή του σε έναν αγώνα Κυπέλλου μόλις, στον οποίο μάλιστα όλη η ομάδα πήγαινε "σημειωτόν", πως γίνεται να άλλαξες τόσο πολύ γνώμη ρε Μπάνε??? :?

Μήπως γενικότερα βιαζόμαστε πολύ ορισμένες φορές τελικά??? ;)

Εντελώς φιλικά πάντα... 8-)
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 22:57

Κρίμα.
KOSTAS54

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:11

Προσπαθω παντα να μιλαω με βαση την εικονα των παιχτων,με ειχε απογοητευσει σε εκεινο το παιχνιδι,και απλα με το σχολιο μου ηθελα να δωσω δικιο στον Ιβιτς που μετα το ματς των τρικαλων δεν τον εχει εμπιστευτει καθολου.
Αλλωστε εγραψα οτι εχει ελαφρυντικα,και πουθενα δεν εγραψα οτι τον θεωρω κακο παιχτη,απλα αυτη τη στιγμη δεν μπορει ο ΠΑΟΚ να τον εμπιστευτει,και απο εδω και περα δεν υπαρχουν ματς που θα μπορεσει να παρει ευκαιριες.
Το οτι το καταλαβε και ο ιδιος ζητωντας δανεισμο,εμενα μου φτανει.
Ελπιζω να σε καλυψα.
Άβαταρ μέλους
obanebane

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:41

Μια χαρά με κάλυψες, όσο κι αν συνεχίζει να μου ακούγεται πολύ αντιφατικό όμως, το ότι "ένας νεαρός-φέρελπις παίχτης που μάλλον τον εμπιστεύεται ο προπονητής μας κρατώντας τον στο ρόστερ", σε ένα ματς με αντίπαλο τα τρίκαλα, μια ομάδα της Β' Εθνικής δηλαδή, "δεν ήξερε που πατάει και που βρίσκεται"... ;)

Το ότι δεν πήρε ευκαιρία π.χ. με τον Πανελευσινιακό που θα μπορούσε (και μόνο τότε, αφού όλα τα άλλα ματς ήταν πολύ καίρια λόγω βαθμολογίας μας στο ΠρωΚτάθλημα και υποχρέωσης μας για πρόκριση στην Ευρώπη), νομίζω ότι είχε αιτιολογηθεί επαρκώς (για την συμμετοχή Δεληγιαννίδη) από άλλους συμφορουμίτες... 8-)

Το αν τον αφήσει ή όχι ο Ίβιτς ΤΩΡΑ να πάει δανεικός θα φανεί, μην αλλάζοντας όμως τίποτα στα παραπάνω!!!!
Το αν φύγει είτε με την θέληση του είτε δίχως αυτήν, σίγουρα δεν μπορούμε να το ξέρουμε αν δεν βγει να το δηλώσει ο ίδιος στην καλύτερη των περιπτώσεων, γιατί ως τώρα το θεωρώ σκέτη ΑΡΔιά... :)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:47

goran,μου κανεις παρατηρηση;
Οκ καταλαβα πολυ καλα τι σου ξενισε στα γραφομενα μου,δε χρειαζεται να επαναμβανεσαι.
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 23:52

Εσύ το πήρες για παρατήρηση φίλε μου...Τα λόγια σου επανέλαβα και τίποτα παραπάνω... 8-)
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Panos Fanfaras » Παρ 23 Δεκ 2016, 13:20

Καλυτερα να παει καπου δανεικος να παρει παιχνιδια, εφοσον δεν υπολογιζεται αυτη τη στιγμη. Μικρος ειναι και εχει προοπτικη.
Δεν έχει νόημα να ζεις, άμα δεν είσαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Panos Fanfaras

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 23 Δεκ 2016, 13:39

Το όνομα Δημήτρης δεν πάει στον ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό back in black » Τετ 11 Ιαν 2017, 13:45

Ακούγεται οτι φευγει δανεικός για Ανόρθωση.
Είναι λίγο περίεργο πάντως που ο καλύτερος νέος παίκτης του περσυνού πρωταθλήματος και μάλιστα με αρκετές συμμετοχές, δεν μπόρεσε να βρει θέση στον ΠΑΟΚ, που στη θέση του αριστερά, πίσω απο το Λεοβατς δεν έχει άλλο καθαρό αριστερό μπάκ ( όταν χρειάσθηκε εκεί είδαμε Κρέσπο και Κίτσιου).
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 11 Ιαν 2017, 14:01

Το αυτό. :(
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό simba » Τετ 11 Ιαν 2017, 14:33

Ισως για να ψηθει ακομη περισσοτερο κ να παρει μαζεμενα ματς (ελπιζω)..

Αλλωστε υπαρχει κ ο Δεληγιαννιδης..Βεβαια, χωρις εμπειρια απο σουπαλιγδ..
Άβαταρ μέλους
simba

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:13

πολυ σωστος ο δανεισμος δε γινεται παιδακια με ταλεντο να χανουν χρονιες στις κερκιδες...πηγαινε αγορινα μου, δουλεψε, παρε παιχνιδια και επεστρεψε πιο δυνατος για να διεκδικησεις θεση...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:15

Να πάει, αρκεί να παίζει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: buffalobill4 και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler