15. José Ángel Crespo

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό wickerman » Πέμ 25 Οκτ 2018, 21:52

Ρε αδερφέ βγάλε την είτε ξανά πλάγιο είτε κόρνερ. Τι πας να μου την καλύψεις εκεί πέρα τη μπάλα αφού βλέπεις ότι ο άλλος έρχεται καμικάζι κατά πάνω σου;
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 25 Οκτ 2018, 21:59

Βλακεία αλλά δε σβήνει την εν γενει προσφορα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό wickerman » Πέμ 25 Οκτ 2018, 22:02

Εννοείται αυτό φίλε μου. Τρεις συνεχόμενους μήνες πολυτιμότερος παίχτης προφανώς και δικαιούται να κάνει ένα λάθος, απλά ήταν πολύ εύκολο λάθος και εντελώς αχρείαστο άρα πρέπει να σχολιαστεί(χωρίς χαρακτηρισμούς στον παίχτη προφανώς).
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 25 Οκτ 2018, 22:30

Δεν πήγαινε σ σένα το σχοκιο μου να ξέρεις

ΔΜεννειδα καν τι ήταν από πάνω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 26 Οκτ 2018, 00:08

ελλειψει εξαριου πρωτης κλασης
ανεβαινει κοβει ρανει,πηγαινει πισω

εχει ενα χωρο δρασης που σε λιγο στην περιοχη θα σταματα του αντιπαλου :lol:

στον ΠΑΟΚ ειχε την ευκαιρια να γινει πολυ καλυτερος παιχτης,διοτι του δωσαν απειρες ευθυνες

νομιζω δικαιουται ενα ταχυδυναμο κοφτη μπροστα του ωστε να μην ειναι τιραμολα

αυτος (με τον βαρελα) κανονικα πρεπει να κοβουν απλα οτι απομενει,αλλα αυτην την στιγμη βρισκονται στην πρωτη γραμμη της ανασταλτικοτητας της ομαδας
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Οκτ 2018, 12:31

Όλοι κάνουν λάθη, εκτός απ αυτούς που δεν κάνουν τίποτα, τους πεθαμένους και τον Θεό, οπότε........

Το δικό του μήνυμα έστειλε ο Χοσέ Άνχελ Κρέσπο, μετά το τέλος της αναμέτρησης του Π.Α.Ο.Κ με την Βίντι, για την τρίτη αγωνιστική των ομίλων του Europa League.

Ο Ισπανός αμυντικός του Δικεφάλου, με δόση αυτοκριτικής, στάθηκε στα λάθη που στοίχισαν το ματς στους «ασπρόμαυρους», απέναντι στην ουγγρική ομάδα.

«Κακή ημέρα στη δουλειά. Είναι ταπεινό να παραδέχεσαι τα λάθη σου. Είναι έξυπνο να μαθαίνεις από αυτά και ώριμο να τα διορθώνεις», ανέφερε στο μήνυμα του ο Κρέσπο.


Μπορεί να μην είναι Νέστα, αλλά χαίρομαι που έχει ένα απ τα περιβραχιόνια του αρχηγού, γιατί σίγουρα το αξίζει...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 26 Οκτ 2018, 12:46

Ελπιδοφόρο το ότι δεν έχει κραχτεί όσο θα μπορούσε μετά το χτεσινό ακόμα κι ο Κρέσπο. :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17948
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 26 Οκτ 2018, 14:30

shit happens κρεσπουρα. γενικά χθες δεν σου πήγε καλά αλλά όκ, συνεχίζουμε έχουμε άλλα μεγαλύτερα ψάρια να πιάσουμε φέτος...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 12 Νοέμ 2018, 12:49

Νομίζω ότι η Κρεσπούρα μας δείχνει (φυσιολογικότατα) σημάδια κόπωσης, σωματικής και πνευματικής...Ξέρει τόσο καλά την θέση, που, το δεύτερο, η χθεσινή του αντίδραση στην φάση του γκολ που τρώμε, θαρρώ το επιβεβαιώνει!
Ολόδικη του η ευθύνη, απ την στιγμή που η φάση (κακώς) έφτασε να τελειώσει με ασίστ, ενώ έπρεπε να τραβηχτεί!

Δεν είναι το πρώτο του λάθος που μας στοιχίζει γκολ, στα τελευταία παιχνίδια, αλλά άνθρωπος είναι, όχι σάιμποργκ!

Ελπίζω στην σειρά των "άνετων" αγώνων, που ακολουθούν αυτόν της Τετάρτης για το Κύπελλο, να πάρει ανάσες...
Θέλω να ανανεώσει, για τουλάχιστον δύο χρόνια ακόμα, γιατί έχει πολλά στοιχεία που τον κάνουν απαραίτητο...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 12 Νοέμ 2018, 15:52

Πασχιζα την ώρα του αγώνα να καταλάβω τι πήγε λάθος στο γκολ που φάγαμε.
Στα Χαιλαιτς είδα ότι κάλυπτε τον σκορερ.
Προκύπτει λοιπόν το ερώτημα, γιατί έχει το Α. στη φανέλα;
Γιατί όχι J. A.; επειδή συμπίπτει με του Κανιας;
Και γιατί όχι σκέτο J.;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8377
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 12 Νοέμ 2018, 18:23

Στο γκολ εντος Τουμπας ζωντανα,καθαρα αφηνει σωστα τον Καμαρα ο Βαρελα και παει πανω στην μπαλα,η οποια πηγαινει στον αντιπαλο παικτη στο υψος της περιοχης μας,για να τον μαρκαρει και εκει γινεται το λαθος του Κρεσπο αλλα και του Κιτσιου που ολιγορουν λιγο και δεν τον καλυπτουν(τον Βαρελα),με αποτελεσμα ο Καμαρα να τους προλαβει και να κανει το γκολ.

Κατα τα αλλα οπως τα λεει ο Γκοραν.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5493
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 12 Νοέμ 2018, 18:27

Νόμιζα ότι θα ξεκουραστείς, αλλά λόγω έλλειψης παικτών μάλλον θα ξεκινήσεις, είτε σαν στόπερ, είτε σαν αριστερό μπακ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89686
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 21 Νοέμ 2018, 12:29

Κάτι για αποχώρηση απ την χθεσινή προπόνηση με ενοχλήσεις στο ισχίο άκουσα..Υπάρχει κανένα νεότερο? Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό κι έχουμε την Κυριακή "μπερδεμένο" δίδυμο στόπερς, απέναντι σε έναν καλό σκόρερ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 21 Νοέμ 2018, 12:40

ινπαοκ

Συγκεκριμένα ο Ισπανός αισθάνθηκε μια μικρή ενόχληση στον ραπτικό μυ (στην περιοχή του ισχίου) κι αποχώρησε από το τελευταίο κομμάτι της προπόνησης για να προφυλαχθεί.

Σήμερα (21/11) η κατάστασή του θ’ αξιολογηθεί οπότε είναι λογικό να υπάρχει ανησυχία για το αν θα χρειαστεί να λείψει κάποιες μέρες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89686
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό dini26 » Τετ 21 Νοέμ 2018, 12:50

ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να ειναι γερος.

αν απουσιασει ομως,

ουτε με ταμα δε βλεπω να βγαζω 11δα φετος στον ξερολα :lol: :lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες