27.Γιάννης Μυστακίδης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 23 Ιούλ 2018, 17:30

Με με καλή προτασουλα κοντά στο 1 χαρτί και ίσως και κάτι παραπάνω ας τον δώσουνε.Έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να παίξει σε αυτόν τον ΠΑΟΚ βασικός οπότε δεν νομίζω ότι και ο ίδιος θέλει να ναι 18 και κέρκιδα οπότε καταλαβαίνετε.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 30 Ιούλ 2018, 10:28

Ιδού ένα καλό θέμα για συζήτηση, μετά την αναμενόμενη και διαφαινόμενη απόκτηση του Ακπόμ...
Με την φιλοδοξία που έχει δείξει ο Μύστα και μάνατζερ τον "πολύ" κουτσό λιάκο, δεν νομίζω να μείνει σαν 3ος φορ!

Οπότε, πώληση ή δανεισμός?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδηςω

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 30 Ιούλ 2018, 10:32

Π ληση αν κ θα πιάσει το ποκυ 455
Χιλ κ ιςως λεω πολλα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Παρ 03 Αύγ 2018, 15:52

Στεναχωριέμαι που φαίνεται να μην σε υπολογίζουν.Γιατί ξεκίνησες καλα την προετιμασία.Και είχες παντα καλα χαρακτηρηστικά.Δεν ξέρω όμως τι γίνεται είσαι απ'τους παίκτες ερωτηματικά.Τοσο πολύ να τον πήγε πίσω ο τραυματισμός;Φετος θα μπεί στα 24 δεν γίνεται να είναι τόσο πίσω.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Παρ 03 Αύγ 2018, 16:00

Και εγω στεναχωριέμαι για Μυστακίδη. Είχε καλα χαρακτηριστηκα και στον αγωνα με Παναθηναικο περυσι φανηκε οτι είχε επανέλθει απο τον τραυματισμό του. Ισως δεν έχει κερδίσει ακόμα την εμπιστοσύνη του Λουτσέσκου. Αν και στη συγκεκριμένη περιπτωση θεωρώ φυσιολογικό να θέλει να πάρει δεύτερο σεντερ φορ στη λίστα..μονο με Πριγιοβιτς δεν γινεται..
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 03 Αύγ 2018, 16:08

Δεν ξέρω τι γίνεται και δεν υπολογίζεται ίσως είναι και δική σου ευθύνη αυτό το γεγονός ομολογώ ότι σε γουστάρω πάντα προσπαθούσες και έδινες το καλύτερο ίσως όμως δεν είναι αρκετό ίσως δεν αρπαξες και την ευκαιρία για καθιέρωση ίσως χρειάζεται να πάρεις κάπου αλλού αυτό τον χρόνο τεσπα μάλλον μας χαιρετάει και φέτος με μια ενδεχόμενη πώληση να μην είναι μακριά...
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 03 Αύγ 2018, 16:38

γενικα εγω θα ελεγα αυτο με ενοχλει λιγο,ουτε ο λαμπρου,ουτε ο μυστακ,ουτε και οχ αρισης ηταν κακοι
οκ τον μυστακιδη στα χαμενα τον ειχαν αν κρινω απο τα μπες βγες δεν τον πιστευαν εξ αρχης

κακως

αν θελουν να παραμεινουν στην ομαδα να αρπαξουν την ευκαιρια αν και ο λουτσε δειχνει παλαιολιθικος(για καλο) σε τετοια ζητηματα,π.χ στην ξανθη επρεπε να γινει πανικος,απωλειες κ.λπ για να αλλαξει μυαλα για καποιους παιχτες(πελκα,λημνιο κ.λπ παντως συνεβη και αρπαξαν την ευκαιρια) και να παρει μπρος επιτελους η ομαδα με λιγο νευρο και ταχυτητα μπροστα!

δεν ξερω,ειναι δυσκολη η αποφαση,πρωτος στο χωριο ή δευτερος στην πολη και βλεπουμε?


εγω θα ηθελα λαμπρου στην ομαδα,αλλα και χαριση!
μυστακιδη και αυτος μου αρεσει αλλα αν θεωρουν πως κ.λπ τοτε ας τον δωσουν δανεικο καπου ενα χρονο
εχει καλες προοπτικες και σιγουρα δεν τον πηραν τα χρονια,συγκυριες!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 03 Αύγ 2018, 17:02

Λογθκα βαζελο αν κ προτιμω οωληση οκκανδια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 03 Αύγ 2018, 17:07

Μας χαιρεταει ο Μυστα και δικαίως...
Ας πάει κάπου δανεικός να πάρει παιχνίδια, λογικά ψάχνουν ομάδα. Αν βρεθεί και για πώληση ακόμα καλύτερα
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 03 Αύγ 2018, 17:32

μακάρι να πωληθεί σε ομάδα του εξωτερικού και να κρατήσουμε ποσοστό μεταπώλησης
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό back in black » Παρ 03 Αύγ 2018, 17:47

Προφανώς ακόμη ένας που έχει ξεπερασθεί από τη ραγδαία εξελισσόμενη δυναμική της ομάδας. Έχει καλό μάνατζερ δεν θα χαθεί, το ζητούμενο να ωφεληθεί και ο ΠΑΟΚ.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 04 Αύγ 2018, 10:39

Η αντικατάσταση του απ τον Απκόμ, στην λίστα των παιχτών μας για τα ματς με Σπαρτάκ, δείχνει ότι μας χαιρετάει...

Η δική μου άποψη είναι ότι, στον Ατρόμητο, μάλιστα στην θέση του Ουάρντα, μπορεί φέτος να κάνει το come back...
Θέση όμως, που στον Π.Α.Ο.Κ., είναι διπλοτριπλοκαπαρωμένη, ίσως μάλιστα για τα επόμενα 2-3 χρόνια, από Πέλκα, Μπίσεσβαρ και Καντουρί, οπότε δεν νομίζω να μπορέσει απ του χρόνου να διεκδικήσει, άρα θα πάει για πώληση...
Το κακό είναι ότι αυτοί "πρόλαβαν" να αποκλειστούν ήδη απ την Ευρώπη και δεν θα έχει περιθώριο να φανεί εκεί...

Βέβαια, με τον ατζέντη που έχει, πιστεύω ότι βρίσκει άνετα θέση στο ρόστερ μιας Β' Γερμανίας, like diam@nt@kos...


Υ.Γ. Πάντως δεν θα ήθελα να τον δω κάποια στιγμή στην κούλα του χαρτιού, ως άλλον οικοδόμο και το δηλώνω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 10:19

Δανεικός λέει ο Μυστα και φέτος το αποφάσισανε! metrosport.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 05 Αύγ 2018, 10:54

Β' Γερμανίας το καλύτερο σενάριο για τον Μυστακίδη.
Δεν θα έχει και θέμα προσαρμογής.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 27.Γιάννης Μυστακίδης

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 05 Αύγ 2018, 11:15

Ακριβώς! Ή έστω μια μικρομεσαία από Βέλγιο Ολλανδία τέτοιο πρωτάθλημα τέλος πάντων
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες