70.Στέλιος Κίτσιου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 23:20

Κοιτάξτε ο Στελάρας καλός ήταν μαχητικός για backup και από την άλλη μεριά με το άλλο πόδι αν έχωνε και το goal ακόμα καλύτερα.

Βγήκε το είπε και ο Luce για την κίτρινη και να'παιρνε ρυθμό μετά τον τραυματισμό ο Vieirinha.
Η κίτρινη ούτε εγώ νομίζω ήταν απλά παρατήρηση μόνο..!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 23:57

ΑποστόληςΑ έγραψε:Μια χαρά ήταν σήμερα, αν και έπαιζε με ανάποδο πόδι. Η κίτρινη που του χρεώθηκε δεν νομίζω ότι ήταν.

Συμφωνώ
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 00:55

theo-drama έγραψε:
theo-drama έγραψε:Καλος οσο επαιξε και με αναποδο ποδι,λιγο φαινεται να εχει προβλημα διαχειρησης (των δυνατων μαρκαρισματων)που του αποφερουν τις κιτρινες καρτες και που δεν ειναι ολες.

και γι αυτο τον εβγαλε λογω κιτρινης.

+ 1...
Δεν είχε όμως και καλά τελειώματα, στις φάσεις που συμμετείχε επιθετικά...
Τακτικά όμως ήταν πολύ καλός, αν και ποιοτικά ήταν και σήμερα μετριοκακός...
Αυτός είναι ο Στέλιος, αλλά χρειάζεται και παιχνίδια για να αποκτήσει καλύτερο αγωνιστικό ρυθμό...
Σε επόμενους αγώνες, νομίζω ότι πρέπει να παίξει και στην θέση του Μάτος, για να τον φρεσκάρει...
Το καλοκαίρι ας βρουν έναν καλύτερο του να φέρουν, αν κριθεί τελικά ανεπαρκής και σαν back up...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Ettien » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 01:13

Καλός ήταν σημερα και θα ηταν καλύτερος αν έπαιζε στην κανονική του θέση. Θα μπορούσε να παίξει στα αριστερα ο Μάτος που έχει γραψει εκει πολλές συμμετοχές στην Ντνιπρο. Οταν όμως έχει δεχτεί σωστά ή λάθος κιτρινη απο το πρωτο ημίχρονο και υπαρχει και το προηγουμενο της αποβολής στο παιχνίδι με τον αρη, νομίζω ότι ορθά τον εβγαλε ο Λουτσεσκου.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό tsou » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 03:44

ξέρω πολλοί σε κράζουν αλλά για μένα ήσουν και παραμένεις ο μόνος επαγγελματίας αθλητής-ποδοσφαιριστής (μαζί με κουλούρη) από όλη την ελληνική σαπίλα σχολής χαζοχαρούμενων κλάους που έχουμε δει στο παρελθόν.
συνέχισε την σκληρή δουλειά με σκυμμένο κεφάλι όπως κάνεις, και κάθε μέρα να στοχεύεις στην βελτίωση.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό nickgg » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 06:31

theo-drama έγραψε:Για μενα με Ξανθη,πρεπει να ξεκινησει για να αρχισει να παιρνει ρυθμο και παραλληλα να νοιωσει κομματι της φετινης ομαδας.
Επισης να αρχισει να ανησυχει ο Ματος και να μην παιζει χαλαρα σε καποια ματς
(και οχι μονο αυτος),κρατωντας δυναμεις,για να παιζει βασικος σε ολα.



εεε φαγώθηκες να τον ξεκινήσεις και τον έβαλες αριστερα.
αν ήταν απο δεξιά θα το παστέλωνε.
nickgg
 
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Πέμ 01 Οκτ 2015, 17:49

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 09:32

Μπράβο Στέλιο συνέχισε έτσι.Λίγο προσοχή στα μαρκαρισματα, μη δίνεις δικαίωμα στα κοράκια
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Κυρ 25 Νοέμ 2018, 11:04

Μπράβο Στελακη δίνεις ότι έχεις κάθε φορά που παίζεις τι να πει κανείς για σένα!
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 18 Δεκ 2018, 00:04

Ξαναήρθε η ώρα σου!
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 18 Δεκ 2018, 13:38

Επιτέλους! Δεν του αξίζει τόση απαξίωση.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 18 Δεκ 2018, 14:43

Εννοειται Αποστολη,αλλα δυστυχως στο κανιβαλισμο ειμαστε πρωτοι.Στελλαρα αποδειξε οτι αξιζεις να εισαι μερος της ομαδας.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 18 Δεκ 2018, 14:55

Ας παιξει οσο γινεται μεχρι το καλοκαιρι και ας ερθει ενα αξιολογο συγχρονο μπακ ετσι ωστε να μην υπαρχει τοσο χαωδη ποιοτικη διαφορα βασικου με αναπληρωματικο. Αραγε αυτες οι ακαδημιες μας διακοσμητικες ειναι και δε μπορουμε να ανεβασουμε ενα παικτη?
Dimg4
 

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 18 Δεκ 2018, 15:04

ΑποστόληςΑ έγραψε:Επιτέλους! Δεν του αξίζει τόση απαξίωση.

Κάλλιστα θα μπορούσε να έχει πάρει αρκετά παιχνίδια φέτος αντί του κουρασμένου σωματικά και ψυχικά Matos.Εντάξει δεν είναι κι ο Danny Alves(στα νιάτα του) όμως χαλαρά σε οποιοδήποτε ποκεμον θα αποθέωνοταν και θα ήταν βασικός στην Εθνική!Εκτός αν πιστεύει κάποιος πώς Torosidis,Bakakis,Kivrakidis είναι καλύτεροι απο αυτόν.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 18 Δεκ 2018, 15:18

Ναι είναι όλοι καλύτεροι. Μου αρέσει που έβαλες και Τοροσίδη βρε φίλε μου που έχει παίξει και τόσα χρόνια καμπιονάτο. Τέσπα ξέρουμε ποιος είναι ο Στέλιος, δε χρειάζεται λιβάνισμα, μακάρι να πιάσει τη ευκαιρία απ τα μαλλιά.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό tad » Τρί 18 Δεκ 2018, 15:34

Όπως γράφει και ο Τόλαρος ο Τοροσίδης υπήρξε πολύ καλύτερος ...

ο Στέλιος σίγουρα όμως δεν είναι χειρότερος από ότι άλλο κυκλοφορεί στην Ελλάδα στην θέση. μια χαρά παίχτης είναι για αναπληρωματικός σε αυτό τον ΠΑΟΚ. Το μεγάλο πρόβλημα μαζί του είναι ότι τα τελευταία χρόνια δεν έχει βελτιωθεί κυρίως στο κομμάτι των τελειωμάτων είτε με σέντρα είτε με πάσα στο μπροστινό μέρος του γηπέδου. π.χ. η βελτίωση του Γιαννούλη είναι πολύ εμφανής σε αυτό το κομμάτι.

το να ξαναλέμε όμως ότι η απαξίωση δεν κάνει καλό είναι μάταιο. εννοείται ότι είναι παίχτης εθνικής αφού σε αυτή παίζει ο μπακάκης ...

στέλιο άνοιξε τα μάτια σου και παίξε μπάλα ... η ευκαιρία σου χαμογελάει ακόμα μία φορά ... πάρτην επιτέλους για να καθιερωθείς και να κερδίσεις και ένα συμβόλαιο ζωής. αλλιώς σε βλέπω να βολοδέρνεις σε περιβάλλοντα ασταθή
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες