70.Στέλιος Κίτσιου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 29 Σεπ 2018, 01:57

Εγώ πιστεύω ότι δεν βελτιώνεται καθόλου,αντίθετα έχει πάρει την κατιούσα.
Αν δεν έχεις κότσια να αντέξεις στις αναποδιές που θα σε βρουν,στον βασιλιά των σπορ με όλο και περισσότερα παιδιά να ασχολούνται κάθε χρόνο παγκοσμίως,το χάνεις το παιχνίδι εύκολα.
Μια χαρά τα πήγε ο Στέλιος,θα λέει στα εγγονια του οτι μεχρι το 2018 επαιζα στον ΠΑΟΚ,πολυ μεγαλο πράγμα για τις ποδοσφαιρικες ικανοτητες του.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 29 Σεπ 2018, 09:03

Πολύ σωστή η τελευταία πρότασή σου.
Η διαφορά ποιότητας με τον Μάτος είναι χαώδης, σε όλα, από τα καθαρά αθλητικά, μέχρι την αντίληψη και το διάβασμα του παιχνιδιού. Δεν ''φταίει'' αυτός βέβαια, που ακόμα είναι στην ομάδα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 29 Σεπ 2018, 10:15

Έχω σταθεί δεκάδες φορές υπέρ της παραμονής Κίτσιου.

Προχτές ήταν εκτός τόπου και χρόνου και φαινόταν αυτό. Το παράδοξο είναι ότι λίγο βελτιώθηκε όταν πήγε αριστερά, αλλά μετά τα σκατωσε πάλι.

Μόνη του δικαιολογία ότι απ το πουθενά , ξεχασμένος για μήνες, τον πέταξε μέσα σε ματς που όλη η ομάδα αδιαφορούσε και σερνοταν, ενώ ο αντίπαλος φλέγονταν για αποτέλεσμα .
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Σάβ 29 Σεπ 2018, 10:33

Άδικη κριτική.
Ο άνθρωπος είχε να παίξει 5 μήνες μπάλα σε επίπεδο ενός αγώνα.

Κανείς δεν είπε ότι είναι επίπεδου Ματος . Όμως θέλουμε έναν μπακ-απ του Ματος ισάξιο του???

Κατά την γνωμη μου είναι μια χαρά για αναπληρωματικός του Ματος για μικρά παιχνίδια της λιγδας.

Δλδ στην Ελλάδα, ποιος είναι καλύτερος του? Ο Μπακακης? Ο Κιβρακίδης? Δεν νομίζω. Απλά ο Μπακακης έχει ρυθμό αγώνων κάτι που λείπει από Κιτσιου.

Και στην τελική , θέλετε να φέρουμε κι άλλον ξένο στην θεση του? Ο Λύρατζης έχει χρόνο ακόμη για την πρώτη ομάδα.
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 29 Σεπ 2018, 11:17

Πισω ανθρωποφαγοι. Καλα το ειπε ο γατουλης Μαο Μαο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 29 Σεπ 2018, 11:24

Yes sir...

Εικόνα :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Σάβ 29 Σεπ 2018, 17:01

kastrakis έγραψε:Δλδ στην Ελλάδα, ποιος είναι καλύτερος του? Ο Μπακακης? Ο Κιβρακίδης? Δεν νομίζω. Απλά ο Μπακακης έχει ρυθμό αγώνων κάτι που λείπει από Κιτσιου.


Ακριβώς αυτο ήταν το πόιντ μου στο προηγούμενο πόστ μου, ΩΣΤΟΣΟ ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας. Η θέση του δεξιού μπακ στην εντεκάδα μας είναι αυτή στην οποία υπάρχει η μεγαλύτερη διαφορά μεταξύ της βασικής και της αναπληρωματικής επιλογής. Χάσμα μπορούμενα πούμε οτι υπάρει μεταξύ matos και κίτσιου. Αυτό συνεπάγεται οτι ποτέ δε θα μπορέσει ο συμπαθής κατά τα άλλα κίτσιου να έχει αγωνιστικό ρυθμό. Άρα τι κάνεις; Ή βάζεις τον matos βασικό σε όλα τα παιχνίδια στα οποία θα είναι διαθέσιμος και πας με vieirinha για όποτε χρειαστεί να λείψει ο βραζιλιάνος με τιμωρία ή θα πρέπει να αποδεθείς οτι κάθε φορά που θα μπαίνει ο κίτσιου θα αποδίδει κάτω του μετρίου.

Για μένα το δίπολο θα έπρεπε να είναι ή φτιάχνεις τον κίτσιου για να είναι πιο συγκεντρωμένος και αποτελεσματικός ακόμα κ αν αυτό είναι στη χάση και στη φέξη ή αν έχεις εξαντλήσει όλα τα περιθώρια για να συμβεί αυτό, πας να βρεις κάποιον καταλληλότερο για τον γενάρη...
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό tzelas » Σάβ 29 Σεπ 2018, 17:42

ή ετοιμάζεις και δίνεις ευκαιρίες και σε Λύρατζη και αν αποδειχθεί καλύτερος του Κίτσιου κερδίζεις έναν νέο παίκτη με προοπτικές
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 29 Σεπ 2018, 18:15

Υπαρχουν και μεσες λυσεις ρε σεις. Δηλαδη εχεις Λεμπρον και απο πισω Τσαιρελη και λες "ε τι θες 2 λεμπρον"?/?
Οχι απλα θελω κατι ενδιαμεσο ετσι ωστε οταν λειπει ο ματος να μην κανουμε προσευχες
Dimg4
 

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 29 Σεπ 2018, 20:50

Ο Λύρατζης είναι μικρός ακόμη (22/2/2000), αλλά από πέρυσι είχε ξεχωρίσει στην Κ20 και φέτος στην Κ19. Με την ΑΕΚ σκόραρε το 4-0. Οι μέχρι τώρα εμφανίσεις του δηλώνουν ότι ο παίκτης θα κάνει καλή καριέρα, αλλά το μέχρι πού θα φτάσει εξαρτάται από τον ίδιο. Αν την δει high talent την κάτσαμε, κι εμείς κι αυτός, πράγμα που απεύχομαι.
Νομίζω ότι από του χρόνου θα αγωνίζεται στην βασική ομάδα. Ίσως τον δούμε και φέτος σε κανένα ματς κυπέλλου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89859
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 29 Σεπ 2018, 21:39

18 στα 19 δεν τον λες και μικρο.
Στον Αγιαξ θα ηταν μεσηλικας.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29869
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό falconakis » Κυρ 30 Σεπ 2018, 00:13

Χρόνια πολλά Στελλαρα και μην το βάζεις κάτω...Ελπίζω να μην ήταν η τελευταία ευκαιρία σου....

Στάλθηκε από το Neffos C5 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1789
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 02 Οκτ 2018, 12:59

john4serres έγραψε:18 στα 19 δεν τον λες και μικρο.
Στον Αγιαξ θα ηταν μεσηλικας.

Σωστό το σχόλιο για Λύρατζη.

Λοιπόν Στέλιε Κίτσιου, στρώσε τον κώλο σου κάτω στις προπονήσεις, δείξε στον κόουτς πως αξίζει να σε υπολογίζει και μην αφήνεις το μυαλό σου να κάνεις χαζομάρες πάνω στο παιχνίδι.

ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 02 Οκτ 2018, 15:08

Ρε φιλε τι να βελτιωσει πλεον? Αυτος ειναι ο Κιτσιου, ειναι σχολη αραμπατζη οπου αν παιζει θα σου κανει 3-4 πολυ καλα ματς σε ολη τη σεζον αλλα θα σου κανει 15 λαθη ερασιτεχνικα. Το παιδι δε φταιει που τον εχουν στο ροστερ του 2018. Τον κρατησαν απλα επειδη δε μιλαει ως μπακ απ. Λες και δεν υπηρχαν αλλοι παικτες που θα ηταν κατι ενδιαμεσο
Dimg4
 

Re: 70.Στέλιος Κίτσιου

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 02 Οκτ 2018, 15:12

25 χρονων εφτασε και ακομα μιλαμε για τον Κιτσιου που ΘΑ παρει χρονο συμμετοχης, ΘΑ βελτιωθει, ΘΑ παιξει μπαλα στον ΠΑΟΚ.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29869
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες