ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (NS2)

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:35

Για ποιο λόγο να μην μπορείς να πάρεις ηλεκτρονικά το διάρκειας και να πρεπει να πας από τα εκδοτήρια!Ο άλλος που μένει Γερμανία η Ορεστιάδα θέλει να το βγάλει από το σπίτι του μέσω ίντερνετ πληρώνοντας και να το Πάρει δε μπορεί να ρθει μέχρι τα εκδοτήρια! Για μένα η μεγάλη επιτυχία θα ναι όταν σταματήσουν εντελώς να εκδίδονται εισιτήρια για μεμωνομενα ματς και έχει μόνο διάρκειας δηλαδή μέχρι τις 16 Αυγούστου Πουλάς 26.000 διάρκειας και μετά τέλος για όλη τη χρονιά δεν θα κόβει η ΠΑΕ σε κάθε ματς εισιτήρια.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:39

desperando έγραψε:
goran 64 έγραψε:kataramenos5 εσύ?
Κι άμα δεν έχω γκαφρά και έχω καταφέρει μονάχα να μαζέψω ίσα ίσα ένα 20άρικο γι αυτό το ματς, τότε τι είμαι?
Κανένα ζωντανό, να περιμένω 2-3 ώρες στην ουρά, έχοντας στήσει μάλιστα ιγκλού το βράδυ έξω απ τα εκδοτήρια?

Απορώ γιατί εν έτει 2018 να στήνεται κάποιος στην ουρά και δεν αγοράζει το εισιτήριο του διαδικτυακα


Γιατι στην Ελλαδα δεν ειναι 2018
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6163
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:48

Γιατί κάποιοι αρνούμαστε να γίνουμε κάτι άλλο απ αυτό που είμαστε...Ευρωπαίοι δηλαδή, με το ζόρι και το στανιό...
desperando έγραψε:
goran 64 έγραψε:kataramenos5 εσύ?
Κι άμα δεν έχω γκαφρά και έχω καταφέρει μονάχα να μαζέψω ίσα ίσα ένα 20άρικο γι αυτό το ματς, τότε τι είμαι?
Κανένα ζωντανό, να περιμένω 2-3 ώρες στην ουρά, έχοντας στήσει μάλιστα ιγκλού το βράδυ έξω απ τα εκδοτήρια?

Απορώ γιατί εν έτει 2018 να στήνεται κάποιος στην ουρά και δεν αγοράζει το εισιτήριο του διαδικτυακα

Γιατί υπάρχουν ακόμα άρρωστοι, που γουστάρουν να μυρίζουν Τούμπα κι απ τα εκδοτήρια, ζώντας την ζωντανά...
Ακόμα και σαν ζωντανά...Γιατί αυτά μας έχουν κάνει τον πιο εντυπωσιακό οπαδικό λαό στο παγκόσμιο στερέωμα...

...κι όταν θα πααααάω στοον τρελογιατροοοοοοό... :opaokara:
θα τον τρελάάάάάνωω καιιιιιι ααααααυτοοοοοοόν... :opaokara:
Λα λα λα λαααααα, λα λα λα λαααααα...................
:opaokara:

:nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:50

Εγώ το εισιτήριό μου επί Santos, στην μεγάλη μας νίκη επί βάζελου με 2-1, το 2010, το είχα αγοράσει διαδικτυακά και το εκτύπωσα στον printer μου. Μετά από 8 έτη δεν μπορεί, τα πράγματα θα έχουν εξελιχθεί έτι περαιτέρω.
Η κάρτα βέβαια δεν μπορεί να αποσταλεί μέσω e-mail, μπορεί όμως ταχυδρομικά, εφόσον η πληρωμή (και η κράτηση της θέσης) έγιναν διαδικτυακά. Μου κάνει εντύπωση να μην μπορεί να γίνει αυτό, ή να μην υπάρχει ξεχωριστή ουρά για όσους έχουν ήδη καπαρώσει τη θέση.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90094
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:28

Στην εταιρεία που δουλεύω μας ήρθε προσφορά για τη διαφήμιση του επαναληπτικού.

Αυτό που δεν ήξερα είναι ότι τον αγώνα στην Ελβετία τον έχει το Ε. :opaokara: :opaokara:

Πληροφοριακά, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάπου.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:29

goran 64 έγραψε:Γιατί κάποιοι αρνούμαστε να γίνουμε κάτι άλλο απ αυτό που είμαστε...Ευρωπαίοι δηλαδή, με το ζόρι και το στανιό...
desperando έγραψε:
goran 64 έγραψε:kataramenos5 εσύ?
Κι άμα δεν έχω γκαφρά και έχω καταφέρει μονάχα να μαζέψω ίσα ίσα ένα 20άρικο γι αυτό το ματς, τότε τι είμαι?
Κανένα ζωντανό, να περιμένω 2-3 ώρες στην ουρά, έχοντας στήσει μάλιστα ιγκλού το βράδυ έξω απ τα εκδοτήρια?

Απορώ γιατί εν έτει 2018 να στήνεται κάποιος στην ουρά και δεν αγοράζει το εισιτήριο του διαδικτυακα

Γιατί υπάρχουν ακόμα άρρωστοι, που γουστάρουν να μυρίζουν Τούμπα κι απ τα εκδοτήρια, ζώντας την ζωντανά...
Ακόμα και σαν ζωντανά...Γιατί αυτά μας έχουν κάνει τον πιο εντυπωσιακό οπαδικό λαό στο παγκόσμιο στερέωμα...

...κι όταν θα πααααάω στοον τρελογιατροοοοοοό... :opaokara:
θα τον τρελάάάάάνωω καιιιιιι ααααααυτοοοοοοόν... :opaokara:
Λα λα λα λαααααα, λα λα λα λαααααα...................
:opaokara:

:nairepaok:

Αποφάσισε βρε άνθρωπε μου, είσαι άρρωστος και γουστάρεις να μυρίζεις Τούμπα ακόμα και στα εκδοτήρια ή είσαι ένας γκρινιάρης που ενώ υπάρχει πιο εύκολος και ξεκούραστος τρόπος για να κάνεις τη δουλειά σου,εσύ συνειδητά επιλέγεις να μην το κάνεις?
Αλλά παράλληλα σχολιάζεις αρνητικά την οποία ταλαιπωρία περνάς
Ξέρεις και τα δύο δεν κολλάνε.

Υγ αυτό που έγραψες στην αρχή είναι μεγάλη αλήθεια, δυστυχώς πάρα πολλοι αρνούνται πεισματικά να εξελιχθούν,με αποτέλεσμα να ισχύει ακριβώς αυτό που λέει ο cccp... στην Ελλάδα δεν έχουμε 2018.
Δυστυχώς όπως σε όλα τα πράγματα την πληρώνουν αυτοί που δεν φταίνε
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:32

Paoki94 έγραψε:@desperado
A] To διαρκείας και να το πάρεις ηλεκτρονικά, πρέπει να το παραλάβεις από τα εκδοτήρια! :?
Β] Το σύστημα με τα online queue είναι απαράδεκτο, γιατί ενώ περιμένεις 4 ώρες, διαβάζεις στο paok24 ότι τέλειωσαν τα εισιτήρια και απορείς.
Γ] Τα εισιτήρια που επιστρέφονται από συνδέσμους κτλ, βγαίνουν τελευταία στιγμή στα εκδοτήρια.

Θέλει δουλίτσα το πράγμα ακόμα. Εν έτη 2018. :!:

Edit: Αναφέρομαι σε αγώνες υψηλής ζήτησης, derby και ευρωπαικά. Για απλούς αγώνες, μαζί σου.

Εμένα το διάρκειας μου το στείλανε στη Γερμανία.
Δεν είναι απαραίτητο να το πάρεις από τα εκδοτήρια.

Όσο για μεμονωμένα εισιτήρια δεν έχω μεγάλη εμπειρία,μόνο μια φορά έβγαλα για έναν φίλο σε παιχνίδι με γαύρο και μου πήρε 5λεπτα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:45

desperando έγραψε:
goran 64 έγραψε:Γιατί κάποιοι αρνούμαστε να γίνουμε κάτι άλλο απ αυτό που είμαστε...Ευρωπαίοι δηλαδή, με το ζόρι και το στανιό...
desperando έγραψε:Απορώ γιατί εν έτει 2018 να στήνεται κάποιος στην ουρά και δεν αγοράζει το εισιτήριο του διαδικτυακα

Γιατί υπάρχουν ακόμα άρρωστοι, που γουστάρουν να μυρίζουν Τούμπα κι απ τα εκδοτήρια, ζώντας την ζωντανά...
Ακόμα και σαν ζωντανά...Γιατί αυτά μας έχουν κάνει τον πιο εντυπωσιακό οπαδικό λαό στο παγκόσμιο στερέωμα...

...κι όταν θα πααααάω στοον τρελογιατροοοοοοό... :opaokara:
θα τον τρελάάάάάνωω καιιιιιι ααααααυτοοοοοοόν... :opaokara:
Λα λα λα λαααααα, λα λα λα λαααααα...................
:opaokara:

:nairepaok:

Αποφάσισε βρε άνθρωπε μου, είσαι άρρωστος και γουστάρεις να μυρίζεις Τούμπα ακόμα και στα εκδοτήρια ή είσαι ένας γκρινιάρης που ενώ υπάρχει πιο εύκολος και ξεκούραστος τρόπος για να κάνεις τη δουλειά σου,εσύ συνειδητά επιλέγεις να μην το κάνεις?
Αλλά παράλληλα σχολιάζεις αρνητικά την οποία ταλαιπωρία περνάς
Ξέρεις και τα δύο δεν κολλάνε.

Υγ αυτό που έγραψες στην αρχή είναι μεγάλη αλήθεια, δυστυχώς πάρα πολλοι αρνούνται πεισματικά να εξελιχθούν,με αποτέλεσμα να ισχύει ακριβώς αυτό που λέει ο cccp... στην Ελλάδα δεν έχουμε 2018.
Δυστυχώς όπως σε όλα τα πράγματα την πληρώνουν αυτοί που δεν φταίνε

Ελπίζω να με βοηθήσει ο τρελογιατρός να αποφασίσω τι είμαι τελικά, αλλά σ ευχαριστώ για τις επισημάνσεις...
Δεν θα τις λάβω υπ όψιν μου φυσικά, ούτε και τον χαρακτηρισμό γκρινιάρης, μιας και δεν γκρίνιαξα αλλά ρώτησα...
Μάλιστα ρώτησα για άλλους, όχι για μένα, μιας κι εμείς οι θεότρελοι νοιαζόμαστε και για τους δίπλα μας, ξέρεις...

Τώρα για το ποιοι την πληρώνουν, σε σχέση με αυτούς που φταίνε, για πολλά πράγματα, στο "Κοινωνία ώρα 0"...

Υ.Γ. Έχω ακούσει ότι το χιούμορ και το γέλιο, αυξάνουν, ασυζητητί, το πρσδόκιμο ζωής του ανθρώπου... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:53

Ρε παιδια εχει βγαλει ανακοίνωση η παε. Οσοι αγοραζουν ιντερνετικα το διαρκειας τους μπορουν να το παραλαβουν με κουριερ (οι εντος ελλαδας). Η παε Γενικά εχει κανει αρκετά βηματα σε τετοια θέματα ώστε να μπορει να συγκριθεί με ευρωπαικες Ομάδες.

Εγω παλι χθες πηγα κ εκανα τρεις ανανεώσεις στο γραφειο (ουτε καν μπηκα ιντερνετικα) πλήρωσα και σε μιση ωριτσα ημουν τελειωμένος. Μαζι με ουρες κ με διασικασια ανανεωσης για 3 άτομα. Εξυπηρετικοτατη η κοπελα στο γραφειο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 18 Ιούλ 2018, 14:57

Εσύ πηγες για τις γκόμενες :D
Λογικό είναι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 15:00

Οποιος θέλει κερναει καφε κ παω να του το ανανεωσω
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 18 Ιούλ 2018, 15:02

Spiros_S έγραψε:Στην εταιρεία που δουλεύω μας ήρθε προσφορά για τη διαφήμιση του επαναληπτικού.

Αυτό που δεν ήξερα είναι ότι τον αγώνα στην Ελβετία τον έχει το Ε. :opaokara: :opaokara:

Πληροφοριακά, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάπου.

Ελα ρε,....μπραβο το Ε!!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 18 Ιούλ 2018, 15:05

Ρε ημαρτον βρε....
Ειδικα σε θεματα ιντερνετ,παραλαβης αποστολης δεματων εχουμε κανει αλματα...


Φτανετε στο σημειο να θελετε να το ανανεωσετε και να σας το φερει σπιτι μια ψηλη ξανθια,με ενα φρεντο εσπρεσο γλυκο και 2 donuts...
Αντε κουνηθειτε και λιγο....

Περναμε απο Τουμπα μονο για να δουμε το γηπεδι απ εξω και οι χαλαροι βορειοι δεν κουνιουνται 5 λεπτα και γκρινκα μουρμουρα...

Αντε καντε μας τη χαρη..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Ιούλ 2018, 15:05

Δηλαδή το Epsilon εκτός από τις ορφανές ομάδες της SL θα δείχνει και ΠΑΟΚ Ευρωπαϊκά;
(Κάποια παιχνίδια τουλάχιστον)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90094
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Basel 24/7 20:30 (Paokmania Web Radio) & NS2

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τετ 18 Ιούλ 2018, 15:13

Για των ομίλων δεν νομίζω, Αποστόλη. Εκεί το πακέτο το έχει ο ΟΤΕ.
Ότι γίνει με τους αγώνες του καλοκαιριού, τα προκριματικά, πιστεύω.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες