Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Πασχαλακης
24
60%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ινγκασον
1
3%
Κρεσπο
2
5%
Σακχοβ
6
15%
Μισιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ζαμπα
1
3%
Μπισεσβαρ
3
8%
Λημνιός
1
3%
Ακπομ
1
3%
Σβιντερφσκι
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ολιβειρα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέλκας
1
3%
 
Σύνολο ψήφων : 40

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokpantou » Πέμ 25 Απρ 2019, 20:57

Ο χειρότερος φετινός ΠΑΟΚ μετά το παιχνίδι με την παναχαϊκή στην Πάτρα.
Αυτή η πουτανα η Τριπολιτσά θέλω να αποχαιρέτησει την κατηγορία είναι από τους μεγαλύτερους κομπλεξικους χωριατλαμαδες που υπάρχουν στον ποδοσφαιρικό χάρτη.
Ήθελα να μετρήσει το γκολ γιατί θα βλέπαμε άλλον ΠΑΟΚ.
Οτσαλάν είσαι ο πιο μ@λ@κ@ς άνθρωπος που ξέρω έχεις περάσει από τον ΠΑΟΚ και σαν παίχτης και σαν προπονητής αλλά είσαι μεγάλος μυρωδιάς και αντιπαοκτσης όπου θα σε πετυχαίνω θα στο φωνάζω πόσο σκατοψυχος μ@λ@κ@ς κωλογερις τρυπιος είσαι ..
11/5...θα ξαναγράψουμε ιστορια...χανουμισσες έρχονται οι Μάο Μάο ..
paokpantou
 
Δημοσιεύσεις: 1996
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 22:29

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Πέμ 25 Απρ 2019, 21:19

Μάλλον θετικό το εύκολο πέρασμα της αεχ από την Λαμία. Να ταρακουνήσει λίγο την ομάδα για να καταλάβουν πως η χρονιά έχει και άλλους στόχους.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1424
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 25 Απρ 2019, 21:49

proedros έγραψε:Ο Βαρέλα μια χαρά χρονιά έκανε την πρώτη που ήρθε...το να βαφτίζουμε ότι έκανε χάλια χρονιά από 2 φάσεις με Ολυμπιακό (που έβαλε και γκολ) και με Παναιτωλικό είναι ακατανόητο...και αυτό φάνηκε στα play-of που έλειψε λόγω τραυματισμού...
Στην ισοπαλίας με κακή εμφάνισή βγήκες να κράξει; περίμενες καιρό σε δικαιολογω....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 25 Απρ 2019, 21:50

kotsidas9 έγραψε:Να μην ξεχάσουμε να πούμε και συγχαρητήρια στην ομάδα για το πρωτάθλημα παρεμπιπτόντως..
Το ξέχασε ο πρόεδρος; θα του διέφυγε.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 25 Απρ 2019, 21:58

proedros έγραψε:Ο Ϊνγκασον έχει τρομερά προβλήματα όταν ο αντίπαλος επιθετικός τον τραβάει μακριά απο την περιοχή....του παίρνει τον χώρο για πλάκα...η φάση με τον Αραβίδη είναι χαρακτηριστική...κάτι παρόμοιο αντιμετώπισε και ο Κρέσπο σήμερα που είναι και πολύ πιο γρήγορος...νομίζω πως είναι θέμα τοποθετήσεων και τρόπο παιχνιδιού που έχει συνηθίσει ο εκάστοτε παίκτης...Παρόλα αυτά ο Ισλανδός είναι πολύ αδύναμος σε πολλά σημεία του παιχνιδιού του...Κατά την άποψη μου για προκριματικά CL δεν κάνει ούτε για πέμπτος...

Βαριέμαι να ψάξω τι έγραφες την πρώτη χρονιά Βαρελά αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση αν έγραφες παρόμοιες @@@@@
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14359
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:04

κατα την αποψη μου ειπε ο ανθρωπος, δε σας ειπε υιοθετηστε την ντε και καλα.
Dimg4
 

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:04

Γι΄ αυτό δεν διαμαρτυρήθηκε ο Τσιλιανίδης! (pic)
H φωτογραφία που εκθέτει την ΠΑΕ Αστέρας Τρίπολης, τον Γιώργο Παράσχο και όσους κάνουν λόγο για κανονικό γκολ των Αρκάδων

ΠΑΟΚ24 - 25-04-2019, 19:19

Υπό άλλες συνθήκες, εάν δηλαδή το γκολ που πέτυχε ήταν κανονικό, ο Κοσμάς Τσιλιανίδης θα... ξεσήκωνε τον κόσμο με τις διαμαρτυρίες του. Αντ΄ αυτού, απλά χαμογέλασε...

Εκ των υστέρων βέβαια και δη μετά το τέλος του αγώνα, ο μεσοεπιθετικός του Αστέρα Τρίπολης τόνισε μεταξύ άλλων πως η διαιτησία στέρησε από την ομάδα του την πρόκριση στον τελικό και πως ο Ίνγκασον έπεσε μόνος του στον αγωνιστικό χώρο στη φάση του 48ου λεπτού, όμως υπάρχει μία φωτογραφία που εξηγεί γιατί ο Τσιλιανίδης δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου στον Ευαγγέλου αμέσως μετά τον καταλογισμό του επιθετικού φάουλ εις βάρος του ποδοσφαιριστή του Δικεφάλου!

Σε αυτή, φαίνεται καθαρά πως ο ποδοσφαιριστής του Αστέρα "βρίσκει" με τον μηρό του το πόδι του Ίνγκασον πριν ο Ισλανδός αμυντικός του ΠΑΟΚ πέσει στο έδαφος, λεπτομέρεια που δεν θα απασχολήσει βέβαια όλους όσους υποστηρίζουν πως ο Ολυμπιακός έχασε τον τίτλο ελέω... Κυβέρνησης, Πρεσπών και... εξωγήινων αλλά και αυτούς που θέλουν να δημιουργήσουν κλίμα εις βάρος του ΠΑΟΚ ενόψει του τελικού της 11ης Μαΐου.

Δείτε τη φωτογραφία και βγάλτε τα συμπεράσματά σας...


Εικόναnearest fifth third location
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:40

Ο κλασικος ΠΑΟΚ...μετα την τεραστια χαρα που μας εδωσε...ετοιμος ηταν να μας φαρμακωσει..!!!!!
Αλλες χρονιες με τετοια εμφανησει θα ειχαμε αποκλειστει.......τωρα κουβαλαμε το dna του πρωταθλητη και στην οποια κακη σου μερα ....απλα δεν χανεις....

Ρασβαν...ειμαι σιγουρος οτι εν οψη τελικου θα τραβηξεις καποια "" αυτακια"" πιτσιρικαδων που τον τελευταιο μηνα εχουν παρει τον αγωνιστικο...κατηφορο!!!

Δεν ξερω για εσας ..αλλα εμενα αρχισε να μου φαινεται πλεον πολυ εντονα το κενο του Πριγιο.....

Οσο και αν το θελουμε...με Ακπομ βασικο επιθετικο δεν θα παμε μακρια...


Τι συμβανει ρε με αυτον Ζαμπα....μαυρο χαλι...αλλου για αλλου.το ατομο...
Ισως λεω ισως θα επρεπε να δωθουν καποιες ευκαιριες παραπανω στον Καρελη!!!

Βρε βρε τα χανουμακια....
Α ρε και να σας πηδηξουμε τριτη φορα στα καπακια :mrgreen: :opaokara: θα ακουτε ΠΑΟΚ και θα φορατε πανες ακρατιας :opaokara: :opaokara:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:46

Τι ακριβως δειχνει η φωτο?
Dimg4
 

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:56

Παίδες υπάρχει συνέχεια ..η επιτυχία πρέπει να συνεχιστεί ..πολύ εύκολα χάνοντας το κύπελλο χάνοντας ομίλους μπορεί ν αλλάξει ..σήμερα εγώ δεν είδα χαλαρότητα μόνο είδα και ανικανότητα ..είδα ότι ο Βιεϊρίνια και η απουσία του αφαιρεί πολύ μεγάλο κομμάτι στη επιθετική λειτουργία και παρουσία της ομάδας του μαουριτσιο επίσης ..είδα ότι ο ακπομ σίγουρα δεν έχει την οντότητα που χρειάζεται επίιθετικΑ ο ζαμπα μοιάζει τόσο ανούσιος είναι με τις στιγμές του ο δε λημνιος είναι όχι απλά μαλωμένος με το γκολ κάτι περισσότερο ακίνδυνος τελείως ..οι απουσίες πολύ καθοριστικές δυστυχώς ..θέλω να πάρουμε το κύπελλο είναι πολύ κΑθοριστικο και το αήττητο ...ελπίζω να φταίει η μέρα και μόνο μετά τα πανηγύρια
ariskatiforos
 

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 25 Απρ 2019, 22:58

Dimg4 έγραψε:Τι ακριβως δειχνει η φωτο?


Προσπαθουν να πεισουν οτι ηταν φαουλ.'Αρθρο' βγαλμενο απ το γαβρος.τζιαρ
Σιχαματα
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 25 Απρ 2019, 23:53

Τολμώ να το γράψω σήμερα. Ο Ισλανδός δεν υστερεί σε χαρακτηριστικά του Βαρέλα σε τίποτα, δεν το αποκλείω να είναι και υψηλότερης ποιότητας. Το ότι στερείται αγωνιστικού ρυθμού και εύλογα δεν έχει την αντίστοιχη χημεία του Βαρέλα με τον Κρέσπο είναι γεγονότα που δε σηκώνουν συζήτηση. Σοβαρή άποψη για τις πραγματικές δυνατότητες του Μίσιτς, του Ολιβέιρα, του Ινγκασον, του Σφιντέρσκι, ακόμα ακόμα και του Άκπομ δε θεωρώ ότι μπορούμε να εξάξουμε την τρέχουσα περίοδο.
Όσον αφορά στον παράσχο, επειδή έχει υπάρξει πολλάκις κομπλεξικά προκλητικός σε βάρος του ΠΑΟΚ, δε θα κλάψω κιόλας. Μακάρι να διαλύσει το γαμωπαράρτημα του ολευκοπολιακού το ταχύτερο. Που τους κόβεται η λαλιά, όταν τους "οργώνει" ο νταβάς τους. Άμε μου στα τσακίδια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Azrael » Πέμ 25 Απρ 2019, 23:56

εγω συνεχιζω να το βλεπω φαουλ παντως
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 25 Απρ 2019, 23:58

themgeo έγραψε:Δεν θα σταθώ καθόλου στους πανηγυρισμούς για το πρωτάθλημα..
θεωρώ και φοβάμαι πολύ πως χωρίς Βιερίνια, Μαουρίσιο ακόμα και Πρίγιοβιτς δεν έχουμε τεράστια διαφορά ποιότητας από την Αεκ.. και σίγουρα απουσιάζουν πολύ περισσότερο σαν προσωπικότητες..

Αν έλειπαν αυτοί οι τρεις 2 μήνες πχ.. θα είχαμε τα ίδια αποτελέσματα που είχαμε ή θα παίζαμε όπως σήμερα;;


Εκπληκτική ερώτηση.
Ειδικά μετά απ την μαθηματική κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Πάντως το ότι παίζουμε 5 μήνες χωρίς Πρίγιοβιτς θα έλεγα ότι τα πήγαμε αρκετά καλά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 0-0 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Παρ 26 Απρ 2019, 00:17

Ενταξει εχουμε μεγαλες απουσιες,αλλα αυτο σε αλλες χρονιες θα ταν καταστροφικο,φετος απλα θα το κανει πιο ντερμπι.

Μεταξυ μας,παιζει τεραστιο ρολο το φορμαρισμα εκεινης της περιοδου. Εδω η χαρτινη την προηγουμενη εβδομαδα εχασε απτον κοντο στην εδρα της,πολυ μετρια ομαδα φετος που εριξε μονο κατι σκορπιες 3αρες 4αρες σε διαφορα χωρια ανα διαστηματα.

Με κεφατο Μπισεσβαρ,με τρελαμενο Σακχωφ-Ολιβερια,με Ματος στα καλα του,με Ακπομ τανκ αλα γαυρο στην Τουμπα κλπ,δεν εχουν σωτηρια οι χαρτινοι.

Η ομαδα ειχε προβλημα νοοτροπιας σε ματς που ειχε "βαφτισει" δευτερευοντα,οπως καποια ευρωπαικα και Κυπελλου. Πιο πολυ φοβαμαι ηττα στα Γιαννενα τωρα που εχει κλειδωσει το πρωταθλημα σαν πιο ασημαντο ματς,παρα στον τελικο Κυπελλου που θα μπουνε πορωμενοι και με το ματι να γυαλιζει
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες