Πρωταθλημααααά... Και Κυπελλοοοό! ΠΑΟΚ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΣ Ελλάδος!

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 22 Απρ 2019, 02:01

Είμαι πολύ συγκινημένος παιδιά, δεν υπάρχουν λόγια,δε βγαίνει τίποτα,ΜΠΡΑΒΟ σε όλους μας.
Καταπιαμε όλη την περσινή πίκρα και γαμησαμε άπαντες.
Αυτή η ομάδα είναι πολύ μεγάλη και είμαι πολύ περήφανος που έγινα ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 22 Απρ 2019, 02:35

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7718
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό page4paok » Δευτ 22 Απρ 2019, 02:46

Κερδίζουμε, δεν κοιμόμαστε.
Χάνουμε, δεν κοιμόμαστε.
Μας κλέβουν το πρωτάθλημα, δεν κοιμόμαστε.
Τους παίρνουμε το πρωτάθλημα, δεν κοιμόμαστε.

ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΫΠΝΊΑ

Sent from my SM-T710 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό lazar4 » Δευτ 22 Απρ 2019, 03:32

Eίμαι σχεδόν 25 χρόνων, αγαπώ το ποδοσφαίρο γενικότερα και "κόλλησα" ΠΑΟΚ από 6-7 χρονών (1ο μου ματς αν θυμάμαι σωστά ένα ΠΑΟΚ-γαύρος σε στιγμή που ισοφαρίσαμε κιόλας με πέναλτι Γ.Χ) Δεν έχω κάνει πολλές εκδρόμες η αλήθεια είναι, ούτε είμαι σε κάποιο σύνδεσμο (μόνο ένα διάστημα στο σύνδεσμο στη Μυτιλήνη) αλλά τούμπα πηγαίνω πάνω από 10 χρόνια. 'Εχω χαρεί με τις επιτυχίες και τα τρόπαια, έχω στενοχωρηθεί με τις ήττες (όλων των ειδών) που δυστυχώς ΑΠΟΤΕΛΟΥΣΑΝ την πλειονότητα προ Σαββίδη, έχω κλάψει-ξενερώσει σε άλλες χειρότερες όπως το γκολ του Δέλλα στον ημιτελικό, τα προκριματικά C.L με τη Σάλκε, φέτος με μπενφικά κλπ... Χλευασμός και ειρωνίες στο σχολείο για την αγαπημένη μου ομάδα σε μεγάλο βαθμό (φαντάζομαι ισχύει για πολλούς), αλλά μέσα μου έλεγα θα γυρίσει ο τροχός θα... γελάσει και ο φτωχός. Και φτάσαμε λοιπόν στο σήμερα, βλέποντας την ομαδά να σηκώνει αυτό που πολλοί πιστεύαμε ότι δεν θα δούμε ποτέ. Ένα ΟΝΕΙΡΟ δεκαετιών για μικρούς και μεγάλους πήρε σάρκα και οστά.

ΥΓ.Δεν μ'αρεσει να λέω μπράβο και συγχαρήτηρια σε μεγαλομετόχους κλπ, αλλά Ιβάν Σαββίδη επέστρεψες το χαμόγελο στα χείλη χιλιάδων κόσμου. Συνέδεσες άριστα το παρέλθον με το παρόν του ΠΑΟΚ μας, έκανες τους πάντες να δακρίζουν από χαρά, μα πάνω απ'ολα έδειξες ,ότι -με τα λάθη και τα σώστά σου- ΝΙΩΘΕΙΣ. Από εμένα λοιπόν κέρδισες απεριόριστο σεβασμό.

ΥΓ1.Αυτό το πρωτάθλημα αφιερωμένο σ'εσένα αδερφέ μου, που δεν κουβαλάς τη δικιά μου τη τρέλα για την ομάδα, αλλά αγαπάς και εσύ με το τρόπο σου, που έφυγες για να φτιάξεις τη ζωή σου μακριά και όλη τη χρονιά ήταν σαν να βλέπαμε παρέα τα παιχνίδια. Μου έλεγες και σου ελέγα και' γω με δάκρυα στα μάτια, ότι θα ήταν ωραία να πανηγυρίζαμε απόψε μαζί.Προσπάθησα λοιπόν με ότι σου έστελνα να νιώσεις και εσύ κομμάτι της ιστορίας που γράφτηκε απόψε. Κοίτα να το χαρείς από μακριά.

Τα όνειρα μας πήραν εκδίκηση.
ΠΑΟΚΑΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ! :pano:

Σόρρυ αν κούρασα με το "σεντόνι" αλλά ήθελα να τα γράψω...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ
Άβαταρ μέλους
lazar4
 
Δημοσιεύσεις: 640
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2013, 03:08
Τοποθεσία: θεσσαλονίκη

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό shogoon » Δευτ 22 Απρ 2019, 05:41

Αυτή η ομάδα συνεχίζει να με εκπλήσει ευχάριστα σε όλα τα επίπεδα οργάνωση παίκτες τεχνικό τιμ κόσμος. Η φιέστα ήταν εξωπραγματικη. Η ωριμότητα του κόσμου απίστευτη. Και κει που γελάς όταν σκέφτεσαι τον μεγάλο ΠΑΟΚ να φέρνει ευρωπαϊκό τίτλο στο βάθος του μυαλού σου σκέφτεσαι βρε λες? Ευχαριστώ ΠΑΟΚ ευχαριστώ Ιβάν.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Δευτ 22 Απρ 2019, 06:00

Ζούμε ιστορικές στιγμές...ή καλύτερα είμαστε στην αρχή ιστορικών στιγμών....
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 22 Απρ 2019, 06:25

ΠΑΟΚ ΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2018-2019
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ 50ΡΙΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 20+ ΧΡΩΝΩΝ !!!
ΜΕ ΞΕΝΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ (20/24) 4 ΒΑΘΜΟΥΣ ΧΑΜΕΝΟΥΣ
ΕΛΑΙΟ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΙΝΟΥΣ ΚΑΙ OFFSIDE ME TOYΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ !!!!!
Ο ΠΑΟΚ έφτασε στην πηγή και ήπιε το νερό μέσα από την ΚΟΥΠΑ που πέρσι κάποιοι έκαναν τα αδύνατα δυνατά να του την κλέψουν.
ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΡΙ χρόνια πρωταθλητές και εύχομαι ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ χρονιά κυπελλούχοι !!!!!
Απίστευτα ΣΕΡΙ αήττητων αγώνων που ακόμα συνεχίζουμε και προσδοκούμε μέχρι τον ΤΕΛΙΚΟ κυπέλλου !!!!
Απίστευτος Λαός μακράν ο καλύτερος ο πιο ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ και 2 χρόνια τώρα ακόμα και ο πιο υπομονετικός χωρίς βία χωρίς παρατράγουδα πάρολο που μας έκλεψαν 2 φορές μέσα στο σπίτι μας.
ΟΜΑΔΑΡΑ με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ παιχταράδες που ..
άλλοι έπαιξαν πολύ !!!
άλλοι λίγο !!!
άλλοι καθόλου (αλλά ήταν εκεί πάντα διαθέσιμοι χωρίς γκρίνια)!!!
όλοι τους όμως συνέβαλαν σε αυτην την υπερπροσπάθεια και τους ΑΞΙΖΟΥΝ πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ μια χρονιά όνειρο
ΡΕΙ η κυριολεξία της υπομονής αλλά και της κατανόησης
ΛΥΡΑΤΖΗΣ το νέο αίμα
ΜΑΤΟΣ ο τρελός το καλύτερο δεξί μπακ που είχε ποτέ ο ΠΑΟΚ
ΧΑΤΣΕΡΙΔΗΣ δυστυχώς δεν ....
ΒΑΡΕΛΑ απροσπέλαστος - ΒΟΥΝΟ - ανίκητος
ΙΓΚΑΝΣΟΝ δυνατό χαρτί για την συνέχεια
ΚΡΕΣΠΟ απίστευτος - ταχύτατος - ακούραστος
ΒΙΕΡΙΝΙΑ αρχηγός - ηγέτης - παιχταράς
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ πολύ ταλέντο πολύ μέλλον
ΣΑΚΧΟΦ κρύο αίμα , πάντα παρών ,πάντα 100%
ΚΑΝΙΑΣ παίχτης με ψυχή ,πάντα 100%
ΜΑΟΥΡΙΣΙΟ το κεντρικό μας γρανάζι
ΒΕΡΝΜΠΛΟΥΜ την ατυχία μου μέσα
ΟΛΙΒΕΙΡΑ η ποιότητα και η λάμψη
ΜΙΣΙΤΣ όποτε χρειάστηκε ήταν εκεί
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΝΗΣ πολύ πολύ μεγάλο ΤΑΛΕΝΤΟ
ΠΕΛΚΑΣ το δικό μας παιδί ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ μάγος της μπάλας
ΕΛ ΚΑΝΤΟΥΡΙ μια λύση πολυτελείας
ΛΗΜΝΙΟΣ το παλικαράκι που έγινε άντρας
ΖΑΜΠΑ η επένδυση το μέλλον
ΚΑΡΕΛΗΣ ένας καλός στρατιώτης
ΕΝΡΙΚΕ ο ταζ ο πιο ΠΑΟΚ παίκτης
ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ το συνώνυμο του γκολ
ΑΚΠΟΜ το θωρεικτό που ξέρει 100κιλά μπάλα
ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ το 9αρι που θα αφήσει εποχή
ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ (THE GENERAL)
ΡΑΖΒΑΝ ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2018-2019
ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 22 Απρ 2019, 07:14

Το 1985 όπως και σήμερα ήμουν εξόριστος εις Αθήναις, γιατί φοιτητής ων "εκτούσα" την "θητεία" μου στο Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο. Οι συγκυρίες όμως της εποχής δεν μου επέτρεψαν τότε να πανηγυρίσω τον Τίτλο, όχι όπως τουλάχιστον ήθελα και έπρεπε. Ένας λόγος ήταν ότι το μπάσκετ μου αποσπούσε την προσοχή κυρίως για τις μεγάλες ευρωπαϊκές πορείες, - βλέπεις ΠΑΟΚ δεν έγινα για τους τίτλους, όπως και όλοι μας πιστεύω, αλλά για τις πορείες. Από την άλλη εκείνη την εποχή ήμουν ψαρωμένος από τις φοιτητικές υποχρεώσεις , οι γονείς μου είχαν έρθει Αθήνα για να υποστηρίξουν εμένα και οποιοσδήποτε ομφάλιος λώρος με την γενέτειρα είχε προσωρινά κοπεί.

Όμως δεν είναι αυτή η μόνη διαφορά με την εποχή εκείνη. Η μεγαλύτερη ειδοποιός διαφορά είναι ότι εκείνη η ομάδα έμελλε να μην έχει συνέχεια. Ο δυνατός αγωνιστικά αλλά αποδυναμωμένος διοικητικά και οικονομικά ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ της εποχής εκείνης, ήταν επόμενο να πέσει θύμα μέσω προδοσιών και επιθέσεων του πάλε ποτέ οικονομικά πολιτικά και διοικητικά παντοδύναμου ΠΟΚ με συνέπεια την αποδυνάμωση, την απογύμνωση του διοικητικά και αγωνιστικά, την απώλεια του κυπέλλου από μια ομολογουμένως καλή ομάδα της εποχής. Ο ΠΑΟΚ του 1985 πήρε ένα τίτλο, αλλά δεν είχε συνέχεια. Ακολούθησαν σαν πυροτέχνημα μερικά κύπελλα, αλλά ο ΠΑΟΚ μέχρι την εποχή Σαββίδη παρέμενε ο φτωχός χωριάτης που έτρωγε ότι περίσσευε από το τραπέζι του κραταιού ΠΟΚ και μάλιστα φτύνοντας αίμα τις περισσότερες φορές.

Όμως οι εποχές αλλάξανε. Ο φετινός τίτλος δεν είναι ένας ακόμη τίτλος, το φετινό πρωτάθλημα και το με μεγάλες πιθανότητες ενδεχόμενο νταμπλ είναι η αρχή μιας νέας εποχής, Η εποχή της ωριμότητας και της κυριαρχίας έχει ανατείλει. Και εάν ο Πάμπλο Γκαρσία είναι ο ηγέτης της εποχής της αγανάκτησης του αγώνα και της αντίδρασης, ο μεγάλος ηγέτης Αντρέ οφείλει να μείνει στην ιστορία ως εκφραστής της εποχής της ωριμότητας και της κυριαρχίας. Ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ ενηλικιώνεται για ακόμα μια φορά, δυναμώνει και μέλλει να μείνει δυνατός.

Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ ΞΗΜΕΡΩΣΕ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 22 Απρ 2019, 07:43

Σε ευχαριστώ θεέ μου που με αξιώσες να ξαναζήσω μετά από 34 χρόνια πρωτάθλημα στην Τούμπα αυτά που γίνανε ούτε σε Ολυμπιάδα......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190422/b9ada303e6a9e7f552a503dc3061a549.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190422/259305ca231149acabcab1bd6e826693.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190422/fdcb3fb2af6ea217e4886560f146045e.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190422/c531d9aef2d8ea1d1e341bf4ba120df9.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Απρ 2019, 08:14

Απίθανη η φετινή πορεία της ομάδας μας! Μετά την αφαίρεση 12 βαθμών πέρυσι για να πάρει το πρωτάθλημα η χάρτινη, μας τιμώρησαν και με -2 φέτος, ώστε να μην πάρουμε την κούπα. Ακόμη κι έτσι όμως:
1. ακόμη και με τα δικαστήρια να τους χαρίζουν μισό πρωτάθλημα, τιμωρώντας ΟΛΟΥΣ τους άλλους εκτός από τους ίδιους,
2. ακόμη και με φρικιαστικές διαιτησίες προκειμένου να κερδίσουν Παναιτωλικούς, Αστέρες, Ατρόμητους και Πανιώνιους (από τους δύο τελευταίους θα είχαν χάσει με σωστή διαιτησία)
3. Ακόμη και με διαιτησίες εις βάρος μας που μας στοίχισαν βαθμούς στους αγώνες Ατρόμητος - ΠΑΟΚ, ΑΕΧ - ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚ - Άρης
ακόμη κι έτσι βγήκαμε πρωταθλητές με 5 βαθμούς διαφορά, που αν προσθέσουμε όλα τα παραπάνω η διαφορά θα έπρεπε να είναι 24.

Μπράβο σε όλους τους συντελεστές!
Μπράβο στον Ιβάν που αναγέννησε τον ΠΑΟΚ!

Ο αγώνας ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Απρ 2019, 08:26

Οι παίκτες δίνουν το σύνθημα πάνω από το λεωφορείο και οι οπαδοί το συνεχίζουν: "ΕΜΠΡΟΣ ΑΗΤΕ, ΔΙΚΕΦΑΛΕ"

Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 22 Απρ 2019, 08:35

Στοκχόλμη

Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 22 Απρ 2019, 08:36

PAOK FANS CELEBRATING THE CHAMPIONS OF GREECE







γειά σου γείτονααααααααα
χαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Δευτ 22 Απρ 2019, 08:52, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό alp920 » Δευτ 22 Απρ 2019, 08:42

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα.Θα μου πάρει λίγο καιρό να καταλάβω τι πετύχαμε φέτος.
Τελείωσε το παιχνίδι χθες και δεν ήξερα τι ενοιωθα....
Έβλεπα τα πανηγύρια ,την φιέστα,και αναρωτιομουν αν αυτό συμβαίνει αληθινά.
34 χρόνια αναμονή ήταν αυτά.Δεν μπόρεσα να τα σβήσω
σε λίγες ώρες.
ΠΑΟΚ.Πρωταθλητης Ελλάδας 2018-2019.
Ποντιε είπες θα φέρεις την χαρά στην Τούμπα και το έκανες.Ξεχασες όμως να μου πεις ότι μπορεί να νοιώσω αμήχανα από την πολλή χαρά.Βλεπεις σαν λαός δεν έχουμε μάθει στην χαρά.
Θα πρέπει να το συνηθίσω όμως.Ας κάνω και κάτι μόνος μου.Εσυ έχεις κάνει ήδη πάρα πολλά .Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πρωταθλημαααααααά....! ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος!

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Δευτ 22 Απρ 2019, 09:01

Στο πρωτάθλημα του '85 ήμουν... στο νηπιαγωγείο. Αυτό είναι ουσιαστικά το πρώτο μου πρωτάθλημα. Ευτυχώς τα νέα ΠΑΟΚτσάκια δεν θα χρειαστεί να κάνουν την υπομονή που κάναμε εμείς.
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5762
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης