Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

ΜVP

Πασχαλακης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
2
3%
Κρεσπο
1
1%
Βιερινια
10
13%
Ολιβειρα
1
1%
Σακχοβ
17
22%
Λημνιός
2
3%
Πέλκας
31
40%
Μπισεσβαρ
12
15%
Σβιντερφσκι
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
1
1%
Καρελης
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 78

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό opaloka » Κυρ 14 Απρ 2019, 22:44

Μονο τετοια γκολ εχω να φοβαμαι, περα απο τα στημενα.
Κακη προσεγγιση απο τους παικτες μας αποψε.
Δεν πειραζει, παμε παρακατω.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Κυρ 14 Απρ 2019, 22:47

Την κυριακη εχει γιορτη στην Τουμπα!!!! Ετσι ειναι το σωστο να το σηκωσουμε στο σπιτι μας!

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 14 Απρ 2019, 22:47

Σε ένα κανονικό πρωτάθλημα θα το είχαμε σηκώσει ήδη γιατί δεν θα είχαμε το -2.

Αν όλα κυλήσουν φυσιολογικά (αήττητο πρωτάθλημα, πρόκριση στον τελικό) και ο Βιεϊρίνια προλάβει τον τελικό, ούτε που θα θυμόμαστε τη σημερινή ισοπαλία, όπως κανείς δεν δίνει σημασία στο ότι το 1985 το πρωτάθλημα κλειδώθηκε με εκτός έδρας ισοπαλία και όχι με νίκη.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:03

Ρε θα μας τρελανετε ορισμένοι με αυτά που διαβάζουμε βραδιάτικα...
Είναι λέει μεγάλοι και κοψανε χιαστο και αχίλλειο...
Δεν παθαίνεις ρήξη λόγω πολλών ματς την χρόνια. Μπορεί να παίξεις κ ένα 90λεπτο και να το πάθεις...
Να μην παίξει ο αρχηγός σε ματς που παίρνω πρωτάθλημα...ΜΑΛΙΣΤΑ!
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2318
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:09

Η Παρι στην Γαλλια ηθελε εναν ποντο για να κλειδωσει το πρωταθλημα μαθηματικα και εχασε 5-1 απτην Λιλ :lol: :lol:

Φανταστειται να χαναμε απτην λαρισα σημερα,θα ειχαμε αυτοκτονιες εδω, καλα αν τρωγαμε 5αρα θα ειχαμε κυρηξει πενθος στην Θεσσαλονικη
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:29

Δεν νομίζω να έχω ζήσει πιο anticlimactic νύχτα σε όλη μου τη ζωή.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:32

Είχαμε καλομάθει φέτος με 24 νίκες σε 27 αγώνες και θεωρούσαμε ως δεδομένο ότι σήμερα θα γινόντουσαν 25. Δεν είναι τόσο απλό το κανονικό ποδόσφαιρο δυστυχώς. Κι εκεί που δεν το περιμένεις θα χάσεις βαθμούς και παίχτες κομβικούς θα στερηθείς λόγω τραυματισμού και άτυχος θα είσαι να φας το γκολ στις 2 φάσεις που θα κάνει ο αντίπαλος. Έτυχαν όλα μαζί και ήρθε η τέταρτη ισοπαλία. Ούτε αυτό που έχει κάνει ο γαύρος στο δεύτερο γύρο(που μόλις έπαιξε με εμάς που δεν ανοίξαμε τα πόδια έκανε κλαρίνο) είναι φυσιολογικό. Εμένα δεν μου το βγάζετε από το μυαλό ότι εξοφλήθηκαν πολλά γραμμάτια για να φτιάξει την καλύτερη επίθεση στο δεύτερο γύρο(ας υπενθυμίσω και την μισή ντουζίνα δανεικούς που μοίρασε τον Ιανουάριο). Δυστυχώς έτσι σκοπεύει να το πάει και του χρόνου, γι' αυτό ελπίζω, εφόσον θα μειωθούν κι οι ομάδες σε 14(άρα και τα παραρτήματα) να διατηρηθούν οι ξένοι διαιτητές τουλάχιστον στα ντέρμπι. Περαστικά στον αρχηγό και το ραντεβού αναπρογραμματίζεται για την επόμενη Κυριακή.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:37

Τώρα στα σοβαρά, για ποιό γαμημένο λόγο, πλην του τραυματισμού του ΑΡΧΗΓΟΥ, που μπορεί και να αποδειχθεί μη σοβαρός, μπορεί οποιοσδήποτε συμΠΑΟΚτσής να είναι ξενερωμένος σήμερα; Τι το τόσο απύθμενα τραγικό μας συνέβη και δεν το έχω πάρει γραμμή;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 14 Απρ 2019, 23:40

Σημειωτέον, μια ισοπαλία μας φτάνει με τον Κομποτιακό.

Αλλά πρέπει να γιορταστεί αυτό το πρωτάθλημα με νίκη και όχι με ισοπαλία όπως του 85.

Η ομάδα σήμερα ήταν σχετικά καλή, αλλά, ως συνήθως, προβλέψιμη στην επίθεση στα τελευταία ματς.

Κριμα για τον αρχηγό που δεν πρόλαβε να γίνει αλλαγη, καθώς από προηγούμενη πτώση του σε τάκλιν είχε σηκωθεί ο Γιαννούλης για προθέρμανση. Μακάρι να είναι κάκωση απλώς.

Αυτό το μουνοπ@νο ο Φωτιάς έγινε αιτία να μαλώσω με τη γυναίκα μου, με αυτό που σφύριζε με την έναρξη του β ημιχρόνου. Από 6-6 φάουλ στο ημίχρονο μας πήγε 6-10 με κάτι απίθανες βουτιές και θέατρα των τυριών. Και μιλούσε ο σπικερ για καλύτερο ξεκίνημα της ΑΕΛ!!!

Έκπληξη, οι εμπνεύσεις του σκουφάτου σήμερα, αλλά δεν μας βγήκαν.

Συγκέντρωση και πίστη, ο μόνος δρόμος για την τριάδα αγώνων που απομένουν και για να κλείσει όπως πρέπει αυτή η σεζόν.


ΝΑΤΟΙ, ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:14

Ήθελα 2 πόντους σε τρεις αγώνες ,θέλω ένα σε δύο αγώνες.Ετσι πρέπει να το βλέπουμε.Η ομάδα ήταν καλή σε ένα γήπεδο χωράφι .Οι διαφορές δεν με ενδιαφέρουν ,μάλιστα ότι κερδίζει ο γαύρος με κάνει εμένα να κυνηγάω το αήττητο.Και τελικά ο ΠΑΟΚ να παίρνει το πιο αρχιδατο πρωτάθλημα ,με -2,με τραυματισμούς,με το να πουλάει τον βασικό σέντερ φορ του,με γκολ ακυρωμενα,με αντιπάλους να με παίζουν στα ίσια,με άσπρο πόλο,απέναντι σε μπραβους,απέναντι σε όλους...

Το βασικό είναι ότι η ομάδα όλο μεγαλώνει και μεγαλώνει και δεν έχει ταβάνι.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6860
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:16

Γαμω το πατατοχωραφο σας γαμημένοι,χάσαμε τον αρχηγό μας στο κωλογηπεδο σας.
Να πέσετε και να μην ξαναγυρισετε.
Γαμω τη γκαντεμιά μας γαμω.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:20

Θα πέσουν λίγο και οι τόνοι αυτές τις μέρες, θα πάρουμε μια ευρεία νίκη την Κυριακή σε συνδυασμό με όμορφο ποδόσφαιρο και χαλαρά και όμορφα θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα με μια νίκη ακόμα απέναντι στο Γιάννινο. Ας ξεκινήσει όμως η βδομάδα με ένα ευχάριστο νέο από το μέτωπο του Αντελίνο. Αυτό προέχει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:20

Εγω αυτο που ειδα σημερα ηταν μια ομαδα που μπηκε κ προσπαθησε να παιξει σε ενα γηπεδο που κανει μονο για τα γιδια που ηταν σημερα στις κερκιδες..φαγαμε μια φαση απο ενα τσαφ οπως κ περυσι και ηρθε 1-1..κλαιν μαιν ρε αδερφια..ο αντρε να ειναι καλα..τν αλκη κυριακη να ανεβουμε ολοι απο την επαρχια να το γιορτασουμε αγκαλια στο σπιτι μας..
Αντρε σε περιμενουμε να το σηκωσεις..
Μακαρι ρε πουστοπαιδα να σας ριξει ο κοντος..να σας διαλυσει οπως τν παναχαικη..καλο αφανισμο κομπλεξικοι σκατοβλαχοι μπουρδελα..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3637
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pmmil » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:29

Ρε Αδέλφια,

Πάμε καλά. Ψηλά το κεφάλι. Μην καταδέχεστε σαν μπακάληδες να μετράτε βαθμούς, όχι 1 βαθμό, όχι 2 βαθμούς. Είστε ΑΕΤΟΊ ρε, ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΛΑΡΙΣΑΙΟ, ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΑΘΗΝΑΙΟ.

Την Κυριακή ρίχνουμε το ελάχιστο 3 τεμάχια στους σκατόβλαχους και τελείωσαν όλα. Το κάτω πάνω να έρθει. Νίκη είναι και μέσα στο γιάννενο.

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΡΕ

Τίποτα δεν μας φοβίζει.

Δυστυχώς φάγαμε την μεγαλύτερη πίκρα με τον Αρχηγό. Δεν ξέρω ας φύγει απο εκείνον και να έρθει σε μένα, αλλά...
Pmmil
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2019, 01:53

Re: Αελ- ΠΑΟΚ 1-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 15 Απρ 2019, 00:32

Τέμπη
https://www.sdna.gr/gallery/podosfairo/ ... o-toy-paok

Μάλγαρα
https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... mploko-ton

Μακεδονία Παλλάς
https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... nia-pallas

Βρε έρχεται λαίμαι..πλησιάζει, ακούστε το λίγο, νιώστε το..προετοιμαστείτε

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες