Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Πασχαλακης
1
1%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κρεσπο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βιερινια
1
1%
Μαουριτσιο
15
15%
Ολιβειρα
71
70%
Λημνιός
3
3%
Πέλκας
2
2%
Μπισεσβαρ
2
2%
Ακπομ
1
1%
Σβιντερφσκι
2
2%
Ενρικε
4
4%
Ζαμπα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 102

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό berry » Τρί 19 Φεβ 2019, 10:21

Ακου ακομπλεξαριστε. Το να κανεις γυρες στις συνοικιες με 3 διμοιριες προστασια δεν το θεωρω μαγκια. Το να κλεινουν προπερσυ στη ριζουπολη ραντεβου με τις κουλες ουτε αυτο. Εγω γουσταρω να βλεπω ΠΑΟΚ. Παω λοιπον γηπεδο χωρις ΚΑΜΙΑ προστασια, φωναζω.για την ομαδα μου ειτε εχω διπλα μου οργανωμενους ειτε οχι. 1000 ατομα εφτασαν στη ριζουπολη. Καποιοι που ηθελαν να κανουν καμποιλικια οχι. Γιατι αν ηθελαν θα βρισκαν τροπο. Παμε παρακατω. Για πες μου αν ειχες ερθει στα σπατα, πραγμα που δε νομιζω, που ηταν οι οργανωμενοι; εκει δεν ειχε νταχτιρντι μαλλον ε; ουτε ραντεβου...
Επετρεψε μου να εχω γνωμη και εικονα οταν μιλαω γι αυτα που εχω δει.
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 19 Φεβ 2019, 10:34

adidas1926 έγραψε:
berry έγραψε:Ναι σουρμε κανονικα παρελαβα! Σας ευχαριστω ολους!
Υγ οι 80 του πανελληνιου μαλλον δεν ηταν τοσο..εμπειροι οσο οι υπολοιποι 1000 που πηγαμε στα μουλωχτα χωρις να δωσουμε στιγμα. Αυτα γινονται αν θες να δεις ΠΑΟΚ κ οχι να κανεις...ψευτομαγκιες. Α κ κατι αλλο. Δωστε τους εναν χαρτη που πεφτουν τα...σπατα. κ εκει η...ΠΑΕ ΠΑΟΚ επαιζε το δεκεμβρη σε ματς που δεν υπηρχε απαγορευση αλλα....μαλλον επειδη δεν ειχε τζερτζελο δεν ηρθαν.


Τα σκεφτεσαι αυτα καθόλου πριν τα γράψεις?Και στο κάτω κάτω γιατί τόσο επιθετικός τόνος απέναντι στα παιδιά?Έβγαλες τα παοκομετρο και κρίθηκες πιο έμπειρος και πιο πιστός Παοκτσης απο τον Πανελλήνιο berry?

Ο καθενας μας ξεχωριστά,προσφέρει οτι μπορεί στον ΠΑΟΚ,άραξε λίγο το καταλάβαμε,πήγες στη ριζουπολη και στα σπατα και καποιοι αλλοι δε πήγανε.Μπραβο σου.

Δε θα καθήσω να αναλύσω τώρα τι έχει προσφέρει ο Πανελλήνιος.Εισαι ανίδεος απο το παραδειγμα που έφερες και οτι και να γραψω στραφι θα πάει,βρωμάει οτι εχεις κομπλεξ.

Και μιας και σου αρεσουν τα υστερογραφα και παραμιλησα όμορφα..

Υγ αλλοι στα μουλωχτά και αγκαλιά με τους μπατσους και άλλοι 45 χρόνια γυρνάνε όλη την αθηνα για να φωνάξουν ΠΑΟΚ στις βρωμογειτονιες της.
Ολοι ΠΑΟΚ είμαστε σταμάτα τους ανόητους διαχωρισμούς......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 19 Φεβ 2019, 10:42

Να κλείνει το θέμα με τον Πανελλήνιο, όλοι ΠΑΟΚ ειμαστε κι εγώ θα γουσταρα γύρα στην Αθήνα να φωνάζω ΠΑΟΚ αν δεν είχα άλλες υπιχρεωσεις. Στο γήπεδο θα πήγαινα για να μπω μέσα όμως...

Το μείζον ειναι ότι με υπουργική αποφαση, για άλλη μια φορά, απαγορεύτηκε η παρουσία οπαδών του ΠΑΟΚ, σε αγώνα στην Αθήνα.
Ενώ οι ΠΟΚιστανοι πάνε κανονικά και με το νόμο παντου.
Λειτούργησαν μόνο 3 από τις 10 θύρες του γηπέδου, τραγελαφικό από μόνο του.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 19 Φεβ 2019, 10:51

berry έγραψε:Ακου ακομπλεξαριστε. Το να κανεις γυρες στις συνοικιες με 3 διμοιριες προστασια δεν το θεωρω μαγκια. Το να κλεινουν προπερσυ στη ριζουπολη ραντεβου με τις κουλες ουτε αυτο. Εγω γουσταρω να βλεπω ΠΑΟΚ. Παω λοιπον γηπεδο χωρις ΚΑΜΙΑ προστασια, φωναζω.για την ομαδα μου ειτε εχω διπλα μου οργανωμενους ειτε οχι. 1000 ατομα εφτασαν στη ριζουπολη. Καποιοι που ηθελαν να κανουν καμποιλικια οχι. Γιατι αν ηθελαν θα βρισκαν τροπο. Παμε παρακατω. Για πες μου αν ειχες ερθει στα σπατα, πραγμα που δε νομιζω, που ηταν οι οργανωμενοι; εκει δεν ειχε νταχτιρντι μαλλον ε; ουτε ραντεβου...
Επετρεψε μου να εχω γνωμη και εικονα οταν μιλαω γι αυτα που εχω δει.

Σε παρακαλω μη συνεχιζετε.

Ουτε αφορισμο θελει,ουτε τιποτα.

Τα σπατα ηταν μια ιδιαιτερη εδρα απο οτι ειχα μαθει.η ομαδα εχει παρτιδες με γαβρο και ολα μπορουν να γινοντουσαν.

Εχουν παρθει και σωστες αποφασεις αλλα και λαθος απο συνδεσμους αλλα και εκτος συνδεσμων!!!

Ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε και κακως διαχωριζομαστε!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Τρί 19 Φεβ 2019, 10:59

Δεν υπήρχε μαζική παρουσία στα Σπάτα και ειδικά το συνδεσμιακο κομμάτι έλειπε παντελώς.Και τι να κανουμε τώρα,δε καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις..Να ξερεις κιόλας πως πιο πολυ βρωμούσε να γίνει κάτι στα σπατα που η ελας ειχε διακριτική παρουσία και γενικα το γήπεδο ειναι ουσιαστικά απομακρυσμένο παρά χθες ριζουπολη..

Υγ για ριζουπολη και σπατα κελαηδας,για ν.σμυρνη πριν λιγες μερες ουτε λογος.
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Τρί 19 Φεβ 2019, 11:01

eorptol1 έγραψε:
adidas1926 έγραψε:
berry έγραψε:Ναι σουρμε κανονικα παρελαβα! Σας ευχαριστω ολους!
Υγ οι 80 του πανελληνιου μαλλον δεν ηταν τοσο..εμπειροι οσο οι υπολοιποι 1000 που πηγαμε στα μουλωχτα χωρις να δωσουμε στιγμα. Αυτα γινονται αν θες να δεις ΠΑΟΚ κ οχι να κανεις...ψευτομαγκιες. Α κ κατι αλλο. Δωστε τους εναν χαρτη που πεφτουν τα...σπατα. κ εκει η...ΠΑΕ ΠΑΟΚ επαιζε το δεκεμβρη σε ματς που δεν υπηρχε απαγορευση αλλα....μαλλον επειδη δεν ειχε τζερτζελο δεν ηρθαν.


Τα σκεφτεσαι αυτα καθόλου πριν τα γράψεις?Και στο κάτω κάτω γιατί τόσο επιθετικός τόνος απέναντι στα παιδιά?Έβγαλες τα παοκομετρο και κρίθηκες πιο έμπειρος και πιο πιστός Παοκτσης απο τον Πανελλήνιο berry?

Ο καθενας μας ξεχωριστά,προσφέρει οτι μπορεί στον ΠΑΟΚ,άραξε λίγο το καταλάβαμε,πήγες στη ριζουπολη και στα σπατα και καποιοι αλλοι δε πήγανε.Μπραβο σου.

Δε θα καθήσω να αναλύσω τώρα τι έχει προσφέρει ο Πανελλήνιος.Εισαι ανίδεος απο το παραδειγμα που έφερες και οτι και να γραψω στραφι θα πάει,βρωμάει οτι εχεις κομπλεξ.

Και μιας και σου αρεσουν τα υστερογραφα και παραμιλησα όμορφα..

Υγ αλλοι στα μουλωχτά και αγκαλιά με τους μπατσους και άλλοι 45 χρόνια γυρνάνε όλη την αθηνα για να φωνάξουν ΠΑΟΚ στις βρωμογειτονιες της.
Ολοι ΠΑΟΚ είμαστε σταμάτα τους ανόητους διαχωρισμούς......


Αδερφέ εγω διαχωρισα το κοσμο δηλαδη?εσυ αυτο καταλαβες?τι θελω και μπλεκομαι και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι με αυτα που διαβαζω..
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό berry » Τρί 19 Φεβ 2019, 11:09

Κ επειδη δεν εχω καμια προθεση να "τσακωνομαι" στο ιντερνετ. Δεν ειμαι κ πιτσιρικος αλλωστε. Δεν κατηγορησα για το συνολο κανενα συνδεσμο ουτε για την ιστορια του. Για τη λανθασμενη κατ εμε λογικη της...πορειας. κ καλα κουμαντο κλπ. Εγω κατεβαινω σε δεκαδες πορειες κ καταλαβαινω τη διαθεση του οργανωμενου για πορεια. Φυσικα σε αλλες πορειες που δεν εχουν καμια σχεση. Υγ Αντιντας. Σε θεωρω προοδευτικο μυαλο αν κ απ οτι καταλαβαινω οξυθυμο νεαρο, μακρια απ τις λογικες των...πολλων
Υγ2. Νεα σμυρνη πηγα στο πρωταθλημα, στο κυπελλο ημουν αρρωστος κ εβρεχε γι αυτο δεν πηγα.
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τρί 19 Φεβ 2019, 12:46

Άνετη νίκη με σβηστές μηχανές κατά διαστήματα.
Ο Ολιβέιρα είναι μέσος που παίζει και το 6 αλλά κυρίως το 8, κάνει διαφορά στη μεσαία γραμμή και βοηθάει και τον Μαουρίσιο στην οργάνωση του παιχνιδιού από πίσω, γιατί ζητάει και παίρνει την πρώτη μπάλα. Χθες με φάνηκε βελτιωμένος και ο Πέλκας. Σκόραρε, έδωσε την πάσα-ξυράφι στον Λημνιό που δημιούργησε το 3ο γκολ, έπαιξε πολύ όμορφα και στη φάση της ευκαιρίας του Τσούμπα στο 40΄. Πρέπει να βελτιώσει την τελική του ενέργεια έξω από την αντίπαλη περιοχή, δεν φτάνει μόνο το τρέξιμό του.
Δεν ξέρω αν έχω λάθος εικόνα, με φάνηκε όμως πως σε 2-3 φάσεις χθες το κέντρο άμυνάς μας δεν είχε σωστές θέσεις, απέναντι σε έναν αντίπαλο πολύ χαμηλής δυναμικότητας. Μήπως είναι θέμα και κούρασης, γιατί αυτοί οι δύο, ελάχιστες ανάσες πήραν φέτος.
Γενικά σαν σύνολο η ομάδα μας είναι ένα τουλάχιστον επίπεδο πάνω από κάθε αντίπαλο στον Ελλαδικό χώρο και είναι ευχάριστο που ο Λούτσε- ενσωματώνει τις χειμερινές προσθήκες.
Με προβλημάτισε και πάλι ο Μάτος, σε σύγκριση με τις περασμένες δύο αγωνιστικές περιόδους αισθάνομαι ότι παίζουμε με μείον ένα στη δεξιά μας πλευρά. Από κει έκανε αρκετές επιτυχείς προσπάθειες ο Απόλλων, από κει μπήκε το γκολ τους-άσχετα αν χρειαζόταν και βοήθεια από Λημνιό και μέσους-ενώ και επιθετικά ελάχιστα κάνει στους περισσότερους αγώνες.
Την Κυριακή με στοιχειώδη σοβαρότητα τελειώνουμε για φέτος με την παρεούλα Παπαναστασίου με Μαρασλή γωνία, που απειλούν να μας σπάσουν την έδρα και το αήττητο! Προσοχή μόνο στις προκλήσεις τους και στις εύκολες κάρτες.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό back in black » Τρί 19 Φεβ 2019, 13:14

Εμφάνιση σοβαρή, επιβλητική, αποστομωτική, συνεχίζουμε...
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 19 Φεβ 2019, 13:24

Έπεσε ξεγυρισμενη φαπα! Το αφήνουμε πίσω και πάμε να κοκκινισουμε το σβέρκο του φουκαριαρη!

Μη ξαναβγα
Μη ξαναβγαλεις το σκουφι!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:36

ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε
να περασει ο επομενος παρακαλω,ολοι θα παρετε

ΥΓ Αποστολη ευτυχως κρατησαμε την διαφορα και δεν αλλαξες ομαδα

:mrgreen:
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:45

"Μόλις πήρα την ενδεκάδα του ΠΑΟΚ είδα τους εφτά στον πάγκο και είπα καλύτερα που παίζουν αυτοί, από εκείνους που είναι στον πάγκο."

Τάδε έφη Μπάμπης Τεννες.

:lol: :lol: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ! ΤΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΤΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ!!!!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Gabri17 » Τρί 19 Φεβ 2019, 17:19

Εμεις που ζουμε Αθηνα χρονια θα ειναι αδικο και "μη παντελονατο" να κατηγορουμε τα παιδια του Πανελληνιου γι αυτο που ηθελαν να κανουν. Ο Πανελληνιος εχει τη δικη του ιστορια 45 χρονια τωρα εχει προσφερει πολλα σε πολλους αδερφους κατα καιρους. Απλα τα τωρινα παιδια διαφερουν σε ενα πραγμα με εμας τους old school. Θελουν να φανουν και οχι να γινει η δουλεια. Εγω δηλαδη βγηκα Ανω Πατησια, κασκολακι απο μεσα, εισιτηριο, θυρα 9, παοκολε, 5αρα, job done.
Οι πορειες απο Ομονοια, ΗΣΑΠ οπως παλια κτλ, εχουν πεθανει. Κανεις δεν θα ρισκαρει πλεον οποτε και γι αυτο εγινε οτι εγινε
Gabri17
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί 29 Απρ 2014, 11:14

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 19 Φεβ 2019, 21:09

prist64 έγραψε:ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε
να περασει ο επομενος παρακαλω,ολοι θα παρετε

ΥΓ Αποστολη ευτυχως κρατησαμε την διαφορα και δεν αλλαξες ομαδα

:mrgreen:

Ναι. Γι' αυτό παρακάλαγα για ένα ακόμη γκολ με το 1-3. Επί 15 λεπτά έζησα ένα δράμα...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 1-5 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τετ 20 Φεβ 2019, 11:03

Τέλος από εδώ. Πάμε για συμπολίτη
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης