Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 15:40

Για λόγους ευγένειας, σε ενημερώνω ότι είδα το post σου, αλλά επιλέγω να μην το συνεχίσω.

Σου εύχομαι απλά το μισός που βγαίνει από μέσα σου να ξεθυμάνει και να νιώσεις καλύτερα.

:pano:
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 20 Οκτ 2018, 15:56

Καλά χαλαρώστε λίγο.

Σε άλλα ποστ του ο ματριξακος είναι υπερβολικός αλλά στο συγκεκριμένο τι ακριβώς του προσαπτετε;

Μόνος του δημιούργησε το οπαδικο μίσος ή αυτός το συνεχίζει;

Μη κοροιδευομαστε μεταξύ μας.

Ποτέ δεν προωθήσαμε το μίσος εδώ μέσα αλλά καταντάει γελοίο να νουθετουμε κάποιον που διακρίνει το απύθμενο κόμπλεξ και κακία που βγάζουν τα σκουλίκια.

Και το οποίο είναι ΑΔΙΑΜΣΦΙΣΒΗΤΗΤΟ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13136
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό bL@De » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:12

Η λέξη σκουλήκια τους προσδιορίζει απόλυτα, κακά τα ψέμματα.
Αλλά εγώ προσωπικά δεν θα κρίνω ποτέ κάποιον ως άνθρωπο επειδή υποστηρίζει άλλη ομάδα από εμένα.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
wubba lubba dub dub
Άβαταρ μέλους
bL@De
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 16:57
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:33

Rainmaker, κανείς δεν είπε ότι ο matrixxakos4 παραβίασε κάποιον κανόνα του forum ή ότι πρέπει να τον νουθετίσουμε. Ίσα ίσα, γίνεται κουβέντα σε σωστά επίπεδα. Δεν έχει να κάνει με το αν το Paokmania προωθεί το μίσος. Όλοι ξέρουμε ότι δεν το κάνει. Κι ο κάθε matrixxakos4 έχει κάθε δικαίωμα να εκφράζει αυτά που νιώθει.

Από την άλλη όμως, εμένα σαν Γιάννη, δεν μου αρέσει να ακούω από κανέναν συνάνθρωπο και συνοπαδό μου ότι "όλοι οι αριανοί είναι σιχαμεροί", "πλάκωσα φίλο μου αριανό στο ξύλο σπάζοντας τραπέζια και μπιλιάρδα", "πλάκωσα κι άλλον φίλο μου αριανό κι από κει που ήταν να βγούμε μας πήγαν στο τμήμα", "πλέον όλοι οι αριανοί είναι εχθροί και δεν έχω φίλους αριανούς", "ούτε νερό δεν θα τους έδινα", "και 70 χρονών να ήταν πάλι θα τον σάπιζα" κοκ.

Είναι απλά ποδόσφαιρο και τίποτα παραπάνω και πρέπει να το καταλάβουμε. Οι οικογένεια κι οι φίλοι μας πρέπει να είναι πάνω από αυτό. Θεώρησα καθήκον μου να πω κι εγώ τη γνώμη μου.

Νομίζω ότι την εξαντλήσαμε την κουβέντα.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:43

Συγνωμη αλλα τοση ωρα συζητατε για τ αν ειναι σωστο να κρινεις εναν ανθρωπο με βαση την οπαδικη του προτιμηση? :lol:
Εγω προσωπικα εχω ως καλους φιλους και αρειανο και γαυρο αλλα και βαζελο.
Τεσπα, προχωραμε για νικη αυριο που θα τους βουλωσει λιγο γιατι αυτα τα "ειναι νικη 6 βαθμων" ειναι αστεια
Dimg4
 

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:45

Paoki94 έγραψε:Rainmaker, κανείς δεν είπε ότι ο matrixxakos4 παραβίασε κάποιον κανόνα του forum ή ότι πρέπει να τον νουθετίσουμε. Ίσα ίσα, γίνεται κουβέντα σε σωστά επίπεδα. Δεν έχει να κάνει με το αν το Paokmania προωθεί το μίσος. Όλοι ξέρουμε ότι δεν το κάνει. Κι ο κάθε matrixxakos4 έχει κάθε δικαίωμα να εκφράζει αυτά που νιώθει.

Από την άλλη όμως, εμένα σαν Γιάννη, δεν μου αρέσει να ακούω από κανέναν συνάνθρωπο και συνοπαδό μου ότι "όλοι οι αριανοί είναι σιχαμεροί", "πλάκωσα φίλο μου αριανό στο ξύλο σπάζοντας τραπέζια και μπιλιάρδα", "πλάκωσα κι άλλον φίλο μου αριανό κι από κει που ήταν να βγούμε μας πήγαν στο τμήμα", "πλέον όλοι οι αριανοί είναι εχθροί και δεν έχω φίλους αριανούς", "ούτε νερό δεν θα τους έδινα", "και 70 χρονών να ήταν πάλι θα τον σάπιζα" κοκ.

Είναι απλά ποδόσφαιρο και τίποτα παραπάνω και πρέπει να το καταλάβουμε. Οι οικογένεια κι οι φίλοι μας πρέπει να είναι πάνω από αυτό. Θεώρησα καθήκον μου να πω κι εγώ τη γνώμη μου.

Νομίζω ότι την εξαντλήσαμε την κουβέντα.


ρε μην με κάνεις να σε ρίξω κάνα καντήλι που τα γράφεις όπως θέλεις , "και 70 χρονών να ήταν πάλι θα τον σάπιζα ? αυτό έγραψα εγω? μου λεει ενας φιλος πως στα 70 μου σαν παπους ξέρω εγώ δεν θα ήμουν καλός η κατι τέτοιο (μην πηγαίνω και ψάχνω ποστ ) και εσυ γράφεις οτι σε συμφέρει οτι θα πλάκωνα άνθρωπο 70 ετών! και ξανά λέω δεν πλακώθηκα στο ξύλο γιατί ήταν αριανος αλλά για πράγματα που είπανε με καρκίνους και ευχές για θάνατο και μάλιστα έγραψα πως φίλοι μου αεκτσιδες κτλπ ποτέ δεν εκφράστηκαν έτσι σε αντίθεση με αυτούς, μην αλλάζεις τα λόγια μου ειναι οτι χειρότερο μπορείς να μου κάνεις και στο τελος θα το φαω το μπαν ! Και στην τελική δεν με νοιάζει ρε το αν δεν σου αρέσει ο χαρακτήρας μου , κοίτα τα μούτρα σου !
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:56

matrixakos ηρεμα και παρακαλω να μη δοθει συνεχεια
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Wonderland » Σάβ 20 Οκτ 2018, 16:59

Το παιχνίδι ειναι, κακα τα ψέματα, πολυ δύσκολο. Οι του Άρεως εχουν αρρωστημενο μίσος με μας, το περιμενουν εδω και μια πενταετια, μονο επετειακες φανέλες δε βγαλανε. Ο ΠΑΟΚ αν πιασει τα γνωστα του στανταρ λογικα δε θα χει προβλημα αλλα μια οι προκλησεις μια οτι πριν τη διακοπη σερνομασταν το ματσακι δε θα ναι καθολου ευκολο. Ψυχραιμια, καθαρο μυαλο, υπομονη και η νίκη ειναι δική μας, μια νίκη που θα μας φερει πιο κοντα στον πολυπόθητο τιτλο.
Για το μισος που συζητατε. Αν διαβασει κανείς την ανακοινωση του Σ3 για το παιχνιδι θα καταλάβει για τι αρρωστημένα μυαλα μιλαμε. Απο τον καθενα εξαρταται, οτι ομαδα κι αν υποστηριζει, αν πεσει στο τριπακι του μισους και της εκδικησης.
Wonderland
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 20 Σεπ 2018, 01:29

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 20 Οκτ 2018, 17:21

Συμφωνώ με Γιάννη (Paoki94).
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 17:40

matrixxakos4 έγραψε:
Paoki94 έγραψε:Rainmaker, κανείς δεν είπε ότι ο matrixxakos4 παραβίασε κάποιον κανόνα του forum ή ότι πρέπει να τον νουθετίσουμε. Ίσα ίσα, γίνεται κουβέντα σε σωστά επίπεδα. Δεν έχει να κάνει με το αν το Paokmania προωθεί το μίσος. Όλοι ξέρουμε ότι δεν το κάνει. Κι ο κάθε matrixxakos4 έχει κάθε δικαίωμα να εκφράζει αυτά που νιώθει.

Από την άλλη όμως, εμένα σαν Γιάννη, δεν μου αρέσει να ακούω από κανέναν συνάνθρωπο και συνοπαδό μου ότι "όλοι οι αριανοί είναι σιχαμεροί", "πλάκωσα φίλο μου αριανό στο ξύλο σπάζοντας τραπέζια και μπιλιάρδα", "πλάκωσα κι άλλον φίλο μου αριανό κι από κει που ήταν να βγούμε μας πήγαν στο τμήμα", "πλέον όλοι οι αριανοί είναι εχθροί και δεν έχω φίλους αριανούς", "ούτε νερό δεν θα τους έδινα", "και 70 χρονών να ήταν πάλι θα τον σάπιζα" κοκ.

Είναι απλά ποδόσφαιρο και τίποτα παραπάνω και πρέπει να το καταλάβουμε. Οι οικογένεια κι οι φίλοι μας πρέπει να είναι πάνω από αυτό. Θεώρησα καθήκον μου να πω κι εγώ τη γνώμη μου.

Νομίζω ότι την εξαντλήσαμε την κουβέντα.


ρε μην με κάνεις να σε ρίξω κάνα καντήλι που τα γράφεις όπως θέλεις , "και 70 χρονών να ήταν πάλι θα τον σάπιζα ? αυτό έγραψα εγω? μου λεει ενας φιλος πως στα 70 μου σαν παπους ξέρω εγώ δεν θα ήμουν καλός η κατι τέτοιο (μην πηγαίνω και ψάχνω ποστ ) και εσυ γράφεις οτι σε συμφέρει οτι θα πλάκωνα άνθρωπο 70 ετών! και ξανά λέω δεν πλακώθηκα στο ξύλο γιατί ήταν αριανος αλλά για πράγματα που είπανε με καρκίνους και ευχές για θάνατο και μάλιστα έγραψα πως φίλοι μου αεκτσιδες κτλπ ποτέ δεν εκφράστηκαν έτσι σε αντίθεση με αυτούς, μην αλλάζεις τα λόγια μου ειναι οτι χειρότερο μπορείς να μου κάνεις και στο τελος θα το φαω το μπαν ! Και στην τελική δεν με νοιάζει ρε το αν δεν σου αρέσει ο χαρακτήρας μου , κοίτα τα μούτρα σου !


Βγαλμενος απο τα 90'ς το αλανι :opaokara:
Dimg4
 

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Σάβ 20 Οκτ 2018, 18:22

Dimg4 έγραψε:Συγνωμη αλλα τοση ωρα συζητατε για τ αν ειναι σωστο να κρινεις εναν ανθρωπο με βαση την οπαδικη του προτιμηση? :lol:
Εγω προσωπικα εχω ως καλους φιλους και αρειανο και γαυρο αλλα και βαζελο.
Τεσπα, προχωραμε για νικη αυριο που θα τους βουλωσει λιγο γιατι αυτα τα "ειναι νικη 6 βαθμων" ειναι αστεια


Συμφωνώ αλλά με ένα αστεράκι. Μεγάλο άνθρωπο με "πηγμένο" μυαλό που υποστηρίζει τον γάβρο με πάθος δεν τον εμπιστεύομαι. Τι αρχές να έχει ρε συ Ντιμ; Κάτι στραβό πρέπει να υπάρχει μέσα του.

Περί του αγώνα, χαίρομαι που εμείς πάμε συγκεντρωμένοι χωρίς φανφάρες ενώ αυτοί έχουν γίνει καραγκιόζηδες από τώρα. Αύριο η νίκη θα είναι πιο γλυκιά.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό gpaok » Σάβ 20 Οκτ 2018, 18:55

Παιδιά απλά είναι τα πράγματα....αν οι άλλοι ειναι σκ@τα, θα γίνω κι εγω σκ@τα για να τους αντιμετωπίσω; ; Άμα κάποιοι είναι ζώα και λένε μ@λ@κιες, τους γράφεις στα από τέτοια σου και εσυ συνεχίζεις να είσαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Όσο για το ματσάκι....για μένα είναι 3 βαθμοί στο δρόμο για την κούπα. Τους παίρνω κ Γεια σας. Ακομα κ αν χάσω η ερθει χ όμως, επειδή μπάλα είναι, και παλι δεν πρέπει να αποσπαστεί η προσοχή μας για τη συνέχεια, επειδή η απώλεια θα ειναι από...καποιον αρουλη. Αυτα.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό kayde » Σάβ 20 Οκτ 2018, 20:34

Εχει πλακα παντως πως θελουν να ασχοληθουμε μαζι τους.Ο αλλος καθε 2 μερες αρθρα ανεβαζει,εμπρηστικα πρωτοσελιδα,ανακοινωσεις απο το σουπερ μαρκετ κλπ.
Διπλο,και σταματαμε να αναφερομαστε στους πουθεναδες 21.30 το βραδυ της Κυριακης.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 21:29

Θ.Μ.Κ.Τ.Α
Dimg4
 

Re: Άρης-ΠΑΟΚ, 21/10,19:00, ΕΡΤ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 20 Οκτ 2018, 21:31

Σε αλλα νεα, θα ηθελα να τους πηδηξουμε ετσι
Πασχαλακης
Ματος Βαρελα Κρεσπο Βιερινια
Βερνμπλουμ Κανιας
Ζαμπα Μπισεσβαρ Ουαρντα
Πριγιοβιτς

Το τριμπαλο ειναι σιγουρο
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες