ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Μβπ

Πασχαλακης
2
2%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κρεσπο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βιερινια
1
1%
Κανιας
4
3%
Μαουριτσιο
5
4%
Ζαμπα
5
4%
Μπισεσβαρ
91
73%
Ελ Καντουρι
13
10%
Καρελης
3
2%
Ουαρντα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βερνμπλουμ
1
1%
Σακχοβ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 125

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 12:52

kataramenos5 έγραψε:
goran 64 έγραψε: βρυκολακοχαβουζοβοθρολιμανίσια βαμπιροχαμωπουστοπιθηκοϋπανθρωπάρια,

Κοινωνικο εργο επιτελεις

Εκτός από λεξιλάγνος και γλωσσοπλάστης, ήμουν από μικρός και..............επιτελικός... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKpanta » Κυρ 16 Σεπ 2018, 13:27

3η σερί αγωνιστική με διαιτησία καμικάζι και ο ΠΑΟΚ κέρδισε επείδή φάνηκε στο χορτάρι η χαώδης διαφορά στο μπατζετ (σχεδον 5απλασιο). Προσωπικά περιμένω πολλά περισσότερα από αυτην ομάδα

Η ομάδα βεβαια όσο και να ανέβει με τέτοιες διαιτησίες πρωτάθλημα δεν παίρνει. Σήμερα αν δεν ήταν ο συμπαθέστατος ΟΦΗ και ήταν άλλος αντίπαλος δύσκολα θα τη βγάζαμε καθαρή με αυτόν τον κόρακα

Βλέπω τεράστιο πόλεμο στον ΠΑΟΚ σε όλα τα επίπεδα.
Πολιτικά επιχειρηματικά στον πρόεδρο με παρενέργειες στον ΠΑΟΚ (ντεμέκ χάρες για γήπεδο, ενώ οι άλλοι παίρνουν 20 μυρια απ την Περιφέρεια και ουτε οι ιδιοι το μαθαίνουν)
Ο Παπαστεριανός λεεί στα μουτρα το διαιτητη "αει γαμήσου" και παίρνει κίτρινη και δεν παίζει Π Ο Υ Θ Ε Ν Α, ενώ για τον Πασχαλάκη μεθοδεύουν τιμωρία που πάνω εβγαλε την ένταση βριζοντας και χειρονομωντας στον αέρα, αφού δεν ήξερε και κανενα στην κερκίδα
Στα μανταλάκια παίζει μόνο πασχαλάκης και όχι το μαρς πεναλντυ. Ούτε στα στιγμιότυπα της νόβα έχουν βάλει τη φάση του μαρσ πεναλντυ!!!!
Φάση νιόνιου στο 2-0 που ακυρώθηκε οφσαιντ ουτε που το ξαναείδαμε όπως και το πρώτο γκολ της χανούμισας

ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ την ομάδα εξωαγωνιστικα γιατι με τέτοιους καμικάζι πρωτάθλημα δεν παίρνουμε.
Φτάνει με τις γλυκανάλατες ανακοινώσεις στα twitter
μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι οπαδοι σου
Άβαταρ μέλους
PAOKpanta
 
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιουν 2010, 13:27

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 16 Σεπ 2018, 18:34

Το πουλέν μου αυτή τη στιγμή συγκεντρώνει το 70% των ψήφων για MVP.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Κυρ 16 Σεπ 2018, 20:29

MVP Μπισε και απο κοντα και Καντουρι...
Με εξεπληξε η συμμετοχη Καρελη γιατι ο Λουτσε κραταει επετηριδα...Καλος ηταν αλλα με στηριγμα διπλα του Πριγιο η Ακπομ...

Πασχαλακη χαλαρωσε...

Δε μου αρεσε καθολου η συγκεκριμενη πορτοκαλι εμφανιση....
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Σεπ 2018, 20:40

Mīngus έγραψε:Άλλη μια φανταστική διαιτησία. Να δω μέχρι πότε η ομάδα θα κερδίζει και τα κοράκια.
Σήμερα γίνανε απίστευτα πράγματα.
1ο ημίχρονο
1) Δε δίνεται πέναλτι στον Ζαμπά στην αρχή
2) Αφήνεται γενικά κλωτσίδι των γιδιών του ΟΦΗ
3) Χαρίζεται αποβολή στον Παπαστεργιανό σε κλωτσιά εκτός φάσης (αν όχι αποβολή, σίγουρα κίτρινη)
2ο ημίχρονο
4) Χαρίζεται ξανά αποβολή στον Παπαστεργιανό που βρίζει το κοράκι χυδαία μέσα στα μούτρα του
5) Δε δίνει φάουλ πάνω στον Κάνιας και αφήνει τον ΟΦΗ να βγάλει επικίνδυνη φάση
6) Βρίζει χυδαία ο Κουτσιανικούλης τον επόπτη και αντί να αποβληθεί, παίρνει ανύπαρκτο φάουλ σε καλό σημείο, από το οποίο βγάζει φάση ο ΟΦΗ.

Υπήρχαν κι άλλα, όχι τόσο κραυγαλέα αλλά γενικά ήταν μια διαιτησία σήμερα, που ήταν πραγματικά τραγική.
Ο ΠΑΟΚ πρέπει να απαντήσει. Και ειλικρινά, έχω φτάσει στο σημείο να εύχομαι πολύ ευφάνταστα πράγματα για τους ανθρώπους που παίζουν με τις ψυχές μας.



Αυτά όλα υπάρχουν σε εικόνα, gif, βίντεο;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 20:42

ΑποστόληςΑ έγραψε:Το πουλέν μου αυτή τη στιγμή συγκεντρώνει το 70% των ψήφων για MVP.


Άσε τον ήσυχο, διότι δε θα τη γλιτώσει στον επόμενο πανηγυρισμό και θα τραυματιστεί βαριά (φτου φτου φτου)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 22:48

Δεν μου αρέσουν κάποια πράγματα στην ομάδα που ελπίζω ο Λουτσεσκου να τα μαζέψει.Δυστηχως την Πέμπτη παίζουμε με μια ομάδα που ανήκει στις πραγματικα τοπ ομάδες και μετά με την χάρτινη όπου δεν θα έχει κανένα πρόβλημα να βάλει πούλμαν μπροστά. Μέσα Σε ένα μήνα κρίνονται όλα.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6860
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Boomer44 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 23:42

Παιδιά καλησπέρα. Πρώτο σχόλιο μου στο φόρουμ σας διαβάζω πολύ καιρό ωστόσο αποφάσισα πλέον όπου κρίνω απαραίτητο να καταθέτω την γνώμη μου. Για δεύτερο σερί παιχνίδι
εγω ο αγνός φίλαθλος - οπαδός νιώθω ξενερωμενος μετά από μια καλή νίκη και η ξενερα μου προέρχεται από το 3ο λεπτό της αναμέτρησης... Το ερώτημα μου είναι το εξής, η απορία μου μάλλον. Γίνεται ρε συ Ιβάν να έχεις κάνει τέτοια επένδυση στην ομάδα να έχεις σκάσει περίπου 20 χαρτιά στην Επο και να μας αντιμετωπίζουν τόσο εχθρικά όλοι;; Στο κάτω κάτω το 50-50 ζητούσαμε και θα ζητάμε πάντα. Απαιτώ όχι σαν οπαδός με αναρθρες κραυγές αλλά ως φίλαθλος της ομάδας να την προστατεύσει η διοίκηση με κάθε τρόπο. Με οποιονδήποτε και αν πρέπει για να με σεβαστούν να κάνω και εγώ ότι απαιτεί η περίσταση ώστε να με σέβονται, να γίνει.Νιωθω πως εδώ και 35 χρόνια που βλέπω την ομάδα (το ίδιο φαντάζομαι και οι πιο παλιοί από εμένα) δεν έχει αλλάξει τίποτα όσο δυνατοί και αν έχουμε γίνει στο αγωνιστικό. Κάντε κάτι να μας σεβαστούν παίζουν με τα όνειρα μας.
Σας ευχαριστώ για τον χώρο
Boomer44
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ 19 Αύγ 2018, 21:43

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Σεπ 2018, 01:25

Ποια 20 χαρτιά στην χλΕΠΟ;;;;
Δείξε στοιχεία, ένα άρθρο, ένα ποστ, κάτι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Boomer44 » Δευτ 17 Σεπ 2018, 07:36

Φίλε μου καλέ αν αμφισβητείς ακόμα και το ότι πέρυσι με τον Μελισανιδη ΜΑΖΊ πήραν την ΕΠΟ με συνεργασία σε διάφορους τομείς δεν μπορώ να απαντήσω..Δεν ήξερα ότι πάρει να ξεκινήσω από την Α Β για να κάνουμε μια συζήτηση και αν εσύ σε όλο αυτό που έγραψα πιάστηκε από εκεί τότε πάω πάσο
Boomer44
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ 19 Αύγ 2018, 21:43

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 17 Σεπ 2018, 08:35

Τίποτα δεν έπιασε κανείς. Πιάσαμε την ΕΠΟ και χάσαμε το πρωτάθλημα για το δολοφονικό ρολό ταμειακής και για τον αισχρό Κομίνη;

Αυτά που ακούτε στα ραδιόφωνα,εδώ μέσα δεν θα τα γράφετε.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 17 Σεπ 2018, 09:07

Boomer44 έγραψε:Φίλε μου καλέ αν αμφισβητείς ακόμα και το ότι πέρυσι με τον Μελισανιδη ΜΑΖΊ πήραν την ΕΠΟ με συνεργασία σε διάφορους τομείς δεν μπορώ να απαντήσω..Δεν ήξερα ότι πάρει να ξεκινήσω από την Α Β για να κάνουμε μια συζήτηση και αν εσύ σε όλο αυτό που έγραψα πιάστηκε από εκεί τότε πάω πάσο

Λες ενα πραγμα το οποιο το παραθετεις σαν στοιχειο.και επειδη ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγιεται καλο θα ειναι να τ αποφευγεις τετοιου τυπου σχολια,γιατι θα πρεπει να αναλυεις συνεχεια τι εννοεις.

Φιλικα στο λεω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 17 Σεπ 2018, 10:09

Ένας γουρλής να ανοίξει το τόπικ με την Chelsea παρακαλώ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 17 Σεπ 2018, 10:29

Καραμπινάτη ήταν και η φάση στο 58΄που γκρεμίζουν τον Μαουρίσιο και βγάζει ο ΟΦΗς καθαρή φάση.

Τη φάση στο 3΄αν δεν ήθελε το κοράκι να καρφωθεί, την έδινε και φάουλ στη γραμμή της περιοχής, αλλά προφανώς πέρναγε μήνυμα.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 17 Σεπ 2018, 10:39

Στα δικά μου μάτια το μήνυμα είναι ξεκάθαρο και λέει ότι θα γίνουν όσα πρέπει για να μην πάρουμε πρωτάθλημα.
Δεν είναι δυνατόν στις τρεις πρώτες αγωνιστικές να έχουμε τέτοια φαινόμενα και να μην είναι αποτέλεσμα σχεδίου.

Και, μπορεί να έχουμε την ομάδα να νικάμε τέτοιους αντιπάλους, αλλά σε λίγο θα έρθει και ο τραυματισμός από μαρκάρισμα τύπου "αστέρα" όσο δεν γίνεται τίποτα με τα σφυρίγματα.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης