Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Μβπ

Πασχαλακης
2
2%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χατσεριδης
21
16%
Κρεσπο
11
8%
Βιερινια
2
2%
Σακχοβ
43
33%
Μαουριτσιο
1
1%
Πελκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελ Καντουρι
33
25%
Ουαρντα
7
5%
Πριγιοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ακπομ
8
6%
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανιας
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 130

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:54

navigator11 έγραψε:Εμένα με εκνευρίζει η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ. Μου έρχεται να ξεράσω, όταν μόλις το γαμημένο Μάιο του ίδιου έτους κόντεψαν κάποια ... καλόπαιδα να ξεκληρίσουν φίλους του ΠΑΟΚ, που βρέθηκαν στην "πρωτεύουσα" για τον τελικό, πετώντας μολότοφ στο βανάκι τους. Ποιός ευαισθητοποιήθηκε θεσμικά, είτε μπάτσοι, είτε δικαιοσύνη, είτε μμε; Πώς είπατε; Δεν "τεντώθηκε" το συγκεκριμένο θέμα μέχρι να βγει ξύγκι;
Τώρα όλα τα φώτα ξαφνικά έπεσαν στους συγκεκριμένους ηλιθίους, που κανένας δεν αντιλέγει πως δεν έχουν θέση στα γήπεδα. Και να τους κοπεί η δυνατότητα να έχουν. Απλά επειδή εξυπηρετεί να σπιλωθεί ο ΠΑΟΚ. Ρε άμε μου ...


Σωστός.
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 04 Σεπ 2018, 22:00

Το ότι τα ΜΜΠ και το κράτος αντιμετωπίζουν τα ίδια θέματα με διαφορετικά κριτήρια είναι γνωστό. Άλλωστε οι μεν είναι ΑΡΔ το δε μπ@#$%λο.
Αυτό όμως δεν αναιρεί την εγκληματική ενέργεια του - όποιου - ανθρωπόμορφου κτήνους πέταξε την φωτοβολίδα στον κόσμο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Τρί 04 Σεπ 2018, 22:17

Αυτος ο εγκληματιας δεν πρεπει να ξαναπατησει σε κερκιδα ΠΑΟΚτσηδων.Αυτη ειναι η ουσια.Τωρα,αυτα που 'σκεφτονται' στην παε να μην ξαναζητησουν εισιτηρια,μόνο εσωτερικα προβληματα θα δημιουργηθουν,κοντρες και φαγωμαρα.Δεν ειναι λυση να κοψεις τις εκδρομες.

Ξεκινηστε να βαζετε διχτυα σε ολο το γηπεδο εν οψει αεχ και βαλτε υπαλληλους να κανουν σοβαρο ελεγχο στις εισοδους.Με τη Σπαρτακ περασα στην 4 σακιδιο και δεν το ψιλαφησαν καν εξωτερικα...
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Τρί 04 Σεπ 2018, 22:32

Demir έγραψε:αν φακελωθει και διαγραφει τι θα γινει? θα μπει με ντου η με αλλου εισιτηριο και θα κανει τα ιδια..? μονο με καταδικη .. να τον μπαγλαρωσουν και να παει δικαστηριο.. και να το μαθουν ολοι.. μονο ετσι ο επομενος θα το σκεφτει πριν το κανει.. με ατιμωρησια δεν διορθωνεται τιποτα.. μολις πιασουν 3-4 μετα θα δεις ..


η' νατον υποχρεωνουν να πηγαινει σε αστυνομικο τμημα οταν παιζει ο ΠΑΟΚ . Νομιζω το κανουν στην Αγγλια
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 04 Σεπ 2018, 22:53

ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 05 Σεπ 2018, 00:03

Παντως εγω που κυκλοφορω αθηνα ειδα οτι εγινε καλη δουλεια σε διαφορα σημεια...

Η πολη γεμισε με ΠΑΟΚ και μια χαρα παραπανω την εχω να πω...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τετ 05 Σεπ 2018, 14:55

Δεν ζητησε εισιτηρια για το παιχνιδι με τον ΟΦΗ η παε, ας ειναι καλα αυτος που την πεταξε
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό george188 » Τετ 05 Σεπ 2018, 15:00

GoMaRoS έγραψε:Δεν ζητησε εισιτηρια για το παιχνιδι με τον ΟΦΗ η παε, ας ειναι καλα αυτος που την πεταξε

Και αυτοί που τον φυγάδευσαν..
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2730
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τετ 05 Σεπ 2018, 15:59

navigator11 έγραψε:Εμένα με εκνευρίζει η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ. Μου έρχεται να ξεράσω, όταν μόλις το γαμημένο Μάιο του ίδιου έτους κόντεψαν κάποια ... καλόπαιδα να ξεκληρίσουν φίλους του ΠΑΟΚ, που βρέθηκαν στην "πρωτεύουσα" για τον τελικό, πετώντας μολότοφ στο βανάκι τους. Ποιός ευαισθητοποιήθηκε θεσμικά, είτε μπάτσοι, είτε δικαιοσύνη, είτε μμε; Πώς είπατε; Δεν "τεντώθηκε" το συγκεκριμένο θέμα μέχρι να βγει ξύγκι;
Τώρα όλα τα φώτα ξαφνικά έπεσαν στους συγκεκριμένους ηλιθίους, που κανένας δεν αντιλέγει πως δεν έχουν θέση στα γήπεδα. Και να τους κοπεί η δυνατότητα να έχουν. Απλά επειδή εξυπηρετεί να σπιλωθεί ο ΠΑΟΚ. Ρε άμε μου ...


Οι ηλιθιοι που αναφερεις μας κοβουν εδω και χρονια βαθμους και χρηματα

Προσωπικα κοιταζω πρωτα να φερομαι εγω ενταξει και μετα κρινω τους αλλους

Απο κει και περα ΠΑΟΚ ειμαστε και ξερουμε ποιοι και γιατι μας κυνηγανε - αυτο δεν θα αλλαξει ποτε
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3500
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Τετ 05 Σεπ 2018, 16:31

Εύγε...
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 05 Σεπ 2018, 16:48

GoMaRoS έγραψε:Δεν ζητησε εισιτηρια για το παιχνιδι με τον ΟΦΗ η παε, ας ειναι καλα αυτος που την πεταξε


Και πολύ εύλογα έκανε.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Παρ 07 Σεπ 2018, 09:32

Ζητάω συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά νομίζω έπρεπε να γράψω 2 λόγια...
Δεν ξέρω πόσοι από εσας γνωρίζεται την ιστορία μου αλλά νομίζω μου δίνει το δικαίωμα να πω τα παρακάτω...
Οι δολοφόνοι του Κωστή και του Ευθύμη έμειναν ελεύθεροι γιατί ήταν υπουργική απόφαση να σταματήσει το θέμα ώστε να μην υπάρχουν αντίποινα...
Περιστατικά σαν το τελευταίο δυστυχώς δίνουν ένα μικρο δίκιο στους εγκληματίες που πήραν αυτήν την απόφαση για τον τρόπο σκέψης τους...
Παράκληση:"Σταματήστε να πληγώνετε την ομάδα και τον λαό της"...
Κάποιος που έχυσε πολύ αίμα και έχασε πολλά για χάρη της...
:nairepaok:
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1793
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 07 Σεπ 2018, 10:34

Κατανοώντας τι θες να πεις, φίλε μου, δεν υπάρχει καμία "δικαίωση" κανενός άθλιου για το ότι επελέγη τότε στρατηγικά να μη δικαιωθούν ούτε μετά θάνατον δυο νέα παιδιά, που δολοφονήθηκαν, για να μη δημιουργηθεί βεντέτα. Ας αφήσουμε έξω την όποια φίλαθλη ή οπαδική τους τυχόν ταυτότητα. Έτυχε να είναι ΠΑΟΚ. Και να μην ήταν είναι δευτερεύουσας παντελώς σημασίας. Είναι, συγχώρεσέ μου την έκφραση, αστείο κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα τέτοιες γελοίες "λογικές" υποδαυλίζουν, συντηρούν και οξύνουν το μίσος και την εκδικητική διάθεση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Παρ 07 Σεπ 2018, 10:46

navigator11 έγραψε:Κατανοώντας τι θες να πεις, φίλε μου, δεν υπάρχει καμία "δικαίωση" κανενός άθλιου για το ότι επελέγη τότε στρατηγικά να μη δικαιωθούν ούτε μετά θάνατον δυο νέα παιδιά, που δολοφονήθηκαν, για να μη δημιουργηθεί βεντέτα. Ας αφήσουμε έξω την όποια φίλαθλη ή οπαδική τους τυχόν ταυτότητα. Έτυχε να είναι ΠΑΟΚ. Και να μην ήταν είναι δευτερεύουσας παντελώς σημασίας. Είναι, συγχώρεσέ μου την έκφραση, αστείο κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα τέτοιες γελοίες "λογικές" υποδαυλίζουν, συντηρούν και οξύνουν το μίσος και την εκδικητική διάθεση.

+1926!
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1793
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 07 Σεπ 2018, 10:49

Τον πιασανε αυτον που πεταξε τη ψωτοβολιδα;
Για το καλο του ΠΑΟΚ ελπιζωνα τον πιασουν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες