Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Μβπ

Πασχαλακης
2
2%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χατσεριδης
21
16%
Κρεσπο
11
8%
Βιερινια
2
2%
Σακχοβ
43
33%
Μαουριτσιο
1
1%
Πελκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελ Καντουρι
33
25%
Ουαρντα
7
5%
Πριγιοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ακπομ
8
6%
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανιας
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 130

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:23

Η κερκίδα μας στο ίδιο γήπεδο πριν από 6 έτη (ήμουν κι εγώ μέσα)
Η συμπεριφορά των οπαδών μας ήταν άριστη.

Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90098
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Βαθύ Mαύρο » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:23

Η υποκρισία στο μεγαλείο της.
Μερικοί κάνετε λες και ήρθατε στη γη από τον Δία.
Δεν ξέρετε, δεν ξέρουμε όλοι ότι ανέκαθεν μέσα στην τεράστια μάζα του Λαού του ΠΑΟΚ υπήρχαν και υπάρχουν και θα υπάρχουν εξτρεμιστικά στοιχεία. Άτομα που έχουν μαχαιρώσει, έχουν μαχαιρωθεί, έχουν πετάξει φωτοβολίδες κλπ κλπ. Κάνετε λες και όλος ο λαός του ΠΑΟΚ είναι υπόδειγμα όσον αφορά τη συμπεριφορά.
Στο μόνο που συμφωνώ είναι οι ενέργειες αυτές να μην γίνονται μέσα στο γήπεδο ώστε να μην την πληρώνει βαθμολογικά η Ομάδα. Κατά τα άλλα ναι η ζωή ειναι πολύτιμη αλλά έχουμε δει και το σεβασμό στις ζωές ΠΑΟΚτσήδων όταν κατεβαίνουν στο αθήνα μεμονωμένα.
Ωραία ασχοληθήκατε όλοι επί τρεις μέρες με τη φωτοβολίδα. Ώστε να περνάει στο ντούκου ακόμα κι εδώ η διαιτησία.
Βαθύ Mαύρο
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 22:25

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:25

Demir έγραψε:αν φακελωθει και διαγραφει τι θα γινει? θα μπει με ντου η με αλλου εισιτηριο και θα κανει τα ιδια..? μονο με καταδικη .. να τον μπαγλαρωσουν και να παει δικαστηριο.. και να το μαθουν ολοι.. μονο ετσι ο επομενος θα το σκεφτει πριν το κανει.. με ατιμωρησια δεν διορθωνεται τιποτα.. μολις πιασουν 3-4 μετα θα δεις ..

Αυτό είναι δουλειά της δικαιοσύνης. Εγώ λέω τι πρέπει να κάνουμε εμείς.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90098
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:27

Εγω παλι φιλε αντιντας δεν μπορω να το ξεχασω ετσι απλα..και ενοιωσα 2 φορες ντροπη διοτι εδω στην πολη που μενω εχει χαθει ανθρωπος απο τετοια δολοφονικη ενεργεια..
Αι σιχτιρ πιαστε τον και μπαγλαρωστε τον..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:29

Με 2 μέτριες εμφανίσεις απέναντι σε καλές ομάδες και με κάκιστες διαιτησίες η ομάδα ξεκίνησε ικανοποιητικά το πρωτάθλημα...

Ας ελπίσουμε τωρα με τη διακοπή να ξεκουραστεί η ομάδα γιατί κάποιοι εχουν μείνει απο δυνάμεις...

Κορυφαίος ο Σακχωφ....ηταν παντού....

Μη δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα .....ηταν άνανδρη και μη ΠΑΟΚτσηδικη η δολοφονική επίθεση με φωτοβολίδα....
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Demir » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:31

και την κυριακη αψογη ηταν αν εξαιρεσεις τον εγκληματια και 2 φιλους του...
χαρακτηριστικο,μολις την πετανε και γινεται χαμος(βρισιες απο εμας και τετοια),μαζευουν σε 10 δευτερα τα πανο και εξαφανιζονται τρεχοντας...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7976
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:41

Πραγματικά λυπάμαι για κάποια πράγματα που διάβασα.

Πραγματικά λυπάμαι που υπάρχουν λογικές του στιλ "και οι άλλοι το έκαναν", "συμβαίνουν αυτά", "υπάρχουν και τέτοιοι σε κάθε εκδρομή".

Πραγματικά λυπάμαι που κάποιοι φαίνονται να είναι έτοιμοι να βρουν δικαιολογίες σε (απευκταία) νέα περίπτωση Μπλιώνα. Ίσως και να βγάλουν ανάλογο σύνθημα εμετό όπως τότε... Είναι κι αυτά ξέρετε μέσα στην "ιστορία του λαού του ΠΑΟΚ", μόνο που αποτελούν τις πιο μαύρες σελίδες της...

Πραγματικά λυπάμαι που φαίνεται ακόμα κάποιοι να θεωρούν "συνοπαδό" το καθίκι που το έκανε. Πραγματικά λυπάμαι που γενικώς θεωρούνται οπαδοί της ομάδας, όσοι πάνε στο γήπεδο για να λύσουν το πρόβλημα του μικρού τους μήκους, ή σωστότερα νομίζοντας ότι το λύνουν.

Καλή επιμήκυνση παιδιά, μακριά από τον ΠΑΟΚ όμως.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:49

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:50

ρε τι διαβάζουμε από ορισμένους ,το επίπεδο φίλων αιλινικου ποντοσφέρι σε αφήνει μ@λακ@ :lol:
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τρί 04 Σεπ 2018, 20:40

Σακχοβ MVP Χατσεριδης και Κρεσπο πολυ καλοι οπως και ο Λημνιος που καλυψε πολυ καλα αμυντικα την δεξια πλευρα οσο επαιξε..
Μακαρι να συνεχισει ετσι ο Ουαρντα και θα δουμε ωραια πραγματα απο τον Ακπομ!
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 04 Σεπ 2018, 20:48

Εμένα με εκνευρίζει η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ. Μου έρχεται να ξεράσω, όταν μόλις το γαμημένο Μάιο του ίδιου έτους κόντεψαν κάποια ... καλόπαιδα να ξεκληρίσουν φίλους του ΠΑΟΚ, που βρέθηκαν στην "πρωτεύουσα" για τον τελικό, πετώντας μολότοφ στο βανάκι τους. Ποιός ευαισθητοποιήθηκε θεσμικά, είτε μπάτσοι, είτε δικαιοσύνη, είτε μμε; Πώς είπατε; Δεν "τεντώθηκε" το συγκεκριμένο θέμα μέχρι να βγει ξύγκι;
Τώρα όλα τα φώτα ξαφνικά έπεσαν στους συγκεκριμένους ηλιθίους, που κανένας δεν αντιλέγει πως δεν έχουν θέση στα γήπεδα. Και να τους κοπεί η δυνατότητα να έχουν. Απλά επειδή εξυπηρετεί να σπιλωθεί ο ΠΑΟΚ. Ρε άμε μου ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Σεπ 2018, 20:51

Πραγματικά έτσι είναι

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:46

navigator11 έγραψε:Εμένα με εκνευρίζει η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ. Μου έρχεται να ξεράσω, όταν μόλις το γαμημένο Μάιο του ίδιου έτους κόντεψαν κάποια ... καλόπαιδα να ξεκληρίσουν φίλους του ΠΑΟΚ, που βρέθηκαν στην "πρωτεύουσα" για τον τελικό, πετώντας μολότοφ στο βανάκι τους. Ποιός ευαισθητοποιήθηκε θεσμικά, είτε μπάτσοι, είτε δικαιοσύνη, είτε μμε; Πώς είπατε; Δεν "τεντώθηκε" το συγκεκριμένο θέμα μέχρι να βγει ξύγκι;
Τώρα όλα τα φώτα ξαφνικά έπεσαν στους συγκεκριμένους ηλιθίους, που κανένας δεν αντιλέγει πως δεν έχουν θέση στα γήπεδα. Και να τους κοπεί η δυνατότητα να έχουν. Απλά επειδή εξυπηρετεί να σπιλωθεί ο ΠΑΟΚ. Ρε άμε μου ...



Όαση είσαι σε ρε πουστη...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:47

Δεν είναι πουστης ρε

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:48

Για τον τύπο που χτύπησε το παιδάκι για να κλέψει την μπάλα, επίσης δεν διαβάσαμε τίποτα...
Φαινόταν φάτσα κανονικά... Λογικά σαπίζει στη στενή....

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες