Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Μβπ

Πασχαλακης
2
2%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χατσεριδης
21
16%
Κρεσπο
11
8%
Βιερινια
2
2%
Σακχοβ
43
33%
Μαουριτσιο
1
1%
Πελκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελ Καντουρι
33
25%
Ουαρντα
7
5%
Πριγιοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ακπομ
8
6%
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανιας
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 130

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 07 Σεπ 2018, 11:13

falconakis έγραψε:Ζητάω συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά νομίζω έπρεπε να γράψω 2 λόγια...
Δεν ξέρω πόσοι από εσας γνωρίζεται την ιστορία μου αλλά νομίζω μου δίνει το δικαίωμα να πω τα παρακάτω...
Οι δολοφόνοι του Κωστή και του Ευθύμη έμειναν ελεύθεροι γιατί ήταν υπουργική απόφαση να σταματήσει το θέμα ώστε να μην υπάρχουν αντίποινα...
Περιστατικά σαν το τελευταίο δυστυχώς δίνουν ένα μικρο δίκιο στους εγκληματίες που πήραν αυτήν την απόφαση για τον τρόπο σκέψης τους...
Παράκληση: "Σταματήστε να πληγώνετε την ομάδα και τον λαό της"...
Κάποιος που έχυσε πολύ αίμα και έχασε πολλά για χάρη της...
:nairepaok:

Αδερφέ, γνωρίζοντας καλά το προσωπικό σου θέμα, αν και δεν γνωριζόμαστε, με όλο τον σεβασμό, απαντάω...

Είναι ακριβώς αυτή η "διάκριση" που γίνεται ανάμεσα σε όποιους ενόχους, των οποίων η ατιμωρησία, απ τους εκάστοτε δικαστές, πλημμυρίζουν με οργή όλον τον κόσμο, κάνοντας κάποιους λίγους να εκδικούνται, αλλά και πολλούς να αποχωρούν απογοητευμένοι απ τα γήπεδα κι αυτός είναι ο κυριότερος λόγος για τα άδεια γήπεδα...

:pano:

Το ξαναγράφω, τονίζοντας το...
Αν η δικαστική εξουσία δεν σταθεί στο ύψος της, αυτόνομη πια, η χώρα που ζούμε δεν έχει μέλλον πουθενά...


Υ.Γ. Μακάρι η παράκληση σου να γίνει πράξη, από σήμερα κιόλας και σε απόλυτο βαθμό...

Υ.Γ. 2...Navi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DV_L9 » Παρ 07 Σεπ 2018, 11:23

ΑποστόληςΑ έγραψε:Τον πιασανε αυτον που πεταξε τη ψωτοβολιδα;
Για το καλο του ΠΑΟΚ ελπιζωνα τον πιασουν.


Φίλε Αποστόλη όντως πιστεύεις ότι θα αντιμετωπίσει κάποια ποινή τελεσίδικου χαρακτήρα και όχι με αναστολή? Ο άλλος ο τρόμπας με το ρολακί τι κάνει??? Πιστεύω πως είναι κάπου άνετος και εξιστορεί τη μαλακία του χαλαρός. Άλλωστε, στην Ελλάδα η επιβολή ποινής και η ανάγκη το μαχαίρι να φτάσει στο κόκαλο εξαντλούνται σε τηλεοπτικό χρόνο max. μιας εβδομάδας. Δυστυχώς η κουτοπονηριά, η μεμψιμοιρία και η κλάψα στον πολιτευτή, τον υπουργάκο, τον βλαχοδήμαρχο του τύπου "μη του κάνετε τιποτα του παιδιού, μικρό είναι δεν ήξερε" προκειμένου να μην ιδρώσει ο κώλος και αναλάβει μια φορά τις γαμημένες ευθύνες που δημιούργησε με τον ανύπαρκτο εγκέφαλο του είναι "προνόμιο" πολλών κατοίκων της χώρας μας. Μην τρέφετε αυταπάτες όσο δεν υπάρχει βούληση να γίνει κάτι σωστό στη κωλοχώρα που ζούμε. :opaokara:
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ....
DV_L9
 
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2016, 11:33
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Σεπ 2018, 11:29

Παρασκευή φτάσαμε. Άντε να ασχοληθούμε λίγο και με την εθνΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

MVP ο Evgen Shakhov.


Στατιστικά.



Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες