ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης

Πασχαλάκης
8
7%
Matos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Crespo
6
5%
Χατσερίδης
20
18%
Vieirinha
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Canas
1
1%
Shakhov
16
14%
El Kaddouri
2
2%
Jaba
2
2%
Warda
51
46%
Prijovic
2
2%
Biseswar
2
2%
Pontus
1
1%
Akpom
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 112

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 26 Αύγ 2018, 00:32

Παντως το συγκεκριμενο ματς αν ηταν μετα απτο ματς της Μπενφικα θεωρω θα ειχε πολυ διαφορετικη τροπη.

Απτην μια λιγο η σκεψη στο κρατημα δυναμεων για το ματς της Τεταρτης,απτην αλλη λιγο οι αλλαγες στην ενδεκαδα επιρεασαν την εικονα της ομαδας,η οποια παρεπιπτοντως αν δεν ειχε γινει ο αλλος Μπουφουν και αν ο διαιτητης ειχε δωσει τις ριμαδες τις αποβολες,θα μιλουσαμε για αλλο ματς
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fireblade4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 00:39

Παντελιδη θα πρεπε να ντρεπεσαι αν δεν μπορεις να εισαι ειλικρινης μη μηλας καθολου παπατζα αλλα τα βλεπεις και αλλα οχι,δεν μου αρεσε η ομαδα σημερα γαμηθηκα στο αγχος αλλα ακομα ενα ματς που αγκαλιασα το Παοκτσακι μου και το σηκωσα ψηλα στον ουρανο,FORZA ΠΑΟΚΑΡΑ
Ηρθαμε σκαστοι απο την κλινικη ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξερουν οι γιατροι...
Άβαταρ μέλους
fireblade4
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 13:01
Τοποθεσία: Αλεξανδρουπολη-Σερρες

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 26 Αύγ 2018, 00:46

HOOL4IGAN έγραψε:Το μυαλό όλων καλώς η κακώς ήταν εκεί.... στον αγώνα της Τετάρτης... Το πρω(κ)τάθλημα μόλις ξεκίνησε... 3 πόντοι με το χωριό.... συνεχίζουμε... :opaokara:


Μάγκες, αυτό μόνο που λέει ο φίλος Hool4gan! Δεν θέλει πολύ ανάλυση το πράγμα, εντάξει έγιναν μερικά λαθάκια, αλλά το σίγουρο είναι πως όλοι οι παίχτες (και μεις επίσης), έχουν το μυαλό τους στον επόμενο ιστορικό αγώνα που θα μας στείλει στ' αστέρια. Πήραμε τα 3 πονταλάκια απέναντι σε μια ομάδα που μας έχει κάνει αρκετές κηδείες και βοήθησε και αυτή πέρσι να χάσουμε το πρωτάθλημα!
Όσο για τους καραπαπάδες και λοιπά @ΡΧΙΔΙΑ που βρήκαν ευκαιρία να πουν για το πέναλντι, ας βάλουν την παρακάτω φώτο στον κ@λο τους για να την εμπεδώσουν καλύτερα!

Εικόνα
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 00:49

Η νίκη στο χθεσινό παιχνίδι είναι για μένα υπεραρκετή, γι αυτό δεν θα σχολιάσω τίποτα και για κανέναν στην ομάδα!

:pano:

Μόνο ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ έχω για όλους και τους στέλνω όση θετική ενέργεια διαθέτω για το ματς της Τετάρτης!!!!

:nairepaok:


Υ.Γ. Κοράκι, ζεστές τις παντόφλες σου να βρίσκεις πάντα και 4ο κοράκι, μόνιμα το μπουρνούζι σου υγρό... :x :redcard:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 01:48

Dimg4 έγραψε:Δεν υπαρχει πεναλτυ, επρεπε να αποβληθει παικτης τριπολης, κακη και προβλεψιμη αναπτυξη (υπεροπτικη?).
Ελπιζω να ητνα αγχος πρεμιερας και συντηρηση δυναμεων αλλα ο αξονας ειναι ανυπαρκτος χωρις πελκα. Σιγουρα θα βελτιωθει η ομαδα.
Οσο δεν υπαρχει πεναλτυ δεν υπαρχει και πρωταθλητρια κουλα οποτε στα γ@μηδια αλλοθρησκοι
Προχωραμε



Το πεναλτυ το εκμαιευει ο Πριγιοβιτς, αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει. Μια χαρα τσιμπαει την μπαλα πρωτος και μια χαρα τον ανατρεπει, ασχετα αν δεν προλαβαινε την μπαλα αν δεν υπηρχε ανατροπη. Επαφη ομως υπηρχε, ανατροπη υπηρχε, πεναλτυ υπηρχε. Ακομα ομως κι αν δεχτουμε οτι δεν υπηρχε πεναλτυ, τι σχεση εχει αυτο με το χαρτινο πρωκταθλημα; Το χαρτινο πρωκταθλημα δεν ηταν απλα ενα ΛΑΘΟΣ (αν δεχτουμε οτι ηταν τετοιο το χθεσινο) σφυριγμα. Εχθες δεν ειδαμε τον διαιτητη να αλλαζει την αποφαση του μετα απο επαγγελματικο πεσιμο απο συσσωμη την ομαδα. Δεν ειδαμε τρομοκρατημενους να μην υπακουουν στις εντολες του διαιτητη. Για να μην αναφερουμε τις υπολοιπες ομορφιες της σαιζον που χαρισαν το πρωκταθλημα στους χαρτινους. Ας μην εξισωνουμε λοιπον με τοση ελαφροτητα τα εγκληματα με τα (πιθανα) λαθη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 02:03

gpaok έγραψε:Ημίχρονο...για εμένα! Υπάρχει σοβαρή υποψια πεναλντι στον ουαρντα
Επισης...πολυ συντομα θα χουμε πρόβλημα στα σέντερ μπακ. Δεν θα ξρρουμε ποιον να αφησουμε εξω....


Ο Χατσεριδης τους καταπινει στο χαλαρο.. Τυλιγεται σαν χταποδι γυρω απο τον αντιπαλο και δεν χρειαζεται καν να τον κοψει. Τον απελπιζει και τα παραταει.

Συγκινητικος ο Σακχωφ. Ουραντα και ιδιως Ζαμπα, τρελα! Οι ενεργειες τους εκφραζουν την ομορφια του ποδοσφαιρου. Κριμα που το σημερινο ποδοσφαιρο των προπονητων εχει καταστησει τετοιες ενεργειες απαγορευμενες. Ελπιζω ο Λουτσεσκου να τους αφησει να ξεδιπλωσουν το ταλεντο τους οσο περισσοτερο γινεται. Το ρισκο δεν με ενδιαφερει. Το χαλαλιζω προκειμενου να απολαμβανω αυτην την ομορφια. Αλλωστε για ΠΑΙΧΝΙΔΙ μιλαμε. Γαμω τα ρισκα, τα μυρια και τις σκοπιμοτητες.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 26 Αύγ 2018, 02:21

Εμενα μου αρεσει να λεω οτι βλεπω και αυτο που βλεπω ειναι οτι πεναλτι δεν υπαρχει.
Και δεν υπαρχει σε καμια φαση του ματς.

Τωρα, λιγο ή πολυ ή τον βρισκει με το δαχτυλο δεν υπαρχουν, ο Πριγιοβιτς τσιμπαει και αρχιζει να πεφτει πριν ερθει σε αυτην την μικρη ετσι κι αλλιως επαφη με τον τερματοφυλακα.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣ, ΤΥΠΟΥ ΠΑΡΑΓΚΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.

Βεβαια ολοι μιλανε για το πεναλτι και κανεις για τις 2 κοκκινες, η μια μαλιστα μολις στο 38' που χαριζει στον Αστερα.

Δεν πρεπει να πεσουμε στο τρυπακι τους και να κατσουμε να ασχοληθουμε παραπανω με οτι συνεβη σημερα.
Τελος κοιταμε το ματς με την Μπενφικα.

Πρεπει να αρχιζει γενικα η ομαδα και οι παικτες να "τελειωνουν" ολα τα ματς στο σφυριγμα του διαιτητη γιατι σε 3 μερες θα ερχεται το επομενο.

Αγωνιστικα μετραει η νικη με το μυαλο να ειναι στην Τεταρτη στην Τουμπα και τα ποδια μετα το 60' σε....Ελβετια, Ρωσια και Πορτογαλια.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 26 Αύγ 2018, 03:09

Πέναλτι από δω μέχρι την οδό Αλεξάνδρας στο Μπουρδελολιμανάκι και για όποιον δεν θέλει από δω μέχρι τη Σπύρου Λούη.

Δεν έμπαινε το τόπι, ο τερματάς τους έκανε την εμφάνιση της χρονιάς, ο Αριστομένης είχε ξεχάσει την κόκκινη κάρτα στο σπίτι της γκόμενας όταν έκανε πρόβες και το αποτέλεσμα μια χαρά.

Ροτέισιον, ξεκούραση, παιχνίδια στα πόδια τους οι ρεζέρβες και άσε τις Καλτσοδέτες να τρέχουν μέχρι το 94. Ινγκλέσιας λυπήθηκα πολύ για πάρτυ σου. Χρήση βίντεο αύριο και τρεις αγωνιστικές σπίτι. Παντελίδη... δε μου κανε τη χάρη ο Ματος. Αλήθεια, ποιος σε πληρώνει τα τελευταία δέκα χρόνια και είσαι τόσο άρρωστα (το άρρωστος είναι τίτλος τιμής) αντιΠΑΟΚτσης;

Σε άλλα νέα μπορούμε να πάρουμε άλλα 29 τέτοια πέναλτι; Κανένα πρόβλημα. Αρκετά προσπαθούν να μας σκίσουν οι κάτω, ας μην σκιζόμαστε μόνοι μας.

Υπόψη: Ο ΠΑΟΚ τους πονάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φέτος. Φουλ επίθεση σε όλα τα μέτωπα. Είναι σχεδόν σίγουρο πως οι μπινέδες θα τα καταφέρουν και πάλι αλλά τώρα θα μετρηθούμε στα ίσια.

ΥΓ: Λούτσε... Ταρακούνα τους...
Asimos
 

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fireblade4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 03:26

Τα σέβη μου,+1926

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ηρθαμε σκαστοι απο την κλινικη ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξερουν οι γιατροι...
Άβαταρ μέλους
fireblade4
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 13:01
Τοποθεσία: Αλεξανδρουπολη-Σερρες

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 03:46

Να πω οτι βραδυατικα επρεπε να ξερασω στα πληκτρα μου για το εμετικο πρωτοσελιδο της LiveSport?
ας τη μετονομασουν σε Ωρα για Livesport, να τελειωνουμε.
μας το παιζουν και αντικειμενικοι οι υπαλληλοι...

ας ειναι. τον τρομο μας να εχετε ρε ξεφτιλες κιτρινογαυροι, γ@μω τη χαρτινη σας
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 04:22

Εικόνα

ΑΔΕΡΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 06:41

Έχουμε πολύ πλάκα στην Ελλάδα τελικά !!!
ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΕ VAR ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΕ τελεία και παύλα. (δεν θα γίνουμε ίδιοι με αυτούς που δεν βλέπουν την μύτη τους)
Στην κανονική ροή ΔΙΝΕΤΕ και αυτό έκανε ο διαιτητής που εάν δεν το έδινε ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΜΕΝΟΥ.
Με λίγα λόγια όταν δεν έχει δώσει την δεύτερη κίτρινη λες Οκ δεν θέλει να δώσει πλεονέκτημα τόσο νωρίς στον ΠΑΟΚ
όταν δεν δίνει τα μικρά μικρά δίκαια(50-50) και όλα πάνε Αστέρα λες Οκ παίζει λίγο προσεκτικά μην του που πως παίζει Έδρα ΑΝ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΕ ΙΓΚΛΕΣΙΑΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΒΑΘΙΑΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ !!!!
Πάμε στα του ματς γιατί δεν γουστάρω να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας.
Εννοείτε πως ο ΠΑΟΚ δεν κέρδισε λόγο του Πέναλτι !! τέτοιο πήρε και η Μπενφίκα αλλά ΔΕΝ ΝΙΚΗΣΕ !!!
Εννοείτε πως χωρίς το γκολ θα βλέπαμε έναν ΠΑΟΚ να σκυλιάζει γι αυτό έως το 90!!!!
ΔΕΝ ΕΝΝΟΕΙΤΕ όμως η εικόνα της ομάδας από το 70 και μετά.
0 Τρεξίματα. 0 Κράτημα Μπάλας. 0 Συγκέντρωση.
Δεν ξέρω αν το μυαλό τους ήταν στην Μπενφίκα αλλά δεν μας αφορά αυτό που έπρεπε να κάνουν δεν το έκαναν και κάνουν σαν να ξεχνούν ότι ξεκινάμε με -2
Ο Χατσερίδης, ο Κρεσπο, ο Ουαρντα, ο Πασχαλάκης και ο Ζαμπά για μένα έπαιξαν καλό ματς
Ο Σάκχοφ έκανε ότι μπορούσε αλλά είναι λογικό να μην μπορεί καλύτερα απλά γιατί δεν έχει ρυθμό.
Οι υπόλοιποι μέτριοι έως κακοί
Οι Εικόνα της ομάδας από το 70 και μετά ήταν εικόνα κατάρρευσις και έφερε πολλές τελικές για τον Αστέρα έδωσε πολλές στιγμές άναρχου παιχνιδιού και αν ο Αντίπαλος ήταν λίγο ποιο ποιοτικός θα σκόραρε ΣΙΓΟΥΡΑ.

ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CL
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 26 Αύγ 2018, 06:46

Asimos έγραψε:Πέναλτι από δω μέχρι την οδό Αλεξάνδρας στο Μπουρδελολιμανάκι και για όποιον δεν θέλει από δω μέχρι τη Σπύρου Λούη.

Δεν έμπαινε το τόπι, ο τερματάς τους έκανε την εμφάνιση της χρονιάς, ο Αριστομένης είχε ξεχάσει την κόκκινη κάρτα στο σπίτι της γκόμενας όταν έκανε πρόβες και το αποτέλεσμα μια χαρά.

Ροτέισιον, ξεκούραση, παιχνίδια στα πόδια τους οι ρεζέρβες και άσε τις Καλτσοδέτες να τρέχουν μέχρι το 94. Ινγκλέσιας λυπήθηκα πολύ για πάρτυ σου. Χρήση βίντεο αύριο και τρεις αγωνιστικές σπίτι. Παντελίδη... δε μου κανε τη χάρη ο Ματος. Αλήθεια, ποιος σε πληρώνει τα τελευταία δέκα χρόνια και είσαι τόσο άρρωστα (το άρρωστος είναι τίτλος τιμής) αντιΠΑΟΚτσης;

Σε άλλα νέα μπορούμε να πάρουμε άλλα 29 τέτοια πέναλτι; Κανένα πρόβλημα. Αρκετά προσπαθούν να μας σκίσουν οι κάτω, ας μην σκιζόμαστε μόνοι μας.

Υπόψη: Ο ΠΑΟΚ τους πονάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φέτος. Φουλ επίθεση σε όλα τα μέτωπα. Είναι σχεδόν σίγουρο πως οι μπινέδες θα τα καταφέρουν και πάλι αλλά τώρα θα μετρηθούμε στα ίσια.

ΥΓ: Λούτσε... Ταρακούνα τους...
Χ4

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 07:00

sic-4 έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Δεν υπαρχει πεναλτυ, επρεπε να αποβληθει παικτης τριπολης, κακη και προβλεψιμη αναπτυξη (υπεροπτικη?).
Ελπιζω να ητνα αγχος πρεμιερας και συντηρηση δυναμεων αλλα ο αξονας ειναι ανυπαρκτος χωρις πελκα. Σιγουρα θα βελτιωθει η ομαδα.
Οσο δεν υπαρχει πεναλτυ δεν υπαρχει και πρωταθλητρια κουλα οποτε στα γ@μηδια αλλοθρησκοι
Προχωραμε



Το πεναλτυ το εκμαιευει ο Πριγιοβιτς, αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει. Μια χαρα τσιμπαει την μπαλα πρωτος και μια χαρα τον ανατρεπει, ασχετα αν δεν προλαβαινε την μπαλα αν δεν υπηρχε ανατροπη. Επαφη ομως υπηρχε, ανατροπη υπηρχε, πεναλτυ υπηρχε. Ακομα ομως κι αν δεχτουμε οτι δεν υπηρχε πεναλτυ, τι σχεση εχει αυτο με το χαρτινο πρωκταθλημα; Το χαρτινο πρωκταθλημα δεν ηταν απλα ενα ΛΑΘΟΣ (αν δεχτουμε οτι ηταν τετοιο το χθεσινο) σφυριγμα. Εχθες δεν ειδαμε τον διαιτητη να αλλαζει την αποφαση του μετα απο επαγγελματικο πεσιμο απο συσσωμη την ομαδα. Δεν ειδαμε τρομοκρατημενους να μην υπακουουν στις εντολες του διαιτητη. Για να μην αναφερουμε τις υπολοιπες ομορφιες της σαιζον που χαρισαν το πρωκταθλημα στους χαρτινους. Ας μην εξισωνουμε λοιπον με τοση ελαφροτητα τα εγκληματα με τα (πιθανα) λαθη.


Το ξεχειλωσες χωρις λογο. Εσυ λες υπηρχε εγω λεω οχι. Επειδη μου εκλεψαν πρωταθλημα δε θα ευχηθω να κερδισω αλλα 30 τετοια για να παρω κι εγω τετοιο πρωταθλημα. Πολυ γρηγορα ξεχναμε ή μαλλον οποτε μας βολευει το "δε θα γινουμε σαν τα μουτρα τους".
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Κυρ 26 Αύγ 2018, 07:04

Στην προπαγάνδα των στημένων φυλλαδων και σε αυτή όλων των φυτών γύρω μας που την αναπαράγουν η απάντηση είναι απλή:

"Θεωρείτε ότι ευνοουμαι (τουλάχιστον) εξίσου με γαύρους και κιτρινόγαυρους;
Ωραία. Υπάρχει λύση. ΞΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ.
Πέρσυ πριν τον τελικό ψάχναμε να βρούμε ποιος είναι τελικά ο παραγκαρχης στο ελλαδισταν , αλλά μόνο ο ΠΑΟΚ φώναζε για ξένους διαιτητές την ώρα που η "αδικημένη" αεΧ τους στήριζε και τους ήθελε.
Αν νιώθετε λοιπόν ρε γιδια ότι ο ΠΑΟΚ ευνοείται, πείτε το ΝΑΙ για ξένους διαιτητές. Ή δεν συμφωνεί με αυτό ο υπάλληλος σας ο ....Θωμας Μητρόπουλος;"

Την τελευταία φράση είπα χθες σε έναν που πήγε να μου την πει κ μπλόκαρε από εκεί κ πέρα μη ξέροντας πως να προχωρήσει με την προπαγάνδα του...αυτοί περιμένουν να σε έχουν σε θέση άμυνας . Επίθεση θέλει λοιπόν ...
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες