Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:19

Προσωπικά έχω πιο πολύ άγχος για τα καμάρια μας, παρά για το ματς.
Η ομάδα θα μας δικαιώσει, για τους οπαδούς αμφιβάλλω...
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό tzelas » Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:19

Για να καταλάβουμε με ποιό παράρτημα παίζουμε και τι ατμόσφαιρα να περιμένουμε, ο λεβαδειακός έχει έναν από τους βασικούς του παίκτες τον Μητρόπουλο με συμπληρωμένες 4 κίτρινες και μεταξύ των επιλογών των ομάδων Πανιωνίου (εκτός), ΠΑΟΚ (εντός), αεχ (εκτός) και γκει (εντός), σωστά μαντεύετε διάλεξαν να εκτίσει το εντός έδρας μάτς τους με γκει.....
Τελευταία επεξεργασία από tzelas και Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:27

Δεν μπορώ να κατανοήσω τον πανικό που σε κάθε αγώνα διασπείρεται εδώ μέσα. Το ματς είναι δύσκολο, θα μας την έχουν στημένη κλπ. Τίποτα δεν θα γίνει. Ας παίξει η ομάδα την μπάλα που μπορεί και θα περάσουμε ένα ωραίο απόγευμα. Η τριάδα Bise - Jaba - Warda μ' αρέσει πολύ. Και αν στη θέση του Μπίσε βάλει τον Άκπομ στο β΄ ημίχρονο και όχι τον Καντουρί, θα φιλήσω σταυρωτά τον Λούτσε.
Η μόνη παραφωνία είναι ο Τόσκα που επιθετικά είναι ανύπαρκτος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90093
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:45

Ας δούμε ένα θετικό στον Τόσκα στην 11αδα.
Ίσως παίξει πιο ελεύθερα ο ματος μιας και σίγουροι τριάδα πίσω θα είναι με τον τοσκα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό prax » Κυρ 16 Δεκ 2018, 21:48

ΑποστόληςΑ έγραψε:Δεν μπορώ να κατανοήσω τον πανικό που σε κάθε αγώνα διασπείρεται εδώ μέσα. Το ματς είναι δύσκολο, θα μας την έχουν στημένη κλπ. Τίποτα δεν θα γίνει. Ας παίξει η ομάδα την μπάλα που μπορεί και θα περάσουμε ένα ωραίο απόγευμα. Η τριάδα Bise - Jaba - Warda μ' αρέσει πολύ. Και αν στη θέση του Μπίσε βάλει τον Άκπομ στο β΄ ημίχρονο και όχι τον Καντουρί, θα φιλήσω σταυρωτά τον Λούτσε.
Η μόνη παραφωνία είναι ο Τόσκα που επιθετικά είναι ανύπαρκτος.


δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να μην παρουμε το ματς κ στο σβηστο μαλιστα... ο κομποτιακος ειναι ισως η χειροτερη ομαδα στη λιγδα.. 0-3 στο ημιχρονο βλεπω και προσωπικα θεωρω οτι η τριαδα μπισι-ουαρντα-ζαμπα θα ειναι αυριο σουπερ, ισως θα τους βαλει αυριο γιατι θα παιξει ο τοσκα αριστερα που δεν ειναι για προωθησεις κτλ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:04

Εγώ προσωπικά κατανοώ (και συμπάσχω) τις απόψεις για προβοκάτσια και κάτι τέτοια ματς είναι ύποπτα για ανάλογες καφρίλες. Βέβαια δεν είναι και λύση να κατεβάσουμε ρολά στα πάντα γύρω μας, αλλά τουλάχιστον ελπίζω η διοίκηση να έχει λάβει τα μέτρα της με περιφρούρηση αλλά και κάποιους που θα τραβάνε βίντεο συνεχώς τους δικούς μας. Η δήλωση του πεθαμένου τις προάλλες ότι θα το πάρουν το πρωτάθλημα αυτοί, μου δίνει άλλον έναν λόγο παραπάνω να θέλω ορθά μέτρα περιφρούρησης!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό prax » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:07

hasio_john έγραψε:Εγώ προσωπικά κατανοώ (και συμπάσχω) τις απόψεις για προβοκάτσια και κάτι τέτοια ματς είναι ύποπτα για ανάλογες καφρίλες. Βέβαια δεν είναι και λύση να κατεβάσουμε ρολά στα πάντα γύρω μας, αλλά τουλάχιστον ελπίζω η διοίκηση να έχει λάβει τα μέτρα της με περιφρούρηση αλλά και κάποιους που θα τραβάνε βίντεο συνεχώς τους δικούς μας. Η δήλωση του πεθαμένου τις προάλλες ότι θα το πάρουν το πρωτάθλημα αυτοί, μου δίνει άλλον έναν λόγο παραπάνω να θέλω ορθά μέτρα περιφρούρησης!


σωστος ο παιχτης,
για τον κερατα μην ανυσυχεις φιλε, χθες δηλωσε οτι μπορουν να παρουν το γιουροπα.. αστον τον κωλοπουστα, οτι θελει λεει..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:13

Ουαρντα γκολ
Μπισε γκολ
Τοσκα ασιστ
1-3
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:44

Πάμε γερά αύριο και άσε τους άλλους να πανηγυρίζουν την πρόκριση στον τελικό του EUROPA ε στους "32" εννοώ..

Βρε πως άλλαξαν τα χρόνια... Ας χαρούμε και εμείς οι καημένοι λίγο στο πρωτάθλημα γιατί όπως είπε και ο "παππούς" μην εκπλαγείτε αν το σηκώσουμε κιόλας.... :o :shock: :geek:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:49

Από τις καλύτερες εκδρομές, για όσους έχουν μείνει ή μένουν Αθήνα ήταν και είναι η Λειβαδιά.

Το ότι λέτε για εχθρούς και τέτοια, ενώ δεν ξέρετε που πέφτει καν το γήπεδο, μόνο γέλιο προκαλεί.
Η πόλη ντύνεται ασπρόμαυρη από νωρίς οι ταβέρνες γεμάτες κι όλα καλά...

Χρήστο γείτονα ζεις για πάντα ΠΑΟΚτσης!!!


SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 16 Δεκ 2018, 22:54

πιο πιθανό αποτέλεσμα το Χ

για ακριβές σκορ 1-1
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 16 Δεκ 2018, 23:14

pilotos έγραψε:Από τις καλύτερες εκδρομές, για όσους έχουν μείνει ή μένουν Αθήνα ήταν και είναι η Λειβαδιά.

Το ότι λέτε για εχθρούς και τέτοια, ενώ δεν ξέρετε που πέφτει καν το γήπεδο, μόνο γέλιο προκαλεί.
Η πόλη ντύνεται ασπρόμαυρη από νωρίς οι ταβέρνες γεμάτες κι όλα καλά...

Χρήστο γείτονα ζεις για πάντα ΠΑΟΚτσης!!!


SM-G965F


Αυτά ήταν όταν ο ΠΑΟΚ ήταν 3-4ος
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 00:00

Εμένα δεν μου άρεσαν τα συνθήματα στο χάντμπολ ,την ομάδα δεν την φοβάμαι καθόλου.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6903
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 00:40

prax έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Δεν μπορώ να κατανοήσω τον πανικό που σε κάθε αγώνα διασπείρεται εδώ μέσα. Το ματς είναι δύσκολο, θα μας την έχουν στημένη κλπ. Τίποτα δεν θα γίνει. Ας παίξει η ομάδα την μπάλα που μπορεί και θα περάσουμε ένα ωραίο απόγευμα. Η τριάδα Bise - Jaba - Warda μ' αρέσει πολύ. Και αν στη θέση του Μπίσε βάλει τον Άκπομ στο β΄ ημίχρονο και όχι τον Καντουρί, θα φιλήσω σταυρωτά τον Λούτσε.
Η μόνη παραφωνία είναι ο Τόσκα που επιθετικά είναι ανύπαρκτος.


δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να μην παρουμε το ματς κ στο σβηστο μαλιστα... ο κομποτιακος ειναι ισως η χειροτερη ομαδα στη λιγδα.. 0-3 στο ημιχρονο βλεπω και προσωπικα θεωρω οτι η τριαδα μπισι-ουαρντα-ζαμπα θα ειναι αυριο σουπερ, ισως θα τους βαλει αυριο γιατι θα παιξει ο τοσκα αριστερα που δεν ειναι για προωθησεις κτλ

Έτσι όπως παίζουμε φέτος και τα Σπάτα με το ζόρι θα τα νικήσουμε!Τεσπα.....νίκη να'ναι κι ότι να'ναι.Εξωαγωνιστικα να μην έχουμε θέματα γιατί πολλές συμπτώσεις μαζεύτηκαν(δηλώσεις κερατα και πρεζεμπορα,το οτι πήραμε εισιτήρια ενώ ξέρουμε πως μας περιμένουν στην γωνία,σημερινο αναίτιο βρισιδι εν χορώ κατα της παε και Ιβαν απο συγκεκριμένο σύνδεσμο στον αγώνα χαντμπολ)Ελπίζω να είμαι υπερβολικά καχύποπτος αλλά κυρίως μετά τα περσινά έχει φοβηθεί το μάτι μου.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 17 Δεκ 2018, 01:01

Εγώ πάλι από σήμερα Δευτέρα νομίζω ο ΠΑΟΚ πατάει γκάζι και με 3 αγώνες που έχει αβάτζο να χάσει ή να φέρει 4 Χ, το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να του ρίξουν καμιά λάσπη μπας και πιάσει να πει κανένα φυτό ότι δεν το σήκωσε δίκαια.

Το πουτάνα όλα της Ξάνθης - Γκέι και Κοντου - ΠΑΟΚ μπορεί να έγινε πριν 7 μέρες ακριβώς και σήμερα δεν μιλά κανείς. Τι έγινε ρε Δικηγόρε; Τι έγινε Κώστα - Τσέλσι; Τι έγινε ΠΑΟΚτσάκια μου που ανησυχείτε;

Λάσπη, σκατά, ψέμα, αμφιβολία. Δεν έχουν άλλο όπλο πλέον. Θα πάνε χεράκι πιασμένοι με όποιον σύμμαχο τους έχει απομείνει μπας και... αλλά δεν... Φέτος την πατήσανε. Δεν το πιστεύανε γιατί άλλες χρονιές το είχανε στημένο πριν ξεκινήσει.

Αφήστε τους να λένε... Λες και η όμορφη μπάλα παίρνει κούπες, λες και τα δοκάρια δίνουν τον πρωταθλητή. Αφήστε τους να λένε, δεν τους έχει μείνει κάτι άλλο.

και όπως λέει μια παλιά αρχαία Κινέζικη παροιμία... Dont feed the trolls.
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες